Sudėtingumo skalė:  
  (96/100)

Facebook Change Color viruso šalinimas

parašė Ugnius Kiguolis - - | Tipas: Malware

Facebook Change Color virus (liet. „Facebook“ fono spalvos pakeitimo virusas) yra pavojinga infekcija, kuri yra susijusi su klaidinančiais pranešimais, aktyviai plintančiais šime socialiniame tinkle. Šis virusas taip pat gali būti vadinamas viena iš „Facebook“ viruso versijų. Šis padirbtas pranešimas atakuoja vartotojus per užkrėstą nuorodą, kuri sliūlo aukai pakeisti Facebook profilio foną į juodą, raudoną, rožinę arba kitą spalvą. Prieš spustelėdami ant tokios nuorodos, prisiminkite, jog jūs negalite pakeisti savo „Facebook“ profilio spalvos. Tai yra tik dar vienas būdas, kuris yra naudojamas sukčų rinkti lankytojus į savo internetinius puslapius ir taip uždirbti pinigus. Prašome, vengti Facebook fono spalvos pakeitimo viruso nepriklausomai nuo to, ar šis pranešimas buvo atsiųstas jums vieno iš jūsų draugų ar pasiekė jus iš nepažįstamo asmens profilio. Mes labai rekomenduojame susisiekti su siuntėju prieš atidarant tokį pranešimą.

Kaip aš galiu užsikrėsti Facebook Change Color virusu?

Facebook Change Color virusas bando atakuoti kompiuterius per suklastotą pranešimą, kuris pasiekia visus užkrėsto vartotojo draugus ir taip plinta šiame socialiniame tinkle. Dažniausiai, padirbti pranešimai teigia:

Switch to Pink Facebook (Limited Time!)
(LINK)
Say goodbye to the boring blue profile and say hello to the pink profile!!

Switch to Red Facebook (Limited Time!)
(LINK)
Say goodbye to the boring blue profile and say hello to the red profile!!

Prisiminkite, paspaudę ant nuorodos, kuri yra visada įtraukta į tokį pranešimą, jūs negalėsite pakeisti savo Facebook profilio spalvos! Sukčiai jūsų tiesiog paprašys pasidalinti šiuo pranešimu su savo Facebook draugais ir taip pat atsakyti į kelis klausimus jų internetinėje apklausoje.

Kaip aš galiu ištrinti „Facebook“ fono spalvos pakeitimo virusą?

Jei jūs buvote apgautas Facebook Change Color viruso, visų pirma turite pašalinti kenkėjišką pranešimą nuo savo sienos. Be to, paleiskite pilną sistemos skenavimą su atnaujinta anti-spyware ir pašalinkite kenkėjiškus failus iš sistemos. Pabandykite naudoti atnaujinta šios programos versija: Reimage,

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Facebook Change Color virus ekrano nuotrauka
Facebook Change Color virus ekrano nuotrauka

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-facebook-change-color-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


  1. Kaip ištrinti Facebook virus sako:
    gruodžio 10th, 2013 at 12:05 pm

    […] Facebook Change Color virus yra pavojingas Facebook viruso variantas, kuris platina melagingos žinutės pagalba. Paprastai ji siūlo pakeisti socialinio tinklo paskyros foną į rožinę, raudoną, juodą arba kitą spalvą. Kaip ir kitų rūšių Facebook virusai, ji gali atkeliauti į jūsų pašto dėžutę nuo vieno iš jūsų kontaktų, kuris taip pat buvo apgautas šio klaidinančio pranešimo. Paprastai, šiame laiške yra patalpinta nuoroda į nekenksmingą puslapį, kuri padeda sukčiama pritraukti lankytojų į jų apklausų puslapį. Jei paspaudėte ant tokios nuorodos, jūsų draugai taip pat gavo šį kenkėjišką pranešimą automatiškai. […]

Jūsų nuomonė apie Facebook Change Color virus