Facebook Change Color viruso šalinimas

Facebook Change Color viruso pašalinimas

Kas yra Facebook Change Color virus?

Facebook Change Color virus (liet. „Facebook“ fono spalvos pakeitimo virusas) yra pavojinga infekcija, kuri yra susijusi su klaidinančiais pranešimais, aktyviai plintančiais šime socialiniame tinkle. Šis virusas taip pat gali būti vadinamas viena iš „Facebook“ viruso versijų. Šis padirbtas pranešimas atakuoja vartotojus per užkrėstą nuorodą, kuri sliūlo aukai pakeisti Facebook profilio foną į juodą, raudoną, rožinę arba kitą spalvą. Prieš spustelėdami ant tokios nuorodos, prisiminkite, jog jūs negalite pakeisti savo „Facebook“ profilio spalvos. Tai yra tik dar vienas būdas, kuris yra naudojamas sukčų rinkti lankytojus į savo internetinius puslapius ir taip uždirbti pinigus. Prašome, vengti Facebook fono spalvos pakeitimo viruso nepriklausomai nuo to, ar šis pranešimas buvo atsiųstas jums vieno iš jūsų draugų ar pasiekė jus iš nepažįstamo asmens profilio. Mes labai rekomenduojame susisiekti su siuntėju prieš atidarant tokį pranešimą.

Kaip aš galiu užsikrėsti Facebook Change Color virusu?

Facebook Change Color virusas bando atakuoti kompiuterius per suklastotą pranešimą, kuris pasiekia visus užkrėsto vartotojo draugus ir taip plinta šiame socialiniame tinkle. Dažniausiai, padirbti pranešimai teigia:

Switch to Pink Facebook (Limited Time!)
(LINK)
Say goodbye to the boring blue profile and say hello to the pink profile!!

Switch to Red Facebook (Limited Time!)
(LINK)
Say goodbye to the boring blue profile and say hello to the red profile!!

Prisiminkite, paspaudę ant nuorodos, kuri yra visada įtraukta į tokį pranešimą, jūs negalėsite pakeisti savo Facebook profilio spalvos! Sukčiai jūsų tiesiog paprašys pasidalinti šiuo pranešimu su savo Facebook draugais ir taip pat atsakyti į kelis klausimus jų internetinėje apklausoje.

Kaip aš galiu ištrinti „Facebook“ fono spalvos pakeitimo virusą?

Jei jūs buvote apgautas Facebook Change Color viruso, visų pirma turite pašalinti kenkėjišką pranešimą nuo savo sienos. Be to, paleiskite pilną sistemos skenavimą su atnaujinta anti-spyware ir pašalinkite kenkėjiškus failus iš sistemos. Pabandykite naudoti atnaujinta šios programos versija: FortectIntego,

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis