Sudėtingumo skalė:  
  (95/100)

FBI Green Dot Moneypak viruso šalinimas (Pašalinimo vadovas) - atnaujinta Sau 2021

parašė Ugnius Kiguolis - -   FBI Moneypak | Tipas: Ransomware

FBI Green Dot Moneypak yra netikro pavojaus žinute besimaskuojantis virusas

FBI Green Dot Moneypak Virus

FBI Green Dot Moneypak virusas (angl. FBI Green Dot Moneypak virus) yra labai rimta kibernetinė infekcija, kuri neturi nieko bendro su organizacija vadinama FBI arba lietuviškai FTB. Kaip ir FBI Moneypak virusas ar FBI virusas, ši infekcija rodo perspėjimą, kuris užrakina kompiuterį ir visiškai blokuoja auką nuo bet kokio programų ar failų naudojimo.

Tą akimirką, kai vartotojas perkrauna kompiuterį, Green Dot Moneypak virusas tampa aktyvus ir užrakina visą sistemą. Net perkrovus kompiuterį į 'Safe Mode with Networking' režimą, kompiuterio ekrane matomas tik klaidinantis pranešimas. Jūs turite būti ypač atsargūs, jei jūs gyvenate JAV, nes dauguma vartotojų, kurie buvo užsikrėtę šiuo grėsmingu virusu, gyvena šioje vietovėje. Tačiau yra daug kitų šio viruso versijų, kurios plinta Europoje.

Kaip žmonės gali užsikrėsti FBI Green Dot Moneypak VIRUSu?

FBI Green Dot Moneypak virusą galima atsisiųsti kartu su kitomis programomis ar failais be jokio ženklo. Tai gali būti suklastoti video ar audio kodekai, „Flash“ atnaujinimai ar kitos nemokamos programos, kurios yra planimamos neoficialių šaltinių. Be to, jūs turėtumėte vengti 'Spam' elektroninių laiškų priedų, kurie taip pat buvo pastebėti platinantys šią infekciją. Iškart po to kai virusas patenka į sistemą, FBI Green Dot Moneypak virus pakeičia darbalaukio foną su dideliu perspėjimu, kuris bando apsimesti Vyriausybine agentūra, priklausančia Jungtinių Amerikos Valstijų Teisingumo departamentui. Šis įspėjimas bando įtikinti vartotojus, kad jie pažeidė įvairius įstatymus ir buvo sugauti ir užblokuoti:

All activity of this computer has been recorded.

If you use a webcam, videos and pictures were saved for identification.You can be clearly identified by resolving your IP address and the associated hostname.Your computer has been locked!I
llegally downloaded materials (MP3’s, Movies or Software) have been located on your computer.By downloading, those were reproduced, thereby involving a criminal offense under Section 106 of the Copyright Act.
The downloading of copyrighted material via the Internet or music-sharing networks is illegal and is in accordance with Section 106 of the Copyright Act subject to a fine of imprisonment for a penalty of up to 3 years.
Furthermore, possession of illegally downloaded material is punishable under Section 184 paragraph 3 of the Criminal Code and may also lead to the confiscation of the computer, with which the files were downloaded.To unlock your computer and to avoid other legal consequences, you are obligated to pay a release fee of $200. Payable through GreenDot Moneypak. After successful payment, your computer will be automatically unlocked. Failure to adhere to this request could involve criminal charges and possible imprisonment.
To perform the payment, enter the acquired GreenDot Moneypak code in the designated payment field and press the “Submit” button.

Žinoma, šis įspėjimas yra visiškai suklastotas ir jis neturi nieko bendro su teisėtomis organizacijomis. Jei jūsų kompiuteris buvo užblokuotas tokio FBI įspėjimo, pirmiausiai jūs turite suprasti, kad mokėdami baudą neatrakinsite kompiuterio. Tai padarę jūs tiesiog paremsite šio viruso kūrėjus. Siekiant sugrįžti į normalų darbą kompiuteriu, jūs turite atrakinti savo kompiuterį ir tada pašalinti FBI Green Dot Moneypak virusą iš jo.FBI Green Dot Moneypak Virus

Kaip galima pašalinti FBI Green Dot MONEYPAK virusą?

Kad atrakintumėte savo kompiuterį ir gautumėte galimybę nuskaityti jį su anti-malware programomis, pirmiausia turite atlikite šiuos veiksmus:

 1. Su kitu neužkrėstu kompiuteriu atsisiųskite SpyHunter 5Combo Cleaner, ReimageIntego arba kitą geros reputacijos anti-kenkėjišką programą.
 2. Įdėkite ją į USB atmintinę arba CD
 3. Tuo tarpu perkraukite užkrėstą kompiuterį saugiuoju rėžimu (Safe Mode with Command prompt) ir prijunkite USB raktą.
 4. Perkraukite kompiuterį ir su nauja programa perskanuokite visą kietąjį diską.

Po šių žingsnių rekomenduojame dar kartą paleisti visos sistemos nuskaitymą su anti-malware programa, kad įsitikintumėte, jog visiškai pašalinote virusą iš sistemos.

FBI Green Dot Moneypak Virus

ATNAUJINIMAS: Jeigu FBI Moneypak virusas užkrėtė jūsų Android operacinę sistemą turintį įrenginį, atlikite šiuos veiksmus:

1. Perkraukite savo Android operacinę sistemą turintį įrenginį į Safe Mode režimą:

* Suraskite Power mygtuką ir spauskite jį tol, kol pamatysite meniu. Spustelėkite Išjungti arba Power Off.

* Dabar turėtumėte pamatyti langelį, kuris siūlo jums perkrauti jūsų Android įrenginį į Safe Mode režimą. Pasirinkite jį ir spustelėkite OK.

Jeigu tai nesuveikė, išjunkite savo įrenginį ir vėl įjunkite. Kai jis įsijungs, bandykite spausti ir laikyti kartu: Meniu, Volume Down, Volume Up arba Volume Down ir Volume Up.

2. Išinstaliuokite pavojingą programėlę (šis Android virusas gali slėptis po BaDoink, Video Player, Network Driver System, Video Render, ScarePakage ir kitais įtartinais vardais):

* Perkrovęs savo įranginį į Safe Mode režimą, eikite į nustatymus arba Settings. Čia spustelėkite Programos arba Apps arba Application manager (pavadinimas kinta nuo įrenginio tipo).

* Suraskite prieš tai minėtas programėles (ę) ir jas išinstaliuokite.

Jeigu tai nesuveikė, pabandykite įvesti bet kokį 15 skaičių kodą į MoneyPak xpress Packed voucher langelį, kurio prašo FBI android virusas.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis FBI Green Dot Moneypak viruso pašalinimas:

Kaip ištrinti FBI Green Dot Moneypak naudojant Safe Mode with Networking

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: FBI Green Dot Moneypak šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite ReimageIntego ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite FBI Green Dot Moneypak pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti FBI Green Dot Moneypak naudojant System Restore

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš FBI Green Dot Moneypak pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite ReimageIntego ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog FBI Green Dot Moneypak sėkmingai pašalintas.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip FBI Green Dot Moneypak prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Saugiai prisijunkite prie savo interneto svetainės, kad ir kur bebūtumėte

Bedirbant su tinklaraščiu, interneto svetaine ar kitu projektu, kurį turite nuolat prižiūrėti, jums gali tekti prisijungti prie serverio ir turinio valdymo sistemos kur kas dažniau nei įprasta. Bene geriausias sprendimas kuriant saugesnį tinklą – statinis/pastovus IP adresas.

Jeigu nustatysite prie jūsų įrenginio pririštą statinį IP adresą, palengvinsite serverio ar tinklo valdytojo darbą, kurie kontroliuoja prisijungimus ir veiklą. Be to, būtent taip išvengsite kai kurių autentifikavimo keblumų ir galėsite naudotis savo banko sąskaitomis nuotoliniu būdu, nesukeldami įtarimo su kiekvienu prisijungimu, kai būsite kitoje vietoje.

Tokie VPN programinės įrangos tiekėjai kaip Private Internet Access gali jums padėti, jei norite kontroliuoti savo internetinę reputaciją ir lengvai valdyti projektus, kad ir kokioje pasaulio vietoje bebūtumėte. Geriau neleisti prie jūsų svetainės prisijungti iš skirtingų IP adresų. 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-fbi-green-dot-moneypak-virus.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

 1. FBI virus šalinimo instrukcija sako:
  19 kovo, 2013 at 2:40 pm

  […] FBI Green Dot Moneypak Virus: Šis virusas užrakina visą sistemą ir rodo netikrą įspėjimą su FTB, Moneypak ir McAfee logotipais. Šis pranešimas teigia, kad jūs atsisiuntėte nelegalią/autorinių teisių saugomą medžiagą ir padarėte panašius nusikaltimus. Šis virusas reikalauja sumokėti 200 $ baudą ir paaiškinta kaip jums tai reikia padaryti. […]

Jūsų nuomonė apie FBI Green Dot Moneypak Virus