Sudėtingumo skalė:  
  (96/100)

Facebook Change Color viruso šalinimas

12

Facebook Change Color virus yra pavojinga infekcija, kuri yra susijusi su klaidinančiais pranešimais, kurie yra aktyviai platinami šime socialiniame tinkle. ^is virusas taip pat gali būti vadinamas „Facebook“ virusu. Šis padirbtas pranešimas atakuoja vartotojus per kenkėjišką nuorodą, kuri sliūlo pakeisti Facebook profilio foną į juodą, raudoną, rožinę arba kitą spalvą. Prieš spustelėdami ant tokios nuorodos, prisiminkite, jog jūs negalite pakeisti savo „Facebook“ spalvos. Tai yra tik kenkėjiškas būdas, kuris yra naudojamas sukčų surinkti milijonus lankytojų į jų internetinius puslapius ir uždirbti iš to pinigų. Prašome, vengti Facebook Change Color viruso nesvarbu net jei šis pranešimas buvo atsiųstas vieno iš jūsų draugų. Mes labai rekomenduojame susisiekti su siuntėju prieš atidarydami tokį pranešimą.

KAIP AŠ GALIU UŽSIKRĖSTI Facebook Change Color virusu?

Facebook Change Color virusas bando atakuoti kompiuterius per suklastotą pranešimą, kuris pasiekia visus užkrėsto vartotojo draugus ir taip plinta šiame socialiniame tinkle. Dažniausiai, padirbti pranešimai teigia:

Switch to Pink Facebook (Limited Time!)
(LINK)
Say goodbye to the boring blue profile and say hello to the pink profile!!

Switch to Red Facebook (Limited Time!)
(LINK)
Say goodbye to the boring blue profile and say hello to the red profile!!

Prisiminkite, paspaudę ant nuorodos, kuri yra visada įtraukta į tokį pranešimą, jūs negalėsite pakeisti savo Facebook profilio spalvos! Sukčiai jūsų tiesiog paprašys pasidalinti šiuo pranešimu su savo Facebook draugais ir taip pat atsakyti į kelis klausimus jų internetinėje apklausoje.

KAIP IŠTRINTI FACEBOOK Change COLOR VIRUS?

Jei jūs buvote apgautas Facebook Change Color viruso, visų pirma turite pašalinti kenkėjišką pranešimą nuo savo sienos. Be to, paleiskite pilną sistemos skenavimą su atnaujinta anti-spyware ir pašalinkite kenkėjiškus failus iš sistemos. Pabandykite naudoti atnaujinta šios programos versija: SpyHunter,

Automatinis Facebook Change Color virus šalinimas

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Facebook Change Color virus šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Facebook Change Color virus pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas Facebook Change Color virus šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Facebook Change Color virus (2015-06-12)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant Facebook Change Color virus (2015-06-12)
Facebook Change Color virus ekrano nuotrauka
Facebook Change Color virus ekrano nuotrauka

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e