Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

Orgasm@india.com viruso šalinimas (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Olivija Moreli - - | Tipas: Ransomware

Kodėl turėtumėte saugotis Orgasm@india.com viruso?

Orgasm@india.com virusas tai kibernetinė infekcija, pasirodžiusi internete dar pernai. Kodėl programišiai pasirinko būtent tokį elektroninio pašto adresą bendravimui su aukomis nėra aišku, tačiau akivaizdu tai, jog reketas jiems išties teikia didžiulį malonumą. Mūsų žiniomis, Orgasm@india.com yra vienas iš XTBL virusų šeimos atstovų, kuris, kaip ir kiti šios šeimos nariai, pasižymi tuo, jog užkrėstus failus paženklina .xtbl plėtiniu. Šiuo atveju, prie failų pavadinimų pridedamas <victim’s ID>.Orgasm@india.com.xtbl plėtinys. Be to, dokumentų turinį virusas užkoduoja galingu kodu, todėl jis tampa vartotojui neprieinamas. Tiesa, dokumentai gali būti atkoduoti unikalaus šifro rakto pagalba. Deja, programišiai šį raktą ištrina iš kompiuterio vos tik baigiamas duomenų kodavimas. Toliau raktas saugomas viruso valdymo serveryje (Command & Control server).

Orgasm@india.com ransomwareOrgasm@india.com virusas

Orgasm@india.com viruso kūrėjai neiškalbingi. Užkrėsto kompiuterio pagrindinio ekrano foną pakeičia vos kelių sakinių žinutė, kurioje aukai nurodoma susisiekti su nusikaltėliais nurodytu elektroninio pašto adresu. Žinoma, daugiau informacijos apie duomenų atgavimo sąlygas suteikiama bendraujant su programišiais tiesiogiai. Tokiu būdu nusikaltėliai siekia iš aukų iškaulyti kiek įmanoma daugiau pinigų. Vadinamoji “išpirka” privalo būti sumokėta virtualiųjų BitcCoin pinigu pavidalu, tačiau mes patariame geriau to nedaryti. Duomenų atkodavimo rakto galite ir nesulaukti, o ir pinigai iš nusikaltėlių sąskaitos atgal nebegrįš. Tad verčiau pašalinkite Orgasm@india.com virusą iš kompiuterio ir bandykite atkurti prarastus duomenis atsarginių kopijų (jei tokias turite) pagalba. Viruso naikinimui naudokite ReimageIntego ar panašią profesionalią antivirusinę įrangą.

Pagrindiniai viruso platinimo būdai:

Dažniausiai Orgasm@india.com virusas į kompiuterius patenka kaip Trojos arklys. Kitaip tariant, apsimeta niekuo neišsiskiriančia programa ar dokumentu. Tokie kenkėjai plinta elektroniniais laiškais, kuriuose virusų užkrėstas dokumentas prisegamas kaip laiško priedas su tariamai svarbia informacija. Vos šį failą atidarius, virusas automatiškai atsiunčiamas į kompiuterį ir prasideda failų kodavimas. Nors virusų kūrėjai nuolat kuria naujus kenkėjiškų programų platinimo būdus, senas ir patikrintas elektroninių laiškų metodas vis dėlto išlieka pats efektyviausias.

Kompiuteris užkrėstas — ką daryti toliau?

Jei jūsų duomenys paveikti Orgasm@india.com šifro, neabejojame, jog ieškote būdų kaip juos atkoduoti. Deja, tačiau gali tekti jus nuvilti. Jei neturite išsisaugoję atsarginių duomenų kopijų, tikimybė atgauti duomenis yra menka. Tokiu atveju, turėtumėte kuo greičiau ištrinti Orgasm@india.com virusą iš kompiuterio. Rekomenduojame tai daryti naudojant specialias virusų naikinimo programas. Vertėtų paminėti, jog kai kurias antivirusines programas parazitas gali blokuoti, tad būtinai atkreipkite dėmesį ir į viruso nukenksminimo instrukcijas pateikiamas straipsnio apačioje.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Orgasm@india.com viruso pašalinimas:

Kaip ištrinti Orgasm@india.com naudojant Safe Mode with Networking

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: Orgasm@india.com šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite ReimageIntego ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite Orgasm@india.com pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti Orgasm@india.com naudojant System Restore

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš Orgasm@india.com pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite ReimageIntego ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog Orgasm@india.com sėkmingai pašalintas.

Svarbu. Kaip atkurti duomenis?

Instrukcijos, pateiktos aukščiau, yra skirtos padėti jums ištrinti Orgasm@india.com. Tam, jog atkurtumėte savo failus, rekomenduojame sekti virusai.lt ekspertų paruoštas instrukcijas.

Jei Orgasm@india.com užšifravo jūsų asmeninius failus, galite pabandyti juos atkurti šiais būdais:

Norite atgauti duomenis? Naudokite Data Recovery Pro

Deja, tačiau šio viruso ekspertams kol kas nepavyko įveikti, tad nemokamo duomenų atkodavimo rakto dar gali tekti palaukti. Tačiau jei siekiate kuo spartesnio duomenų atstatymo, išbandykite Data Recovery Pro. Apačioje pateikiame instrukcijas, kaip šia programa naudotis. 

 • Parsisiųsti Data Recovery Pro;
 • Įdiekite Data Recovery sekdami diegimo vedlio nurodymus;
 • Atverkite programą bei paleiskite kompiuterio skenavimą tam, jog rastumėte failus, paveiktus Orgasm@india.com viruso;
 • Atkurkite juos.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip Orgasm@india.com prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - Kenkėjiškų programų analitikė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-orgasmindia-com-ransomware-virus.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Orgasm@india.com ransomware virus