FBI Ultimate Game Card viruso šalinimas

FBI Ultimate Game Card viruso pašalinimas

Kas yra FBI Ultimate Game Card virus?

FBI Ultimate Game Card virus

FBI Ultimate Game Card virus yra pavojingas virusas, kuris neturėtų būti priimtas į legalių programų tarpą. Ji priklauso 'ransomware' virusų kategorijai ir yra suprogramuota rodyti klaidinantį pranešimą, kuris bando suklaidinti vartotoją ir įtikinti jį, jog jis gali būti suimtas už nelegalios veiklos vykdymą savo kompiuteryje. FBI Ultimate Game Card virusas dažniausiai kaltina vartotoją naudojant kopijuotus audio ir video įrašus, kas, anot jo, pažeidžia autorines teises. Auka yra taip pat visiškai užblokuojama, kad negalėtų prisijungti prie interneto ir atsisiųsti anti-malware ar kitą saugos programą. Žinoma, visa tai daroma siekiant vienintelio dalyko – sukelti paniką ir priversti aukas sumokėti išgalvotą baudą. Nepamirškite, jog yra begalė šio viruso versijų, kurie atakuoja tiek Amerikos, tiek Europos Interneto vartotojus. Jeigu jūs taip pat buvote užblokuotas tokio oficialiai atrodančio pranešimo, prisiminkite, jog jis yra visiškai padirbtas ir niekada neturėtų būti laikomas realiu.

KAIP AŠ GALIU UŽSIKRĖSTI FBI Ultimate Game Card virusu?

FBI Ultimate Game Card virusas patenka į sistemą per 'spam' el. laiškus, nemokamas programas arba tiesiog apsilankius infekuotose svetainėse ir paspaudus ant iššokančių reklamų. Kai tik jis atsiranda viduje, jis užrakina sistemą ir parodo savo klaidinantį įspėjimą, sakantį, kad vartotojas buvo aptiktas neteisėtai naudojantis autorių teisių saugomą turinį ir darantis kitus dalykus, kurie yra neteisėti. Ši kampanija atrodo tikrai patikimai ir daugelis vartotojų jau buvo apgauti ir sumokėjo pinigus. Paprastai, FBI Ultimate Game Card virusas informuoja:

Access to your computer was denied.
Illegally downloaded music tracks (in other words 'pirated copies') have been detected on your PC.While being downloaded the before mentioned tracks were copied – that's also a criminal offense in conformity with 106 of Digital Millennium Copyright Act.
Both copyrighted music tracks download in the Internet and music files exchange are illegal subject to compliance with 106 of Digital Millennium Copyright Act and punished by either imposition of monetary fines or up to three years of imprisonment.
(…)
For unblocking and commission of any other actions resulted from infringement of rule of law you have to pay a penalty equal to $100. The payment should be delivered through our financial partner – Ultimate Game Card. When the payment procedure is complete successfully, your PC will be unblocked automatically.
(…)
FBI holds legal rights and permanently contacts with state legislation.

Šis pranešimas yra niekas kitas, bet didžiulė apgavystė, kuri gali inicijuoti daug tolesnių problemų jūsų kompiuteryje. Jei jūs esate infekuotas šio viruso, turite pašalinti FBI Ultimate Game Card infekciją kuo skubiau. Norėdami tai padaryti, sekite toliau pateikta informacija:

KAIP GALIMA PAŠALINTI FBI Ultimate Game Card virusą?

Ši informacija turėtų jums padėti jums pašalinti FBI Ultimate Game Card virusą. Atminkite, jei neesate užblokuotas ir galite prisijungti prie Interneto, jūs turėtumėte paleisti pilną sistemos skenavimą su atnaujinta anti-malware programa ir pašalinti užkrėstus failus iš savo kompiuterio.

* Kartais vartotojai, užsikrėtę FBI Ultimate Game Card virusu, gali prieiti prie kitų paskyrų savo „Windows“ sistemose. Jei viena iš šių sąskaitų turi administratoriaus teises, turėtumėte sugebėti paleisti anti-malware programą.

* Išjunkite 'Flash', kad sustabdytumėte ransomware infekciją. Norėdami tai padaryti, paspauskite nuorodą: http://www.macromedia.com/support/documentation/en/flashplayer/help/help09.html. Po to, paleiskite sistemos skenavimą su anti-malware programa.

* Flash diskas metodas:

  1. Pimkite kitą kompiuterį ir jį naudodami atsisiųskite FortectIntego arba kitą programą.
  2. Atnaujinkite ją ir perkelkite į USB atmintinę arba paprastą CD.
  3. Tuo tarpu, perkraukite užkrėstą kompiuterį saugiuoju režimu ir įdėkite USB raktą į jį.
  4. Paleiskite sistemos nuskaitymą, ištrinkite infekuotus failus ir dar kartą praskenuokite kompiuterį kai perkrausite jį.
Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Saugiai prisijunkite prie savo interneto svetainės, kad ir kur bebūtumėte

Bedirbant su tinklaraščiu, interneto svetaine ar kitu projektu, kurį turite nuolat prižiūrėti, jums gali tekti prisijungti prie serverio ir turinio valdymo sistemos kur kas dažniau nei įprasta. Bene geriausias sprendimas kuriant saugesnį tinklą – statinis/pastovus IP adresas.

Jeigu nustatysite prie jūsų įrenginio pririštą statinį IP adresą, palengvinsite serverio ar tinklo valdytojo darbą, kurie kontroliuoja prisijungimus ir veiklą. Be to, būtent taip išvengsite kai kurių autentifikavimo keblumų ir galėsite naudotis savo banko sąskaitomis nuotoliniu būdu, nesukeldami įtarimo su kiekvienu prisijungimu, kai būsite kitoje vietoje.

Tokie VPN programinės įrangos tiekėjai kaip Private Internet Access gali jums padėti, jei norite kontroliuoti savo internetinę reputaciją ir lengvai valdyti projektus, kad ir kokioje pasaulio vietoje bebūtumėte. Geriau neleisti prie jūsų svetainės prisijungti iš skirtingų IP adresų. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie virusų prevenciją

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis