Kas yra delta-homes.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

parašė Ugnius Kiguolis - -

delta-homes.exe yra kenksmingas failas, kuris jūsų kompiuteryje gali atsidurti be jūsų žinios. Iš tiesų, šis failas nėra vienintelis, kuris gali tai padaryti. Perspėjame, kad kartu su juo plinta ir kiti .exe ir .dll failai, kurie visi priklauso browser hijacker kategorijai priklausančiai programai. Kaip jau turbūt atspėjote iš šio failo vardo, ši programa yra žinoma kaip delta-homes.com. Iš pirmo žvilgsnio, ji atrodo kaip legalus paieškos puslapis, tačiau jūs tikrai neturėtumėte juo pasitikėti ir juo labiau naudoti jo savo paieškai Internete. Priešingu atveju, jūs galite atsidurti įtartinoje svetainėje, kuri gali bandyti į jūsų kompiuterį atsiųsti kitų įtartinų programų. Tokiu atveju, jūs turėtumėte patikrinti savo kompiuterį su legalia antivirusine programa ir atsikratyti visų įtartinų failų, įskaitant ir delta-homes.exe.

Vos tik delta-homes.exe patenka į kompiuterį, auka pastebi tam tikrus sistemos nustatymų pakeitimus. Paprastai tai būna pasikeitęs pradžios puslapis (angl. start page), numatytoji paieškos svetainė (angl. default search engine) ir kiti pakeitimai. Taigi, jei jūs jau pastebėjote delta-homes.com savo Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome ar kitose interneto naršyklėse, kuriose šis puslapis pasirodė vietoje šių dviejų nustatymų, tai reiškia, kad jūsų kompiuteris jau buvo užgrobtas. Dažniausiai ši programa plinta kartu su nemokamomis programomis kaip nemokamas jų priedas, taigi pirmas dalykas, kurį jūs privalote padaryti kai įrašinėjate nemokamas programas į savo kompiuterį, yra atidus jų patikrinimas. Beje, pamirškite tokius programų įrašymo būdus kaip „Quick“, „Basic“, „Recommended“ ir pan., nes taip jūs tikrai nepamatysite kokie papildomi priedai slepiasi jus dominančioje programoje. Vietoje jų jūs turėtumėte rinktis „Custom“ arba „Advanced“ įrašymo būdą.

Jei Delta Homes sugeba „užgrobti“ sistemą, delta-homes.ex pagalba šis paieškos puslapis sugeba pasileisti kievieną kartą kai tik yra perkraunamas kompiuteris. Beje, jis taip pat gali pradėti blokuoti Google, Yahoo ar kitas populiariausias paieškos sistemas. Jeigu pastebėjote šį vykdomąjį failą savo kompiuteryje, nieko nelaukite ir patikrinkite jį su Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/file-delta-homes-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie delta-homes.exe

Programos
Palygink