Kaip ištrinti FBI Green Dot Moneypak virus

Sudėtingumo skalė: Sudėtingumo skalė (95/100)

FBI Green Dot Moneypak virus yra labai pavojinga programa, kuri neturi nieko bendro su FTB ar kokia nors kita valstybine organizacija. Kaip ir FBI Moneypak ar tiesiog FBI virusas, ši infekcija rodo padirbtą perspėjimą, kuris blokuoja kompiuterį ir neleidžia žmogui naudotis kitomis programomis. Tą akimirką, kai virusas patenka į kompiuterį, jis jį užblokuoja ir, netgi perkrovus kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą, kompiuterio ekrane rodo tik anksčiau minėtą pranešimą. Anot ekspertų, sukčiai siekia įtikinti žmones, kad jie įvykdė keletą teisės pažeidimų ir dabar turi sumokėti 100 dolerių baudą. Vietoje to, jūs privalote ignoruoti FBI Green Dot Moneypak virus ir kuo greičiau pašalinti jį iš kompiuterio.

Kaip galima užsikrėsti FBI Green Dot Moneypak virusu?

FBI Green Dot Moneypak virusą galima atsisiųsti kartu su kitomis programomis, kurios buvo užkrėstos. Tai gali būti suklastoti video ar audio kodekai, „Flash“ atnaujinimai ar kitos nemokamos programos, kurios yra platinamos nelegaliose svetainėse. Be to, jūs turėtumėte vengti nežinomų žmonių atsiųstų el. laiškų, kurie taip pat buvo pastebėti platinant šią infekciją. Iškart po to kai virusas patenka į sistemą, FBI Green Dot Moneypak virusas pakeičia darbalaukio foną į savo didelį perspėjimą, kuris visuomet bando apsimesti kokia nors Vyriausybine organizacija.  Šis įspėjimas bando įtikinti žmones, kad jie pažeidė įvairius įstatymus ir dėl to buvo užblokuoti:

All activity of this computer has been recorded.

If you use a webcam, videos and pictures were saved for identification.You can be clearly identified by resolving your IP address and the associated hostname.Your computer has been locked!I
llegally downloaded materials (MP3’s, Movies or Software) have been located on your computer.By downloading, those were reproduced, thereby involving a criminal offense under Section 106 of the Copyright Act.
The downloading of copyrighted material via the Internet or music-sharing networks is illegal and is in accordance with Section 106 of the Copyright Act subject to a fine of imprisonment for a penalty of up to 3 years.
Furthermore, possession of illegally downloaded material is punishable under Section 184 paragraph 3 of the Criminal Code and may also lead to the confiscation of the computer, with which the files were downloaded.To unlock your computer and to avoid other legal consequences, you are obligated to pay a release fee of $200. Payable through GreenDot Moneypak. After successful payment, your computer will be automatically unlocked. Failure to adhere to this request could involve criminal charges and possible imprisonment.
To perform the payment, enter the acquired GreenDot Moneypak code in the designated payment field and press the “Submit” button.

Žinoma, šis įspėjimas yra visiškai suklastotas ir jis neturi nieko bendro su teisėtomis organizacijomis. Jei jūs matote tokį įspėjimą, jūs turite suprasti, kad mokėdami baudą neatblokuosite kompiuterio. Tai padarę jūs tiesiog paremsite šio viruso kūrėjus. Siekiant sugrįžti į normalų darbą kompiuteriu, jūs turite pašalinti FBI Green Dot Moneypak virusą. Štai kaip jūs galite tai padaryti:

Kaip galima pašalinti FBI Green Dot Moneypak virusą?

Norėdami atsikratyti FBI Green Dot Moneypak viruso, atlikite šiuos veiksmus:

  1. Iš naujo paleiskite užkrėstą kompiuterį.
  2. Spauskite Start -> Run ir įveskite http://www.2-spyware.com/download/hunter.exe (jei esate užblokuotas, paspauskite alt + tab ir vėl bandykite vesti šį adresą)
  3. Įspėjame, kad virusas vėl gali pradėti rodyti savo perspėjima. Šiuo atveju, paspauskite Alt + Tab ir „R“ tiek kartų kiek reikia.
  4. Parsisiųskite antivirusinę ir paleiskite ją. Pašalinkite jos aptiktus pavojingus failus.

Automatic FBI Green Dot Moneypak virus removal:

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje.
Atsisiųsdami bet kurį produktą FBI Green Dot Moneypak virus šalinimui, jūs sutinkate su mūsų pritavumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
FBI Green Dot Moneypak virus šalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft
SpyHunter yra rekomenduojamas produktas FBI Green Dot Moneypak virus šalinimui. Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!

Alternatyvios programos

STOPzilla
Mes išbandėme STOPzilla efektyvumą šalinant FBI Green Dot Moneypak virus (2014-01-17)
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant FBI Green Dot Moneypak virus (2014-01-17)
XoftSpy AntiVirus Pro
Mes išbandėme XoftSpy AntiVirus Pro efektyvumą šalinant FBI Green Dot Moneypak virus (2014-01-17)
Defender Pro Ultimate Security Suite
Mes išbandėme Defender Pro Ultimate Security Suite efektyvumą šalinant FBI Green Dot Moneypak virus (2014-01-17)

FBI Green Dot Moneypak virus ekrano nuotrauka

FBI Green Dot Moneypak virus ekrano nuotrauka

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e
naujienos
Produktas spaudoje
Atsiliepimai