FBI Anti-Piracy Warning šalinimas
FBI Anti-Piracy Warning pašalinimas
Kas yra FBI Anti-Piracy Warning?
FBI Anti-Piracy Warning yra sukčiams priklausanti programa, kuri rodo netikrą pranešimą siekiantį sukelti kompiuterių vartotojams paniką. Dažniausiai ji verčia vartotojus manyti, kad jie yra skolingi Federaliniam Tyrimų Biurui 200 dolerių ar kitą pinigų sumą už jų neteisėtą veiklą internete, pavyzdžiui, naudojimąsi nelegaliais garso ar vaizdo failais ar jų skleidimą internete. Iš tiesų, jūs niekada neturėtumėte tikėti FBI Anti-Piracy Warning pranešimu, nes tikrosios organizacijos niekada neblokuoja kompiuterių siekdamos surinkti iš nusikaltusiųjų pinigus. Kaip ir FTB virusas, FBI Anti-Piracy Warning virusas priklauso tai pačiai ‘ransomware’ kategorijai, taigi jis visiškai užblokuoja sistemą ir rodo padirbtą pranešimą bandantį atrodyti tarsi oficiali institucija ar teisėsaugos organizacija. Prašome ignoruoti FBI Anti-Piracy pranešimą ir pašalinti šį grėsmingą virusą iš savo kompiuterio kaip įmanoma greičiau.
Kaip aš galiu užsikrėsti FBI Anti-Piracy Warning virusu?
Pranešimas su netikru FBI Anti-Piracy Warning logotipu yra platinamas Trojanų pagalba. Dažniausiai, jie sugeba patekti į sistemą be jokio vartotojo leidimo kartu su nemokamomis programomis, torent failais, netikrais flash atnaujinimais ir panašiais failais. Kai tik FBI Anti-Piracy Warning virusas užkrečia kompiuterį, jis ‘užrakina’ jį ir pakeičia darbalaukį į pranešimą, teigiantį kad kompiuteris buvo aptiktas dalyvaujant neteisėtoje veikloje. Tada jis prašo sumokėti 200, 300 ar 400 dolerių siekiant pašalinti sistemos bloką ir aktyvuoti kompiuterį dar kartą. Štai šio įspėjimo pavyzdys:
FBI anti-piracy warning
Why is my computer locked?
Illegally downloaded material (MP3′s, Movies or Software) has been located on your computer.
By downloading, those files have been reproduced, thereby involving a criminal offense under Section 106 of the Copyright Act.
(…..)
You can be clearly identified by resolving your IP address and the associated host name.
(…..)
Unlock your computer:
To unlock your computer and yo avoid other legal consequences you are obligated to pay a fine of $400. Payment of the fine is done by GreenDot MoneyPak payment voucher. After payment is made your computer will be unlocked and legal actions will not be taken.
Failure to comply with FBI Anti-Piracy warnings could result in criminal charges and possible imprisonment up to 3 years in country jail.
Jei nusipirksite Moneypak kvitą (virusas paaiškina, kad jūs galite tai lengvai padaryti Walmart arba Walgreens tipo universalinėse parduotuvėse) ir suvesite jo kodą į pranešimą, nieko neatsitiks ir sistema nebus ‘atrakinta’. Siekiant atsikratyti FBI Anti-Piracy Warning viruso iš infekuoto kompiuterio, jūs turėtumėte sekti žingsniais pateiktais žemiau.
Kaip pašalinti FBI Anti-Piracy Warning?
Siekiant pamiršti apie šį perspėjimą ir atgauti įprastą prieigą prie jūsų kompiuterio, jūs turite atblokuoti savo kompiuterį ir praskenuoti jį su automatizuota anti-kenkėjiška programa. Štai ką galite padaryti, kad kai bandote pašalinti iš kompiuterio šį virusą:
1. Su kitu neužkrėstu kompiuteriu atsisiųskite FortectIntego arba kitą geros reputacijos anti-kenkėjišką programą
2. Įdėkite ją į USB atmintinę arba CD
3. Tuo tarpu perkraukite užkrėstą kompiuterį saugiuoju rėžimu (Safe Mode with Command prompt) ir prijunkite USB raktą.
4. Perkraukite kompiuterį ir su nauja programa perskanuokite visą kietąjį diską.
Rankinis FBI Anti-Piracy Warning pašalinimas
Rankinis FBI Anti-Piracy Warning pašalinimas saugiajame režime
Svarbu! →
Rankinio pašalinimo instrukcijos gali būti per sudėtingas paprastiems kompiuterių naudotojams. Tam, kad viską atliktumėte teisingai, reikia turėti IT žinių (pašalinus ar pažeidus gyvybiškai svarbius sisteminius failus galima visiškai sugadinti Windows sistemą). Be to, tai gali užtrukti net kelias valandas, todėl mes rekomenduojame verčiau rinktis aukščiau pateiktą automatinį pašalinimą.
1 žingsnis. Įjunkite saugųjį režimą
Geriausia rankinį kenkėjiškos programos pašalinimą atlikti saugiajame režime.
Windows 7 / Vista / XP
- Spustelėkite Start > Shutdown > Restart > OK.
- Kai jūsų kompiuteris taps aktyviu, kelis kartus spauskite F8 mygtuką (jei tai neveikia, pabandykite F2, F12, Del ir kt. – tai priklauso nuo jūsų pagrindinės plokštės modelio), kol išvysite Advanced Boot Options langą.
- Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking.
Windows 10 / Windows 8
- Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Start mygtuką ir pasirinkite Settings.
- Slinkite žemyn, kad pasirinktumėte Update & Security.
- Kairėje lango pusėje pasirinkite Recovery.
- Dabar slinkite žemyn, kad rastumėte Advanced Startup skyrių.
- Spustelėkite Restart now.
- Pasirinkite Troubleshoot.
- Eikite į Advanced options.
- Pasirinkite Startup Settings.
- Paspauskite Restart.
- Dabar paspauskite 5 arba spustelėkite 5) Enable Safe Mode with Networking.
2 žingsnis. Išjunkite įtartinus procesus
Windows Task Manager yra naudingas įrankis, rodantis fone veikiančius procesus. Jei kenkėjiška programa vykdo procesą, turėtumėte jį išjungti:
- Norėdami atidaryti Windows Task Manager, klaviatūroje spauskite Ctrl + Shift + Esc.
- Spauskite More details.
- Slinkite žemyn į Background processes skyrių ir ieškokite ko nors įtartino.
- Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite tai ir pasirinkite Open file location.
- Grįžkite prie proceso, paspauskite dešinį pelės mygtuką ir pasirinkite End Task.
- Ištrinkite kenksmingo aplanko turinį.
3 žingsnis. Patikrinkite programos paleidimą
- Norėdami atidaryti Windows Task Manager, klaviatūroje spauskite Ctrl + Shift + Esc.
- Eikite į Startup skirtuką.
- Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite įtartiną programą ir pasirinkite Disable.
4 žingsnis. Ištrinkite viruso failus
Su kenkėjiškomis programomis susiję failai gali slėptis įvairiose jūsų kompiuterio vietose. Pateikiame instrukcijas, kurios gali padėti juos rasti:
- Windows paieškoje įveskite Disk Cleanup ir paspauskite Enter.
- Pasirinkite diską, kurį norite išvalyti (C: pagal numatytuosius nustatymus yra jūsų pagrindinis diskas ir greičiausiai bus tas, kuriame yra kenkėjiškų failų).
- Slinkite per Files to delete sąrašą, pasirinkdami šiuos failus:
Temporary Internet Files
Downloads
Recycle Bin
Temporary files - Pasirinkite Clean up system files.
- Taip pat galite ieškoti kitų kenksmingų failų, paslėptų šiuose aplankuose (įrašykite juos į Windows Search ir paspauskite Enter):
%AppData%
%LocalAppData%
%ProgramData%
%WinDir% -
Baigę iš naujo paleiskite kompiuterį įprastu režimu.
Kaip ištrinti FBI Anti-Piracy Warning naudojant System Restore
-
Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą
Windows 7 / Vista / XP- Paspauskite Start → Shutdown → Restart → OK.
- Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
- Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt
Windows 10 / Windows 8- Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
- Pasirinkite Troubleshoot → Advanced options → Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
- Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt
-
Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
- Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter.
- Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter..
- Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš FBI Anti-Piracy Warning pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next.
- Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą.
Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip FBI Anti-Piracy Warning prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.
Jums rekomenduojama
Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų
Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai.
Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti.
Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa.
Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas
Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.
Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.
Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa.