Sudėtingumo skalė:  
  (9/100)

Cleanserp.net viruso šalinimas (Pašalinimo vadovas) - Sau 2021 atnaujinimas

parašė Alice Woods - - | Tipas: Naršyklės užgrobėjai

Cleanserp virusas nusitaikė į Chrome naršyklės vartotojus

Cleanserp.net viruso pateikiami paieškos rezultatai

cleanserp.net atlieka neefektyvaus paieškos įrankio (angl. Search Tool) funkciją ir plinta pasinaudojant Untabs plėtiniu, skirtu „Google Chrome“ ir „Mozilla Firefox“ naršyklėms. Dėl savo neigiamų savybių šis vadinamasis „virusas” priskiriamas naršyklių grobikų (angl. Browser Hijacker) kategorijai. Naujausi tyrimai atskleidžia, jog šis apgaulingas plėtinys dar žinomas  „CleanSerp” ar „QueryRouter” pavadinimu.

Nors naršymo įrankis jau yra laisvai prieinamas internete ilgą laiką, jo veikla pastebimai suaktyvėjo 2017-tųjų spalį. Įdomu tai, kad apie kylančias problemas, norint atsikratyti virusu, daugiausiai nusiskundimų pateikia vartotojai iš Prancūzijos – panašu, jog įprastas plėtinio ir pačio paieškos įrankio pašalinimas nėra efektyvus.

Norėdami išvengti šių problemų, peržvelkite Cleanserp pašalinimo instrukcijas apačioje. Kompiuterių vartotojai teigia, jog lengviausia panaikinti virusą automatiniu būdu.

Untabs priedas ir paieškos įrankis priklauso potencialiai nepageidaujamų programų (angl. PUPs) grupei. Jos nukreipia pažeistas naršykles į search.cleanserp.net ir nustato pagrindine paieškos svetaine.

VirusTotal analitikai teigia, kad šis apgavikų puslapis nėra kenksmingas. Tačiau informuojame, kad jis neatitinka HTTPS protokolo, kuris naudojamas atskirti patikimas ir saugias svetaines nuo tokių kaip Cleanserp.

Šis naršyklių grobikas gali slaptai patekti į Jūsų kompiuterio sistemą kartu su kitomis įprastomis aplikacijomis. Tuomet, pakeisti naršyklės numatytuosius nustatymus be Jūsų žinios ir pateikti savo kūrėjams naudingus paieškos rezultatus, erzinančias reklamas ar net rinkti informaciją apie vartotojus.

Vadinamasis „virusas” nėra grėsmę kelianti kenksminga programa, tačiau jo naudojimas padidina tikimybę apsilankyti kibernetinių sukčių sukurtose svetainėse. Tai gali nutikti, jei Jūs paspaudėte ant apgaulingos reklamos ar pateiktos nuorodos paieškos rezultatuose. Nors didžiausia problema iškyla tuomet, kai norima pašalinti Cleanserp ir pasirinkti savo pageidaujamą internetinę naršyklę.

Pastebima, jog cleanserp.net dizainas neįtikėtinai panašus į Google – yra suteikiama galimybe greitai pasiekti „Gmail“ elektroninį paštą, G+ aplikaciją ir pateikti užklausas žiniatinklio, paveikslėlių ar vaizdo įrašų paieškose. Tiesą sakant, šis dizainas yra ypatingai panašus į kito plačiai paplitusio naršyklės grobiko launchpage.org.

Jei ši svetainė ar jos priedai kenkia efektyviam Jūsų darbui su kompiuteriu, siūlome pašalinti ją naudojant ReimageIntego ar SpyHunter 5Combo Cleaner antivirusinę programą.

Cleanserp.net virusasCleanserp.net virusas gali užkrėsti Chrome bei Firefox naršykles ir neleisti vartotojui pakeisti tam tikrų naršyklės nustatymų - numatytojo puslapio bei pagrindinės paieškos sistemos.

Pagrindinės potencialiai nepageidaujamos aplikacijos savybės

Nors ši programa pabrėžia, jog vartotojų saugumas yra jų prioritetas, naudojimosi sąlygose įvardinti tik vartotojų įsipareigojimai. Paslaugų tiekėjai nepateikia savo pasižadėjimų garantuoti Jūsų saugumą, o privatumo sutartis informuoja apie galimai naudojamą:

 • Jūsų IP adresą;
 • Jūsų pateikiamas paieškos užklausas;
 • Naršyklės istoriją;
 • Kitą su naršykle susijusią informaciją;

Be to, ši svetainė turi prieigą prie informacijos, kuri gali identifikuoti jūsų tapatybę. Pavyzdžiui, jei nusprendėte susisiekti su paslaugų tiekėjais elektroniniu paštu, bei įvedę savo asmeninius duomenis paieškos laukelyje ar paieškos įrankyje. Tai suteikia svetainei galimybę pažeisti Jūsų privatumą.

Privatumo politikos dokumente nurodoma, kad Cleanserp naudoja bendradarbiaujančių trečiųjų šalių slapukus. Tokiu būdu, jos gali šnipinėti Jūsų internetinę veiklą ir reklamuoti savo produktus.

Turėkite omenyje, jog šios svetainės kūrėjai teigia naudojantys surinktą informaciją paslaugos tobulinimo tikslais. Tačiau, iš tiesų, tai reiškia, jog plėtinys generuoja nuolat atsinaujinančias reklamas ar jų juostas ir siekia sudominti vartotoją apsilankyti nepatikimuose puslapiuose.

Vis dėlto labiausiai erzinanti Cleanserp funkcija – peradresavimas. Jūs galite būti nukreipti į rėmėjų internetines svetaines, kurios nepateikia informacijos apie paieškos užklausas. Dalis šių svetainių gali apgaulingai siūlyti Jums įdiegti virusą ar kitą kenkėjišką programą.

Priemonės, padedančios apsisaugoti nuo potencialiai nepageidaujamų programų

Kaip ir kitos nenaudingos aplikacijos, ši plinta pasislėpusi tarp „pasirenkamųjų priedų”, įprastos programos įdiegimo metu. Jei vartotojai sutinka greituoju būdu instaliuoti aplikaciją, suteikia netiesioginį leidimą kartu parsiųsti ir potencialiai nepageidaujamą programą.

Norėdami to išvengti, visada rinkitės išplėstinį įdiegimo metodą ir atidžiai stebėkite procesą. Patikrinkite visus pažymėtus langelius ir įsitinkite, jog nesutinkate instaliuoti jokių įtartinų programų.

Patarimai kaip pašalinti Cleanserp iš Chrome naršyklės

Norėdami pašalinti Cleanserp.net virusą iš Jūsų sistemos, turite ištrinti visas programas ir plėtinius susijusius su juo. Taip pat ieškokite aplikacijų, kurių platintojas nenurodomas ir įvardijamas „Unknown”. Norėdami pašalinti programą rankiniu būdu, sekite instrukcijas pateiktas apačioje.

Įsitikinkite, jog pašalinote visus su svetainių grobiku susijusius priedėlius. Kitu atveju, negalėsite pasirinkti savo pageidaujamos naršyklės ir toliau susidursite su nepageidaujamomis reklamomis. Jei siekiate pašalinti Cleanserp virusą greičiau, rinkitės automatinį metodą — antivirusinė sistema identifikuos visus užkrėstus failus ir lengvai atsikratys jais.

Nerekomenduojame švaistyti laiko skaitant instrukcijas pateikiamas apgaulingoje svetainėje. Naudodamiesi jomis tik neefektyviai mėginsite pašalinti programą ir liksite susipainioję.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Cleanserp.net viruso pašalinimas:

Ištrinkite Cleanserp.net iš Windows sistemų

Norėdami pašalinti šį virusą iš Windows, sekite Virusai.lt komandos paruoštas instrukcijas. Atsargiai ištrinkite visus viruso komponentus. Jei atlikus nurodytus veiksmus įkyrusis puslapis vėl pasirodys jūsų naršyklėje, pasinaudokite automatinės virusų šalinimo programos pagalba.

SVARBU. Prašome atidžiai perskaityti visus žingsnius nuo pradžios iki pabaigos! Daugybė vartotojų neperskaito jų iki galo, nes mano, jog jos paaiškina, kaip išdiegti programas per valdymo skydelį (angl. Control Panel), tačiau čia jūs rasite ir išsamias instrukcijas, kaip pašalinti kitus viruso paliktus komponentus bei ištaisyti pakeistus naršyklės nuorodų nustatymus.

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Cleanserp.net ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Cleanserp.net ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite Cleanserp.net iš Mac OS X sistemos

Žemiau pateikti paaiškinimai nurodys, kaip pašalinti įtartinas Mac OS X sistemoje pasirodžiusias programas.

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Cleanserp.net bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Cleanserp.net iš Internet Explorer (IE)

Pasinaudokite pateiktomis instrukcijomis ir pašalinkite Cleanserp virusą iš „Internet Explorer“ naršyklės.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Cleanserp.net ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Cleanserp.net šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite Cleanserp.net virusą iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Cleanserp.net iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Cleanserp.net iš Mozilla Firefox (FF)

Pirmiausia atverkite „Firefox“ plėtinių sąrašą ir peržvelkite čia pateiktus naršyklės priedus. Jei pastebėjote įtartinų plėtinių, nedelsiant juos pašalinkite naudodamiesi pateiktomis gairėmis. Siūlome ištrinti QueryRouter ir UnTabs plėtinius – manoma, jog jie susiję su Cleanserp.net viruso pasirodymu naršyklėje. Ištrynus nepageidaujamus priedus, pasirinkite naujus naršyklės pradžios puslapio bei paieškos sistemos nustatymus.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Cleanserp.net ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Cleanserp.net šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Cleanserp.net iš Google Chrome

Norėdami atsikratyti nepageidaujamos paieškos sistemos, pakeiskite numatytąjį pradžios puslapio adresą „Chrome“ naršyklėje. Jei tai nepadės, peržvelkite plėtinius, pasirodžiusius chrome://extensions puslapyje. Vis dėlto siūlome ir atkurti numatytuosius naršyklės nustatymus – taip atsikratysite visų viruso paliktų nustatymų bei plėtinių vienu metu.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Cleanserp.net ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Cleanserp.net pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Cleanserp.net iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Cleanserp.net bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Cleanserp.net pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Cleanserp.net registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie virusų prevenciją

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-cleanserp-net-virus.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Cleanserp.net virus