Sudėtingumo skalė:  
  (12/100)

StartPageing123.com viruso šalinimas - Sau 2021 atnaujinimas

parašė Julija Splinters - - | Tipas: Naršyklės užgrobėjai

Ką reikėtų žinoti apie StartPageing123.com virusą?

StartPageing123.com virusas siekia populiarinti įtartiną paieškos puslapį, kuris, įdiegus šią programą, aukos naršyklėje atsidaro automatiškai. Nors kai kuriems kompiuterių vartotojams gali pasirodyti, jog StartPageing123.com tiesiog siūlo naudotis paprasta internetinės paieškos sistema, neapsigaukite – ją į jūsų naršyklę įdiegusi programa yra vadinama potencialiai nepageidaujama. Ši įtarimą kelianti programa taip pat priskiriama naršyklės užgrobėjų kategorijai, ir taip pat kaip LuckySearch123.com, Mylucky123.com ar LuckyStarting.com, ji siekia pakeisti pagrindinių interneto naršyklių nustatymus ir nustatyti naują naršyklės numatytąjį puslapį. Naršyklės užgrobėjai nėra kenkėjiški, tačiau jūs neturėtumėte toleruoti jų ir leisti jiems keisti naršyklės nustatymus vos tik panorėjus. Tai gali sukelti jums įvairių problemų. Pavyzdžiui, StartPageing123.com naršyklės užgrobėjas gali peradresuoti jūsų interneto užklausas ir tokiu būdu nukreipti jus į tam tikras trečiųjų šalių svetaines, arba siųsti jums įkyrias iššokančiąsias reklamas, kurios, be abejonės, jums trukdyti dirbti ar tiesiog naršyti internete. Įkyrios reklamos yra didelė problema virtualiai visuomenei – ir taip gauname pakankamai reklamų lankydamiesi socialiniuose tinkluose ar informaciją teikiančiose svetainėse. Tampa aišku, jog įkyrios iššokančios reklamos tik dar labiau erzins vartotoją, todėl į StartPageing123.com panašias programas rekomenduojame pašalinti. Dar viena problema – tai šio naršyklės užgrobėjo siūloma paieškos sistema, kuri, tikėtina, jums pirmiau patieks partnerių reklamas, o ne organinius paieškos rezultatus. Tikimės, jog perskaitę straipsnį geriau suprasite, kaip veikia StartPageing123.com – tai padės jums pašalinti jį iš sistemos.

StartPageing123.com virusasStartPageing123.com virusas - tai įtartina programa, jums nežinant galinti pakeisti naršyklės nustatymus.

Renkantis naują paieškos įrankį, vertėtų susipažinti ne tik su jo naudojimo taisyklėmis, bet ir privatumo politikos dokumentu. Šie dokumentai pateikia svarbią informaciją, pavyzdžiui, kaip puslapis/programa elgiasi su vartotoju susijusia informacija. StartPageing123.com viruso kūrėjai atskleidžia savo susidomėjimą su vartotoju susijusia informacija, pavyzdžiui, jo vardu, lytimi, gimimo data, bei kilme. Be to, šis naršyklės užgrobėjas vartotojo elgsenai stebėti pasitelkia naršyklės slapukus, o surinktą informaciją jis stengiasi panaudoti savo paslaugų „gerinimui,” tačiau iš tiesų jis tiesiog tieks dar daugiau patraukliai atrodančių, tačiau nepatikimų reklamų. Surinkta informacija šio naršyklės užgrobėjo kūrėjai gali dalintis su trečiųjų šalių kompanijomis, tačiau neatmetame galimybės, jog ji gali patekti ir į kibernetinių sukčių rankas. Jei nenorite rizikuoti, verčiau pašalinkite StartPageing123.com. Tai galima greitai atlikti ReimageIntego pagalba. Daugiau informacijos apie viruso šalinimą rasite žemiau.

Kaip ši programa patenka į kompiuterius?

Potencialiai nepageidaujamos programos lengviausiai patenka į kompiuterius kartu su kitų nemokamų programų pagalba. Greičiausiai prisipažinsite, jog programas įdiegiate paprasčiausiai spaudinėdami „Toliau” (angl. Next) mygtuką. Būtent taip jūs suteikiate leidimą nepageidaujamoms programoms patekti į jūsų sistemą. Jei nenorite įsidiegti įtartinų programų, rinkitės „Custom” arba „Advanced” įdiegimo metodą, o tuomet pašalinkite varneles nuo sutikimų įdiegti siūlomas trečiųjų šalių programas. Daugiau nustatymų koreguoti nereikės.

Kaip ištrinti StartPageing123.com virusą iš interneto naršyklių?

StartPageing123.com virusą galite išdiegti automatiniu arba rankiniu būdu. Jei skubate, naudokite antivirusinę programą. Jei norite, galite pabandyti ištrinti StartPageing123.com naršyklės užgrobėją ir patys – tam paruošėme išsamias instrukcijas. Kitą kartą prireikus kokios nors programos, pasidomėkite vartotojų atsiliepimais apie ją, ir siųskitės ją tik įsitikinus, jog parsisiuntimo nuorodą siūlantis puslapis yra patikimas.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis StartPageing123.com viruso pašalinimas:

Ištrinkite StartPageing123.com iš Windows sistemų

Jei nuspręsite pašalinti StartPageing123.com virusą savarankiškai, sekite žemiau pateiktas instrukcijas. Jums reikės pašalinti su virusu susijusias programas bei naršyklės plėtinius. Šis naršyklės užgrobėjas gali paveikti Google Chrome bei Mozilla Firefox, tačiau neatmetame galimybės, jog jis gali paveikti ir kitas naršykles.

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite StartPageing123.com ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite StartPageing123.com ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite StartPageing123.com iš Mac OS X sistemos

Nors daugelis mano, jog Apple įrenginiai negali būti užkrėsti virusais, tai netiesa. Jei jūsų interneto naršyklė automatiškai atveria StartPageing123.com puslapį, sekite šias instrukcijas.

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite StartPageing123.com bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite StartPageing123.com iš Internet Explorer (IE)

Sekite šiuos žingsnius ir pašalinkite StartPageing123.com iš IE.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite StartPageing123.com ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte StartPageing123.com šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite StartPageing123.com virusą iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti StartPageing123.com iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite StartPageing123.com iš Mozilla Firefox (FF)

Jei Firefox užgrobė StartPageing123.com virusas, pašalinkite visus naršyklės plėtinius, kurie, jūsų nuomone, gali būti susiję su šia programa.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite StartPageing123.com ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite StartPageing123.com šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite StartPageing123.com iš Google Chrome

Pirmiausiai ištrinkite iš Chrome naršyklės plėtinius, kurie jums pasirodys įtartini. Tuomet atkurkite Chrome nustatymus taip, kaip parodyta žemiau.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite StartPageing123.com ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite StartPageing123.com pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite StartPageing123.com iš Safari

Įsitikinkite, ar StartPageing123.com virusas nepaveikė Safari naršyklės.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite StartPageing123.com bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite StartPageing123.com pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti StartPageing123.com registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Julie Splinters
Julie Splinters - Virusų šalinimo specialistė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-startpageing123-com-virus.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie StartPageing123.com virus