Sudėtingumo skalė:  
  (79/100)

FBI Ultimate Game Card virus. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware

FBI Ultimate Game Card virusas yra pavojinga programa, kuri priklauso ‘ransomware’ virusų kategorijai. Tokie virusai visuomet užblokuoja kompiuterį ir rodo padirbtą pranešimą, kuris bando suklaidinti žmones ir įtikinti juos, kad jie gali būti uždaryti į kalėjimą dėl keleto įstatymų pažeidimų. Dažniausiai, FBI Ultimate Game Card virusas kaltina žmones naudojus kopijuotus audio ir video įrašus ir prašo sumokėti 100, 200 arba 300 dolerių baudą. Kadangi auka yra visiškai užblokuota ir negali prisijungti prie interneto ir patikrinti šio pranešimo Internete, hakeriai jau sugebėjo apgauti nevieną tūkstantį žmonių ir sukaupė tikrai nemažą pinigų sumą. Nepamirškite, jog yra begalė šio viruso versijų, kurios plinta tiek Amerikoje, tiek ir Europoje. Jeigu jūs taip pat buvote užblokuotas tokio oficialiai atrodančio pranešimo, prisiminkite, jog jis yra visiškai padirbtas ir jūs privalote jį ignoruoti.

KAIP AŠ GALIU UŽSIKRĖSTI FBI Ultimate Game Card virusu?

FBI Ultimate Game Card virusas patenka į sistemą per spamą, nemokamas programas arba tiesiog apsilankius užkrėstose svetainėse ir paspaudus ant užkrėstų reklamų. Vos tik jis atsiranda kompiuterio viduje, jis užblokuoja sistemą ir pradeda rodyti savo klaidinantį įspėjimą, sakantį, kad jūs buvote aptiktas neteisėtai naudojant autorių teisių saugomą turinį ir darant kitus dalykus, kurie yra neteisėti. Štai kaip atrodo toks pranešimas:

Access to your computer was denied.
Illegally downloaded music tracks (in other words ‘pirated copies’) have been detected on your PC.While being downloaded the before mentioned tracks were copied – that’s also a criminal offense in conformity with 106 of Digital Millennium Copyright Act.
Both copyrighted music tracks download in the Internet and music files exchange are illegal subject to compliance with 106 of Digital Millennium Copyright Act and punished by either imposition of monetary fines or up to three years of imprisonment.
(…)
For unblocking and commission of any other actions resulted from infringement of rule of law you have to pay a penalty equal to $100. The payment should be delivered through our financial partner – Ultimate Game Card. When the payment procedure is complete successfully, your PC will be unblocked automatically.
(…)
FBI holds legal rights and permanently contacts with state legislation.

Prisiminkite, šis pranešimas yra didžiulė apgavystė, kuri yra naudojama išvilioti iš žmonių jų pinigus. Jei jūs esate užkrėstas šio viruso, turite pašalinti FBI Ultimate Game Card virusą iš kompiuterio. Norėdami tai padaryti, sekite toliau pateikta informacija:

KAIP GALIMA PAŠALINTI FBI Ultimate Game Card virusą?

Ši informacija turėtų jums padėti pašalinti FBI Ultimate Game Card virusą. Atminkite, jei neesate užblokuotas ir galite prisijungti prie Interneto, jūs turėtumėte atsisiųsti Reimage ir paleisti šią programą savo kompiuteryje. Vis dėl to, jei negalite to padaryti, sekite šiuos žingsnius:

Pabandykite išjungti ‘Flash’, kad sustabdytumėte virusą. Norėdami tai padaryti, paspauskite nuorodą: http://www.macromedia.com/support/documentation/en/flashplayer/help/help09.html. Po to, patikrinkite sistemą su antivirusine programa. Jei tai nepadėjo, naudokite šias instrukcijas:

  1. Naudodami kitą kompiuterį, atsisiųskite Malwarebytes Malwarebytes, Reimage arba kitą programą
  2. Atnaujinkite ją ir perkelkite į USB atmintinę arba paprastą CD.
  3. Tuo tarpu, perkraukite užkrėstą kompiuterį saugiuoju režimu ir įdėkite USB raktą į jį.
  4. Paleiskite SpyHunter, ištrinkite užkrėstus failus ir dar kartą patikrinkite kompiuterį kai perkrausite jį.
Pasiūlymas
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Malwarebytes
Alternatyvios programos
Malwarebytes
FBI Ultimate Game Card virus ekrano nuotrauka
FBI Ultimate Game Card virus ekrano nuotrauka
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-fbi-ultimate-game-card-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis