Sudėtingumo skalė:  
  (50/100)

Your Windows (Microsoft) Computer has been blocked šalinimas - atnaujinta Sau 2021

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Malware

Your Windows (Microsoft) Computer has been blocked: apgaulingi pranešimai nešantys programišiams pelną

“Your Windows (Microsoft) Computer has been blocked” — tokia žinutės kompiuterio lange dažniausiai pasirodo užsikrėtus taip vadinamos apgaulingu, kompiuterių techninės pagalbos paslaugas imituojančiu virusu (angl. technical support scam). Virusų pagalba vartotojus bandoma įtikinti, jog šie paskambintų nurodytu techninės pagalbos numeriu, kuris iš tiesų juos sujungtų su specialistais apsimetančiais apgavikais. Kartais internete galima netyčia užtikti tokias apgavikiškas svetaines net neužsikrėtus jokiomis nepageidaujamomis programomis. Tokiais atvejais užtenka tiesiog išeiti iš įtartinai pagalbą siūlančio puslapio. Tačiau jeigu panašūs įspėjimai ima jus persekioti kur benaršytumėte ir tampa sunkia kontroliuojami, tai neabejotinai reiškia, jog jūsų kompiuteris užsikrėtė virusu. Be klaidinančių žinučių siuntinėjimo, šis kenkėjas taip pat gali trikdyti sklandų programų veikimą, blokuoti tam tikrus internetinius puslapius ir pasitelkti kitas priemones tam, kad priverstų vartotoją patikėti, jog jo kompiuteris yra kritinėje situacijoje. Atminkite, jog “Your Windows (Microsoft) Computer has been blocked” pranešimai yra generuojami automatiškai, todėl tokiai programai adekvačiai įvertinti jūsų įrenginio saugumą tiesiog yra techniškai neįmanoma.

Your Windows (Microsoft) Computer has been blocked

Virusas vartotojus bando įbauginti tokiomis žinutėmis:

Windows System Alert!;

Windows Health is Critical Do Not Restart;

System has been infected due to unexpected error!;

Private and Financial Data is at Risk!

Pastebėję tokius pranešimus nepulkite į paniką ir jokiu būdu neskambinkite juose nurodytais numeriais. Tai padarius, jūsų laukia nemaloni akistata su kibernetiniais nusikaltėliais, kurie bandys jums įpiršti bevertes programas ir paslaugas, ar netgi bandys gauti prieigą prie jūsų kompiuterio, tam kad galėtų jį “pataisyti” nuotoliniu būdu. Neapsigaukite! Vietoje to, kad sutvarkytų kompiuterį, programišiai veikiau įrašys jame kenkėjiškų programų, kurios toliau eikvos kompiuterio resursus. Todėl jei jau pastebėjote įtartinus simptomus kompiuteryje, pašalinkite “Your Windows (Microsoft) Computer has been blocked” iš sistemos ilgai nedelsdami. Tam galite naudoti patikimas programas, tokias kaip ReimageIntego.

Your Windows (Microsoft) Computer has been blockedYour Windows (Microsoft) Computer has been blocked virusas

Virusas plinta kartu su kenkėjiškomis programomis ir užkrėstais laiškų priedais

Your Windows (Microsoft) Computer has been blocked yra priskiriama gąsdinančių programų (angl. Scareware) tipui. Tokios programos yra pakankamai nesudėtingos ir dažnai neužima daug vietos, todėl gali būti lengvai platinamos kartu su kitomis nemokamomis programomis. Tokie virusai taip pat sėkmingai plinta elektroninių laiškų priedų pavidalu. Daugeliu atvejų, saugumo programos padeda nuo tokių kenkėjų apsaugoti, tačiau svarbu paminėti, jog ir patys vartotojai turėtų laikytis atokiau nuo įvairių viliojančiai atrodančių programų ar elektroninių laiškų, gautų iš nepažįstamų siuntėjų. Galiausiai, turėtumėte būti atidūs siųsdamiesi ir diegdami naują programinę įrangą kompiuteryje, kadangi Your Windows (Microsoft) Computer has been blocked gali slėptis programų paketuose ir patekti į kompiuterį jums nė neįtariant. Skirkite laiko atidžiai patikrinti paketo turinį ir, prireikus, atšaukti nepageidaujamų programų diegimą. 

Your Windows (Microsoft) Computer has been blocked pranešimų šalinimas

Šalindami Your Windows (Microsoft) Computer has been blocked iš kompiuterio galite nė nedvejoti, jog atsisakote bevertės ir galimai kenksmingos programos. Viskas, ko šio viruso kūrėjai trokšta tai sukelti paniką ir manipuliuoti aukomis tam, kad išviliotų iš jų pinigus ar vertingą informaciją. Jei atsidūrėte šio viruso pinklėse — nepasimeskite! Pašalinkite Your Windows (Microsoft) Computer has been blocked iš kompiuterio kaip įmanoma greičiau. Tokiu būdu apsaugosite savo duomenis bei legalias kompiuterio programas nuo galimo sugadinimo.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Your Windows (Microsoft) Computer has been blocked virusas ekrano nuotrauka
Your Windows (Microsoft) Computer has been blocked virusas ekrano nuotrauka

Rankinis Your Windows (Microsoft) Computer has been blocked pašalinimas:

Ištrinkite Your Windows (Microsoft) Computer has been blocked iš Windows sistemų

Your Windows (Microsoft) Computer has been blocked pranešimai naršyklėje ima rodytis po to, kai į kompiuterį patenka adware tipo virusas. Todėl norėdami pašalinti nepageidaujamus pranešimus, pirmiausia turite rasti ir ištrinti programą, kuri juos generuoja. Tai padarysite sekdami žemiau nurodytas instrukcijas:

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Your Windows (Microsoft) Computer has been blocked ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Your Windows (Microsoft) Computer has been blocked ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite Your Windows (Microsoft) Computer has been blocked iš Mac OS X sistemos

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Your Windows (Microsoft) Computer has been blocked bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Your Windows (Microsoft) Computer has been blocked iš Internet Explorer (IE)

Norėdami atsikratyti erzinančių iššokančių pranešimų, pirmiausia turite pašalinti virusą iš kompiuterio, o tuomet atstatyti naršyklių pradinius naršyklių parametrus.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Your Windows (Microsoft) Computer has been blocked ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Your Windows (Microsoft) Computer has been blocked šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite Your Windows (Microsoft) Computer has been blocked iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Your Windows (Microsoft) Computer has been blocked iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Your Windows (Microsoft) Computer has been blocked iš Mozilla Firefox (FF)

Virusą iš Mozilla naršyklės pašalinsite atkurdami pirminius naršyklės parametrus. Sekite žingsnius nurodytus žemiau:

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Your Windows (Microsoft) Computer has been blocked ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Your Windows (Microsoft) Computer has been blocked šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Your Windows (Microsoft) Computer has been blocked iš Google Chrome

Pašalinkite viruso komponentus iš Google Chrome naršyklės pasitelkdami šį gidą:

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Your Windows (Microsoft) Computer has been blocked ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Your Windows (Microsoft) Computer has been blocked pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Your Windows (Microsoft) Computer has been blocked iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Your Windows (Microsoft) Computer has been blocked bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Your Windows (Microsoft) Computer has been blocked pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Your Windows (Microsoft) Computer has been blocked registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-your-windows-microsoft-computer-has-been-blocked.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Your Windows (Microsoft) Computer has been blocked