GameOver Zeus šalinimas

GameOver Zeus pašalinimas

Kas yra GameOver Zeus?

GameOver Zeus (taip pat žinomas kaip GameOver Trojanas arba P2PZeuS) yra pavojingas Trojanas, kuris buvo sukurtas Rusijoje ir Ukrainoje gyvenančių hakerių. Dažniausiai jis yra naudojamas slaptai prisijungti prie užkrėsto kompiuterio ir pavogti iš jo asmeninę informaciją. GameOver Zeus dažniausiai yra naudojamas pasisavinti žmonių banko prisijungimo duomenis, įvairius slaptažodžius ir kitus finansinius duomenis. Vis dėlto, anot daugelio kompiuterių ekspertų, šis virusas taip pat gali atsiųsti į sistemą jam reikalingus failus, užblokuoti antivirusinę programą bei atlikti kitas hakeriams naudingas veiklas. GameOver Zeus buvo ypač aktyviai naudojamas užkrėsti kompiuterius ransomware kategorijai priklausančiu virusu, kuris yra žinomas kaip Cryptolocker. Kai tik šis virusas patenka į sistemą, jis užšifruoja visus svarbius aukos failus ir pradeda reikalauti išpirkos už jų atblokavimą. Anot paskutinių naujienų, FTB paskelbė apie GameOver Zeus ir Cryptolocker sunaikinimą. Vis dėlto, pasaulyje yra tūkstančiai kompiuterių, kurie vis dar yra užkrėsti šiaisi virusais. Jei manote, kad jūsų kompiuteryje taip pat gali būti vienas iš šių virusų, nieko nelaukite ir patikrinkite ją su atnaujinta antivirusine programa.

Kaip GameOver Zeus gali užkrėsti mano kompiuterį?

Kaip yra žinoma, GameOver Zeus virusas dažniausiai buvo platinamas naudojant užkrėstus el. laiškus. Su tokiais laiškais susidūrė milijonai žmonių visame pasaulyje. Nenuostabu, kad daugelis iš jų jais patikėjo. Jie atrodo taip, tarsi priklausytų gerai žinomoms organizacijoms, tokioms kaip FDIC, IRS, MySpace, Facebook, Microsoft ir pan. Paprastai, šie laiškai praneša apie išgalvotas problemas ir vėliau paprašo spustelėti ant jų tekste įtrauktos nuorodos. Žinoma, paspaudus ant tokios nuorodos kompiuteris, jei tik jis nėra apsaugotas antivirusinės programos, yra užkrečiamas GameOver Zeus virusu. Norėdami išvengti tokių situacijų, visada patikrinkite siuntėją bei jo el. pašto adresą. Jeigu jis nesutampa su jo atstovaujama kompanija, galite ramiai ištrinti šį laišką.

Kaip pašalinti GameOver Zeus?

Jei norite įsitikinti, kad jūsų kompiuteris nėra užkrėstas Gameover Zeus, jūs turite jį patikrinti su FortectIntego arba SpyHunter 5Combo Cleaner. Jei manote, kad GameOver Zeus jau užkrėtė savo kompiuterį Cryptolocker virusu, pabandykite atlikti šiuos veiksmus ir atblokuoti savo kompiuterį:

  1. Iš naujo paleiskite užkrėstą kompiuterį.
  2. Spauskite Start -> Run ir įveskite https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe (jei esate užblokuotas, paspauskite alt + tab ir vėl bandykite vesti šį adresą)
  3. Įspėjame, kad virusas vėl gali pradėti rodyti savo perspėjimą. Šiuo atveju, paspauskite Alt + Tab ir „R“ tiek kartų kiek reikia.
  4. Parsisiųskite antivirusinę ir paleiskite ją norėdami pašalinti užkrėstus failus iš sistemos.
Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis