Sudėtingumo skalė:  
  (8/100)

StartPageing123 viruso šalinimas (Paprastos pašalinimo instrukcijos) - Chrome, Firefox, IE, Edge

parašė Ugnius Kiguolis - - | Tipas: Naršyklės užgrobėjai

StartPageing123 virusas: ką turite apie jį žinoti?

StartPageing123 virusas (dar žinomas kaip StartPageing123.com virusas) priklauso didelei potencialiai pavojingų programų (angl. potentially unwanted programs) grupei. Atsižvelgiant į šios programos ypatybes, ji taip pat priskiriama naršyklės užgrobėjų (angl. browser hijackers) kateogrijai. Ši aplikacija platinama kartu su kita programine įranga ir pristatoma kaip legali paieškos sistema, galinti pagerinti informacijos paieškos galimybes. Programos kūrėjų teigimu, ji suteikia galimybę surasti pačius geriausius reikiamos informacijos šaltinius. Paieškos sistema naudojasi Google duomenų baze ir leidžia atlikti vaizdo įrašų, nuotraukų bei naujienų paiešką. Tačiau StartPageing123 naršyklės užgrobėjas gali užgrobti interneto naršykles ir pakeisti jų nustatymus. Vartotojai gali pastebėti, kad naršyklės pradžios puslapis, numatytoji paieškos sistema bei naujo naršyklės lango adresas yra pakeisti būtent šiuo domenu. O pakeisti jį į prieš tai buvusįjį gali būti sunku. Taip yra todėl, kad šio tipo programos naudojamos kaip reklaminiai įrankiai, o naršyklės užgrobimas leidžia pateikti reklaminį turinį be jokių problemų. Tik StartPageing123 pašalinimas gali užkirsti kelią nepageidaujamiems peradresavimams (angl. redirects), agresyvioms reklamoms ir įtartinoms nuorodoms, nuolat pasirodančioms kompiuterio ekrane. Tad vos tik pastebėjus šį tinklalapį naršyklėje, patariama kuo skubiau nuskenuoti kompiuterį su Reimage Reimage Cleaner Intego ar kita antivirusine programa bei atsikratyti šiuo užkratu.

StartPageing123 virusas yra glaudžiai susijęs su kitomis įtartinomims paieškos sistemomis kaip Mylucky123.com ar LuckySearch123.com. Bendras jų bruožas – galimybė modifikuoti paieškos rezultatus. Neapaisant to, kad pateikiami rezultatai iš Google, niekas negali būti tikras, kad situacija greitai nepasikeis ir programa nesugebės tarp rezultatų įterpti partnerių nuorodų. Naršyklės užgrobėjas taip pat gali pateikti gausybę internetinių reklamų bei banerių, kurie ne tik erzina, bet ir kelia grėsmę kompiuteriui. StartPageing123 viruso pateiktas komercinis turinys gali nukreipti į pavojingus interneto tinklalapius arba įtikinti įdiegti netikrą programą. Virusui nesunku pateikti akį traukiančias reklamas, kadangi ši programa sugeba rinkti informaciją apie vartotojus ir, remiantis ja, pateikti personalizuotas reklamas. Tad apsigauti ir paspausti apgaulingą ar užkrėstą reklamą išties lengva. Maža to, surinkta informacija apie vartotojus taip pat gali būti parduota partneriams ar kitiems verslo subjektams, todėl laikyti šios aplikacijos kompiuteryje tikrai nederėtų. Patariame pašalinti StartPageing123 iš kompiuterio vos tik ši paieškos sistema pasirodo jūsų naršyklėje.

StartPageing123 viruso nuotrauka
StartPageing123 virusas gali užgrobti populiarias interneto naršykles, o jų naudotojus priversti naudotis nepatikima paieškos sistema.

Kaip virusas plinta?

Naršyklės užgrobėjai nėra tikri kompiuteriniai virusai, todėl jie negali plisti ir užkrėsti kompiuterių savarankiškai. Jie platinami programinės įrangos paketuose kaip papildomos aplikacijos. Dėl šios priežasties svarbu svarbu naujų programų įdiegimui skirti itin didelį dėmesį. StartPageing123 virusas gali patekti į kompiuterį, kai naujos programos įdiegimui pasirenkami įprastiniai arba rekomenduojami (Standard/Recommended) nustatymai, kurie neinformuoja apie papildomas programas ir įdiegia jas pagal nutylėjimą. Todėl norėdami apsisaugoti nuo visų potencialiai pavojingų programų turite rinktis išplėstinius (Advanced/Custom) parametrus. Vien tik jų pasirinkti nepakanka, taip pat svarbu įdėmiai stebėti visą įdiegimo procesą ir išvydus papildomų programų sąrašą, atsisakyti jų įdiegimo. Skubėdami paspausti “Next” mygtuką, galite neapstebėti pažymėtų jums siūlomų įdiegti aplikacijų ar praleisti sutikimą pakeisti dabartinį naršyklės pradžios puslapį StartPageing123.com ar kitu nepatikimu tinklalapiu.

StartPageing123 pašalinimo būdai

Netikėtai pakeisti naršyklės nustatymai yra vienas pirmųjų ir pagrindinių ženklų, kad kompiuteryje yra naršyklės užgrobėjas. StartPageing123 pašalinimas turėtų būti atlikamas kuo skubiau, kad ši programa nespėtų įdiegti pavojingų partnerių aplikacijų ar plėtinių, galinčių sekti kiekvieną jūsų žingsnį internete. Lengviausias būdas atsikratyti šiuo virusu – nuskenuoti kompiuterį antivirusine programa. Tik nepamirškite, kad tai turite padaryti su atnaujinta programa. Jeigu nenorite naudoti papildomos įrangos, galite pašalinti StartPageing123 virusą rankiniu būdu. Prašome vadovautis straipsnio pabaigoje pateiktomis instrukcijomis.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės Reimage Reimage Cleaner Intego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis StartPageing123 viruso pašalinimas:

Ištrinkite StartPageing123 iš Windows sistemų

Atidžiai sekite StartPageing123 pašalinimo instrukcijas, kadangi turite rasti visus komponentus, susijusius su naršyklės užgrobėju. Nepamirškite patikrinti visų kompiuteryje įdiegtų interneto naršyklių. Nepaisant to, kad šią programą palaiko Google Chrome ir Mozilla Firefox naršyklės, naršyklės užgrobėjas taip pat galėjo įdiegti kitų plėtinių ar aplikacijų į kitas kompiuteryje esančias naršyklės.

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite StartPageing123 ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite StartPageing123 ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
 5. Ištrinkite StartPageing123 iš Windows nuorodų
  Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant Mozilla Firefox ikonėlės ir pasirinkite Properties. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant naršyklės ikonėlės ir pasirinkite 'Properties'
 6. Pasirinkite Shortcut kortelę ir patikrinkite Target laukelį. Ištrinkite pavojingą nuorodą, kuri yra susijusi su jūsų virusu. Pasirinkite 'Shortcut' ir pašalinkite 'http://isearch.babylon.com...' ar kitą įtartiną svetainę

Pakartokite šiuos žingsnius su kiekviena iš jūsų kompiuteryje esančių naršyklių, įskaitant Internet Explorer ir Google Chrome. Taip pat įsitikinkite, kad patikrinote visas jų saugojimo vietas, įskaitant darbalaukį, Start Menu ir užduočių juostą.

Ištrinkite StartPageing123 iš Mac OS X sistemos

Žemiau esančios instrukcijos padės pašalinti StartPageing123 virusą iš Mac.

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite StartPageing123 bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite StartPageing123 iš Internet Explorer (IE)

Internet Explorer naršyklėje galite rasti nežinomų įskiepių ar plėtinių. Juos turite būtinai pašalinti, kadangi jie gali būti susiję su StartPageing123 virusu.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite StartPageing123 ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte StartPageing123 šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite StartPageing123 virusą iš Microsoft Edge

Microsoft Edge interneto naršyklė taip pat galėjo neatlaikyti viruso atakos. Tad sekite žemiau pateiktomis instrukcijomis ir išvalykite savo naršyklę.

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti StartPageing123 iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite StartPageing123 iš Mozilla Firefox (FF)

Mozilla Firefox yra viena dažniausiai užgrobiamų interneto naršyklių. Tad plėtinių sąraše tikrai galite rasti įvairių programų, kurias turite būtinai pašalinti. Pašalinę StartPageing123 ir kitus įtartinus plėtinius, atkurkite naršyklės nustatymus taip, kaip parodyta žemiau pateiktose instrukcijose.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite StartPageing123 ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir pasirinkite Options General.
 4. Čia pašalinkite pavojingą nuorodą, kuri yra susijusi su jūsų virusu ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą arba tiesiog spustelėkite ant Restore to default.
 5. Spuspelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Eikite į 'General' ir ištrinkite pavojingas nuorodas ir 'Home Page' skilties arba spustelėkite ant 'Restore to Default'. Spauskite 'OK'.
 6. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 7. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite StartPageing123 šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite StartPageing123 iš Google Chrome

Pašalinkite visus plėtinius iš Google Chrome interneto naršyklės, kurie gali būti susiję su StartPageing123 virusu. Tuomet atkūrę naršyklės parametrus, galėsite nustatyti norimą pradžios tinklalapį ir paieškos sistemą.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite StartPageing123 ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage), jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 4. Čia, On startup parinktyje, suraskite Open a specific page or set of pages ir spustelėkite ant Set pages. Paspaudę ant meniu, pasirinkite 'Settings' ir 'Set pages'
 5. Pasirodžius naujam langui, ištrinkite su jūsų virusu susijusias nuorodas ir įveskite jūsų norimos svetainės adresą. Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 6. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 7. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 8. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 9. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 10. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite StartPageing123 pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite StartPageing123 iš Safari

Po viruso atakos įsitikinkite, kad Safari naršyklėje nėra jokių nežinomų plėtinių ar įskiepių. Radę tokius, būtinai juos išdiekite. Priešingu atveju jūsų naršyklė gali būti dar kartą užgrobta.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite StartPageing123 bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia, kaip jau buvo parodyta anksčiau, pasirinkite Preferences ir eikite į General.
 4. Čia patikrinkite Homepage laukelį. Jeigu jis buvo pakeistas, pašalinkite jums nepatinkantį svetainės adresą ir įveskite tą, kurį norite naudoti savo paieškoms Internete. Nepamirškite įtraukti "http://" prieš įrašydami savo pasirinktos svetainės adresą. Kai esate 'General', pašalinkite kenksmingą URL adresą ir įveskite savo pageidaujamą pradinį puslapį
 5. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 6. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite StartPageing123 pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-startpageing123-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie StartPageing123 virus