Sudėtingumo skalė:  
  (86/100)

“The HoeflerText font wasn’t found” reklamų šalinimas (Viruso pašalinimo instrukcijos) - Vas 2017 atnaujinimas

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Malware

Saugokitės: už “The HoeflerText font wasn’t found” iššokančiosios žinutės slepiasi virusas

Internete plinta naujas virusas, kuris taikosi į Google Chrome naršyklės vartotojus. Šis virusas žinomas “The HoeflerText font wasn’t found” vardu, ir jį galima sutikti programišių “pataisytose” internetinėse svetainėse. Užėjus į tokią internetinę svetainę (beje, tai gali būti visiškai legalus bei populiarus tinklalapis) jūs pamatysite, jog neįmanoma perskaityti joje esančio teksto – vietoj jo matysite daugelį keistų simbolių, o ekrane netrukus pasirodys “The HoeflerText font wasn’t found” žinutė. Ši žinutė angliškai praneš, jog puslapis, kuriame norite apsilankyti, negali būti užkrautas teisingai dėl to, jog jūsų naršyklėje nėra įdiegtas HoeflerText šriftas. Žinutė pareikalaus įdiegti šį šriftą atnaujinant Chrome teksto šriftų rinkinį (angl. Chrome Font Pack.” Šios iššokančiosios žinutės kampe bus lentelė, pranešanti apie dabartinę turimų šriftų paketo versiją bei naujausiąją versiją, kurią jūs neva privalote įsidiegti. Nesutikite įdiegti siūlomo failo – tai virusas! Jei paspausite “Update” mygtuką, užkrėsite kompiuterį arba Fleercivet Ad Clicking trojanu, arba išpirkos reikalaujančiu virusu Spora.

“The HoeflerText font wasn’t found” virusas
Mūsų ekspertė rodo, kaip atrodo svetainės, platinančios “The HoeflerText font wasn’t found” virusą. Svarbu žinoti, jog virusas programišių dėka gali plisti ir per legalias internetines svetaines.

Sutikus aprašytąją žinutę, nieko nelaukę išeikite iš tokio puslapio. Tai – ženklas, jog į ją įsilaužė programišiai ir pakoregavo svetainės JavaScript kodą. Jei jūs sutikote įdiegti pasiūlytą atnaujinimą ir atvėrėte parsisiųstą failą, verčiau nieko nelaukę paleiskite antivirusinę programą (pavyzdžiui, Reimage) ir ištrinkite į sistemą patekusią kenksmingą programą. Prieš pašalinant “The HoeflerText font wasn’t found” virusą, siūlome pasinaudoti instrukcijomis, pateiktomis žemiau.

“The HoeflerText font wasn’t found” iššokančiosios žinutės platina Spora virusą

Tokia efektinga bei lengva virusų skleidimo technika greitai atkreipė ne tik IT specialistų, bet ir virusų kūrėjų dėmesį. Nenuostabu, jog šį metodą neilgai trukus pasitelkė vienu labiausiai pažengusių virusų vadinamo Spora viruso kurėjai. Šis virusas, užkrėtęs kompiuterį, sugadina failus, tačiau kitaip nei kiti išpirkos reikalaujantys virusai, jis nereikalauja sumokėti tam tikros sumos. Vietoj to, virusas aukai siūlo keletą skirtingų paslaugų. Panorėjus, auka gali nusipirkti atskiras paslaugas – viruso pašalinimą, garantiją, jog virusas nebeužkrės kompiuterio, failų atkūrimą, ir taip toliau. Tai – pirmasis toks atvejis išpirkos reikalaujančių virusų istorijoje. Sprendžiant iš to, jog šis virusas yra sukurtas itin profesionaliai, bei atkreipus dėmesį į tai, kaip greitai Spora viruso kūrėjai pasitelkė naujausią ir kol kas išradingiausią kenksmingų programų platinimo būdą, netrukus galime tikėtis didesnio Sporos atakų skaičiaus. Kaip ir minėjome, programišiai įsilaužia į internetines svetaines bei papildo jas specialiu JavaScript kodu, kuris atpažįsta svetainėje apsilankiusius Chrome vartotojus bei užtikrina, jog svetainės turinys būtų iškraipytas. Ekrane pasirodo žinutė su tokiu tekstu:

The „HoeflerText“ font wasn’t found.

The website you are trying to load is displayed incorrectly, as it uses the“HoeflerText“ font. To fix the error and display the text, you have to update „Chrome Font Pack“.

Manufacturer: Google Inc. All Rights Reserved

Current Version: [versijos numeris]

Latest version: [versijos numeris]

Naujausios “The HoeflerText font wasn’t found” žinutės platina Update.exe failą (jis įdiegs Spora virusą), o jei paspaudus “Update” mygtuką parsisiųsite Chrome_Update.exe failą, vadinasi, į sistemą įdiegsite Fleercivet trojaną. Taip nutikus, reikia nedelsiant paleisti antivirusinę programą bei pašalinti virusą.

Kaip ištrinti “The HoeflerText font wasn’t found” virusą?

“The HoeflerText font wasn’t found” virusas kelia didelį pavojų visiems kompiuterių vartotojams. Patekęs į kompiuterį, toks virusas tylomis prisijungs prie įvairių trečiųjų šalių svetainių, naudos jūsų interneto ryšį saviems tikslams, o blogiausiu atveju – užšifruos kompiuteryje esančius failus bei pareikalaus išpirkos. Tad jei netyčia sutikote įdiegti “The HoeflerText font wasn’t found” iššokančiosios žinutės pasiūlytą naujinį, nedelsiant imkitės veiksmų ir ištrinkite kenksmingas programas iš kompiuterio sistemos.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Rankinis “The HoeflerText font wasn’t found” reklamų pašalinimas:

Kaip ištrinti “The HoeflerText font wasn’t found” naudojant Safe Mode with Networking

Jei įdiegėte virusą, siūlome naudotis šiomis instrukcijomis. Jums reikės perkrauti kompiuterį ir įjungti jį tam tikru rėžimu (žiūrėti nurodymus žemiau).

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: “The HoeflerText font wasn’t found” šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite Reimage ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite “The HoeflerText font wasn’t found” pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti “The HoeflerText font wasn’t found” naudojant System Restore

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš “The HoeflerText font wasn’t found” pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite Reimage ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog “The HoeflerText font wasn’t found” sėkmingai pašalintas.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip “The HoeflerText font wasn’t found” prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Apie autorių

Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-the-hoeflertext-font-wasnt-found-ads.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie “The HoeflerText font wasn’t found” ads