Sudėtingumo skalė:  
  (60/100)

Facebook Friend Request viruso šalinimas (Pašalinimo vadovas) - Bal 2020 atnaujinimas

parašė Ugnius Kiguolis - - | Tipas: Malware

Kas yra Facebook Friend Request virusas?

Facebook Friend Request virus

Facebook Friend Request virusas yra plačiai paplitęs sukčiavimo būdas socialiniuose tinkluose. Socialiniam tinklui „Facebook“ tapus kasdienio gyvenimo dalimi, kibernetiniai nusikaltėliai nusitaikė ir į jo vartotojus.

Virusas sukuria netikras vartotojų paskyras tam naudodamas tikrose „Facebook“ vartotojų paskyrose paskelbtą viešą informaciją. Paprastai jis pasisavina aukos nuotraukas, statuso atnaujinimus ir pan. Taip sukuriama iliuzija, kad naujai sukurta paskyra priklauso tam tikram vartotojui.

kam visa tai daroma? Pasirodo, jog taip sukčiai stengiasi suklaidinti aukos draugus ir išvilioti iš jų pinigus. Įprastai, sukčiai nusiunčia kvietimą draugauti visiems nukentėjusiojo draugams ir vėliau nusiunčia žinutę, kurioje prašoma paskolinti pinigų.

Be to, Facebook Friend Request virusas taip pat gali išsiųsti asmeninę žinutę, kurioje prašoma paspausti įdomią nuorodą. Nedarykite to! Paspaudę ant tokios nuorodos jūs atsidursite galimai pavojingame tinklalapyje. Šiuose puslapiuose gali būti siekiama išgauti jūsų asmeninę informaciją arba užkrėsti jūsų kompiuterį tikru virusu.

Taigi, jeigu jūsų „Facebook“ draugas atsiuntė įtartiną nuorodą, prieš ją atidarydami įsitikinkite, kad tai nėra viruso darbas. Pirmiausia, ką galite padaryti, tai patikrinti draugo profilį – jeigu jis turi dvi vienodai atrodančias anketas, tuomet atsiųsta žinutė greičiausiai yra netikra.

Taip pat tiesiai paklauskite draugo, ar jis jums siuntė kokią nors nuorodą. Įprastai hakeriai ir panašūs nusikaltėliai į tokias žinutes neatrašo, todėl jei nesulaukėte atsakymo, neatidarykite jokios nuorodos ir praneškite asmeniui apie viruso ataką.

Facebook Friend Request virusas taip pat gali skelbti įvairias pavojingas nuorodas ant savo aukos sienos (angl. timeline). Jeigu pastebite, kad jūsų draugai praneša apie pavojingą turinį, kuris buvo paskelbtas be jūsų žinios, būtinai atkreipkite į tai dėmesį. Nespauskite ant jų, nes taip jūs  galite užsikrėsti rimtu virusu.

Virusas taip pat gali atblokuoti visus anksčiau užblokuotus jūsų draugus ir netgi pridėti juos į draugų sąrašą. Norėdami to išvengti bei išspręsti visas kitas problemas, susijusias su šia Facebook viruso atmaina, nuskenuokite kompiuterio sistemą su patikima antivirusine programa, pavyzdžiui Reimage Reimage Cleaner Intego, kuri padės pašalinti Facebook Friend Request virusą. Pašalinę virusą, ištrinkite melagingas nuorodas nuo savo „Facebook“ paskyros sienos ir pašalinkite visus netikrus draugus iš savo draugų sąrašo.

Facebook Friend Request virus
Facebook Friend Request virusas

Kaip plinta šis socialinių tinklų virusas?

Facebook Friend Request virusas plinta per asmenines žinutes. Vartotojai gali gauti klaidinančią žinutę nuo draugo, kurioje siūloma paspausti nuorodą ir pasižiūrėti įdomu vaizdo įrašą ar nuotrauką. Taip pat, virusas gali užkrėsti vartotojus, kai jie spaudžia ar naudojasi įvairiomis įtartinomis aplikacijomis, kadangi neretai jos būna pavojingos.

Kai tik virusas yra aktyvuojamas, jis pradeda siųsti kvietimus draugauti ir priimti šiuos kvietimus iš nepažįstamų asmenų.
Norime perspėti, kad socialinis tinklas „Facebook“ nėra visiškai saugi vieta, todėl turėtumėte imtis tam tikrų priemonių, norėdami apsaugoti save ir savo draugus.

Pirmiausia, draugų sąrašą padarykite privatų, t.y., matomą tik jums. Jeigu draugų sąrašas yra viešas, tuomet nusikaltėliai gali jį matyti ir apsimetę jumis gali lengvai išsiųsti melagingas žinutes jūsų vardu. Taip pat informaciją skelbkite tik savo draugų ratui, o ne viešai. Tai taip pat sutrukdys kibernetiniams nusikaltėliams pasinaudoti jūsų paskelbta informacija. Svarbiausia, niekuomet socialiniuose tinkluose neskelbkite jokios privačios informacijos.

Kaip pašalinti Facebook Friend Request virusą iš kompiuterio?

Jeigu pastebėjote, kad jūsų draugų sąrašas vis pasipildo naujais ir nematytais asmenimis arba pastebite neaiškias nuorodas savo laiko juostoje, turėtumėte įtarti, kad šis socialinių tinklų virusas įsibrovė į jūsų kompiuterį. Kuo skubiau pakeiskite „Facebook“ slaptažodį ir kuo greičiau nuskenuokite kompiuterio sistemą patikima antivirusine programa. Galite pašalinti Facebook Friend Request virusą naudodamiesi Reimage Reimage Cleaner Intego arba SpyHunter 5Combo Cleaner.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-facebook-friend-request-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Facebook Friend Request virus