Sudėtingumo skalė:  
  (86/100)

“The HoeflerText font wasn’t found” reklamų šalinimas (Viruso pašalinimo instrukcijos) - Vas 2017 atnaujinimas

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Malware

Saugokitės: už “The HoeflerText font wasn’t found” iššokančiosios žinutės slepiasi virusas

Internete plinta naujas virusas, kuris taikosi į Google Chrome naršyklės vartotojus. Šis virusas žinomas “The HoeflerText font wasn’t found” vardu, ir jį galima sutikti programišių “pataisytose” internetinėse svetainėse. Užėjus į tokią internetinę svetainę (beje, tai gali būti visiškai legalus bei populiarus tinklalapis) jūs pamatysite, jog neįmanoma perskaityti joje esančio teksto – vietoj jo matysite daugelį keistų simbolių, o ekrane netrukus pasirodys “The HoeflerText font wasn’t found” žinutė. Ši žinutė angliškai praneš, jog puslapis, kuriame norite apsilankyti, negali būti užkrautas teisingai dėl to, jog jūsų naršyklėje nėra įdiegtas HoeflerText šriftas. Žinutė pareikalaus įdiegti šį šriftą atnaujinant Chrome teksto šriftų rinkinį (angl. Chrome Font Pack.” Šios iššokančiosios žinutės kampe bus lentelė, pranešanti apie dabartinę turimų šriftų paketo versiją bei naujausiąją versiją, kurią jūs neva privalote įsidiegti. Nesutikite įdiegti siūlomo failo – tai virusas! Jei paspausite “Update” mygtuką, užkrėsite kompiuterį arba Fleercivet Ad Clicking trojanu, arba išpirkos reikalaujančiu virusu Spora.

“The HoeflerText font wasn’t found” virusas
Mūsų ekspertė rodo, kaip atrodo svetainės, platinančios “The HoeflerText font wasn’t found” virusą. Svarbu žinoti, jog virusas programišių dėka gali plisti ir per legalias internetines svetaines.

Sutikus aprašytąją žinutę, nieko nelaukę išeikite iš tokio puslapio. Tai – ženklas, jog į ją įsilaužė programišiai ir pakoregavo svetainės JavaScript kodą. Jei jūs sutikote įdiegti pasiūlytą atnaujinimą ir atvėrėte parsisiųstą failą, verčiau nieko nelaukę paleiskite antivirusinę programą (pavyzdžiui, Reimage Reimage Cleaner Intego) ir ištrinkite į sistemą patekusią kenksmingą programą. Prieš pašalinant “The HoeflerText font wasn’t found” virusą, siūlome pasinaudoti instrukcijomis, pateiktomis žemiau.

“The HoeflerText font wasn’t found” iššokančiosios žinutės platina Spora virusą

Tokia efektinga bei lengva virusų skleidimo technika greitai atkreipė ne tik IT specialistų, bet ir virusų kūrėjų dėmesį. Nenuostabu, jog šį metodą neilgai trukus pasitelkė vienu labiausiai pažengusių virusų vadinamo Spora viruso kurėjai. Šis virusas, užkrėtęs kompiuterį, sugadina failus, tačiau kitaip nei kiti išpirkos reikalaujantys virusai, jis nereikalauja sumokėti tam tikros sumos. Vietoj to, virusas aukai siūlo keletą skirtingų paslaugų. Panorėjus, auka gali nusipirkti atskiras paslaugas – viruso pašalinimą, garantiją, jog virusas nebeužkrės kompiuterio, failų atkūrimą, ir taip toliau. Tai – pirmasis toks atvejis išpirkos reikalaujančių virusų istorijoje. Sprendžiant iš to, jog šis virusas yra sukurtas itin profesionaliai, bei atkreipus dėmesį į tai, kaip greitai Spora viruso kūrėjai pasitelkė naujausią ir kol kas išradingiausią kenksmingų programų platinimo būdą, netrukus galime tikėtis didesnio Sporos atakų skaičiaus. Kaip ir minėjome, programišiai įsilaužia į internetines svetaines bei papildo jas specialiu JavaScript kodu, kuris atpažįsta svetainėje apsilankiusius Chrome vartotojus bei užtikrina, jog svetainės turinys būtų iškraipytas. Ekrane pasirodo žinutė su tokiu tekstu:

The „HoeflerText“ font wasn’t found.

The website you are trying to load is displayed incorrectly, as it uses the“HoeflerText“ font. To fix the error and display the text, you have to update „Chrome Font Pack“.

Manufacturer: Google Inc. All Rights Reserved

Current Version: [versijos numeris]

Latest version: [versijos numeris]

Naujausios “The HoeflerText font wasn’t found” žinutės platina Update.exe failą (jis įdiegs Spora virusą), o jei paspaudus “Update” mygtuką parsisiųsite Chrome_Update.exe failą, vadinasi, į sistemą įdiegsite Fleercivet trojaną. Taip nutikus, reikia nedelsiant paleisti antivirusinę programą bei pašalinti virusą.

Kaip ištrinti “The HoeflerText font wasn’t found” virusą?

“The HoeflerText font wasn’t found” virusas kelia didelį pavojų visiems kompiuterių vartotojams. Patekęs į kompiuterį, toks virusas tylomis prisijungs prie įvairių trečiųjų šalių svetainių, naudos jūsų interneto ryšį saviems tikslams, o blogiausiu atveju – užšifruos kompiuteryje esančius failus bei pareikalaus išpirkos. Tad jei netyčia sutikote įdiegti “The HoeflerText font wasn’t found” iššokančiosios žinutės pasiūlytą naujinį, nedelsiant imkitės veiksmų ir ištrinkite kenksmingas programas iš kompiuterio sistemos.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis “The HoeflerText font wasn’t found” reklamų pašalinimas:

Kaip ištrinti “The HoeflerText font wasn’t found” naudojant Safe Mode with Networking

Jei įdiegėte virusą, siūlome naudotis šiomis instrukcijomis. Jums reikės perkrauti kompiuterį ir įjungti jį tam tikru rėžimu (žiūrėti nurodymus žemiau).

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: “The HoeflerText font wasn’t found” šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite Reimage Reimage Cleaner Intego ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite “The HoeflerText font wasn’t found” pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti “The HoeflerText font wasn’t found” naudojant System Restore

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš “The HoeflerText font wasn’t found” pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite Reimage Reimage Cleaner Intego ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog “The HoeflerText font wasn’t found” sėkmingai pašalintas.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip “The HoeflerText font wasn’t found” prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip Reimage Reimage Cleaner Intego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi vyriausybėje kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šėšėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo iniciatyvų internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši VPN programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla ir pasitinkite pasirinktu interneto paslaugų teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Dėl savo pačių neatsargaus elgesio, kompiuterių vartotojai gali patirti įvarių nuostolių, kuriuos sukelia kompiuteriniai virusai. Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.

Kaskart atlikus sistemos pakeitimus rekomenduojama lygiagrečiai atnaujinti ir atsargines duomenų kopijas. Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. 

Turėdami naujausias svarbių dokumentų bei projektų kopijas išvengsite rimtų nemalonumų. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių

Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-the-hoeflertext-font-wasnt-found-ads.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie “The HoeflerText font wasn’t found” ads