Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

UnTabs extension viruso šalinimas (Pašalinimo vadovas) - Paprastos pašalinimo instrukcijos

parašė Gabrielė E. Hall - - | Tipas: Malware

Neigiami atsiliepimai apie „UnTabs“ naršyklės plėtinį atskleidė tikrąjį priedo tikslą

„UnTabs“ plėtinio pavyzdys

„UnTabs“ yra naršyklės užgrobėjas, sukeliantis žymiai daugiau neigiamų padarinių nei kiti šios kategorijos pavyzdžiai. Šis užkratas ypač linkęs užkrėsti „Chrome“ naršyklę. Patekęs jis sukelia daugybę neigiamų pasekmių.
Po užkrėtimo vartotojo pagrindinė paieškos svetainė pakeičiama į cleanserp.net ar panašią neigiamai vertinamą paieškos tinklalapį. Dėl to naršant kompiuterio ekrane pasirodo reklaminiai pranešimai.

Nors galima lengvai aptikti naršyklės virusą plėtinių sąraše, vartotojus gali trikdyti užrašas „Įdiegta pagal įmonės politiką.“ Taip pat gali atsirasti keletas naujų plėtinių. Norint juos pašalinti, šalia nurodyta, kad priedai negali būti išjungti ar pašalinti.

Tikėtina, kad šie veiksniai sukels nerimą. Tačiau verta pabrėžti, kad šis užkratas yra pašalinimas, nors „UnTabs“ trynimo procedūra ir pareikalaus kantrybės bei atidumo. Štai pagrindiniai simptomai, leidžiantys įtarti, kad vienas iš susietų viruso plėtinių užkrėtė jūsų įrenginį:

 • Jūsų pagrindinė paieškos svetainė yra pakeista į http://cleanserp.net, ar kitą įtartiną svetainę
 • Dėl priedo veiklos ženkliai sumažėjo naršyklės sparta bei efektyvumas; galimi naršyklės trikdžiai
 • Nepavyksta pašalinti naršyklės plėtinio įprastu būdu
 • Atsiranda papildomi langai ar reklaminiai pranešimai, perregistruojantys į įtartinas svetaines. Naršant įprastose svetainėse gali pasirodyti papildomi įrašai. Jei su pelės žymekliu priartėsite prie įrašo, automatiškai pasirodo reklaminiai skelbimai.

Anot kūrėjų, šis plėtinys padeda surūšiuoti naršyklės skirtukus ir taip palengvinti jų valdymą bei rasti reikiamą skirtuką greičiau. Tačiau keliolika neigiamų aspektų atsveria šį vienintelį tariamą privalumą. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad naršyklės priedas vis dar lengvai prieinamas „Chrome“ internetinėje parduotuvėje. Kol „Google“ jį pašalins, išlikite budrūs, bei jo neįgalinkite. Laimei, 648 neigiamai atsiliepimai ir prastas vienos žvaigždutės reitingas – pakankami perspėjimai.

Taip pat „UnTabs“ šalinimo procedūra gali būti ne visiškai sklandi. Paspaudus „Pašalinti“ komandą, būsite perregistruotas į papildomą skirtuką, reikalaujantį pridėti plėtinį tam, kad galėtumėte išeiti. Tai – dažna strategija platinant kenksmingas reklamines programas bei naršyklės užkratus.

Taip pat šis plėtinys gali būti platinamas ir kitu būdu – kartu su nemokamomis bei legaliomis programomis. Apie pastarąjį plačiau papasakosime vėliau.

Būtent dėl šių bruožų „UnTabs“ yra priskiriamas prie nepageidaujamų programų bei naršyklės virusų. Žinoma, pagrindinis panašių plėtinių tikslas – pelnas. Atitinkamai nuo vartotojų skaičiaus, programos reitingai kyla. Be to, kadangi naršyklės priedas yra susiję su trečiosiomis šalimis, jums gali būti reklamuojamas tam tikras produktas. Žinoma, jei jį įsigysite, atitinkamą pelno dalį gaus ir „UnTabs“ kūrėjai. Nereikia daug pastangų įsivaizduoti, kokia suma išauga, jei produktą įsigyja tūkstančiai bei šimtai vartotojų.

Tam, kad padidintų pelną, vartotojai yra sekami. Kitaip tariant slapukai bei kiti skaitmeniniai elementai seka jūsų naršymo įpročius. Nors pastaruosius naudoja beveik visi legalūs tinklalapiai, turėtumėte atkreipti dėmesį, kad naršyklės virusai bei reklaminės informacijai renka ir asmeninę informaciją.

Ji nėra tinkamai nuasmeninama ir kartu pateikiama su naršymo istorija trečiosioms šalims, t,y. reklaminėms agentūroms. Būtent dėl šios ypatybės, palaipsniui jūsų kompiuterio ekraną perpildys vis aktualesni reklaminiai pranešimai. Tam, kad sutaupytumėte laiko šalinant „UnTabs“ virusą, jums pravers ReimageIntego ar Malwarebytes.

„Įgalinkite plėtinį, tam galėtume išeiti“ platinimo strategijos klastingumas

Šis naršyklės užkratas nebūtų toks erzinantis bei nesukeltų tiek daug problemų, jei ne jo platinamos ypatumai. Nepaisant to, kad papildinys yra pateikiamas kaip itin naudingas bei patikimas naršyklės priedas, jis dažnai yra įdiegiamas priverstinai.

Tikėtina, kad atsidursite tinklalapyje, reikalaujančiame įdiegti šį priedą, jei dažnai lankotės suaugusiems skirtose tinklalapiuose ar filmų peržiūros svetainėse. Atkreipkite dėmesį, kad apsilankę tokiose svetainėse kaip carrerafun.club ar takeitnow.club, naujas „Įgalinkite tam, kad išeitumėte“ skirtukas gali pasirodyti.

Kitas itin neigiamas šio užkrato bruožas, kad „Neleisti šiam tinklalapiui kurti naujų langų“ funkcija nepadės norint uždaryti viruso atvertus skirtukus. Tokiu būdu jums reikės įjungti Užduočių tvarkyklę bei išjungti skirtukus priverstinai. Suradę Chrome.exe komandas Užduočių sąraše, dešinuoju pelės klavišu spustelėkite „Išjungti komandą“.

Be anksčiau minėtų plitimo būdų, atminkite, kad programa dar yra platinama kaip priedas prie legalių programų. Tam, kad išvengtumėte tokių programų įrašymo, prieš įdiegdami naują programą, pasirinkite „Specialųjį“ („Custom“ arba ‚Advanced“) įrašymo būdą. Tada atidžiai vykdykite įdiegimo etapus, bei atžymėkite nereikalingus priedus. Tokiu būdu išvengsite ne tik „UnTabs“ viruso, bet ir panašių užkratų. UnTabs virsuso nuotraukaNet jei nepastebėjote, kada „UnTabs“ virusas užkrėtė jūsų naršyklę, greitai atkreipsite dėmesį į gausų reklaminių pranešimų, iššokančių naršant internete, kiekį.

Būdai kaip tinkamai pašalinti „UnTabs“ užkratą

Norint visiškai ištrinti užkratą, bei visus su juo susijusius elementus, atidžiai bei kantriai sekite tolimesnes instrukcijas. Kaip jau anksčiau minėta, paprastas pašalinimas iš naršyklės nepadės. Būtina pašalinti ne tik viruso naršyklėje įdiegtus programinius kodus, bet ir pašalinti su juo susijusius failus operacinėje sistemoje.

Yra keletas būdų pašalinti virusų rankiniu būdu, nors efektyviausias iš jų – tai pasinaudoti įprastomis instrukcijomis bei pašalinti virusą anti-šnipinėjimo programos pagalba. Tokiu būdu žymiai sumažėja rizika dėl pakartotinio užsikrėtimo „UnTabs“ virusu ateityje. Na, o jei negalite skirti laiko, leiskite programai pašalinti virusą.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis unTabs extension viruso pašalinimas:

Ištrinkite unTabs extension iš Windows sistemų

Jei nepavyko uždaryti viruso skirtukų Užduočių tvarkyklės pagalba, pasinaudokite žemiau pateiktais patarimais:

Pirmasis būdas. Pašalinkite virusą Komandinės eilutės funkcijos pagalba

 1. Spustelėkite Windows Key + R klavišus vienu metu tam, kad pasirodytų VYKDYTI/RUN langas. Įrašykite cmd, spulstelėkite Control + Shift + Enter klavišus tup pačiu metu.
 2. Nukopijuokite iį įkelkite į Komandinės eilutės vykdymo langą sekančias komandas ir spustelėkite Enter po kiekvienos komandos:
  • rd /S /Q „%WinDir%\System32\GroupPolicyUsers“
  • rd /S /Q „%WinDir%\System32\GroupPolicy“
  • gpupdate /force
 3. Tai turėtų padėti išspręsti problemą.

Antrasis būdas. Pašalinkite užkrato aplankalą

 1. Iš pradžių nueikite į „Chrome“ plėtinių nustatymus. Nufotografuokite viruso ID plėtinių sąrašą kompiuterio nuotraukos funkcijos pagalba. Taip pat galite užsirašyti juos. 
 2. Atverkite Windows Valdymo skydą. Įeikite į Išvaizda ir personalizavimas nustatymus. Pasirinkite Aplankalo parinktys ir pasirinkite Vaizdas skirtuką. Pasirinkite Rodyti paslėptus failus, aplankalus ir tvarkykles ir spustelėkite OK.
 3. Įeikite į Mano kompiuteris, C:/ diskas, Vartotojai > [jūsų įrenginio vardas] > Programinės įrangos duomenys > Vietinis> Google > Chrome > Vartotojo Duomenys > Numatytieji> Plėtiniai.
 4. Suraskite visus aplankalus pagal anksčiau užsirašytų viruso ID plėtinių pavadinimus. Spustelkėkite ant jų dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Ištrinti. Kai visi virsuo aplankalai bus ištrinti, įeikite į Šiušliadėžę, ir spustelėkite Išvalyti Šiuklšliadėžę
 5. Pritaikykite šias instrukcijas tam, kad pašalintumėte žemiau išvardintas programas. pašalinę jas įprastiniu būdu per Valdymo skydą, taip pat nepamirškite ištrinti jų aplankalus iš C://Program Files (x86). Štai kenksmingų programų sąrašas.
  • Media PlayerV1;
  • LyricsFan;
  • LyricsWoofer;
  • LyricXeeker;
  • LyricsViewer;
  • Media Player 1.1;
  • BetterSurf;
  • Allyrics;
  • Feven 1.7;
  • DownloadTerms 1.0;
  • Browse2Save;
  • SimpleLyrics;
  • WebCake 3.00;
  • Webexp Enhanced;
  • Plus-HD 1.3;
  • Video Player.

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite unTabs extension ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite unTabs extension ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite unTabs extension iš Mac OS X sistemos

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite unTabs extension bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite unTabs extension iš Internet Explorer (IE)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite unTabs extension ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte unTabs extension šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite unTabs extension virusą iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti unTabs extension iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite unTabs extension iš Mozilla Firefox (FF)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite unTabs extension ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite unTabs extension šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite unTabs extension iš Google Chrome

Taip pat svarbu, kad pašalintumėte „UnTabs“ virusą vykdydami šiuos žingsnius:

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite unTabs extension ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite unTabs extension pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite unTabs extension iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite unTabs extension bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite unTabs extension pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti unTabs extension registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Saugiai prisijunkite prie savo interneto svetainės, kad ir kur bebūtumėte

Bedirbant su tinklaraščiu, interneto svetaine ar kitu projektu, kurį turite nuolat prižiūrėti, jums gali tekti prisijungti prie serverio ir turinio valdymo sistemos kur kas dažniau nei įprasta. Bene geriausias sprendimas kuriant saugesnį tinklą – statinis/pastovus IP adresas.

Jeigu nustatysite prie jūsų įrenginio pririštą statinį IP adresą, palengvinsite serverio ar tinklo valdytojo darbą, kurie kontroliuoja prisijungimus ir veiklą. Be to, būtent taip išvengsite kai kurių autentifikavimo keblumų ir galėsite naudotis savo banko sąskaitomis nuotoliniu būdu, nesukeldami įtarimo su kiekvienu prisijungimu, kai būsite kitoje vietoje.

Tokie VPN programinės įrangos tiekėjai kaip Private Internet Access gali jums padėti, jei norite kontroliuoti savo internetinę reputaciją ir lengvai valdyti projektus, kad ir kokioje pasaulio vietoje bebūtumėte. Geriau neleisti prie jūsų svetainės prisijungti iš skirtingų IP adresų. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-untabs-extension-virus.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie unTabs extension virus