Facebook video viruso šalinimas (Pašalinimo vadovas) - Bir 2018 atnaujinimas

Facebook video viruso pašalinimas

Kas yra Facebook video virusas?

Facebook video virusas – naujas pavojus socialinio tinklo naudotojams

Facebook video virus

Pastaruoju metu Facbeook video virusas ir jo pašalinimo būdai sulaukė didelio vartotojų susidomėjimo. Socialinio tinklo naudotojai skundėsi, kad jiems nepavyksta atsikratyti Facebook viruso, kuris be jų žinios užgrobė jų paskyrą. Virusas seka Facebook vartotojų paskyras ir automatiškai skelbia melagingus įrašus, kurie įprastai naudoja intriguojančius pavadinimus, tokius kaip „My private video“,” „My first video” arba „Private video“. Kiekviename įraše virusas pažymi (angl. tag) 20 vartotojo draugų ir taip siekia atkreipti jų dėmesį. Be to, virusas gali automatiškai išsiųsti žinutes, kuriose paslepia užkrėstas nuorodas ir kitą turinį.

Facebook video virusas priskiriamas prie malware tipo programų, kurios stebi kompiuterio vartotoją ir jo naršyklėje atliekamus veiksmus. Kai kurie tyrėjai teigia, kad varotojams, kurie siekia pašalinti Facebook video virusą, tereikia ištrinti su juo susijusį naršyklės plėtinį. Vis dėlto, kartais to padaryti neįmanoma, nes virusas blokuoja šiuos pakeitimus.

Jei įtariate, jog ši kompiuterinė infekcija yra jūsų kompiuteryje ar Facebook paskyroje, turėtumėte sistemoje paieškoti Ace Stream Web Extension plėtinio. Kad pašalintumėte šį kenksmingą naršyklės priedą ir su juo susijusius komponentus, atsidarykite Windows Task Manager ir peržiūrėkite visus kompiuteryje veikiančius procesus. Jei matote ace_engine.exe procesą, kuris atsakingas už naršyklės sutrikdymą, ištrinkite šį failą.

Be to, virusui patekus į kompiuterį, taip pat įdiegiama ir Ace Stream Media 3.1.0 programa. Tik ištrynus šią programą ir sustabdžius ace_engine.exe procesą, vartotojai gali vėl nepertraukiamai naudotis Facebook paskyra.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad Ace Stream nėra kenkėjiška programa, tačiau programišiai modifikuoja legalias programos versijas ir papildo jas pavojingais elementais. Jeigu tapote Facebook video viruso auka, patariame kuo skubiau peržiūrėti visas neseniai parsiųstas programas. Patikrinkite, ar kažkuriai iš jų nesuteikėte prieigos prie savo Facebook profilio.

Virusas taip pat gali būti susijęs su kitomis pavojingomis programomis, todėl patariame patikrinti sistemą su patikima antivirusine programa ir atsikratyti visų įtarimą keliančių komponentų. Šiuo atveju rekomenduojame FortectIntego.

Facebook video virus

Kaip plinta Facebook virusas?

Kaip jau turbūt supratote, virusas plinta socialinio tinklo Facebook dėka. Paprastai jis naudojasi tuo, kad žmonės nesugeba atskirti netikrų, pavojingų nuorodų, įrašų ir žinučių. Jeigu norite apsisaugoti, nespauskite nuorodų ar įrašų, kurie kelia bent menkiausią įtarimą, kad jūsų draugas ar pažįstamas asmuo negali būti susijęs su tokiu turiniu. Deja, daugelis vartotojų paspaudžia tokias nuorodoas būtent dėl to, kad jie negali patikėti, jog jų draugas galėjo jį paskelbti.

Norėdami išvengti viruso atakos, visuomet susisiekite su įrašu „pasidalinusiu“ asmeniu. Garantuojame, jog dažnas iš jų paneigs, kad paskelbė vieną ar kitą informaciją Facebook socialiniame tinkle. Taip pat turėtumėte pastebėti, kad video (ar bet koks kitas pasidalintas turinys (tarkim video) yra paleidžiamas (atidaromas) vos jį pasaudžiate. To pasekoje virusas prašo suteikti jam prieigą prie jūsų Facebook paskyros. Būtent tai turėtų būti pagrindinis ženklas, rodantis, kad jūs susidūrėte su virusu.

Beje, virusas gali bandyti įsibrauti į jūsų kompiuterį kartu su kitomis programomis. Dėl to venkite nepatikimose svetainėse reklamuojamų programų, kurios atrodo per daug gerai, kad būtų legalios. Vis dėlto, jei nusprendėte vieną iš jų atsisiųsti, įdiegimui rinkitės tik „Advanced“ arba „Custom“ nustatymus. Jie jums padės pamatyti visus papildomus priedus.

Facebook video virus

Kaip pašalinti Facebook video virusą?

Piemoje aprašymo dalyje jau pateikėme informaciją, ką turėtumėte atlikti, norėdami pašalinti Facebook video virusą iš savo kompiuterio. Vis dėlto, turite suprasti, kad tokios programos ir virusai dažniausiai plinta kartu su kitomis pavojingomis programomis, todėl vien tik įtartinų programų ar naršyklės plėtinių pašalinimas nepadės atsikratyti šio viruso.

Dėl to taip pat rekomenduojame patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa, kuri jums padės ištrinti visus pavojingus failus ir kitus su šiuo virusu susijusius komponentus. Šiuo atveju naudokite FortectIntego.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis - Ekspertas kovoje su virusais ir kitomis kompiuterio infekcijomis

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis