Sudėtingumo skalė:  
  (50/100)

„You Have A ZEUS Virus“ Tech support scam šalinimas (Nemokamos instrukcijos) - Papildytas vadovas

parašė Julija Splinters - - | Tipas: Malware

Patekote į Zeus viruso spąstus? Gerai tuo įsitikinkite

„You Have A ZEUS Virus“ Tech support scam

„You Have A ZEUS Virus” — toks pranešimas kompiuterio ekrane išgąsdintų ne vieną, ypač tuos vartotojus, kurie nėra daug patyrę informacinių technologijų srityje. Tačiau turime jus įspėti, kad būtumėte atsargūs, nes tokie pranešimai tai tik dar vienas būdas kenkėjiškų programų kūrėjams pasipelnyti.

Pats Zeus virusas kibernetinėje erdvėje aktyviai plito dar prieš keletą metų. Labiausiai šis trojanas yra žinomas dėl savo gebėjimo patekti į kompiuterius dėka įtarimo nekeliančio failo.

Vos tik jis atsiduria sistemoje, jis stengiasi pasisavinti aukos internetinės bankininkystės prisijungimo duomenis ir kitą svarbią informaciją. Nuo šio viruso nukentėjo tūkstančiai, ir daugeliui, vis dar šiaušiasi plaukai vien išgirdus jo pavadinimą. Deja, tuo puikiai pasinaudoja nauja programišių karta, kuri siekia įbauginti žmones, kad jų kompiuteriuose gali slėptis Zeus trojanas.

Šiuo metu jie kuria apgaulingus techninės pagalbos virusus (angl. Tech Support Scam), pranešančius apie neva pasibaigusią Windows licenciją ar ransomware tipo viruso užkrėstą kompiuterį. Tokiu būdu sukčiai sėkmingai išvilioja pinigus iš nieko neįtariančių vartotojų.

Laimei, tokias suklastotas žinutes nuo tikrų sistemos pranešimų atskirti galima gana paprastai. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip tai padaryti ir kaip pašalinti „You Have A ZEUS Virus” virusą iš kompiuterio. Norėdami pradėti viruso panaikinimą nedelsiant, kuo greičiau patikrinkite savo kompiuterį Reimage programos pagalba.

uu
"You Have A ZEUS Virus" virusas

Kaip jau minėjome, grąsinančios žinutės — tai galingas įrankis programišių rankose, kurio pagalba yra gana lengva patiklius kompiuterio vartotojus įtikinti atiduoti savo pinigus. Prie to taip pat prisideda ir tam tikri užkrėstą sistemą imituojantys akcentai, kaip pavyzdžiui mėlynas sistemos klaidos ekranas (angl. BSoD).

Kaip ir Windows Detected ZEUS Virus pranešime, šioje žinutėje programišiai bando įtikinti savo auką, kad kompiuteryje yra rimtas virusas, kurį pašalinti galima paskambinus į tam tikrą telefono numerį:

WARNING! Your Hard drive will be DELETED if your close this page. You have a ZEUS Virus! Please call Support Now!. Call Toll-Free: 1-844-859-0337 To Stop This Process

Paskambinus tokiu numeriu, tolimesnis pokalbis gali pakrypti labai įvairiai. Pirmiausia, programišiai gali bandyti jus įtikinti įsigyti 300 dolerių kainuojančią “stebuklingą” programą, kuri pašalins „You Have A ZEUS Virus” pranešimus. Taip pat, tariami “specialistai” kitame laido gale gali bandyti pakenkti jūsų kompiuteriu nurodydami neteisingus viruso panaikinimo žingsnius. Net jei programišiams ir nepavyks jūsų kompiuterio sugadinti, sąskaita, kurią gausite už telefoninius pokalbius tikrai nenudžiugins. Galiausiai, tikėtina, jog “You Have A ZEUS Virus” virusas peradresuos jus į įvairius įtartinus puslapius, kuriuose jūsų kompiuterį toliau atakuos kenkėjiškos programos ir panašūs virusai. Tad ateityje pamatę panašius į “You Have A ZEUS Virus” pranešimus verčiau juos pašalinkite iš karto ir nelaukite, kol infekcija įgaus pagreitį.

Kaip šis virusas atsidūrė mano kompiuteryje?

Daugeliui vartotojų gali pasirodyti keista, tačiau šis apgaulingas virusas dažniausiai kompiuteriuose pasirodo po neatsargaus programinės įrangos instaliavimo.

Iš tiesų, neatsižvelgiant į papildomus programinio paketo priedus, galima užsikrėsti kur kas rimtesnėmis infekcijomis nei “You Have A ZEUS Virus” virusas. Tad įsirašant naujas programas labai svarbu sutelkti dėmesį į visus įrašymo proceso žingsnius.

Atminkite, jog net ir patikimuose tinklapiuose platinamos programos gali keliauti kartu su kenkėjiškais priedais, todėl įrašinėdami Skype ar kitas žinomas programas atkreipkite dėmesį į visus programinio paketo priedus ir rankiniu būdu atžymėkite tuos, kurių įsirašyti nepageidaujate.

“You Have A ZEUS Virus” viruso naikinimo gidas:

“You Have A ZEUS Virus” virusas ir nėra pati struktūriškai sudėtingiausia programa, bandyti ją ištrinti patiems nėra patartina. Verčiau patikėkite šią užduotį tam sukurtoms, specialioms programoms. Galite išbandyti mūsų rekomenduojamas Reimage ar Malwarebytes.

Programos šalinimo proceso trukmė dažniausiai priklauso nuo sistemos galimybių. Taip pat, norint visiškai pašalinti virusą iš kompiuterio vertėtų peržvelgti ir mūsų pateikiamas naršyklių atstatymo instrukcijas.

Jūs galite panaikinti viruso žalą automatiškai pasinaudojant viena iš šių programų: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Mes rekomenduojame šias programas, nes jos aptinka nepageidaujamas programas ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Rankinis „You Have A ZEUS Virus“ Tech support scam pašalinimas:

Ištrinkite „You Have A ZEUS Virus“ Tech support scam iš Windows sistemų

Norint pašalinti “You Have A ZEUS Virus” virusą iš kompiuterio, visų naršyklių naudotojams rekomenduojame naudoti PowerShell funkciją, kurios paleidimo ir naudojimo instrukcijas rasite prie Microsoft Edge naršyklės atstatymo gido.[GI]

[GI=mac-os-x]

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite „You Have A ZEUS Virus“ Tech support scam ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite „You Have A ZEUS Virus“ Tech support scam ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite „You Have A ZEUS Virus“ Tech support scam iš Internet Explorer (IE)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite „You Have A ZEUS Virus“ Tech support scam ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte „You Have A ZEUS Virus“ Tech support scam šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite „You Have A ZEUS Virus“ Tech support scam iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti „You Have A ZEUS Virus“ Tech support scam iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite „You Have A ZEUS Virus“ Tech support scam iš Mozilla Firefox (FF)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite „You Have A ZEUS Virus“ Tech support scam ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite „You Have A ZEUS Virus“ Tech support scam šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite „You Have A ZEUS Virus“ Tech support scam iš Google Chrome

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite „You Have A ZEUS Virus“ Tech support scam ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite „You Have A ZEUS Virus“ Tech support scam pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite „You Have A ZEUS Virus“ Tech support scam iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite „You Have A ZEUS Virus“ Tech support scam bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite „You Have A ZEUS Virus“ Tech support scam pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Apie autorių

Julie Splinters
Julie Splinters - Virusų šalinimo specialistė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-you-have-a-zeus-virus-tech-support-scam.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie „You Have A ZEUS Virus“ Tech support scam