Sudėtingumo skalė:  
  (98/100)

Salsa viruso šalinimas (Viruso pašalinimo instrukcijos) - Vas 2020 atnaujinimas

parašė Alice Woods - - | Tipas: Ransomware

Salsa virusas – ransomware tipo virusas, kuris savo išpirkos pranešimą pateikia įvairiomis kalbomis

Salsa ransomware virus

Salsa virusas (dar žinomas kaip Salsa222) – tai neseniai pasirodęs failus užkoduojantis užkratas. Deja, šis pavadinimas nekelia malonias mintis vartotojams, kurie tiesiogiai susidūrė su šiuo užkratu. Pasibaigus šifravimo etapui, prie failų pridedamas .slasa222 failo plėtinys.

Virusas pelnė IT ekspertų dėmesį dėl vieno ypatingo bruožo. Nors egzistuoja keletas virusų, kurie reikalauja išpirkos angliškai ar rusiškai, tačiau, šio užkrato išpirkos reikalaujantį pranešimą, READ TO UNLOCK FILES.salsa.html, rasite net 40 kalbose. Šis failas yra patalpinamas specialiajame Salsa222 duomenų atkodavimo aplankale.

Taip pat nustatyta, kad virusas yra susijęs su kitu tos pačios kategorijos užkratu – Razy virusu, pasirodžiusiu virtualioje erdvėje praeitais metais. Nors virusas nepasižymi subtiliomis techninėmis savybėmis, jis vis tobulinamas. Tikėtina, kad ateityje užkratas gali įsilaužti ir į didesnių kompanijų serverius bei sistemas.

Šiuo metu, jis taikosi užkoduti individualių vartotojų duomenis. Reikalaujama išpirka – 457 EUR. Nerekomenduotina mokėti, kadangi mažai tikėtina, kad įsilaužėliai grąžins visus duomenis. Todėl siūlome sutelkti dėmesį į visišką Salsa pašalinimą. Tam galite naudoti Reimage Reimage Cleaner Intego ar Malwarebytes.

Salsa ransomware virus

Virusas tęsia praėjusių metų tendenciją: patekęs į sistemą, jis pakeičia darbalaukio foną į išpirkos pranešimą. Tam, kad įbaugintų vartotojus dar labiau, užkratas taip pat pakeičia darbalaukio foną į kelių žodžių žinutę juodame fone. Norėdami atkoduoti duomenis, vartotojai turi sumokėti 500 dolerių (0.465112 bitkoinų) arba 457 eurus.

Taip pat pateikiamos papildomos instrukcijomis, jei paveikti vartotojai susidurtų su techniniais nesklandumais. Panašiai kiap ir CryptoLocker virusas, išpirka turi būti pervesta per nurodytą laikotarpį. Pasibaigus terminui, teigiama, kad duomenys bus užkoduoti. Atlikus pavedimą, siūloma atsisiųsti Salsa duomenų atkodavimo programą.

Atkreipkite dėmesį, kad atsisiuntus šią programą galite tik pakenkti kompiuteriui. Nors programinė įranga ir atkoduos užblokuotus asmeninius failus, programos užkrėsti failai gali paspartinti kitų virusų patekimą į sistemą ateityje. Virusas taip pat geba ištrinti atsargines failų kopijas. Deja, šis veiksmas palieka mažiau alternatyvų atkoduoti failus nemokamai. Kita vertus, net ir šiuo atveju nerekomenduotina mokėti išpirkos, o veikiau pašalinti Salsa222 virusą kuo skubiau.

Salsa ransomware virus

Viruso plitimas tiesiogiai susijęs su melagingais el. laiškais

Plačiausiai naudojamas platinimo būdas – reklaminiai laiškai. Nors Google paskelbė blokuosianti JavaScript priedus, virusų kūrėjai rado išeitį kaip išvengti šios prevencijos priemonės. Jie patalpina JavaScript priedus į .zip ar net dvigubus .zip aplankalus. Salsa virusas taip pat plinta ir trojanų pavidalu. Jis aptinkamas kaip:

 • Gen:Variant.Razy.125765
 • Trojan.DownLoader24.28153
 • Win32/Kryptik.FQQS
 • Gen:Variant.Razy.125765

Todėl būtina sustiprinti įrenginio apsaugą. Antivirusinės bei anti-šnipinėjimo programų derinys sumažins riziką užsikrėsti tokias virusais. Taip pat praverstų pasirūpinti tinkama užkarda (ugniasiene).

Salsa222 viruso pašalinimas. Rankinis nerekomenduojamas

Jei ieškosite spartesnio būdo pašalinti Salsa virusą, atkrepsite dėmesį, kad tinklalapiai siūlo tai padaryti įvairių kompiuterio apsaugos programų pagalba. Nerekomenduotina ištrinti virusą įprastu būdu, kadangi tokiu būdu galite palikti esminius viruso failus, o ištrinti reikalingus sisteminius failus. Todėl, jei nesate IT specialistas, nerekomenduotina rinktis pastarojo būdo. Tik visiškai pašalinus Salsa222 virusą, galite pereiti prie sekančio žingsnio – duomenų atkodavimo procedūros. Keletą mūsų siūlomų būdų galite rasti straipsnio pabaigoje.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Salsa viruso pašalinimas:

Kaip ištrinti Salsa naudojant Safe Mode with Networking

Jei negalite įjungti virusų šalinimo programos, perkraukite įrenginį į Saugos rėžimą. Tokiu būdu jums bus suteikta prieiga prie esminių sistemos funkcijų ir galėsite pašalinti Salsa222 virusą.

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: Salsa šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite Reimage Reimage Cleaner Intego ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite Salsa pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti Salsa naudojant System Restore

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš Salsa pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite Reimage Reimage Cleaner Intego ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog Salsa sėkmingai pašalintas.

Svarbu. Kaip atkurti duomenis?

Instrukcijos, pateiktos aukščiau, yra skirtos padėti jums ištrinti Salsa. Tam, jog atkurtumėte savo failus, rekomenduojame sekti virusai.lt ekspertų paruoštas instrukcijas.

Jei Salsa užšifravo jūsų asmeninius failus, galite pabandyti juos atkurti šiais būdais:

Kuo naudinga Data Recovery Pro?

Teigiama, kad programa padeda atkurti užšifruotus failus bei ištrintus e. laiškus.

 • Parsisiųsti Data Recovery Pro;
 • Įdiekite Data Recovery sekdami diegimo vedlio nurodymus;
 • Atverkite programą bei paleiskite kompiuterio skenavimą tam, jog rastumėte failus, paveiktus Salsa viruso;
 • Atkurkite juos.

Pasinaudokite „Windows Previous Versions“ funkcija

Jei sistemos atkūrimo funkcija įgalinta, gali pavykti atgauti failus vykdant šiuos žingsnius.

 • Suraskite jums reikalingą užšifruotą failą ir paspauskite ant jo dešiniuoju pelės klavišu;
 • Spauskite ant “Properties”, o tuomet atverkite “Previous versions” skirtuką;
 • “Folder versions” lentelėje ieškokite egzistuojančių failo kopijų. Jei jų yra, pasirinkite pageidaujamą failo versiją ir spauskite “Restore”.

Salsa atkodavimo programa

Šiuo metu oficiali virusų užkoduotų failų atkodavimo programa dar nėra sukurta. Nesinaudokite sukčių siūloma programa, nes tokiu būdu galite tik labiau pažeisti sistemą.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip Salsa prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip Reimage Reimage Cleaner Intego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi vyriausybėje kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šėšėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo iniciatyvų internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši VPN programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla ir pasitinkite pasirinktu interneto paslaugų teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Dėl savo pačių neatsargaus elgesio, kompiuterių vartotojai gali patirti įvarių nuostolių, kuriuos sukelia kompiuteriniai virusai. Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.

Kaskart atlikus sistemos pakeitimus rekomenduojama lygiagrečiai atnaujinti ir atsargines duomenų kopijas. Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. 

Turėdami naujausias svarbių dokumentų bei projektų kopijas išvengsite rimtų nemalonumų. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių

Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie virusų prevenciją

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-salsa-ransomware-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Salsa ransomware virus