Sudėtingumo skalė:  
  (9/100)

LuckySearch123.com viruso šalinimas (Viruso pašalinimo instrukcijos)

parašė Linas Kiguolis - - | Tipas: Naršyklės užgrobėjai

Pagrindinės LuckySearch123.com viruso ypatybės:

Oficialioje programos svetainėje, LuckySearch123.com virusas pristatomas kaip patikimas ir naudingas įrankis, palengvinantis ir paspartinantis paiešką internete. Programos kūrėjai — Azijos kompanija, siūlanti savo paslaugas visame pasaulyje ir tariamai bendradarbiaujanti su daugeliu žinomų internetinio turinio kūrėjų. Tačiau kibernetinio saugumo bendruomenėje šios kompanijos kuriami produktai nėra vertinami palankiai ir dažniau yra įvardijami kaip reklaminės priemonės, padedančios skleisti informaciją apie partnerių puslapius, skatinti vartotojų lankomumą bei generuoti pelną iš reklamų. Būtent taip veikia vadinamieji naršyklių užgrobėjai. Todėl ir LuckySearch123.com yra priskiriamas šių virusų kategorijai. Dažniausiai tokios programos patenka į kompiuterius slapta ir kaip mat nusitaiko į interneto naršykles: neatsiklausus vartotojo koreguojami naršyklių nustatymai, įprastas pradžios puslapis pakeičiamas LuckySearch123.com paieškos langu. Vėliau, šis puslapis matomas kiekvieną kartą įjungus naršyklę ar atidarius naują naršyklės langą. Neabejojame, jog daugeliui pamačius tokius pokyčius norisi kuo greičiau juos atstatyti ir sugrįžti prie įprastų naršyklės nustatymų. Deja, tai padaryti nėra taip paprasta. Tam, kad tinkamai atsikratytumėte virusu gali tekti pasitelkti ir automatines priemones, tokias kaip ReimageIntego ar kitas profesionalias anti-kenkėjiškas programas.

LuckySearch123.com viruso iliustracja

Tinklapio privatumo nuostatose LuckySearch123.com kūrėjai pabrėžia, jog ši programa nerenka jokios konfidencialios informacijos apie vartotojus, tačiau paslaugų tobulinimo labui gali būti kaupiami asmens neidentifikuojantys duomenys. Tikėtina, jog renkama informacija vėliau yra panaudojama tiekti daugiau tikslinių reklamų. Taip pat, virusas įterpia reklamines nuorodas ir LuckySearch123 paieškos rezultatuose, taip padidindamas tikimybę, jog vartotojai jas spustelės. Tokiu būdu, programa valdo vartotojų srautą ir nukreipia jį reikiama linkme, pavyzdžiui į Google paieškos rezultatuose žemoje pozicijoje esančius tinklapius. Nors toks reklamavimo būdas pelningas tinklapių kūrėjams, vartotojai naudodamiesi tokiomis paslaugomis lieka nusivylę ir netgi gali patekti į pavojingas situacijas. Taip yra dėl to, jog dažnai, įvairios apmokamos nuorodos nukreipia vartotojus į prastos reputacijos tinklapius. Tiesą sakant, atsitiktinis peradresavimas yra viena pagrindinių LuckySearch123.com problemų. Šiam tikslui virusas naudoja ne tik tinklo paieškos rezultatus, bet ir įvairias iššokančias reklamas, reklamjuostes ir kitokias reklamų formas. Paspaudę ant nuorodų, netikėtai galite atsidurti nepatikimuose tinklalapiuose, užkrėsti kompiuterį pavojingais virusais ar patekti į internetinių sukčių pinkles. Todėl rekomenduojame ilgai neatidėlioti LuckySearch123.com šalinimo ir užsiimti tuo kaip įmanoma greičiau.

Kaip šio viruso išvengti?

Virusai, tokie kaip LuckySearch123.com yra nenuspėjami, tad jais užsikrėsti gali bet kas. Tačiau svarbu atminti, jog tam, kad virusas patektų į kompiuterį reikalingas įrenginio savininko sutikimas. Tikėtina, jog virusas šį leidimą gavo slapta, jums kompiuteryje įrašant naujas programas. Dažnai naršyklių užgrobėjai keliauja nemokamų programinių paketų pagalba, kuriuose jie gali saugiai pasislėpti po rekomenduojamų programų etikete. Tačiau vis dėlto, yra keletas būdų užkirsti kelią neteisėtam virusų patekimui į sistemą. Vienas jų — tinkamas diegimo nustatymų pasirinkimas. Pasirinkus “Advanced” diegimo režimą, galima aiškiai matyti, kokie papildomi komponentai slepiasi atsisiųstame programiniame pakete ir rankiniu būdų atšaukti LuckySearch123.com viruso įrašymą.

LuckySearch123.com šalinimas iš sistemos:

Saugumo ekspertai nepataria naudoti LuckySearch123.com svetainės paieškai internete, nes jos pagalba gali būti lengvai atveriami keliai abejotinų programų ir netgi pavojingų virusų patekimui į jūsų kompiuterį. Norėdami išvengti nemalonumų, verčiau ištrinkite LuckySearch123.com iš užkrėsto įrenginio ir vietoje jo pasirinkite saugesnę paieškos sistemą. Pašalinti virusą galite dvejopai: rankiniu arba automatiniu būdu. Pastarasis, kenkėju atsikratys greičiau ir drauge iš jūsų kompiuterio ištrins kitus potencialiai pavojingus komponentus. Rankinis LuckySearch123.com panaikinimas taip pat įmanomas, tik šiam metodui prireiks daugiau laiko ir atidumo.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis LuckySearch123.com viruso pašalinimas:

Ištrinkite LuckySearch123.com iš Windows sistemų

Rankinis LuckySearch123.com šalinimas reikalauja daug kantrybės ir atidumo. Norint visiškai išnaikinti virusą būtina surasti ir programą, su kuria jis pateko į kompiuterį ir ją ištrinti. Taip pat turite įsitikinti, jog kenkėjas sistemoje nepaslėpė papildomų programų, naršyklės priedų ir pan. Panaikinę virusą nepamirškite atstatyti pradinius naršyklių nustatymus.

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite LuckySearch123.com ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite LuckySearch123.com ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite LuckySearch123.com iš Mac OS X sistemos

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite LuckySearch123.com bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite LuckySearch123.com iš Internet Explorer (IE)

Kol virusas tūnojo jūsų kompiuteryje, be jūsų žinios į naršyklę galėjo būti įrašyta abejotinų programų. Naršyklės priedus galite patikrinti naudodamiesi žemiau nurodytomis instrukcijomis. Randate kažką įtartino? Negaiškite ir panaikinkite virus nepatikimus komponentus nedelsiant.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite LuckySearch123.com ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte LuckySearch123.com šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite LuckySearch123.com virusą iš Microsoft Edge

Naudodamiesi žemiau pateikiamomis instrukcijomis išvalykite savo Microsoft Edge naršyklę nuo įtartinų priedų.

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti LuckySearch123.com iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite LuckySearch123.com iš Mozilla Firefox (FF)

Peržvelkite neseniai Mozilla Firefox naršyklėje įrašytus priedus. Gali būti, jog šiame sąraše rasite abejotinų programų, kurios gali generuoti nepageidaujamas reklamas, šnipinėti ar padėti kitiems virusams užgrobti jūsų kompiuterį. Būkite atidūs, išanalizuokite ir pašalinkite tokius komponentus.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite LuckySearch123.com ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite LuckySearch123.com šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite LuckySearch123.com iš Google Chrome

LuckySearch123.com naršyklės užgrobėjas patekęs į jūsų kompiuterį neabejotinai paveikė ir Google Chrome naršyklę. Be jūsų žinios galėjo būti įrašyti įvairūs naršyklės priedai, įrankių juostos ir panašiai. Tad panaikinus virusą iš sistemos taip pat pravartu peržvelgti naršyklės priedų sąrašą ir pašalinti iš jo galimai kenkėjiškus ar tiesiog nepageidaujamus komponentus.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite LuckySearch123.com ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite LuckySearch123.com pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite LuckySearch123.com iš Safari

Sekite žingsnius nurodytus žemiau esančiose instrukcijose ir panaikinkite naršyklės priedus, kurie gali būti susiję su LuckySearch123.com.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite LuckySearch123.com bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite LuckySearch123.com pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti LuckySearch123.com registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis - Ekspertas kovoje su virusais ir kitomis kompiuterio infekcijomis

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-luckysearch123-com-virus.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie LuckySearch123.com virus