Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

FBI PayPal viruso šalinimas

parašė Linas Kiguolis - - | Tipas: Ransomware

FBI PayPal virus yra pavojingas virusas, kuris priklauso „ransomware“ kategorijai. Kaip ir FBI Moneypak virusas, ši grėsminga programa prisistato kaip teisėtas pranešimas iš Federalinio Tyrimų Biuro ir užblokuoja sistemą. Šis virusas atrodo labai apgaulingai, kadangi rodo aukos IP adresą, vietą, ir tai, kas vyksta patalpoje po to kai infekuoja internetinę kamerą kompiuteryje. Be to, jis kalba apie įvairius teisės pažeidimus ir prašo sumokėti baudą siekiant pašalinti sistemos užraktą ir išvengti rimtesnių padarinių. Kaip matote, pagrindinė priežastis, kodėl sukčiai sukūrė šį virusą, yra pinigai, kurie išgaunami iš vartotojų baudos forma. Ankstesnėse FTB viruso versijose buvo prašoma sumokėti per Ukash, Paysafecard ir Green Dot MoneyPak išankstinio mokėjimo sistemas. Tačiau dabar sukčiai pradėjo naudoti „PayPal“ jų pinigų operacijome. Prašome nemokėti šios baudos ir pašalinti FBI PayPal virus iš sistemos.

KAIP AŠ GALIU UŽSIKRĖSTI FBI PayPal virusu?

Kaip ir kiti virusai, FBI PayPal virusas yra platinamas kartu su nelegaliomis programomis. Be to, šlamštas arba neteisėtos internetinės svetainės taip pat gali būti įtrauktos į šio viruso platinimą. Kai tik jis atsiranda kompiuterio viduje, jis užblokuoja jo ekraną ir paverčia kompiuterį nanaudinga mašina. Vietoje galimybės prisijungti prie interneto ar paleisti norimas programas, jūs galėsite žiūrėti tik į šį didžiulį įspėjimą:

FBI
Federal Bureau of Investigation
ATTENTION!
Your PC is blocked due at least one of the reasons specified below.
You have been violating Copyright and Related Rights Law. (Video, Music, Software) and illegally using or distributing copyrighted content, thus infringing Article 1, Section 2, Clause 8, also known as the Copyright of the Criminal Code of United States of America.
Article 1, Section 2, Clause 8 of the Criminal Code provides for a fine of 200 to 500 minimal wages or a deprivation of liberty for 2 to 8 years.
You have been viewing or distributing prohibited Pornographic content (Child Porn/Zoophilia and etc). Thus violating Article 2, Section 1, Clause 2 of the Criminal Code of United States of America.
(…)

Prašome ignoruoti šį padirbtą pranešimą, nes jis yra aiškiai naudojamas suklaidinti vartotojus ir priversti juos sumokėti baudą. Prisiminkite, tai nepadeda atblokuoti kompiuterio ir pamiršti šios infekcijos. Siekiant tai padaryti, sekite FBI PayPal virus šalinimo instrukcijas

KAIP PAŠALINTI FTB PAYPAL VIRUSAS?

Kai bandote pašalinti FTB Paypal virusą, pirmiausia turite atrakinti kompiuterį. Siekiant gauti galimybę nuskaityti jį su anti-malware programa, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Pimkite kitą kompiuterį ir jį naudodami atsisiųskite Reimage Reimage Cleaner Intego arba kitą programą.
 2. Atnaujinkite ją ir perkelkite į USB atmintinę arba paprastą CD.
 3. Tuo tarpu, perkraukite užkrėstą kompiuterį saugiuoju režimu ir įdėkite USB raktą į jį.
 4. Paleiskite sistemos nuskaitymą, ištrinkite infekuotus failus ir dar kartą praskenuokite kompiuterį kai perkrausite jį.
Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
FBI PayPal virus ekrano nuotrauka
FBI PayPal virus ekrano nuotrauka

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi vyriausybėje kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šėšėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo iniciatyvų internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši VPN programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla ir pasitinkite pasirinktu interneto paslaugų teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Dėl savo pačių neatsargaus elgesio, kompiuterių vartotojai gali patirti įvarių nuostolių, kuriuos sukelia kompiuteriniai virusai. Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.

Kaskart atlikus sistemos pakeitimus rekomenduojama lygiagrečiai atnaujinti ir atsargines duomenų kopijas. Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. 

Turėdami naujausias svarbių dokumentų bei projektų kopijas išvengsite rimtų nemalonumų. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis - Ekspertas kovoje su virusais ir kitomis kompiuterio infekcijomis

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-fbi-paypal-virus.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

 1. Kaip ištrinti White Screen virus sako:
  11 gegužės, 2013 at 8:04 am

  […] ir FBI Paypal virusas, White Screen virusas šiuo metu yra aktyviai platinamas Internete. Jei jūs esate vienas […]

 2. Kaip ištrinti FBI virus sako:
  23 liepos, 2013 at 12:20 pm

  […] FBI PayPal virus: Šis virusas taip pat naudoja Federalinio tyrimų biuro vardą ir, vos patekęs į sistemą, užblokuoja visą darbalaukį bei išjungia interneto ryšį. Be to, ji prašo sumokėti baudą už išgalvotus nusikaltimus, pavyzdžiui, autorių teisių saugomo turinio naudojimą ar kenkėjiškų programų platinimą. Ši versija prašo sumokėti 100 dolerių baudą. Skirtingai nuo ankstesnių parazitų, FTB PayPal virusas naudoja PayPal savo piniginiams sandoriams. Prašome laikytis kuo toliau nuo šio grėsmingo parazito. […]

 3. Kaip ištrinti United States Courts virus sako:
  20 gruodžio, 2013 at 1:32 pm

  […] kitų veiksmų, kurie siekia priversti žmones sumokėti 300 dolerių. Panašiai kaip FBI virus, FBI PayPal virus ir daugelis kitų panašių virusų, jis daugiausiai plinta Jungtinėse Amerikos Valstijose. Kai […]

Jūsų nuomonė apie FBI PayPal virus