Enigma Software padavė BleepingComputer į teismą dėl melagingos informacijos skleidimo

Mes gyvename moderniame pasaulyje, todėl kompiuterinių virusų egzistavimas žmonėms jau nėra nežinomas reiškinys. Jiems žinoma ir tai, kad reikalinga programinė įranga, kuri apsaugo ir šalina tuos virusus. Nepaisant to, patikimos antivirusinės programos radimas gali būti ganėtinai sudėtinga užduotis, turint omeny kad egzistuoda dešimtys skirtingų programų, kurios skelbiasi darančios tą patį dalyką. Vienas stipriai pasirinkimą apsunkinantis veiksnys yra agresyvi verslo praktika, kuri naudojama specifinių antivirusinių programų reklamavimui. Jeigu jūs kažkada ieškojote antivirusinės programos ir radote Malwarebytes, gali būti kad radote ją per apgaulingą BleepingComputer puslapį, kuriame skleidžiama klaidinanti informacija. Jeigu susidomėjote, kaip toli kompanija gali nueiti dėl pardavimų skatinimo ir didinimo, skaitykite toliau.

BleepingComputer is sued by Enigma Software for false claims

BleepingComputer (arba BC) – tai kompanija kuri atsidarė 2004 metais kaip techninės pagalbos puslapis. Nuo to laiko, ji siūlė įvairias antivirusines programas, tokias kaip Malwarebytes, Emsisoft, SuperAntiSpyware ir Hitman Pro. Nors dauguma puslapio lankytojų galvoja, kad puslapis yra palaikomas savanorių žmonių kurie dirba BleepingComputer kompanijoj neapmokamai, realybėje – tai netiesa. Kiekvienas bet kokios programos parsiuntimas uždirba šiai firmai pinigus.

Kai SpyHunteris iš Enigma Software įmonės buvo sukurtas ir paleistas į prekybą, BC vadovai pradėjo nerimauti. Ši programa iš tos pačios kategorijos kaip ir Malwarebytes anti-malware, dėl to didėjantis SpyHunter populiarumas trukdo kitų jų programų pardavimams. Dėl to, jie pradėjo naudoti įvairias marketingo technikas kad vartotojai galvotų, jog SpyHunteris yra nesaugi programa. Kad išsaugotų savo pardavimus, BleepingComputer turėjo:

  • Blokuoti vartotojus, kurie rašo pozityvius komentarus apie SpyHunterį BleepingComputer puslapyje;
  • Platinti jų „palyginamuosius“ straipsnius apie SpyHunterį, Malwarebytes ir Iobit net netestuodami jų, įvardindami kad SpyHunteris yra blogas produktas;
  • Rašydami klaidinančius komentarus apie pavojų naudojantis SpyHunter programa įvairiuose su saugumu susijusiuose forumuose. Jūs galite rasti šiuos komentarus visur, įskaitant ir Yahoo Answers, Quora, Reddit, Facebook ir kitose svetainėse.

Atrodo, kad Enigma Software kompanijai atsibodo šie nelegalūs žaidimai, dėl to ji nusprendė paduoti BleepingComputer į teismą dėl nelegalios veiklos. Po to, Bleeping Computer paskelbė visiems savo lankytojams, kad jie kovos dėl „žodžio laisvės“ šiame straipsnyje. Juokingiausia tai, kad jie prašo žmonių padėti surinkti pinigus teismo išlaidoms. Prieš dovanodami jiems pinigų, palaukite iki kol teismas atskleis kiek Grinler ir kiti BC grupės nariai uždirba. Gal būt teismas atskleis sąryšius tarp Marcino Klezinskio (Malwarebytes) ir BC, ir ar jis žino ką BleepingComputer sako apie SpyHunter programą.

Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jake Doevan yra vienas iš Virusai.lt naujienų redaktorių. Vos tik baigęs komunikacijos ir žurnalistikos studijas, jis susidomėjo IT industrija.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis
Failai
Programos
Palygink