Sudėtingumo skalė:  
  (60/100)

Instagram virusas. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Olivija Moreli - - | Tipas: Malware
12

Saugokitės Instagram viruso – jūs galite prarasti savo profilį!

„Instagram virusas“ yra terminas, kuris apima net kelias pavojingas programas, naudojamas paveikti šios milžiniškos socialinės platformos vartotojus. Deja, kaip ir bet kuris kitas populiarus socialinis tinklas, Instagram jau spėjo tapti gana mėgstama kibernetinių nusikaltėlių vieta vykdyti įvairius nusikaltimus ir apgavystes. Jūs tikriausiai jau girdėjote apie kituose socialiniuose tinkluose pastebėtus Facebook virusą ar Skype virusą; Nors Instagram virusas dar nėra toks populiarus kaip prieš tai paminėtieji virusai, jūs privalote susipažinti su jo versijomis ir sužinoti galimus apsisaugojimo būdus. Jei įtariate, kad jūsų įrenginys buvo užkrėstas, rekomenduojame kuo skubiau pašalinti šią kenkėjišką programą. Tam jums tereikės pasirinkti vieną iš mūsų siūlomų programų, ją atnaujinti ir pilnai patikrinti savo kompiuterį. 

Instagram viruso versijos:

The Ugly List 2016. Ši Instagram viruso versija pradėjo plisti per Instagram tinklo profilius 2016 metų lapkričio mėnesį. Virusas naudoja aukos profilio nuotrauką, kurią įtraukia į „Instagram prasižengusiųjų sąrašą. Šis virusas taip pat gali įtraukti aukos draugus ir pridėti prie nuotraukos tokius komentarus kaip „LOL. how did your profile on the list,” “omg your profile on the list,” “this is crazy all you guys are there” or “wow u made the ugly list.” Jeigu buvote įtrauktas į tokią apgavystę, ignoruokite jums rodomus komentarus, nes jų tikslas yra priversi žmones apsilankyti nurodytose svetainėse, kurios paprastai būna užkrėstos įvairiais virusais. Beje, jūs taip pat galite nenorom atskleisti savo prisijungimo duomenis ir pradėti dalyvauti viruso platinime. Jeigu jūsų Instagram prisijungimo duomenys jau pateko į sukčių rankas, pabandykite pakeisti savo slaptažodį. Jeigu negalite to padaryti, informuokite Instagram apie šią problemą.

Instagram followers virusas. Šis virusas yra glaudžiai susijęs su liūdnai pagarsėjusiu Zeus virusu, savo pasirodymo pradžioje buvo naudojamas vogti asmeninę žmonių informaciją, tokią kaip kreditinių kortelių duomenys ir pan. Vis dėlto, kaip ir kiekvienas virusas, Zeus kompiutrerinė infekcijas tobulėja. Pasirodo, jog dabar ji gali būti panaudota perimti žmonių Instagram profilius ir paversti juos į melagingas žinutes platinančias mašinas. Jei pastebėjote savo Instagram profilyje įtartinas žinutes, kuo greičiau pakeiskite Instagram slaptažodį ir pašalinkite Instagram virusą iš savo kompiuterio. 

Who Viewed Your Instagram Profile virusas. Ši Instagram viruso versija yra susijusi su netikra programėle, kuri melagingai teigia, kad gali padėti žmonėms atskleisti juos persekiojančius ar jais susidomėjusius Instagram vartotojus. Žinoma, tai yra įdomu kone kiekvienam vartotojui, todėl nėra nieko nuostabaus, kad daugelis jau spėjo atsisiųsti šią netikrą programėlę. Vis dėlto, prieš tai padarydami jūs privalote žinoti, jog Instagram neteikia jokios informacijos trečiosioms šalims, tame tarpe ir Who Viewed Your Instagram Profile gamintojams.  

Instagram virus

Kaip aš galiu užsikrėsti?

Kaip pašalinti Instagram virusą?

Jei įtariate, kad jūsų mobilusis įrenginys ar kompiuteris buvo užkrėstas Instagram viruso, turite kuo greičiau patikrinti jį su viena iš šių programų: Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus. Beje, nepamirškite užbaigti Instagram viruso pašalinimo atlikdami žemiau pateiktas instrukcijas. Taip jūs užblokuosite įtartinas programėles, kurios turi teisę veikti jūsų vardu ir kontroliuoti jūsų Instagram profilį.

  1. Prisijunkite prie savo Instagram sąskaitos per interneto naršyklę
  2. Nueikite į savo profilį, tada spustelėkite Edit Profile -> Authorized Applications..
  3. Čia galite rasti programas, kurios turi prieigą prie jūsų paskyros. Ties kiekviena iš jų yra Revoke Access mygtukas. Paspauskite jį ir patvirtinkite savo pasirinkimą spustelėdami OK.
  4. Pakeiskite savo slaptažodį.

Jei negalite prisijungti prie savo Instagram paskyros, tiesiogiai kreipkitės į Instagram.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Instagram virusas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Instagram virusas pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli - Kenkėjiškų programų analitikė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis