LuckySearch123.com viruso šalinimas (Viruso pašalinimo instrukcijos)

LuckySearch123.com viruso pašalinimas

Kas yra LuckySearch123.com virusas?

Pagrindinės LuckySearch123.com viruso ypatybės:

Oficialioje programos svetainėje, LuckySearch123.com virusas pristatomas kaip patikimas ir naudingas įrankis, palengvinantis ir paspartinantis paiešką internete. Programos kūrėjai — Azijos kompanija, siūlanti savo paslaugas visame pasaulyje ir tariamai bendradarbiaujanti su daugeliu žinomų internetinio turinio kūrėjų. Tačiau kibernetinio saugumo bendruomenėje šios kompanijos kuriami produktai nėra vertinami palankiai ir dažniau yra įvardijami kaip reklaminės priemonės, padedančios skleisti informaciją apie partnerių puslapius, skatinti vartotojų lankomumą bei generuoti pelną iš reklamų. Būtent taip veikia vadinamieji naršyklių užgrobėjai. Todėl ir LuckySearch123.com yra priskiriamas šių virusų kategorijai. Dažniausiai tokios programos patenka į kompiuterius slapta ir kaip mat nusitaiko į interneto naršykles: neatsiklausus vartotojo koreguojami naršyklių nustatymai, įprastas pradžios puslapis pakeičiamas LuckySearch123.com paieškos langu. Vėliau, šis puslapis matomas kiekvieną kartą įjungus naršyklę ar atidarius naują naršyklės langą. Neabejojame, jog daugeliui pamačius tokius pokyčius norisi kuo greičiau juos atstatyti ir sugrįžti prie įprastų naršyklės nustatymų. Deja, tai padaryti nėra taip paprasta. Tam, kad tinkamai atsikratytumėte virusu gali tekti pasitelkti ir automatines priemones, tokias kaip FortectIntego ar kitas profesionalias anti-kenkėjiškas programas.

Tinklapio privatumo nuostatose LuckySearch123.com kūrėjai pabrėžia, jog ši programa nerenka jokios konfidencialios informacijos apie vartotojus, tačiau paslaugų tobulinimo labui gali būti kaupiami asmens neidentifikuojantys duomenys. Tikėtina, jog renkama informacija vėliau yra panaudojama tiekti daugiau tikslinių reklamų. Taip pat, virusas įterpia reklamines nuorodas ir LuckySearch123 paieškos rezultatuose, taip padidindamas tikimybę, jog vartotojai jas spustelės. Tokiu būdu, programa valdo vartotojų srautą ir nukreipia jį reikiama linkme, pavyzdžiui į Google paieškos rezultatuose žemoje pozicijoje esančius tinklapius. Nors toks reklamavimo būdas pelningas tinklapių kūrėjams, vartotojai naudodamiesi tokiomis paslaugomis lieka nusivylę ir netgi gali patekti į pavojingas situacijas. Taip yra dėl to, jog dažnai, įvairios apmokamos nuorodos nukreipia vartotojus į prastos reputacijos tinklapius. Tiesą sakant, atsitiktinis peradresavimas yra viena pagrindinių LuckySearch123.com problemų. Šiam tikslui virusas naudoja ne tik tinklo paieškos rezultatus, bet ir įvairias iššokančias reklamas, reklamjuostes ir kitokias reklamų formas. Paspaudę ant nuorodų, netikėtai galite atsidurti nepatikimuose tinklalapiuose, užkrėsti kompiuterį pavojingais virusais ar patekti į internetinių sukčių pinkles. Todėl rekomenduojame ilgai neatidėlioti LuckySearch123.com šalinimo ir užsiimti tuo kaip įmanoma greičiau.

Kaip šio viruso išvengti?

Virusai, tokie kaip LuckySearch123.com yra nenuspėjami, tad jais užsikrėsti gali bet kas. Tačiau svarbu atminti, jog tam, kad virusas patektų į kompiuterį reikalingas įrenginio savininko sutikimas. Tikėtina, jog virusas šį leidimą gavo slapta, jums kompiuteryje įrašant naujas programas. Dažnai naršyklių užgrobėjai keliauja nemokamų programinių paketų pagalba, kuriuose jie gali saugiai pasislėpti po rekomenduojamų programų etikete. Tačiau vis dėlto, yra keletas būdų užkirsti kelią neteisėtam virusų patekimui į sistemą. Vienas jų — tinkamas diegimo nustatymų pasirinkimas. Pasirinkus “Advanced” diegimo režimą, galima aiškiai matyti, kokie papildomi komponentai slepiasi atsisiųstame programiniame pakete ir rankiniu būdų atšaukti LuckySearch123.com viruso įrašymą.

LuckySearch123.com šalinimas iš sistemos:

Saugumo ekspertai nepataria naudoti LuckySearch123.com svetainės paieškai internete, nes jos pagalba gali būti lengvai atveriami keliai abejotinų programų ir netgi pavojingų virusų patekimui į jūsų kompiuterį. Norėdami išvengti nemalonumų, verčiau ištrinkite LuckySearch123.com iš užkrėsto įrenginio ir vietoje jo pasirinkite saugesnę paieškos sistemą. Pašalinti virusą galite dvejopai: rankiniu arba automatiniu būdu. Pastarasis, kenkėju atsikratys greičiau ir drauge iš jūsų kompiuterio ištrins kitus potencialiai pavojingus komponentus. Rankinis LuckySearch123.com panaikinimas taip pat įmanomas, tik šiam metodui prireiks daugiau laiko ir atidumo.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės FortectIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis LuckySearch123.com viruso pašalinimas

Nepageidaujamų programų šalinimas iš Windows

Rankinis LuckySearch123.com šalinimas reikalauja daug kantrybės ir atidumo. Norint visiškai išnaikinti virusą būtina surasti ir programą, su kuria jis pateko į kompiuterį ir ją ištrinti. Taip pat turite įsitikinti, jog kenkėjas sistemoje nepaslėpė papildomų programų, naršyklės priedų ir pan. Panaikinę virusą nepamirškite atstatyti pradinius naršyklių nustatymus.

Norėdami pašalinti LuckySearch123.com virusas iš Windows 10/8 įrenginių, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Windows paieškos laukelyje įrašykite Control Panel ir paspauskite Enter arba spustelėkite ant paieškos rezultato.
 2. Programs dalyje pasirinkite Uninstall a program.
  Pašalinkite iš Windows 1
 3. Sąraše raskite įrašus, susijusius su LuckySearch123.com virusas ar bet kuria kita neseniai įdiegta įtartina programa.
 4. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite programą ir pasirinkite Uninstall.
 5. Jei iššoko User Account Control, paspauskite Yes.
 6. Palaukite, kol bus baigtas pašalinimo procesas, o tada spustelėkite OK.
  Pašalinkite iš Windows 2

Jei naudojate Windows 7/XP, tuomet atlikite šiuos žingsnius:

 1. Spauskite Windows Start > Control Panel, esantį dešiniajame skydelyje (jeigu naudojate Windows XP spauskite Add/Remove Programs).
 2. Atsidūrę Control Panel pasirinkite Programs > Uninstall a program.
  Pašalinkite iš Windows 7/XP
 3. Pasirinkite nepageidaujamą programą spustelėdami ją vieną kartą.
 4. Viršuje spauskite Uninstall/Change.
 5. Tam, kad patvirtintumėte žingsnį, spauskite Yes.
 6. Kai pašalinimas bus baigtas, spauskite OK.

Ištrinkite iš „Mac“

„Mac“:

 1. Meniu juostoje pasirinkite Go > Applications.
 2. Applications aplanke ieškokite visų susijusių įrašų.
 3. Spustelėkite programą ir vilkite ją į Trash (arba dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ją ir pasirinkite Move to Trash).
  Ištrinkite iš „Mac“ 1

Norėdami pilnai pašalinti nepageidaujamą programą, turite pasiekti Application Support, LaunchAgents ir LaunchDaemons aplankus ir ištrinti atitinkamus failus:

 1. Pasirinkite Go > Go to Folder.
 2. Įveskite /Library/Application Support ir paspauskite Go arba spustelėkite Enter.
 3. Application Support aplanke ieškokite abejotinų įrašų ir juos ištrinkite.
 4. Dabar tokiu pačiu būdu įveskite /Library/LaunchAgents ir /Library/LaunchDaemons aplankus ir nutraukite visus susijusius .plist failus.
  Ištrinkite iš „Mac“ 2

Iš naujo nustatykite MS Edge/Chromium Edge

Naudodamiesi žemiau pateikiamomis instrukcijomis išvalykite savo Microsoft Edge naršyklę nuo įtartinų priedų.

Pašalinkite nepageidaujamus plėtinius iš MS Edge:

 1. Pasirinkite Meniu (tris horizontalius taškus naršyklės lango viršuje, dešinėje pusėje) ir paspauskite Extensions.
 2. Iš sąrašo pasirinkite susijusį plėtinį ir spustelėkite krumpliaračio piktogramą.
 3. Apačioje spauskite Uninstall.
  Pašalinkite Edge plėtinius

Išvalykite slapukus ir kitus naršyklės duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu (tris horizontalius taškus naršyklės lango viršuje, dešinėje pusėje) ir pasirinkite Privacy & security.
 2. Clear browsing data dalyje pasirinkite, ką norite išvalyti.
 3. Pasirinkite viską, išskyrus slaptažodžius (nors galbūt norėsite įtraukti medijų licencijas, jei įmanoma) ir spustelėkite Clear.
  Ištrinkite Edge naršymo duomenis

Atkurkite naujo skirtuko ir pagrindinio puslapio nustatymus:

 1. Spustelėkite meniu piktogramą ir pasirinkite Settings.
 2. Tuomet raskite On startup skyrių.
 3. Spustelėkite Disable, jei radote įtartiną puslapį.

Jei kiti veiksmai nepadėjo, iš naujo nustatykite MS Edge:

 1. Norėdami atidaryti užduočių tvarkyklę, paspauskite Ctrl + Shift + Esc.
 2. Spustelėkite lango apačioje esančią More details rodyklę.
 3. Pasirinkite Details.
 4. Dabar slinkite žemyn ir raskite kiekvieną įrašą su Microsoft Edge pavadinimu. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite ant kiekvieno iš jų ir pasirinkite End Task, kad sustabdytumėte MS Edge veikimą.
  Iš naujo nustatykite MS Edge

Jei toks būdas jums nepadėjo, tuomet reikės griebtis išplėstinio Edge atstatymo metodo. Tačiau atminkite, jog prieš tęsdami turite išsisaugoti atsarginę duomenų kopiją.

 1. Savo kompiuteryje raskite šį aplanką: C:\\Users\\%username%\\AppData\\Local\\Packages\\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 2. Kad pasirinktumėte visus aplankus, paspauskite klaviatūroje Ctrl + A.
 3. Spustelėkite juos dešiniuoju pelės mygtuku ir pasirinkite Delete.
  Išplėstinis MS Edge atstatymo metodas 1
 4. Dabar dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Start mygtuką ir pasirinkite Windows PowerShell (Admin).
 5. Kai atsidarys naujas langas, nukopijuokite ir įklijuokite šią komandą, o tada paspauskite Enter:

  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.InstallLocation)\\AppXManifest.xml” -Verbose
  Išplėstinis MS Edge atstatymo metodas 2

Instrukcijos Chromium Edge naršyklei

Ištrinkite plėtinius iš MS Edge (Chromium):

 1. Atidarykite Edge ir spauskite Settings > Extensions.
 2. Ištrinkite nepageidaujamus plėtinius spustelėdami Remove.
  Pašalinkite plėtinius iš Cromium Edge

Išvalykite duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu ir eikite į Settings.
 2. Pasirinkite Privacy and services.
 3. Clear browsing data dalyje pasirinkite, ką pašalinti.
 4. Time range skiltyje pasirinkite All time.
 5. Spauskite Clear now.
  Ištrinkite duomenis iš Cromium Edge

Iš naujo nustatykite MS Edge (Chromium):

 1. Spauskite ant Meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Kairėje pusėje pasirinkite Reset settings.
 3. Pasirinkite Restore settings to their default values.
 4. Patvirtinkite pasirinkimą.
  Iš naujo nustatykite Chromium Edge

Iš naujo nustatykite Mozilla Firefox

Peržvelkite neseniai Mozilla Firefox naršyklėje įrašytus priedus. Gali būti, jog šiame sąraše rasite abejotinų programų, kurios gali generuoti nepageidaujamas reklamas, šnipinėti ar padėti kitiems virusams užgrobti jūsų kompiuterį. Būkite atidūs, išanalizuokite ir pašalinkite tokius komponentus.

Pašalinkite pavojingus plėtinius:

 1. Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite Meniu (tris horizontalias linijas viršutiniame dešiniajame lango kampe).
 2. Pasirinkite Add-ons.
 3. Čia pasirinkite papildinius, susijusius su LuckySearch123.com virusas, ir spauskite Remove.
  Pašalinkite plėtinius iš Firefox

Atstatykite pagrindinį puslapį:

 1. Norėdami atidaryti meniu, viršutiniame dešiniajame kampe spustelėkite tris horizontalias linijas.
 2. Pasirinkite Options.
 3. Home parinktyse įveskite pageidaujamą svetainę, kuri bus atidaryta kaskart, kai įjungsite Mozilla Firefox.

Išvalykite slapukus ir kitus duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Options.
 2. Eikite į Privacy & Security skyrių.
 3. Slinkite žemyn, kad rastumėte Cookies and Site Data.
 4. Spustelėkite Clear Data…
 5. Pasirinkite Cookies and Site Data ir Cached Web Content, o tuomet spauskite Clear.
  Išvalykite iš Firefox slapukus ir kitus duomenis

Iš naujo nustatykite Mozilla Firefox

Jei atlikus visus žingsnius LuckySearch123.com virusas vis tiek nebuvo pašalintas, tuomet iš naujo nustatykite Mozilla Firefox:

 1. Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite Meniu.
 2. Eikite į Help ir pasirinkite Troubleshooting Information.
  Iš naujo nustatykite Firefox 1
 3. Give Firefox a tune up dalyje spauskite Refresh Firefox…
 4. Kai iššoks langas, patvirtinkite veiksmą spausdami Refresh Firefox – taip turėtumėte sėkmingai pašalinti LuckySearch123.com virusas.
  Iš naujo nustatykite Firefox 2

Iš naujo nustatykite Google Chrome

LuckySearch123.com naršyklės užgrobėjas patekęs į jūsų kompiuterį neabejotinai paveikė ir Google Chrome naršyklę. Be jūsų žinios galėjo būti įrašyti įvairūs naršyklės priedai, įrankių juostos ir panašiai. Tad panaikinus virusą iš sistemos taip pat pravartu peržvelgti naršyklės priedų sąrašą ir pašalinti iš jo galimai kenkėjiškus ar tiesiog nepageidaujamus komponentus.

Ištrinkite kenkėjiškus plėtinius iš Google Chrome:

 1. Atidarykite Google Chrome, spustelėkite Meniu (tris vertikalius taškus viršutiniame dešiniajame kampe) ir pasirinkite More tools > Extensions.
 2. Naujai atsidariusiame lange pamatysite visus įdiegtus plėtinius. Pašalinkite visus įtartinius papildinius, kurie gali būti susiję su plėtiniu spustelėdami Remove.

Pašalinkite plėtinius iš Chrome

Išvalykite Chrome duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Privacy and security dalyje pasirinkite Clear browsing data.
 3. Pažymėkite Browsing history, Cookies and other site data, taip pat Cached images and files.
 4. Paspauskite Clear data.

Ištrinkite duomenis iš Chrome

Pakeiskite pagrindinį puslapį:

 1. Paspauskite ant meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Startup skiltyje ieškokite įtartinos svetainės.
 3. Spustelėkite ant Open a specific or set of pages ir paspauskite tris taškus, kad rastumėte Remove parinktį.

Iš naujo nustatykite Google Chrome:

Jei kiti metodai nepadėjo, atkurkite Google Chrome nustatymus ir ištrinkite senus duomenis, kad pašalintumėte visus nenorimus komponentus:

 1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Atėję į Settings slinkite žemyn ir spustelėkite Advanced.
 3. Slinkite žemyn ir raskite Reset and clean up skyrių.
 4. Spustelėkite Restore settings to their original defaults.
 5. Norėdami užbaigti pašalinimą, patvirtinkite šį žingsnį.

Iš naujo nustatykite Chrome 2

Iš naujo nustatykite Safari

Sekite žingsnius nurodytus žemiau esančiose instrukcijose ir panaikinkite naršyklės priedus, kurie gali būti susiję su LuckySearch123.com.

Pašalinkite nepageidaujamus plėtinius iš Safari:

 1. Spustelėkite Safari > Preferences…
 2. Naujame lange pasirinkite Extensions.
 3. Pasirinkite nepageidaujamą plėtinį, susijusį su LuckySearch123.com virusas, ir spauskite Uninstall.
  Pašalinkite plėtinius iš Safari

Išvalykite Safari slapukus ir kitus duomenis:

 1. Spauskite Safari > Clear History…
 2. Išskleidžiamajame meniu ties Clear pasirinkite all history.
 3. Patvirtinkite paspausdami Clear History.
  Pašalinkite iš Safari slapukus ir kitus duomenis

Jei aukščiau paminėti veiksmai nepadėjo, iš naujo nustatykite Safari:

 1. Spustelėkite Safari > Preferences…
 2. Eikite į Advanced skirtuką.
 3. Meniu juostoje pažymėkite Show Develop menu.
 4. Meniu juostoje spustelėkite Develop, tada pasirinkite Empty Caches.
  Iš naujo nustatykite Safari

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti LuckySearch123.com registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Jums rekomenduojama

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis - Ekspertas kovoje su virusais ir kitomis kompiuterio infekcijomis

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis