Fake Adobe Flash Player install šalinimas
Fake Adobe Flash Player install pašalinimas
Kas yra Adobe Flash Player install virusas?
Kas yra Adobe Flash Player install virusas?
Adobe Flash Player install virusas yra pavojinga programa, kuri siekia apgauti žmones ir priversti juos patikėti, kad jiems reikia atnaujinti Adobe Flash Player arba kitas jų kompiuteriuose lesančias programas. Dažniausiai tam šis virusas rodo megalingus pranešimus, kurie pasirodo vos tik jis patenka į kompiuterį. Jeigu jūs, naršydami Internete, taip pat pastebėjote iš niekur atsirandančius pranešimus apie trūkstamus Java, Flash Player ir kitų programų atnaujinimus, nieko nelaukite ir patikrinkite savo kompiuterį su atnaujinta antivirusine programa. Žinoma, jūs taip pat turėtumėte ignoruoti kiekvieną tokį pranešimą, nes tai yra tiesus kelias į kitų virusų pasirodymą jūsų kompiuteryje. Vienas iš pavojingiaisių virusų, kuris plinta kaip Fake Adobe Flash Player atnaujinimas yra Trojan.Ransomware. Šis Trojanas, vos tik patenka į kompiuterį, užblokuoja visus jame esančius failus, ir pradeda reikalauti išpirkos už jų atblokavimą. Tai reiškia, kad jums gali tekti sumokėti net 500 dolerių už galimybę pasinaudoti savo nuotraukomis, muzikos failai ar netgi verslo dokumentais. Jei manote, kad jūsų kompiuteryje gali slėptis Adobe Flash Player virusas, nieko nelaukite ir patikrinkite jį su FortectIntego arba Webroot SecureAnywhere AntiVirus.
Kaip Adobe Flash Player install virusas gali patekti į mano kompiuterį?
Kaip jau minėjome, padirbti Adobe Flash Player install pranešimai jums pasirodyti gali kiekvieną kartą kai jūs naršote Internete. Vis dėlto, kad jie pasirodytų kompiuteryje, jame jau turi būti įtartina programa, kuri priklauso 'adware' kategorijai. Tokios programos dažniausiai plinta kaip papildomi kitų programų komponentai, kurių atsisakyti galima tik atidžiai sekant nemokamų programų atsisiuntimą į kompiuterį. Dažniausiai tai būna nemokamos programos, kurių kūrėjai siekia užsidirbti šiek tiek pinigų. Jeigu norite to išvengti, visuomet rinkitės Custom arba Advanvced programos atsisiuntimo būdą. Tai padarę, nepamirškite sekti kiekvieno programos įrašymo žingsnio ir nužymėti įtartinų varnelių, kurios teigia, kad jūs norite įsirašyti papildomų naršyklės priedų ir panašių komponentų.
Kaip pašalinti Adobe Flash Player install virusą?
Jei nuolat matote netikrus pranešimus apie trūkstamus programų atnaujinimus, jų atsikratyti galite šių programų pagalba: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes. Taip pat galite atsisiųsti Webroot SecureAnywhere AntiVirus, kuri gali būti naudojama tiek Windows, tiek ir Mac OS X operacinėje sistemoje.
Jums rekomenduojama
Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų
Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai.
Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti.
Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa.
Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas
Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.
Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.
Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa.