Sudėtingumo skalė:  
  (60/100)

Instagram viruso šalinimas (Viruso pašalinimo instrukcijos) - atnaujinta Rgs 2020

parašė Olivija Moreli - - | Tipas: Malware

Instagram virusas – kompiuterinė infekcija, dėl kurios jūs galite prarasti savo profilį

Instagram virus

Instagram virusas yra terminas, kuris apima net kelias pavojingas programas, naudojamas paveikti šios milžiniškos socialinės platformos vartotojus. Deja, kaip ir bet kuris kitas populiarus socialinis tinklas, Instagram jau spėjo tapti gana mėgstama hakerių vieta vykdyti įvairius nusikaltimus ir apgavystes.

Jūs tikriausiai jau girdėjote apie kituose socialiniuose tinkluose pastebėtus Facebook virusą ar Skype virusą; Nors Instagram virusas dar nėra toks populiarus kaip prieš tai minėtieji virusai, rekomenduojame susipažinti su jo versijomis ir sužinoti galimus apsisaugojimo būdus.

Jei įtariate, kad jūsų įrenginys buvo užkrėstas Instagram viruso, rekomenduojame kuo skubiau pašalinti šią kenkėjišką programą. Tam jums tereikės pasirinkti vieną iš mūsų siūlomų programų, ją atnaujinti ir pilnai patikrinti savo kompiuterį.

Instagram virus

Instagram viruso versijos

The Ugly List 2016

Ši Instagram viruso versija pradėjo plisti per Instagram tinklo profilius 2016 metų lapkričio mėnesį. Virusas naudoja aukos profilio nuotrauką, kurią įtraukia į „Instagram prasižengusiųjų sąrašą. Šis virusas taip pat gali įtraukti aukos draugus ir pridėti prie nuotraukos tokius komentarus kaip „LOL. how did your profile on the list,” “omg your profile on the list,” “this is crazy all you guys are there” or “wow u made the ugly list.”

Jeigu buvote įtrauktas į tokią apgavystę, ignoruokite jums rodomus komentarus, nes jų tikslas yra priversi žmones apsilankyti nurodytose svetainėse, kurios paprastai būna užkrėstos įvairiais virusais. Beje, jūs taip pat galite nenorom atskleisti savo prisijungimo duomenis ir pradėti dalyvauti viruso platinime.

Jeigu jūsų Instagram prisijungimo duomenys jau pateko į sukčių rankas, pabandykite pakeisti savo slaptažodį. Jeigu negalite to padaryti, informuokite Instagram apie šią problemą.

Instagram sekėjų virusas

Šis virusas yra glaudžiai susijęs su liūdnai pagarsėjusiu Zeus virusu, savo pasirodymo pradžioje buvo naudojamas vogti asmeninę žmonių informaciją, tokią kaip kreditinių kortelių duomenys ir pan. Vis dėlto, kaip ir kiekvienas virusas, Zeus kompiutrerinė infekcijas tobulėja.

Pasirodo, jog dabar ji gali būti panaudota perimti žmonių Instagram profilius ir paversti juos į melagingas žinutes platinančias mašinas. Jei pastebėjote savo Instagram profilyje įtartinas žinutes, kuo greičiau pakeiskite Instagram slaptažodį ir pašalinkite Instagram virusą iš savo kompiuterio. 

Who Viewed Your Instagram Profile virusas

Ši Instagram viruso versija yra susijusi su netikra programėle, kuri melagingai teigia, kad gali padėti žmonėms atskleisti juos persekiojančius ar jais susidomėjusius Instagram vartotojus. Žinoma, tai yra įdomu kone kiekvienam vartotojui, todėl nėra nieko nuostabaus, kad daugelis jau spėjo atsisiųsti šią netikrą programėlę.

Vis dėlto, prieš tai padarydami jūs privalote žinoti, jog Instagram neteikia jokios informacijos trečiosioms šalims, tame tarpe ir Who Viewed Your Instagram Profile gamintojams.  

RayBan Instagram virusas

Pastaruoju metu Instagram vartotojai vis dažniau praneša, kad net 90 procentų visų šiame tinkle matomų reklamų sudaro Ray Ban reklamos. Daugiausia tokių pranešimų pasirodė 2018 metų balandį. 

Pradėjusi nuo Facebook tinklo, šiuo metu Ray Ban scam siūlo savo aukoms nusipirkti šios kompanijos akinius su didžiule nuolaida. Paprastai šis virusas savo reklamas rodo vartotojo sraute, tačiau jūs taip pat galite susidurti ir su nepageidaujamais priskyrimais prie tam tikrų grupių ir pan.

Instagram virus

Užkrėsti el. laiškai ir virusai yra šios atakos priežastis

Nors atakos prieš Instagram vartotojus dar nėra itin įprastas reiškinys, mes tikime, kad jūs jau ne kartą buvote pastebėjote, kad jūsų vardas atsirado ties megalingais skelbimais ar nuotraukomis. Tokiu būdu sukčiai siekia privilioti žmones sudalyvauti netikruose išpardavimuose ar konkursuose. 

Jeigu norite apsisaudoti nuo Instagram viruso, visų pirma nespaudinėkite įtartinų el. laiškuose ar Instagram žinutėse jums atsiūstų nuorodų. Taip pat rekomenduojame vengti įtartinų programėlių, kurios paprastai prašo suteikti joms prieigą prie kontaktų sąrašo ir kitos asmeninės jūsų informacijos.

Dar vienas dalykas, kurio turėtumėte vengti yra pasiūlymai padidinti jūsų sekėjų skaičių. Jeigu norite tai padaryti, geriau susitelkite ties savo skelbiamu turiniu.  

Instagram virus

Instagram viruso pašalinimas

Jei įtariate, kad jūsų mobilusis įrenginys ar kompiuteris buvo užkrėstas Instagram viruso, turite kuo greičiau patikrinti jį su viena iš šių programų: Reimage Reimage Cleaner Intego, SpyHunter 5Combo Cleaner. Beje, nepamirškite užbaigti Instagram viruso pašalinimo atlikdami žemiau pateiktas instrukcijas. Taip jūs užblokuosite įtartinas programėles, kurios turi teisę veikti jūsų vardu ir kontroliuoti jūsų Instagram profilį.

  1. Prisijunkite prie savo Instagram sąskaitos per interneto naršyklę
  2. Nueikite į savo profilį, tada spustelėkite Edit Profile -> Authorized Applications..
  3. Čia galite rasti programas, kurios turi prieigą prie jūsų paskyros. Ties kiekviena iš jų yra Revoke Access mygtukas. Paspauskite jį ir patvirtinkite savo pasirinkimą spustelėdami OK.
  4. Pakeiskite savo slaptažodį.

Jei negalite prisijungti prie savo Instagram paskyros, tiesiogiai kreipkitės į Instagram.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Instagram virusas ekrano nuotrauka
Instagram virusas ekrano nuotraukaInstagram virusas ekrano nuotraukaInstagram virusas ekrano nuotraukaInstagram virusas ekrano nuotrauka
Instagram virusas ekrano nuotrauka

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi vyriausybėje kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šėšėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo iniciatyvų internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši VPN programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla ir pasitinkite pasirinktu interneto paslaugų teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Dėl savo pačių neatsargaus elgesio, kompiuterių vartotojai gali patirti įvarių nuostolių, kuriuos sukelia kompiuteriniai virusai. Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.

Kaskart atlikus sistemos pakeitimus rekomenduojama lygiagrečiai atnaujinti ir atsargines duomenų kopijas. Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. 

Turėdami naujausias svarbių dokumentų bei projektų kopijas išvengsite rimtų nemalonumų. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - Kenkėjiškų programų analitikė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-instagram-virus.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Instagram virus