Sudėtingumo skalė:  
  (57/100)

Zeus Trojanas. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Trojanai

Ką aš privalau žinoti apie Zeus?

Zeus Trojan

Zeus yra pavojingas virusas, kuris buvo priskirtas trojanų kategorijai. Tokio tipo virusai yra aktyviai naudojami vogti iš žmonių jų asmeninius duomenis, tokius kaip įvairūs prisijungimo duomenys. Zeus virusas dažniausiai yra naudojamas banko prisijungimo duomenų pasisavinimui, todėl nieko nuostabaus, kad šis trojanas dažnai yra pavadinamas vienu iš pavojingiausių kada nors sukurtų virusų.

Klausimai apie Zeus Trojan

Anot naujausių duomenų, Zues virusas jau užkrėtė dešimtis milijonų kompiuterių ir padėjo pavogti šimtus milijonų dolerių. Nors 2011m pradžioje buvo paskelbta informacija, kad Zeus trojano veikla yra sustabdyta, kompiuterių ekspertai iki šios susiduria su šiuo trojanu. Norėdami išvengti Zeus viruso ir apsaugoti savo banko prisijungimo duomenis ar kitą jums svarbią informaciją, būtinai įsitikinkite, kad jūsų kompiuteryje yra įrašyta patikima antivirusinė programa.

Zeus viruso versijos

Zeus virusas. Tai yra dar vienas šio trojano pavadinimas. Vos tik jis patenka į kompiuterį, jis pradeda stebėti jūsų naršymą Internete ir kaupia svarbia laikomą informaciją. Gaila, bet šį virusą yra itin sunku pastebėti, nes jis nelėtina sistemos darbo ir nesukelia kitų su tuo susijusių problemų. Stebėjimui jis įrašinėja kiekvieną klaiviatūros klavišo paspaudimą ir atrenka labiausiai naudojamus klavišų junginius. Tokiu būdu virusas gali sužinoti visus aukos naudojamus slaptažodžius ar kreditinių kortelių kodus.

Zbot virusas. Tai yra dar viena Zeus trojano atmaina, kuri paprastai yra naudojama tarp antivirusinių programų gamintojų terminų. Jei jūsų antivirusinė programa informavo jus apie Zbot programai priklausančius failus, tai reiškia, kad jūs turite reikalų su tikrai pavojingu virusu. Kaip ir kitos panašios kenkėjiškos programos, Zbot veikia tyliai ir nuolat seka savo aukos veiklą Internete. Visursas įrašo aukos dažniausiai naudojamus slaptažodžius, prisijungimo ir kitą slaptą informaciją.

GameOver Zeus virusas. Šis kenksmingas Trojanas yra suprogramuotas naudojant Zeus viruso komponentus.Dėka šių komponentų, GameOver yra netgi pavojingesnis už Zeus. Anot naujausios informacijos, užsikrėsti šiuo virusu galima Cutwaii botneto pagalba. Trojos arklys naudoja šifruotą ryšių sistemą, kuri jam padeda nepastebėtam susisiekti su savo savininkais. Šis virusas yra siejamas su ransomware tipo virusais.

„Windows detected ZEUS virus“ virusas. Ši sukčiavimo priemonė dažniausiai yra naudojama priversti vartotojus paskambinti iš anksto nurodytu numeriu ir už tai susimokėti tam tikrą sumą pinigų. Paprastai auka pradeda matyti tokį pranešimą po kokios nors nemokamos programos atsisiuntimo. Taip yra dėlto, nes jis yra sukeliamas adware tipo programų. Kai tik nukentėjusysis yra įtikinamas, jog jo kompiuteryje yra problemų, jis yra paraginamas paskambinti telefonu 0800-014-8826 ir pašalinti ZEUS virusą. Žinoma, vietoje to jūs tiesiog turėtumėte ignoruoti šį pranešimą ir pašalinti adware virusą, kuris slepiasi jūsų sistemoje. 

„You Have a Zeus virus“ netikri pranešimai. Jeigu pamatėte tokį pranešimą savo kompiuterio ekrane, tai nereiškia, kad jūsų kompiuteryje slepiasi pavojingas trojanas. Tai reiškia, kad jūsų kompiuteryje esanti adware tipo programa nori jus apgauti. Ši sukčiavimo priemonė, kuri ragina savo aukas paskambinti tam tikriems specialistams, dažniausiai siekia priversti juos sumoketi už jiems visiškai nereikalingą paslaugą. Jei surinksite viruso rekomenduojamą 1-844-859-0337 ar panašų numerį, jūs susisieksite su sukčiais. Neprasidėkite su tokiais pranešimais! 

Kaip Zeus Trojanas gali užkrėsti mano kompiuterį?

Zeus Trojanas buvo ir yra aktyviai platinamas naudojant klaidinančius el. laiškus. Paprastai, jie praneša apie nesumokėtus mokesčius, neatsiimtas prekes ar panašius dalykus. Jeigu jūsų el. pašto dėžutėje atsirado netikėtas laiškas iš Fedex, Royal Mail ir kitų patikimai atrodančių kompanijų, jis gali būti pavojingas.

Norėdami apsisaugoti, pirmiausia patikrinkite siuntėjo el. pašto adresą ir įsitikinkite, kad jis sutampa su jo atsovaujama kompanija. Be to, jeigu laiške yra įterpta nuoroda ar prisegtas priedas, neskubėkite jo siųstis į savo kompiuterį. Geriau užveskite ant jos/jo pelę ir patikrinkite nuorodą ar el. laiško priedą.

Jei Zeus Trojanas sugeba patekti į sistemą, jis tuoj pat atlieka jos pakeitimus ir pradeda savo pavojingą veiklą.

Kaip pašalinti Zeus Trojaną?

Jei nusprendėte patikrinti savo kompiuterį ir įsitikinti, kad jame nėra Zeus Trojano, rekomenduojame pasirinkti vieną iš šių programų: Reimage, Malwarebytes Malwarebytes, Plumbytes Anti-MalwareNorton Internet Security. Būtinai naudokite atnaujintas versijas, nes tik jos padės jums aptikti šį trojaną sistemoje.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Zeus Trojanas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Zeus Trojanas pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Malwarebytes
Alternatyvios programos
Malwarebytes

Zeus Trojanas rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
sdra64.exe

Rankinis Zeus Trojan pašalinimas:

Kaip ištrinti Zeus Trojan naudojant Safe Mode with Networking

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: Zeus Trojan šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite Reimage ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite Zeus Trojan pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti Zeus Trojan naudojant System Restore

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš Zeus Trojan pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite Reimage ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog Zeus Trojan sėkmingai pašalintas.

Apie autorių

Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-zeus-trojan.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis