Instagram viruso šalinimas (Viruso pašalinimo instrukcijos) - atnaujinta Lie 2019

Instagram viruso pašalinimas

Kas yra Instagram virusas?

Instagram virusas – kompiuterinė infekcija, dėl kurios jūs galite prarasti savo profilį

Instagram virus

Instagram virusas yra terminas, kuris apima net kelias pavojingas programas, naudojamas paveikti šios milžiniškos socialinės platformos vartotojus. Deja, kaip ir bet kuris kitas populiarus socialinis tinklas, Instagram jau spėjo tapti gana mėgstama hakerių vieta vykdyti įvairius nusikaltimus ir apgavystes.

Jūs tikriausiai jau girdėjote apie kituose socialiniuose tinkluose pastebėtus Facebook virusą ar Skype virusą; Nors Instagram virusas dar nėra toks populiarus kaip prieš tai minėtieji virusai, rekomenduojame susipažinti su jo versijomis ir sužinoti galimus apsisaugojimo būdus.

Jei įtariate, kad jūsų įrenginys buvo užkrėstas Instagram viruso, rekomenduojame kuo skubiau pašalinti šią kenkėjišką programą. Tam jums tereikės pasirinkti vieną iš mūsų siūlomų programų, ją atnaujinti ir pilnai patikrinti savo kompiuterį.

Instagram virus

Instagram viruso versijos

The Ugly List 2016

Ši Instagram viruso versija pradėjo plisti per Instagram tinklo profilius 2016 metų lapkričio mėnesį. Virusas naudoja aukos profilio nuotrauką, kurią įtraukia į „Instagram prasižengusiųjų sąrašą. Šis virusas taip pat gali įtraukti aukos draugus ir pridėti prie nuotraukos tokius komentarus kaip „LOL. how did your profile on the list,” “omg your profile on the list,” “this is crazy all you guys are there” or “wow u made the ugly list.”

Jeigu buvote įtrauktas į tokią apgavystę, ignoruokite jums rodomus komentarus, nes jų tikslas yra priversi žmones apsilankyti nurodytose svetainėse, kurios paprastai būna užkrėstos įvairiais virusais. Beje, jūs taip pat galite nenorom atskleisti savo prisijungimo duomenis ir pradėti dalyvauti viruso platinime.

Jeigu jūsų Instagram prisijungimo duomenys jau pateko į sukčių rankas, pabandykite pakeisti savo slaptažodį. Jeigu negalite to padaryti, informuokite Instagram apie šią problemą.

Instagram sekėjų virusas

Šis virusas yra glaudžiai susijęs su liūdnai pagarsėjusiu Zeus virusu, savo pasirodymo pradžioje buvo naudojamas vogti asmeninę žmonių informaciją, tokią kaip kreditinių kortelių duomenys ir pan. Vis dėlto, kaip ir kiekvienas virusas, Zeus kompiutrerinė infekcijas tobulėja.

Pasirodo, jog dabar ji gali būti panaudota perimti žmonių Instagram profilius ir paversti juos į melagingas žinutes platinančias mašinas. Jei pastebėjote savo Instagram profilyje įtartinas žinutes, kuo greičiau pakeiskite Instagram slaptažodį ir pašalinkite Instagram virusą iš savo kompiuterio.

Who Viewed Your Instagram Profile virusas

Ši Instagram viruso versija yra susijusi su netikra programėle, kuri melagingai teigia, kad gali padėti žmonėms atskleisti juos persekiojančius ar jais susidomėjusius Instagram vartotojus. Žinoma, tai yra įdomu kone kiekvienam vartotojui, todėl nėra nieko nuostabaus, kad daugelis jau spėjo atsisiųsti šią netikrą programėlę.

Vis dėlto, prieš tai padarydami jūs privalote žinoti, jog Instagram neteikia jokios informacijos trečiosioms šalims, tame tarpe ir Who Viewed Your Instagram Profile gamintojams.

RayBan Instagram virusas

Pastaruoju metu Instagram vartotojai vis dažniau praneša, kad net 90 procentų visų šiame tinkle matomų reklamų sudaro Ray Ban reklamos. Daugiausia tokių pranešimų pasirodė 2018 metų balandį.

Pradėjusi nuo Facebook tinklo, šiuo metu Ray Ban scam siūlo savo aukoms nusipirkti šios kompanijos akinius su didžiule nuolaida. Paprastai šis virusas savo reklamas rodo vartotojo sraute, tačiau jūs taip pat galite susidurti ir su nepageidaujamais priskyrimais prie tam tikrų grupių ir pan.

Instagram virus

Užkrėsti el. laiškai ir virusai yra šios atakos priežastis

Nors atakos prieš Instagram vartotojus dar nėra itin įprastas reiškinys, mes tikime, kad jūs jau ne kartą buvote pastebėjote, kad jūsų vardas atsirado ties megalingais skelbimais ar nuotraukomis. Tokiu būdu sukčiai siekia privilioti žmones sudalyvauti netikruose išpardavimuose ar konkursuose.

Jeigu norite apsisaudoti nuo Instagram viruso, visų pirma nespaudinėkite įtartinų el. laiškuose ar Instagram žinutėse jums atsiūstų nuorodų. Taip pat rekomenduojame vengti įtartinų programėlių, kurios paprastai prašo suteikti joms prieigą prie kontaktų sąrašo ir kitos asmeninės jūsų informacijos.

Dar vienas dalykas, kurio turėtumėte vengti yra pasiūlymai padidinti jūsų sekėjų skaičių. Jeigu norite tai padaryti, geriau susitelkite ties savo skelbiamu turiniu.

Instagram virus

Instagram viruso pašalinimas

Jei įtariate, kad jūsų mobilusis įrenginys ar kompiuteris buvo užkrėstas Instagram viruso, turite kuo greičiau patikrinti jį su viena iš šių programų: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner. Beje, nepamirškite užbaigti Instagram viruso pašalinimo atlikdami žemiau pateiktas instrukcijas. Taip jūs užblokuosite įtartinas programėles, kurios turi teisę veikti jūsų vardu ir kontroliuoti jūsų Instagram profilį.

  1. Prisijunkite prie savo Instagram sąskaitos per interneto naršyklę.
  2. Nueikite į savo profilį, tada spustelėkite Edit Profile -> Authorized Applications..
  3. Čia galite rasti programas, kurios turi prieigą prie jūsų paskyros. Ties kiekviena iš jų yra Revoke Access mygtukas. Paspauskite jį ir patvirtinkite savo pasirinkimą spustelėdami OK.
  4. Pakeiskite savo slaptažodį.

Jei negalite prisijungti prie savo Instagram paskyros, tiesiogiai kreipkitės į Instagram.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Saugiai prisijunkite prie savo interneto svetainės, kad ir kur bebūtumėte

Bedirbant su tinklaraščiu, interneto svetaine ar kitu projektu, kurį turite nuolat prižiūrėti, jums gali tekti prisijungti prie serverio ir turinio valdymo sistemos kur kas dažniau nei įprasta. Bene geriausias sprendimas kuriant saugesnį tinklą – statinis/pastovus IP adresas.

Jeigu nustatysite prie jūsų įrenginio pririštą statinį IP adresą, palengvinsite serverio ar tinklo valdytojo darbą, kurie kontroliuoja prisijungimus ir veiklą. Be to, būtent taip išvengsite kai kurių autentifikavimo keblumų ir galėsite naudotis savo banko sąskaitomis nuotoliniu būdu, nesukeldami įtarimo su kiekvienu prisijungimu, kai būsite kitoje vietoje.

Tokie VPN programinės įrangos tiekėjai kaip Private Internet Access gali jums padėti, jei norite kontroliuoti savo internetinę reputaciją ir lengvai valdyti projektus, kad ir kokioje pasaulio vietoje bebūtumėte. Geriau neleisti prie jūsų svetainės prisijungti iš skirtingų IP adresų. 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - Kenkėjiškų programų analitikė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis