Sudėtingumo skalė:  
  (98/100)

FBI Cybercrime Division viruso šalinimas (Nemokamos instrukcijos) - Rgp 2017 atnaujinimas

parašė Jake Doevan - -   Ukash virus | Tipas: Ransomware

FBI Cybercrime Division virusas siekia iš jūsų išvilioti pinigų

Apgaulingas FBI Cybercrime Division viruso rodomas pranešimas

FBI Cybercrime Division virusas yra pavojinga programa, priklausanti ransomware parazitams, kurie naudoja klaidinančią techniką siekdami išvilioti iš kompiuterių vartotojų jų pinigus. Siekiant įtikinti savo aukas, kad jie turi reikalų su realia valstybine institucija, pirmiausia šios kenkėjiškos programos kūrėjai užblokuoja kompiuterį.

Vietoje įprasto darbalaukio, auka mato tik didžiulį pranešimą, teigiantį, kad „FTB elektroninių nusikaltimų skyrius tai padarė dėl toliau nurodytų priežasčių…“. Paprastai, FBI Cybercrime Division virusas teigia, kad vartotojas pažeidė vartotojų teisių įstatymą ir naudojo kopijuotą turinį ar lankėti nelegaliose svetainėse. Toliau vartotojas yra prašomas sumokėti 300 dolerių baudą. Be to, virusas užblokuoja interneto ryšį ir tiesiog 'užrakina' visą kompiuterį.

Pagrindinis dalykas, kurio nereikia pamiršti, yra tai kad teisėtos institucijos neblokuoja kompiuterių siekdamos surinkti baudas. Nors šis pranešimas atrodo tikrai patikimas, jūs niekada neturėtumėte juo tikėti. Net jei jis ir rodo jūsų IP adresą arba buvimo vietą.

FBI Cybercrime Division virus
Kibernetiniai sukčiai mėgina išgąsdinti kompiuterių vartotojus apsimesdami FTB elektroninių nusikaltimų skyriaus (angl. FBI Cybercrime Division) specialistais.

FBI Cybercrime Division viruso plitimo metodai

FBI Cybercrime Division virusas platinamas Trojos arklio pagalba, kuris slepiasi šlamšte, padirbtoje programinėje įrangoje, jos atnaujinimuose ir panašiose vietose. Be to, įvairios neteisėtos svetainės taip pat gali būti įtrauktos į jo platinimą, Taigi, saugokitės įvairių puslapių, kurie siūlo nemokamus žaidimus arba azartinius lošimus.

Kai tik šis virusas pasireiškia kompiuterio viduje, jis blokuoja visą sistemą ir tvirtina, kad vartotojas pažeidė keletą JAV įstatymų. Anot jo, jūs buvote nustatytas per IP adresą ir dabar turite sumokėti 300 dolerių baudą:

FBI CYBERCRIME DIVISION
International Cyber Security Protection Alliance
ATTENTION!
Your PC is blocked due at least one of the reasons specified below.
You have been violating Copyright and Related Rights Law. (Video, Music, Software) and illegally using or distributing copyrighted content, thus infringing Article 1, Section 2, Clause 8, also known as the Copyright of the Criminal Code of United States of America.
Article 1, Section 2, Clause 8 of the Criminal Code provides for a fine of 200 to 500 minimal wages or a deprivation of liberty for 2 to 8 years.
You have been viewing or distributing prohibited Pornographic content (Child Porn/Zoophilia and etc). Thus violating Article 2, Section 1, Clause 2 of the Criminal Code of United States of America.
(…)
Fines may only be paid within 72 hours after the infringement. As soon as 72 hours elapse, the possibility to pay the fine expires, and a criminal case is initiated against you automatically within the next 72 hours! To unblock the computer you must pay the fine through MoneyPak of $300. When you pay the fine, your PC will get unlocked in 1 to 72 hours after the money is put into the State’s account.
Since your PC is unlocked, you will be given 7 days to correct all violations.In case all violations are not corrected after 7 working days, your PC will be blocked again, and a criminal case will be initiated against you automatically under one or more articles specified above.

Primename dar kartą: visas šis pranešimas yra didžiulė apgavystė, kuria siekiama išvilioti jūsų pinigus. Prašome ignoruoti kenkėjišką pranešimą ir pašalinti FBI Cybercrime Division virusą iš sistemos.

Ištrinkite FBI Cybercrime Division virusą iš kompiuterio

Bandant pašalinti FBI Cybercrime Division virusą iš sistemos, jūs pirmiausia turite 'atrakinti' kompiuterį. Norėdami tai padaryti ir pagaliau nuskaityti kompiuterį su anti-kenkėjiška programa, atlikite žemiau pateiktus žingsnius. Primygtinai prašome nebandyti viruso failų trinti savarankiškai – taip galite pakenkti savo kompiuteriui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Rankinis FBI Cybercrime Division viruso pašalinimas:

Kaip ištrinti FBI Cybercrime Division naudojant Safe Mode with Networking

 1. Naudodamiesi kitu kompiuteriu atsisiųskite SpyHunter 5Combo Cleaner, Reimage arba kitą apsaugos programą.
 2. Atnaujinkite ją ir perkelkite į USB atmintinę arba paprastą CD.
 3. Tuo tarpu, perkraukite užkrėstą kompiuterį saugiuoju režimu ir įdėkite USB raktą į jį.
 4. Paleiskite sistemos nuskaitymą, ištrinkite infekuotus failus ir dar kartą praskenuokite kompiuterį kai perkrausite jį.
 5. Baigę šiuos veiksmus, patikrinkite savo kompiuterį su atnaujinta anti-malware programa dar kartą ir atsikratykite visų užsilikusių šio viruso failų.

Nuoseklesnes instrukcijas rasite žemiau.

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: FBI Cybercrime Division šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite Reimage ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite FBI Cybercrime Division pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti FBI Cybercrime Division naudojant System Restore

Jei viruso nepavyko pašalinti pirmuoju būdu, išmėginkite šį metodą.

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš FBI Cybercrime Division pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite Reimage ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog FBI Cybercrime Division sėkmingai pašalintas.

Svarbu. Kaip atkurti duomenis?

Instrukcijos, pateiktos aukščiau, yra skirtos padėti jums ištrinti FBI Cybercrime Division. Tam, jog atkurtumėte savo failus, rekomenduojame sekti virusai.lt ekspertų paruoštas instrukcijas.

Jei FBI Cybercrime Division užšifravo jūsų asmeninius failus, galite pabandyti juos atkurti šiais būdais:

Atkurkite failus Data Recovery Pro pagalba

Jei jūsų failai buvo sugadinti, išmėginti Data Recovery Pro – gera idėja.

 • Parsisiųsti Data Recovery Pro;
 • Įdiekite Data Recovery sekdami diegimo vedlio nurodymus;
 • Atverkite programą bei paleiskite kompiuterio skenavimą tam, jog rastumėte failus, paveiktus FBI Cybercrime Division viruso;
 • Atkurkite juos.

ShadowExplorer programos pagalba

Ši programa gali padėti atkurti sugadintus failus su šešėlinių Windows failų kopijų pagalba.

 • Parsisiųskite Shadow Explorer (http://shadowexplorer.com/);
 • Sekdami Shadow Explorer diegimo vedlio nurodymus, įrašykite šią programą į savo kompiuterį;
 • Paleiskite programą ir atverkite viršutiniame kairiajame kampe esantį išskleidžiamąjį meniu. Peržiūrėkite, kokių aplankų ten yra;
 • Dešiniuoju pelės klavišu paspauskite ant aplanko, kurį norite atkurti, ir spauskite “Export”. Taip pat galite nurodyti, kur norite jį išsaugoti.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip FBI Cybercrime Division prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Apie autorių

Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-fbi-cybercrime-division-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


 1. Kaip ištrinti FBI virus sako:
  liepos 23rd, 2013 at 12:19 pm

  […] FBI Cybercrime Division virusas Tai pavojinga ransomware infekcija, kuris apsimeta priklausanti FTB elektroninių nusikaltimų skyriui. Bandydamas pavogti iš vartotojų pinigus, šis virusas naudoja identišką schemą kaip ir ankstesnės jo versijos, tačiau šį kartą jis prašo sumokėti 300 $ naudojant Moneypak išankstinio apmokėjimo sistemą. Būkite budrūs, nes šis perspėjimas yra melagingas ir siekia vienintelio tikslo – priversti jus atiduoti savo pinigus sukčiams. […]

Jūsų nuomonė apie FBI Cybercrime Division virus