Sudėtingumo skalė:  
  (98/100)

Troldesh viruso šalinimas (Pašalinimo vadovas) - Rgp 2016 atnaujinimas

parašė Ugnius Kiguolis - - | Tipas: Ransomware

Kaip gali pakenkti Troldesh virusas?

Prieš kurį laiką atsiradusęs, Troldesh virusas ir toliau kelia grėsmę kompiuterių vartotojams. Šio viruso pavojingumas nesumažėjo, kadangi jis yra nuolatos atnaujinamas. Kaip ir kiti ransomware tipo virusai, Troldesh gali užkoduoti įvairius kompiuteryje esančius vaizdo, garso, video, tekstinius ir kitus failus. Virusą pastebėti nėra sunku – užkrėsto kompiuterio darbalaukio paveikslėlis yra pakeičiamas į išpirkos žinutę. Paskutiniais duomenimis, už failų atkodavimui skirtą raktą nusikaltėliai prašo nuo 250 iki 278 dolerių. Jeigu Troldesh virusas užkrėtė jūsų kompiuterį, jokiu būdu nebandykite susisiekti su šiais nusikaltėliaisi ir mokėkite jų reikalaujamų pinigų. Sumokėta išpirka negarantuoja, kad jums pavyks susigrąžinti užgrobtus failus. Verčiau susikoncentruokite į tai, kaip pašalinti Troldesh virusą iš kompiuterio.

Vos tik Troldesh virusas baigia failų užkadavimą, jis kompiuteryje palieka README.txt failą. Jame programišiai informuoja savo auką apie esamą situaciją ir apreikalauja sumokėti išpirką už specialų failų iššifravimo kodą. Ši žinutė parašyta anglų ir rusų kalbomis, todėl daroma prielaida, kad būtent anglakalbės ir rusakalbės šalys yra šio viruso kūrėjų taikinyje. Išpirkos sumokėjimas neretai atrodo lengviausias kelias pašalinti ransomware virusą iš kompiuterio, tačiau to daryti neverta! Tikėtina, kad duomenų jums atgauti nepavyks, o pervesta išpirka taps eiline parama tolimesniems hakerių nusikaltimams.

Po paskutinio atnaujinimo, Troldesh virusas, prie užšifruotų duomenų, palieka šiuos failų plėtinius:

 • .da_vinci_code
 • .magic_software_syndicate
 • .green_ray
 • .ecovector
 • .xtbl.

Be to, panašiai kaip Virus Encoder ir Shade, jis naudoja AES kodavimui skirtą šifrą, kuris pradeda veikti vos tik virusas patenka į reikiamą sistemą. Siekdami užmaskuoti gautus mokėjimus, Troldesh viruso kūrėjai naudoja TOR naršyklę. Aukai susisiekus elektroniniu paštu, programišiai iš karto nurodo išpirkos sumą. Yra žinoma atvejų, kad susisiekę su hakeriais, nukentėję asmenys sugebėjo nusiderėti reikalaujamą sumą dolerių, tačiau vertėtų nesusižavėti net ir pačia didžiausia nuolaida. Rekomenduojame nieko nelaukti ir kuo skubiau pašalinti Troldesh virusą iš kompiuterio.

troldesh pranesimo pavyzdys

Viruso plitimo būdai

Troldesh virusas gali patekti į kompiuterį per spamą. Kibernetinio saugumo ekspertai nuolatos primena apie klaidinančius elektroninius laiškus, kurių siuntėjai prisistato kaip vyriausybės ar kitų svarbių institucijų atstovai. Programišių naudojamos technikos taip stipriai ištobulėjo, kad jie savo kenksmingus failus platina ne tik el. laiškų pagalba, bet ir per melagingas el. svetainių versijas. Tokios svetainės nežymiai skiriasi nuo oficalių svetainių, todėl apsigauti nėra sunku. Taigi, jeigu gavote elektroninį laišką, kuriame informuojama apie gautą svarbią žinutę, prašoma skubiai prisijungti prie sistemos ar peržiūrėti banko išrašus, nesiimkite jokių skubotų veiksmų. Jeigu įtariate, kad laiškas gali būti apgavystė, neatidarinėkite jokių laiške esančių priedų ir nespaudinėkite juose pateiktų nuorodų.

Troldesh virusas taip pat gali patekti į kompiuterį paspaudus ant įtartinos reklamos. Paprastai po reklamomis, kuriose žadami nuostabūs prizai, piniginiai laimėjimai ir panašūs dalykai, slepiasi virusai. Anot paskutinės informacijos Troldesh virusas į kompiuterį dažniausiai patenka kaip Trojan-Ransom.Win32.Shade. Norėdami apsaugoti savo sistemą, pasistenkite kuo skubiau įsirašyti antivirusinę programą ir reguliariai ją atnaujinkite. Be to, nepamiškite išsisaugoti jums svarbių failų atsarginių kopijų. Jas laikykite išoriniame diske, kurio negalės pasiekti toks virusas.

Kaip pašalinti Troldesh virusą?

Jeigu Troldesh virusas pakeitė jūsų darbalaukio foną į grėsmingą išpirkos prašantį pranešimą, nuskenuokite savo kompiuterį su patikima antivirusine programa ir kuo skubiau pašalinkite iš sistemos užkrėstus failus. Tam galite naudoti Reimage ir SpyHunterCombo Cleaner. Jei virusas blokuoja šias programas, atlikite žemiau pateiktas instrukcijas ir užbaikite Troldesh pašalinimą.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Rankinis Troldesh viruso pašalinimas:

Kaip ištrinti Troldesh naudojant Safe Mode with Networking

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: Troldesh šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite Reimage ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite Troldesh pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti Troldesh naudojant System Restore

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš Troldesh pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite Reimage ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog Troldesh sėkmingai pašalintas.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip Troldesh prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip Reimage, SpyHunterCombo Cleaner arba Malwarebytes Malwarebytes.

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-troldesh-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Troldesh virus