Sudėtingumo skalė:  
  (98/100)

FBI Anti-Piracy Warning šalinimas

parašė Julija Splinters - - | Tipas: Ransomware

FBI Anti-Piracy Warning yra sukčiams priklausanti programa, kuri rodo netikrą pranešimą siekiantį sukelti kompiuterių vartotojams paniką. Dažniausiai ji verčia vartotojus manyti, kad jie yra skolingi Federaliniam Tyrimų Biurui 200 dolerių ar kitą pinigų sumą už jų neteisėtą veiklą internete, pavyzdžiui, naudojimąsi nelegaliais garso ar vaizdo failais ar jų skleidimą internete. Iš tiesų, jūs niekada neturėtumėte tikėti FBI Anti-Piracy Warning pranešimu, nes tikrosios organizacijos niekada neblokuoja kompiuterių siekdamos surinkti iš nusikaltusiųjų pinigus. Kaip ir FTB virusas, FBI Anti-Piracy Warning virusas priklauso tai pačiai ‘ransomware’ kategorijai, taigi jis visiškai užblokuoja sistemą ir rodo padirbtą pranešimą bandantį atrodyti tarsi oficiali institucija ar teisėsaugos organizacija. Prašome ignoruoti FBI Anti-Piracy pranešimą ir pašalinti šį grėsmingą virusą iš savo kompiuterio kaip įmanoma greičiau.

Kaip aš galiu užsikrėsti FBI Anti-Piracy Warning virusu?

Pranešimas su netikru FBI Anti-Piracy Warning logotipu yra platinamas Trojanų pagalba. Dažniausiai, jie sugeba patekti į sistemą be jokio vartotojo leidimo kartu su nemokamomis programomis, torent failais, netikrais flash atnaujinimais ir panašiais failais. Kai tik FBI Anti-Piracy Warning virusas užkrečia kompiuterį, jis ‘užrakina’ jį ir pakeičia darbalaukį į pranešimą, teigiantį kad kompiuteris buvo aptiktas dalyvaujant neteisėtoje veikloje. Tada jis prašo sumokėti 200, 300 ar 400 dolerių siekiant pašalinti sistemos bloką ir aktyvuoti kompiuterį dar kartą. Štai šio įspėjimo pavyzdys:

FBI anti-piracy warning
Why is my computer locked?
Illegally downloaded material (MP3′s, Movies or Software) has been located on your computer.
By downloading, those files have been reproduced, thereby involving a criminal offense under Section 106 of the Copyright Act.
(…..)
You can be clearly identified by resolving your IP address and the associated host name.
(…..)
Unlock your computer:
To unlock your computer and yo avoid other legal consequences you are obligated to pay a fine of $400. Payment of the fine is done by GreenDot MoneyPak payment voucher. After payment is made your computer will be unlocked and legal actions will not be taken.
Failure to comply with FBI Anti-Piracy warnings could result in criminal charges and possible imprisonment up to 3 years in country jail.

Jei nusipirksite Moneypak kvitą (virusas paaiškina, kad jūs galite tai lengvai padaryti Walmart arba Walgreens tipo universalinėse parduotuvėse) ir suvesite jo kodą į pranešimą, nieko neatsitiks ir sistema nebus ‘atrakinta’. Siekiant atsikratyti FBI Anti-Piracy Warning viruso iš infekuoto kompiuterio, jūs turėtumėte sekti žingsniais pateiktais žemiau.

Kaip pašalinti FBI Anti-Piracy Warning?

Siekiant pamiršti apie šį perspėjimą ir atgauti įprastą prieigą prie jūsų kompiuterio, jūs turite atblokuoti savo kompiuterį ir praskenuoti jį su automatizuota anti-kenkėjiška programa. Štai ką galite padaryti, kad kai bandote pašalinti iš kompiuterio šį virusą:

1. Su kitu neužkrėstu kompiuteriu atsisiųskite Reimage Reimage Cleaner arba kitą geros reputacijos anti-kenkėjišką programą

2. Įdėkite ją į USB atmintinę arba CD

3. Tuo tarpu perkraukite užkrėstą kompiuterį saugiuoju rėžimu (Safe Mode with Command prompt) ir prijunkite USB raktą.

4. Perkraukite kompiuterį ir su nauja programa perskanuokite visą kietąjį diską.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage Cleaner Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Reimage Cleaner, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Reimage Cleaner turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Reimage Cleaner pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Reimage Cleaner programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage Cleaner, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
FBI Anti-Piracy Warning ekrano nuotrauka
FBI Anti-Piracy Warning ekrano nuotrauka

Rankinis FBI Anti-Piracy Warning pašalinimas:

Kaip ištrinti FBI Anti-Piracy Warning naudojant Safe Mode with Networking

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: FBI Anti-Piracy Warning šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite Reimage Reimage Cleaner ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite FBI Anti-Piracy Warning pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti FBI Anti-Piracy Warning naudojant System Restore

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš FBI Anti-Piracy Warning pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite Reimage Reimage Cleaner ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog FBI Anti-Piracy Warning sėkmingai pašalintas.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip FBI Anti-Piracy Warning prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip Reimage Reimage Cleaner , SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Apie autorių

Julie Splinters
Julie Splinters - Virusų šalinimo specialistė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-fbi-anti-piracy-warning.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie FBI Anti-Piracy Warning