Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

Amagnus@india.com viruso šalinimas (Lengvos pašalinimo instrukcijos)

parašė Liucija Danes - - | Tipas: Ransomware

Plinta naujas Dharma viruso variantas — Amagnus@india.com

Šiandien norime aptarti vieną naujausių kibernetinių grėsmių — Amagnus@india.com virusą. Šis kenkėjas yra Dharma viruso, priklausančio liūdnai pagarsėjusiai Crysis virusų šeimai, versija. Tiesa, neseniai, virusų tyrėjams pavyko rasti būdą įveikti Crysis duomenų užrakinimo funkciją ir virusas buvo iššifruotas. Tai leido aukoms nemokamai išlaisvinti failus nuo kenkėjiškų .xtbl plėtinių ir atgauti prieigą prie asmeninių dokumentų. Tačiau toks įvykių posūkis anaiptol nenudžiugino viruso kūrėjų. Įpykę, jie ėmė kurti naujas, patobulintas viruso versijas ir platinti jas internete.

Amagnus@india.com ransomware virus

Amagnus@india.com yra ne vienintelė Crysis ir Dharma virusų “misiją” tęsianti programa. Jau žinoma ir apie kitus jos klonus, tokius kaip stopper@india.com ar pay4help@india.com. Visi šie virusai užrakina aukos kompiuteryje esančius duomenis sudėtingu algoritmu ir visus paveiktus failus pažymi specialiu failų plėtiniu. Šiuo atveju, tai [Amagnus@india.com].wallet arba [Amagnus@india.com].dharma plėtiniai. Kai virusas baigia kodavimą, į aukos kompiuterį atsiunčiami How to decrypt your files.txt ar ReadMe.txt failai, kuriuose pateikiama informacija apie duomenų atkodavimą. Šiuos, vadinamuosius “išpirkos raštelius” galima rasti kiekviename aplanke, talpinančiame užkrėstus dokumentus ar programas. Tą pačią žinutę skelbiantį paveikslėlį virusas taip pat nustato ir kaip darbalaukio foną. Tai dar vienas būdas įtikinti auką, jog vienintelis būdas atgauti duomenis — tai sumokėti išpirką viruso kūrėjams. Deja, šiuose žodžiuose yra nemažai tiesos, ypač jei neturite išsisaugoję atsarginių duomenų kopijų išoriniuose įrenginiuose. Tačiau net ir tokiu atveju yra kitų alternatyvų. Pavyzdžiui, svarbius duomenis galite bandyti atkurti straipsnio apačioje siūlomais būdais, tačiau atminkite, jog šios technikos gali nepadėti visiškai atstatyti sistemos į pradinę padėti. Be to, prieš imdamiesi veiksmų, nepamirškite pašalinti Amagnus@india.com viruso iš kompiuterio. Sistemos valymui naudokite mūsų rekomenduojamą Reimage ar panašias kenkėjų naikinimo programas, tokias kaip SpyHunter 5Combo Cleaner ar Malwarebytes.

Žinoma, dalis viruso aukų verčiau sumokės išpirką, nei imsis ilgo ir negarantuoto duomenų atstatymo proceso. Tokiems vartotojams primename, jog pasitikėti kibernetiniais nusikaltėliais tikrai neverta. Dažnai net ir sumokėję išpirką vartotojai lieka be žadėtojo duomenų atkodavimo rakto. Tad verta gerai apsvarstyti ar esate pasiruošę kartu su duomenimis prarasti ir pinigus?

Kaip tokiais virusais užsikrečiama?

Amagnus@india.com virusas pagrinde platinamas elektroninių laiškų pagalba, todėl labai svarbu būti atsargiems naršant savo elektroninio pašto dėžutėse. Ypač atkreipti dėmesį reikėtų į nežinomų siuntėjų laiškus su prisegtais neaiškiais priedais. Tokie priedai gali būti kenkėjiški ir slapta bandyti į jūsų kompiuterį atsiųsti virusų. Svarbu paminėti, jog šiuolaikinės technologijos leidžia nusikaltėliams viruso įdiegimo programą paslėpti niekuo neišsiskiriančiuose dokumentuose, PDF failuose ar net paveikslėliuose. Svarbu paminėti ir tai, jog virusų kūrėjai dažnai apsimeta Paypal atstovais ir bando įtikinti vartotojus, kad šie paspaustų užkrėsta atsisiuntimo nuorodą. Šiam tikslui dažnai pasitelkiami suklastoti mokėjimų duomenys ir panašiai. Tad prieš atidarydami tokius laiškus ar atsisiųsdami jų priedus gerai įvertinkite situaciją.

Kaip pašalinti Amagnus@india.com virusą?

Jei jūsų kompiuteris užsikrėtė Amagnus@india.com virusu, neleiskite šiam parazitui ilgai jame užsibūti. Pašalinkite virusą patikimų antivirusinių programų pagalba. Tam, kad Amagnus@india.com panaikinimas butu sklandus, pirmiausia perkraukite kompiuterį Safe Mode režimu. Instrukcijos, kaip tai padaryti pateikiamos straipsnio apačioje. Tuomet, leiskite antivirusinei programai išanalizuoti kompiuterio sistemą ir panaikinti virusą. Jei tokio įrankio neturite, galite jį atsisiųsti veikiant Safe Mode with Networking režimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Rankinis Amagnus@india.com viruso pašalinimas:

Kaip ištrinti Amagnus@india.com naudojant Safe Mode with Networking

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: Amagnus@india.com šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite Reimage ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite Amagnus@india.com pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti Amagnus@india.com naudojant System Restore

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš Amagnus@india.com pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite Reimage ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog Amagnus@india.com sėkmingai pašalintas.

Svarbu. Kaip atkurti duomenis?

Instrukcijos, pateiktos aukščiau, yra skirtos padėti jums ištrinti Amagnus@india.com. Tam, jog atkurtumėte savo failus, rekomenduojame sekti virusai.lt ekspertų paruoštas instrukcijas.

Amagnus@india.com viruso aukos neturėtų susivilioti virusų kūrėjų siūlymais atkurti duomenis už užmokęstį. Verčiau pabandykite atkurti duomenis mūsų pateiktais metodais.

Jei Amagnus@india.com užšifravo jūsų asmeninius failus, galite pabandyti juos atkurti šiais būdais:

Naudokite Data Recovery Pro:

Duomenų atkūrimui naudokite šias instrukcijas.

 • Parsisiųsti Data Recovery Pro;
 • Įdiekite Data Recovery sekdami diegimo vedlio nurodymus;
 • Atverkite programą bei paleiskite kompiuterio skenavimą tam, jog rastumėte failus, paveiktus Amagnus@india.com viruso;
 • Atkurkite juos.

Atkurkite duomenis Windows Previous Versions metodu

Windows Previous Versions metodas gali padėti atkurti užrakintus duomenis. Tad būtinai išbandykite šią duomenų atkūrimo taktika sekdami tolimesnius nurodymus.

 • Suraskite jums reikalingą užšifruotą failą ir paspauskite ant jo dešiniuoju pelės klavišu;
 • Spauskite ant “Properties”, o tuomet atverkite “Previous versions” skirtuką;
 • “Folder versions” lentelėje ieškokite egzistuojančių failo kopijų. Jei jų yra, pasirinkite pageidaujamą failo versiją ir spauskite “Restore”.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip Amagnus@india.com prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Apie autorių

Lucia Danes
Lucia Danes - Virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Lucia Danes
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-amagnusindia-com-ransomware-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Amagnus@india.com ransomware virus