Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

Cerber Decryptor šalinimas (Pašalinimo instrukcijos) - atnaujinta Rgp 2017

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Ransomware

Ar gali Cerber Decryptor iššifruoti užblokuotus failus?

Cerber Decryptor

Greičiausiai jūs jau girdėjote apie Cerber virusą bei jo sugebėjimus užšifruoti savo aukos failus. Vos tik tai yra padaroma, jai yra pateikiamas išpirkos pranešimas, kuris pažymi, jog vienintelis kelias atgauti užšifruotus failus yra įdiegti Tor naršyklę ir įsigyti Cerber Decryptor programą. Kad ir koks paprastas jums pasirodytų šis procesas, turime jus perspėti, jog ši failų iššifravimo programa yra parduodama už 2,480 bitkoino, kas yra lygu 1300 JAV dolerių.

Beje, daugelis kompiuterių ekspertų tvirtina, jog tai nėra patikimas duomenų iššifravimo įrankis, kadangi jis priklauso kibernetiniams nusikaltėliams, kurie siekia užsidirbti iš nepavydėtinos Cerber aukų situacijos.

Jeigu jus kankina klausimas ar Cerber Decryptor virusas iš tikrųjų gali padėti jums iššifruoti užšifruotą informaciją, mūsų atsakymas yra neigiamas. Dėl šios priežasties, mes jums rekomenduojame pirkti šios programos. Jeigu norite pašalinti Cerber Decryptor ir su juo susijusį virusą, naudokite Reimage.

Pagrindinis ransomware tipo virusų tikslas yra surinkti kuo daugiau išpirkų. Tam jie naudoja itin pažangią metodiką, kuri, deja, yra veiksminga. Ji yra susijusi su faktu, jog daugelis vartotojų savo kompiuteriuose laiko vertingą ar privačią informaciją. Beje, retas iš jų pagalvoja apie atsargines jos kopijas, todėl tokių failų praradimas dažniausiai prilygsta tragedijai.

Jeigu ransomware virusas patenka į kompiuterį, pirmas dalykas, kurį jis jame inicijuoja, yra visos informacijos užšifravimas. Taip šis virusas gali atimti iš jūsų šeimos nuotraukas, filmus, muzikos failus, verso duomenis ir kitą vertingą informaciją.

Mainais už jos iššifravimą, Cerber virusas reikalauja nusipirkti Cerber Decryptor programą. Netikėtai prarasti duomenys gali sukelti paniką, todėl daugelis žmonių sutinka paaukoti savo santaupas tikėdami, jog tai padės jiems atkurti failus. Deja, turime jus perspėti, jog tokių programų kaip Cerber Decrypter atsisiuntimas į kompiuterį gali tik dar labiau padidinti jūsų problemą.

Cerber Decryptor

Kur aš galiu gauti Cerber Decryptor?

Kaip jau turbūt žinote, Cerber virusas ir kiti ransomware tipo virusai dažniausiai plinta kaip melagingi el. laiškai arba jų priedai. 

Jeigu norite išvengti juose besislepiančių virusų, privalote atidžiai patikrinti kiekvieną el. laišką prieš atsisiųsdami jame esantį priedą į savo kompiuterį. Atkreipkite dėmesį į siuntėjo vardą ir el. pašto adresą, patikrinkite kas yra sakoma laiške ir ar tekste nėra pastebimų klaidų.

Jeigu matote .cerber failo plėtinį kiekvienamą iš savo failų, tai reiškia, kad jūsų kompiuteryje jau slepiasi Cerber virusas. Tokiu atveju, jums gali būti pasiųlyta nusipirkti Cerber Decryptor.

Kaip jau minėjome, to mūsų komanda jums nepataria daryti. Atminkite, kad ši Cerber Decryptor svetainė priklauso hakeriams, kurie gali naudoti ją virusų platinimui.

Kaip pašalinti Cerber Decryptor virusą iš kompiuterio?

Jei jūsų kompiuteryje yra Cerber virusas, jį ištrinti galite antivirusinės programos pagalba. Vienintelis patikimas užširuotų failų atkūrimo būdas yra jų atstatymas naudojant atsargines kopijas.

Vis dėlto, prisiminkite, kad šios kopijos turi būti laikomos išoriniuose diskuose ir panašiose laikmenose. Tik šiuo atveju ransomware tipo virusas negalės jų pasiekti. Jei jūs nusprendėte nusipirkti Cerber decryptor, turite suprasti, jog tai darydami rizikuojate savo kompiuterio saugumu. Tokia programa gali užkrėsti jūsų kompiuterį ar sukelti jame kitų problemų.

Jei jums rūpi jo saugumas, patariame išleisti pinigus patikimai anti-virusinei programai ir pašalinti Cerber virusą bei su juo susijusius failus automatiškai. Ji taip pat padės jums išinstaliuoti Cerber Decryptor iš kompiuterio.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Rankinis Cerber Decryptor pašalinimas:

Kaip ištrinti Cerber Decryptor naudojant Safe Mode with Networking

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: Cerber Decryptor šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite Reimage ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite Cerber Decryptor pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti Cerber Decryptor naudojant System Restore

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš Cerber Decryptor pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite Reimage ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog Cerber Decryptor sėkmingai pašalintas.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip Cerber Decryptor prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Apie autorių

Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-cerber-decryptor.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Cerber Decryptor