Sudėtingumo skalė:  
  (77/100)

Facebook “hahaha” viruso šalinimas

parašė Ugnius Kiguolis - - | Tipas: Malware

Kas yra Facebook „hahaha“?

Facebook „hahaha“ virusas – tai kenksminga programinė įranga, plintanti per asmenines Facebook žinutes. Panašiai kaip ir kitos Facebook viruso versijos, ši plinta naudojant įvairius apgaulingus metodus. Dažniausiai pranešimai, kuriuos generuoja šis virusas atrodo taip, lyg būtu atiūsti aukos draugų, kur teigiama, kad Facebook vartotojas dėl vienos ar kitos priežasties turėtų spustelėti ant pateiktos nuorodos. Žinoma, tokios nuorodos yra pavojingos, nes gali jūsų naršyklę peradresuoti į nesaugias svetaines arba paskatinti parsisiųsti Pictr_357.Zip, Copy_0027.Zip, Image0905.Zip ar kitus pavojingus failus į savo kompiuterį. Nenuostabu, kad daugybė Facebook vartotojų buvo apgauti Facebook „hahaha“ viruso, nes tikriausiai kiekvienas iš mūsų būtų susidomėjęs asmenine žinute, kurioje iš jūsų šaipomasi be jokios priežasties ar siūloma peržiūrėti juokingą nuotrauką. Deje, bet tokiu būdu internetiniai sukčiai platina pavojingas programas, todėl niekada nespauskite ant tokių žinučių, o tuo labiau nesisiųskite siūlomų priedų. Vos tik vienas iš minėtų .Zip failiukų yra pasisiunčiamas, o .Jar failas yra paleidžiamas, šis virusas pradeda veikti. Nors manoma, kad Facebook „hahaha“ virusas yra naudojamas Bitcoin’ų gavybai, panašu, kad jis taip pat gali būti naudojamas pavojingoms veikloms inicijuoti. Tad jeigu pastebėjote, kad jūsų kompiuterio našumas sumažėjo, o jūsų Facebook paskyra pradėjo siųsti „hahaha“ arba kitas panašias žinutes jūsų draugams, tai reiškia, kad jūsų kompiuteris yra užkrėstas šiuo pavojingu virusu.

Kaip Facebook „hahaha“ gali patekt į mano kompiuterį?

Klausimai apie Facebook “hahaha” virus

Kaip jau minėjome, Facebook „hahaha“ virusas plinta per asmenines Facebook žinutes. Dažniausiai tokios žinutės atrodo taip, lyg jas būtų atsiuntę jūsų Facebook draugai, todėl nesnuostabu, kad jis plinta itin sėkmingai. Vos tik paspaudę ant suklastotos žinutės, jūs esate automatiškai įtraukiamas į Facebook „hahaha“ viruso platinimą, todėl jūsų draugai taip pat gali pradėti gauti minėtus pranešimus ir užkrėsti savo kompiuterio sistemą nepaisant to, kokią operacinę sistemą, Windows ar Mac, jie naudoja. Be to, jūsų kompiuteris gali virsti Bitcoin’ų gaminimo mašina ir gali būti naudojama kitiems pavojingiems tikslams. Nepaisant to, kaip patikimai ir patraukliai kai kurie Facebook pranešimai gali atrodyti, venkite spausti ant įtartinai atrodančių nuorodų. Jeigu jau spustelėjote ant Facebook „hahaha“ viruso generuojamos žinutės priedo, turėtumėte patikrinti savo kompiuterį. Jeigu norite gauti daugiau informacijos apie tai, perskaitykite sekančią pastraipą:

Kaip pašalinti Facebook „hahaha“ virusą?

Jeigu manote, kad jūsų kompiuteris jau yra užkrėstas Facebook „hahaha“ virusu, būtinai patikrinkite jį su Reimage Reimage Cleaner Intego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes programa. Kitaip jūs galite susidurti su rimtomis problemomis, pavyzdžiui, sistemos sulėtėjimais ar kitų kenksmingų programų įsirašymu. Be to, turėtumėte susisiekti su savo Facebook draugais ir informuoti juos apie padirbtas žinutes, kurios gali plisti per jūsų paskyrą.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Facebook „hahaha“ virusas ekrano nuotrauka
Facebook „hahaha“ virusas ekrano nuotrauka

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi vyriausybėje kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šėšėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo iniciatyvų internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši VPN programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla ir pasitinkite pasirinktu interneto paslaugų teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Dėl savo pačių neatsargaus elgesio, kompiuterių vartotojai gali patirti įvarių nuostolių, kuriuos sukelia kompiuteriniai virusai. Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.

Kaskart atlikus sistemos pakeitimus rekomenduojama lygiagrečiai atnaujinti ir atsargines duomenų kopijas. Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. 

Turėdami naujausias svarbių dokumentų bei projektų kopijas išvengsite rimtų nemalonumų. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-facebook-hahaha-virus.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Facebook “hahaha” virus