Sudėtingumo skalė:  
  (68/100)

Fake Adobe Flash Player install šalinimas

parašė Gabrielė E. Hall - - | Tipas: Įsilaužimo įrankiai

Kas yra Adobe Flash Player install virusas?

Adobe Flash Player install virusas yra pavojinga programa, kuri siekia apgauti žmones ir priversti juos patikėti, kad jiems reikia atnaujinti Adobe Flash Player arba kitas jų kompiuteriuose lesančias programas. Dažniausiai tam šis virusas rodo megalingus pranešimus, kurie pasirodo vos tik jis patenka į kompiuterį. Jeigu jūs, naršydami Internete, taip pat pastebėjote iš niekur atsirandančius pranešimus apie trūkstamus Java, Flash Player ir kitų programų atnaujinimus, nieko nelaukite ir patikrinkite savo kompiuterį su atnaujinta antivirusine programa. Žinoma, jūs taip pat turėtumėte ignoruoti kiekvieną tokį pranešimą, nes tai yra tiesus kelias į kitų virusų pasirodymą jūsų kompiuteryje. Vienas iš pavojingiaisių virusų, kuris plinta kaip Fake Adobe Flash Player atnaujinimas yra Trojan.Ransomware. Šis Trojanas, vos tik patenka į kompiuterį, užblokuoja visus jame esančius failus, ir pradeda reikalauti išpirkos už jų atblokavimą. Tai reiškia, kad jums gali tekti sumokėti net 500 dolerių už galimybę pasinaudoti savo nuotraukomis, muzikos failai ar netgi verslo dokumentais. Jei manote, kad jūsų kompiuteryje gali slėptis Adobe Flash Player virusas, nieko nelaukite ir patikrinkite jį su Reimage Reimage Cleaner Intego arba Webroot SecureAnywhere AntiVirus.

Kaip Adobe Flash Player install virusas gali patekti į mano kompiuterį?

Kaip jau minėjome, padirbti Adobe Flash Player install pranešimai jums pasirodyti gali kiekvieną kartą kai jūs naršote Internete. Vis dėlto, kad jie pasirodytų kompiuteryje, jame jau turi būti įtartina programa, kuri priklauso 'adware' kategorijai. Tokios programos dažniausiai plinta kaip papildomi kitų programų komponentai, kurių atsisakyti galima tik atidžiai sekant nemokamų programų atsisiuntimą į kompiuterį. Dažniausiai tai būna nemokamos programos, kurių kūrėjai siekia užsidirbti šiek tiek pinigų. Jeigu norite to išvengti, visuomet rinkitės Custom arba Advanvced programos atsisiuntimo būdą. Tai padarę, nepamirškite sekti kiekvieno programos įrašymo žingsnio ir nužymėti įtartinų varnelių, kurios teigia, kad jūs norite įsirašyti papildomų naršyklės priedų ir panašių komponentų.

Kaip pašalinti Adobe Flash Player install virusą?

Jei nuolat matote netikrus pranešimus apie trūkstamus programų atnaujinimus, jų atsikratyti galite šių programų pagalba: Reimage Reimage Cleaner Intego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes. Taip pat galite atsisiųsti Webroot SecureAnywhere AntiVirus, kuri gali būti naudojama tiek Windows, tiek ir Mac OS X operacinėje sistemoje.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Adobe Flash Player install virusas ekrano nuotrauka
Adobe Flash Player install virusas ekrano nuotrauka

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi vyriausybėje kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šėšėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo iniciatyvų internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši VPN programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla ir pasitinkite pasirinktu interneto paslaugų teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Dėl savo pačių neatsargaus elgesio, kompiuterių vartotojai gali patirti įvarių nuostolių, kuriuos sukelia kompiuteriniai virusai. Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.

Kaskart atlikus sistemos pakeitimus rekomenduojama lygiagrečiai atnaujinti ir atsargines duomenų kopijas. Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. 

Turėdami naujausias svarbių dokumentų bei projektų kopijas išvengsite rimtų nemalonumų. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-fake-adobe-flash-player-install.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Fake Adobe Flash Player install