Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Adobe Flash Player is out of date viruso šalinimas (Pašalinimo instrukcijos) - atnaujinta Kov 2020

parašė Alice Woods - - | Tipas: Adware

Adobe Flash Player is out of date yra netikras pranešimas, kuris apgaudinėja vartotojus, ir priverčia juos įrašyti virusą ant macOS ir Windows prietaisų

Adobe Flash Player is out of date melagingas pranešimas

„Adobe Flash Player is out of date“ yra melagingas pranešimas, kurį galite sutikti bet kuriuo metu naršydami internete per Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, ar kitas naršykles. Kai kuriose situacijose tai gali reikšti, kad jūs paprasčiausiai atsidūrėte pavojingame puslapyje, kitose aplinkybėse tai gali signalizuoti, kad adware tipo programa buvo įrašyta į jūsų prietaisą. Jūs niekada neturėtumėte pasitikėti „Adobe Flash Player is out of date“ žinute, nes jos pagrindinis tikslas yra priversti vartotojus parsisiųsti ir įrašyti adware tipo programą ar virusą, tokį kaip Trojan.BitcoinMiner.

Adobe Flash Player is out of date melagingas pranešimas yra tik vienas iš daugelio pavyzdžių, kai virusas siekia išgąsdinti vartotojus, ir įtikinti įsirašyti melagingą atnaujinimą. Išlikite budrūs ir laikykitės atstumo nuo Apple wants to make changes, Urgent Chrome update, Apple Security Breach ir panašių melagingų žinučių, naudojančių nelegalias taktikas, norėdamos apgauti naivius macOS ir Windows kompiuterių vartotojus. Jeigu jūs vis matote tokius pranešimus, kai naršote internete, perskenuokite savo sistemą su patikima apsaugos priemone, kad būtumėte užtikrinti, jog jūsų kompiuteris nėra apkrėstas.

Pavadinimas Adobe Flash Player is out of date
Tipas Adware tipo programa/melagingas pranešimas
Paveikta OS Windows, MacOS, iOS
Pagrindiniai ženklai Melagingos reklamos, siūlančios atnaujinimus Adobe Flash Player aplikacijai yra rodomos kiekvieną kartą, kai jūs įjungiate naršyklę
Pavojus Galima slapta viruso instaliacija, finansinės arba asmeninės informacijos praradimas ir panašiai
Išvengimas Naudokite tik tai oficialius internetinius puslapius, norėdami parsisiųsti programas ar jų atnaujinimus
Pašalinimas Jūs galite patys pašalinti adware tipo programą, kuri teikia netikrus atnaujinimų pranešimus (detalesnės informacijos ieškokite straipsnio pabaigoje). Tačiau, jeigu jūs įrašėte nežinomą aplikaciją į savo kompiuterį, būtinai perskenuokite jį su veiksminga antivirusine programa
Sistemos tvarkymas Adware tipo programos ar virusai gali rimtai paveikti jūsų kompiuterį, pavyzdžiui, modifikuoti Windows registrą. Norėdami panaikinti šiuos pakeitimus ir sutvarkyti viruso padarytą žalą, perskenuokite savo prietaisą su ReimageIntego

Dažniausiai, Adobe Flash Player is out of date! virusas pasirodo, kai vartotojas pradeda naršyti internete. Nors kai kuriais atvejais šis pranešimas gali apsireikšti ir aplankius pavojingą puslapį, daugeliu atveju jis nėra susijęs su domeno patikimumu. Dažniausiai, tokie netikri pranešimai turi ryšių su pavojingais naršyklės plėtiniais ir panašiais komponentais, kurie yra įrašomi į kompiuterį be vartotojo žinios. Šiam tikslui pasiekti internetiniai nusikaltėliai aktyviai platina potencialiai nepageidaujamas programas per kitas įvairias aplikacijas, ir skelbia melagingus Adobe Flash Player atnaujinimus.

Yra daugybė Adobe Flash Player is out of date viruso versijų taip kaip yra didelis kiekis internetinių nusikaltėlių, kurie bando apsimesti esantys legalia kompanija. Jūs turite prisiminti, kad kiekvienas pranešimas, prašantis jus atnaujinti Flash turėtų būti nužvelgiamas skeptiškai, nes šis gerai pažįstamas plėtinys verčia vartotojus galvoti, kad atnaujinimų skatinimai yra tikri.

Čia yra keletas Adobe Flash Player is out of date melagingo pranešimo pavyzdžių:

Adobe Flash Player is out of date!

The version of “Adobe Flash Player” on your system does not include the latest security updates and has been blocked. To continue using “Adobe Flash Player”, download an updated version.

Adobe Flash Player Update
Install Adobe Flash Player and enjoy the largest database for:
Music Albums with user-friendly interface
All Song Formats with easy access
Videos Library leading video codec library

Latest version of Adobe Flash Player is required to encode and/or decode (Play) audio files in high quality. –
Click here to update for latest version.
Software update

Taipogi yra verta paminėti, kad nusikaltėliai taip pat trokšta užkrėsti Mac vartotojus – melagingi Flash atnaujinimai tampa vienu pagrindiniu atakos vektorių, kuris atneša tokias pavojingas programas kaip Shlayer trojanas. Kaip jau yra paminėta Kaspersky saugumo ekspertų, viena iš 10 macOS sistemų, ant kurių veikia ši antivirusinė programa, yra užkrėsta būtent tuo paminėtu trojanu.

Adobe Flash Player is out of date žinutėAdobe Flash Player is out of date yra netikras pranešimas, kuris gali būti naudojamas virusų platinimui.

Tai yra tik vienas iš daugybės Adobe Flash Player is out of date viruso pavyzdžių, kurį macOS vartotojai gali atrasti savo internetinėse naršyklėse:

Apple.com recommends:

Your current Adobe Flash Player version is out of date. 
Please update the latest version of Flash player.

Tačiau, nei vienas iš šių Adobe Flash Player is out of date pranešimų nėra tikras. Jeigu jūs paspausite „Install“, „Download“ ar „Update“ mygtukus, jūs įsirašysite pavojingą programą. Saugumo ekspertai primena, kad netikri Flash Player atnaujinimų pranešimai buvo naudojami Bad Rabbit ransomware, InstallCore ir kitų pavojingų virusų platinimui. Dėl šios priežasties, jūs turite būti itin atsargūs.

Netikro atnaujinimų pranešimo gavimas gali būti tik tai vienkartinis dalykas, jeigu jūs lankotės itin nepatikimuose internetiniuose puslapiuose, tokiuose kaip nelegalių filmų žiūrėjimo, saugusiųjų turinio, lošimų, ir panašiuose tinklalapiuose. Tačiau, jeigu Adobe Flash atnaujinimo žinutės yra pasikartojančios, jūs turite patikrinti savo kompiuterio sistemą, ar joje nėra įrašytos kokios nors adware tipo programos.

Jūs galite įtarti, kad „Adobe Flash Player is out of date“ virusas buvo įrašytas į sistemą, jeigu pastebėjote šias veiklas:

 • Įvairių reklaminių postų tiekimas kiekviename puslapyje, kurį aplankote;
 • Naršyklėje atsirandančios reklamos, kurios remia įvairių netikrų programų įrašymus ar melagingus atnaujinimus;
 • Bet koks internetiniuose naujienų ar kitokiuose puslapiuose aptiktas tekstas yra verčiamas į nuorodas;
 • Esate nukreipiamas į neatpažįstamus arba potencialiai pavojingus tinklalapius;
 • Netikėtai įrašomos įvairios naršyklių įrankių juostos, plėtiniai ir kiti komponentai.

Saugumo specialistai iš dieviren.de taip pat skelbia, kad šis virusas gali sekti informaciją, susijusią su vartotoju. Pavyzdžiui, internetinės naršyklės istoriją, paieškos rezultatus, parsisiųstus failus ir panašias detales. Surinkta informacija gali būti naudojama ne tik marketingo tikslais, bet ir pasidalinta ar parduota trečioms šalims. Dėl šios priežasties, Adobe Flash Player is out of date viruso pašalinimas gali padėti išvengti su privatumu susijusių problemų.

Norint visiškai pašalinti „Adobe Flash Player is out of date“ virusą iš kompiuterio sistemos, mes itin rekomenduojame naudotis tokiomis antivirusinėmis priemonėmis kaip SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes. Atnaujintos kompiuterio apsaugos programos gali greitai identifikuoti ir pašalinti visus virusus, esančius prietaise. Jeigu ir jūsų kompiuterio sistema buvo pažeista, jūs galite ją sutvarkyti su automatine kompiuterio taisymo programa, tokia kaip ReimageIntego.

Adware tipo programos, esančios atsakingos už melagingus atnaujinimų pranešimus, plinta per kitas aplikacijas

Netikri Flash atnaujinimai ir adware tipo programos, kurios jau yra įrašytos kompiuteryje, veikia koja kojan, nes kiekviena iš šių programų remia viena kitą. Jeigu prietaisas yra užkrėstas adware tipo aplikacija (kas dažniausiai nutinka, kai visokios nepatikimos aplikacijos yra parsisiunčiamo iš trečiašalių puslapių), vartotojai gali pradėti gauti nukreipimus į netikrus Flash atnaujinimų pranešimus. Šitos melagingos žinutės gali privesti prie pridėtinių adware tipo programų ar pavojingų virusų įrašymo, kurie gali sugriauti visą kompiuterio apsaugos sistemą.

Dėl to, kad Adobe Flash yra toks populiarus pavadinimas, ir daugelis vartotojų bent kažką žino apie šią programą, tai paverčia ją patrauklia priemone internetiniams nusikaltėliams. Realybėje, šis plėtinys yra pilnas pažeidimų ir visiškai nenaudingas reguliariems vartotojams. Daugelis modernių internetinių naršyklių animacijai ir įvairiems žaidimams naudoja kitokią technologiją, vadinamą HTML5. Be to, Flash bus panaikintas jau 2020 metų pabaigoje.

Adobe Flash Player is out of date - programos pažeidžiamumaiEgzistuoja daugybė programos pažeidžimų, atnešamų Adobe Flash Player produkto. Dėl to, visuomet dukart pagalvokite prieš ketindami įsirašyti šitą plėtinį, nes jis jau seniai yra pakeistas HTML5 technologija.

Negana to, įvairios nemokamos parsisiunčiamos aplikacijos yra pagrindinis potencialiai nepageidaujamų programų plitimo šaltinis. Jis leidžia pridėti adware tipo programas į kitų nemokamų aplikacijų paketus. Tokie paketai yra dažnai pavadinami kažkurios tai nemokamos programos vardu, ir neskelbia apie pridėtines aplikacijas, kurios taip pat yra įterptos.

Mes rekomenduojame instaliuoti naujas priemones, naudojantis Advanced ar Custom įrašymo parinktimi, kad galėtumėte atžymėti visus pasiūlymus įsirašyti pridėtines nemokamas aplikacijas. Po to, kai tai įvykdysite, jūs galite ramiai užbaigti instaliavimo procesą. Turėkite omenyje, kad Recommended ar Quick nustatymai yra spąstai, siekiantys įtikinti vartotojus, kad šis metodas yra optimalus, nors jo pagrindinis tikslas yra priversti žmones praleisti pasirinktinius komponentus, ir įrašyti juos į kompiuterio sistemą be vartotojo žinios.

Atsikratykite Adobe Flash Player is out of date viruso

Visa laimė, kad Adobe Flash Player is out of date viruso pašalinimo procesas yra lengvai atliekamas. Jūs turite surasti programą, kuri yra atsakingą už šių melagingų pranešimų rodymą. Jūs galite procesą atlikti patys, naudodamiesi savo sugebėjimais ir žiniomis, arba palikti užduotį antivirusinėms programoms. 

Jeigu jūs norite pašalinti Adobe Flash Player is out of date rankiniu būdu, jūs galite rasti mūsų paruoštą gidą žemiau. Jis padės jums apieškoti visą kompiuterio sistemą, išinstaliuoti nepatikimas programas ar naršyklės plėtinius, ir atnaujinti kiekvieną internetinę naršyklę. 

Tačiau, jeigu toks Adobe Flash Player is out of date pašalinimo metodas jums atrodo per daug sudėtingas ar reikalaujantis laiko, pereikite prie antro varianto. Norėdami automatiškai panaikinti adware tipo programą, jūs turite perskenuoti visą kompiuterio sistemą su atnaujinta antivirusine priemone. Galiausiai, mes rekomenduojama pasinaudoti vienu iš šių elektroninio pašto adresų, kad praneštumėte apie melagingą pranešimą pačiam gamintojui: phishing@adobe.com;  abuse@adobe.com.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Adobe Flash Player is out of date viruso pašalinimas:

Ištrinkite Adobe Flash Player is out of date iš Windows sistemų

Žemiau pateiktos instrukcijos jums padės su rankiniu adware tipo programos pašalinimu. Prašome atidžiai sekti kiekvieną žingsnį, kitaip jūs galite netyčia praleisti kokį nors failą ar aplikaciją, susijusią su potencialiai nepageidaujama programa, ir toliau sulaukti melagingų atnaujinimų pranešimų.

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Adobe Flash Player is out of date ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Adobe Flash Player is out of date ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite Adobe Flash Player is out of date iš Mac OS X sistemos

Norėdami atsikratyti netikro Flash Player atnaujinimo, jūs turite suieškoti adware tipo programą, esančią jūsų Mac OS X sistemoje. Kad tai padarytumėte, sekite šiuos žingsnius:

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Adobe Flash Player is out of date bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Adobe Flash Player is out of date iš Internet Explorer (IE)

Norėdami sustabdyti melagingus Flash atnaujinimų pranešimus, jūs turite išinstaliuoti visus nepatikimus priedus ir perkrauti Internet Explorer naršyklę.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Adobe Flash Player is out of date ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Adobe Flash Player is out of date šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite Adobe Flash Player is out of date virusą iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Adobe Flash Player is out of date iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Adobe Flash Player is out of date iš Mozilla Firefox (FF)

Sekite žemiau pateiktais žingsniais, norėdami pašalinti „Adobe Flash Player is out of date“ virusą iš Mozilla Firefox internetinės naršyklės:

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Adobe Flash Player is out of date ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Adobe Flash Player is out of date šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Adobe Flash Player is out of date iš Google Chrome

Šios instrukcijos jums paaiškins kaip atsikratyti „Adobe Flash player is out of date“ pranešimų:

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Adobe Flash Player is out of date ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Adobe Flash Player is out of date pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Adobe Flash Player is out of date iš Safari

Po adware tipo infekcijos, sekite šiais žingsniais, kad sutvarkytumėte Safari:

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Adobe Flash Player is out of date bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Adobe Flash Player is out of date pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie virusų prevenciją

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-adobe-flash-player-is-out-of-date-virus.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Adobe Flash Player is out of date virus