FBI PayPal viruso šalinimas
FBI PayPal viruso pašalinimas
Kas yra FBI PayPal virus?
FBI PayPal virus yra pavojingas virusas, kuris priklauso „ransomware“ kategorijai. Kaip ir FBI Moneypak virusas, ši grėsminga programa prisistato kaip teisėtas pranešimas iš Federalinio Tyrimų Biuro ir užblokuoja sistemą. Šis virusas atrodo labai apgaulingai, kadangi rodo aukos IP adresą, vietą, ir tai, kas vyksta patalpoje po to kai infekuoja internetinę kamerą kompiuteryje. Be to, jis kalba apie įvairius teisės pažeidimus ir prašo sumokėti baudą siekiant pašalinti sistemos užraktą ir išvengti rimtesnių padarinių. Kaip matote, pagrindinė priežastis, kodėl sukčiai sukūrė šį virusą, yra pinigai, kurie išgaunami iš vartotojų baudos forma. Ankstesnėse FTB viruso versijose buvo prašoma sumokėti per Ukash, Paysafecard ir Green Dot MoneyPak išankstinio mokėjimo sistemas. Tačiau dabar sukčiai pradėjo naudoti „PayPal“ jų pinigų operacijome. Prašome nemokėti šios baudos ir pašalinti FBI PayPal virus iš sistemos.
KAIP AŠ GALIU UŽSIKRĖSTI FBI PayPal virusu?
Kaip ir kiti virusai, FBI PayPal virusas yra platinamas kartu su nelegaliomis programomis. Be to, šlamštas arba neteisėtos internetinės svetainės taip pat gali būti įtrauktos į šio viruso platinimą. Kai tik jis atsiranda kompiuterio viduje, jis užblokuoja jo ekraną ir paverčia kompiuterį nanaudinga mašina. Vietoje galimybės prisijungti prie interneto ar paleisti norimas programas, jūs galėsite žiūrėti tik į šį didžiulį įspėjimą:
FBI
Federal Bureau of Investigation
ATTENTION!
Your PC is blocked due at least one of the reasons specified below.
You have been violating Copyright and Related Rights Law. (Video, Music, Software) and illegally using or distributing copyrighted content, thus infringing Article 1, Section 2, Clause 8, also known as the Copyright of the Criminal Code of United States of America.
Article 1, Section 2, Clause 8 of the Criminal Code provides for a fine of 200 to 500 minimal wages or a deprivation of liberty for 2 to 8 years.
You have been viewing or distributing prohibited Pornographic content (Child Porn/Zoophilia and etc). Thus violating Article 2, Section 1, Clause 2 of the Criminal Code of United States of America.
(…)
Prašome ignoruoti šį padirbtą pranešimą, nes jis yra aiškiai naudojamas suklaidinti vartotojus ir priversti juos sumokėti baudą. Prisiminkite, tai nepadeda atblokuoti kompiuterio ir pamiršti šios infekcijos. Siekiant tai padaryti, sekite FBI PayPal virus šalinimo instrukcijas
KAIP PAŠALINTI FTB PAYPAL VIRUSAS?
Kai bandote pašalinti FTB Paypal virusą, pirmiausia turite atrakinti kompiuterį. Siekiant gauti galimybę nuskaityti jį su anti-malware programa, atlikite šiuos veiksmus:
- Pimkite kitą kompiuterį ir jį naudodami atsisiųskite FortectIntego arba kitą programą.
- Atnaujinkite ją ir perkelkite į USB atmintinę arba paprastą CD.
- Tuo tarpu, perkraukite užkrėstą kompiuterį saugiuoju režimu ir įdėkite USB raktą į jį.
- Paleiskite sistemos nuskaitymą, ištrinkite infekuotus failus ir dar kartą praskenuokite kompiuterį kai perkrausite jį.
Jums rekomenduojama
Saugiai prisijunkite prie savo interneto svetainės, kad ir kur bebūtumėte
Bedirbant su tinklaraščiu, interneto svetaine ar kitu projektu, kurį turite nuolat prižiūrėti, jums gali tekti prisijungti prie serverio ir turinio valdymo sistemos kur kas dažniau nei įprasta. Bene geriausias sprendimas kuriant saugesnį tinklą – statinis/pastovus IP adresas.
Jeigu nustatysite prie jūsų įrenginio pririštą statinį IP adresą, palengvinsite serverio ar tinklo valdytojo darbą, kurie kontroliuoja prisijungimus ir veiklą. Be to, būtent taip išvengsite kai kurių autentifikavimo keblumų ir galėsite naudotis savo banko sąskaitomis nuotoliniu būdu, nesukeldami įtarimo su kiekvienu prisijungimu, kai būsite kitoje vietoje.
Tokie VPN programinės įrangos tiekėjai kaip Private Internet Access gali jums padėti, jei norite kontroliuoti savo internetinę reputaciją ir lengvai valdyti projektus, kad ir kokioje pasaulio vietoje bebūtumėte. Geriau neleisti prie jūsų svetainės prisijungti iš skirtingų IP adresų.
Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas
Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.
Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.
Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa.