Sudėtingumo skalė:  
  (68/100)

Adobe Flash Player install virusas. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Gabrielė E. Hall - - | Tipas: Įsilaužimo įrankiai

Kas yra Adobe Flash Player install virusas?

Adobe Flash Player install virusas yra pavojinga programa, kuri siekia apgauti žmones ir priversti juos patikėti, kad jiems reikia atnaujinti Adobe Flash Player arba kitas jų kompiuteriuose lesančias programas. Dažniausiai tam šis virusas rodo megalingus pranešimus, kurie pasirodo vos tik jis patenka į kompiuterį. Jeigu jūs, naršydami Internete, taip pat pastebėjote iš niekur atsirandančius pranešimus apie trūkstamus Java, Flash Player ir kitų programų atnaujinimus, nieko nelaukite ir patikrinkite savo kompiuterį su atnaujinta antivirusine programa. Žinoma, jūs taip pat turėtumėte ignoruoti kiekvieną tokį pranešimą, nes tai yra tiesus kelias į kitų virusų pasirodymą jūsų kompiuteryje. Vienas iš pavojingiaisių virusų, kuris plinta kaip Fake Adobe Flash Player atnaujinimas yra Trojan.Ransomware. Šis Trojanas, vos tik patenka į kompiuterį, užblokuoja visus jame esančius failus, ir pradeda reikalauti išpirkos už jų atblokavimą. Tai reiškia, kad jums gali tekti sumokėti net 500 dolerių už galimybę pasinaudoti savo nuotraukomis, muzikos failai ar netgi verslo dokumentais. Jei manote, kad jūsų kompiuteryje gali slėptis Adobe Flash Player virusas, nieko nelaukite ir patikrinkite jį su Reimage arba Webroot SecureAnywhere AntiVirus.

Kaip Adobe Flash Player install virusas gali patekti į mano kompiuterį?

Kaip jau minėjome, padirbti Adobe Flash Player install pranešimai jums pasirodyti gali kiekvieną kartą kai jūs naršote Internete. Vis dėlto, kad jie pasirodytų kompiuteryje, jame jau turi būti įtartina programa, kuri priklauso 'adware' kategorijai. Tokios programos dažniausiai plinta kaip papildomi kitų programų komponentai, kurių atsisakyti galima tik atidžiai sekant nemokamų programų atsisiuntimą į kompiuterį. Dažniausiai tai būna nemokamos programos, kurių kūrėjai siekia užsidirbti šiek tiek pinigų. Jeigu norite to išvengti, visuomet rinkitės Custom arba Advanvced programos atsisiuntimo būdą. Tai padarę, nepamirškite sekti kiekvieno programos įrašymo žingsnio ir nužymėti įtartinų varnelių, kurios teigia, kad jūs norite įsirašyti papildomų naršyklės priedų ir panašių komponentų.

Kaip pašalinti Adobe Flash Player install virusą?

Jei nuolat matote netikrus pranešimus apie trūkstamus programų atnaujinimus, jų atsikratyti galite šių programų pagalba: Reimage, Malwarebytes Malwarebytes arba Plumbytes Anti-MalwareNorton Internet Security. Taip pat galite atsisiųsti Webroot SecureAnywhere AntiVirus, kuri gali būti naudojama tiek Windows, tiek ir Mac OS X operacinėje sistemoje.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Adobe Flash Player install virusas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Adobe Flash Player install virusas pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Malwarebytes
Alternatyvios programos
Malwarebytes
Adobe Flash Player install virusas ekrano nuotrauka
Adobe Flash Player install virusas ekrano nuotrauka

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-fake-adobe-flash-player-install.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis