Sudėtingumo skalė:  
  (98/100)

Salsa viruso šalinimas (Viruso pašalinimo instrukcijos) - Pašalinimo vadovas

parašė Alice Woods - - | Tipas: Ransomware

Nekalbate angliškai? Salsa virusas pateiks išpirkos pranešimą įvairiomis kalbomis

Salsa virusas (dar žinomas kaip Salsa222) – tai neseniai pasirodęs failus užkoduojantis užkratas. Deja, šis pavadinimas nekelia malonias mintis vartotojams, kurie tiesiogiai susidūrė su šiuo užkratu. Pasibaigus šifravimo etapui, prie failų pridedamas .slasa222 failo plėtinys. Virusas pelnė IT ekspertų dėmesį dėl vieno ypatingo bruožo. Nors egzistuoja keletas virusų, kurie reikalauja išpirkos angliškai ar rusiškai, tačiau, šio užkrato išpirkos reikalaujantį pranešimą, READ TO UNLOCK FILES.salsa.html, rasite net 40 kalbose. Šis failas yra patalpinamas specialiajame Salsa222 duomenų atkodavimo aplankale. Taip pat nustatyta, kad virusas yra susijęs su kitu tos pačios kategorijos užkratu – Razy virusu, pasirodžiusiu virtualioje erdvėje praeitais metais. Nors virusas nepasižymi subtiliomis techninėmis savybėmis, jis vis tobulinamas. Tikėtina, kad ateityje užkratas gali įsilaužti ir į didesnių kompanijų serverius bei sistemas. Šiuo metu, jis taikosi užkoduti individualių vartotojų duomenis. Reikalaujama išpirka – 457 EUR. Nerekomenduotina mokėti, kadangi mažai tikėtina, kad įsilaužėliai grąžins visus duomenis. Todėl siūlome sutelkti dėmesį į visišką Salsa pašalinimą. Tam galite naudoti Reimage ar Malwarebytes.Salsa viruso užkoduotų failų pavyzdys

Virusas tęsia praėjusių metų tendenciją: patekęs į sistemą, jis pakeičia darbalaukio foną į išpirkos pranešimą. Tam, kad įbaugintų vartotojus dar labiau, užkratas taip pat pakeičia darbalaukio foną į kelių žodžių žinutę juodame fone. Norėdami atkoduoti duomenis, vartotojai turi sumokėti 500 dolerių (0.465112 bitkoinų) arba 457 eurus. Taip pat pateikiama papildomos instrukcijomis, jei paveikti vartotojai susidurtų su techniniais nesklandumais. Panašiai kiap ir CryptoLocker virusas, išpirka turi būti pervesta per nurodytą laikotarpį. Pasibaigus terminui, teigiama, kad duomenys bus užkoduoti. Atlikus pavedimą, siūloma atsisiųsti Salsa duomenų atkodavimo programą. Atkreipkite dėmesį, kad atsisiuntus šią programą galite tik pakenkti kompiuteriui. Nors programinė įranga ir atkoduos užblokuotus asmeninius failus, programos užkrėsti failai gali paspartinti kitų virusų patekimą į sistemą ateityje. Virusas taip pat geba ištrinti atsargines failų kopijas. Deja, šis veiksmas palieka mažiau alternatyvų atkoduoti failus nemokamai. Kita vertus, net ir šiuo atveju nerekomenduotina mokėti išpirkos, o veikiau pašalinti Salsa222 virusą kuo skubiau. Salsa viruso nuotrauka
Spėjama, kad Salsa222 virusas – tai patobulinta Razy užkrato versija.

Užkrato prevencijos būdai

Plačiausiai naudojamas platinimo būdas – reklaminiai laiškai. Nors Google paskelbė blokuosianti JavaScript priedus, virusų kūrėjai rado išeitį kaip išvengti šios prevencijos priemonės. Jie patalpina JavaScript priedus į .zip ar net dvigubus .zip aplankalus. Salsa virusas taip pat plinta ir trojanų pavidalu. Jis aptinkamas kaip Gen:Variant.Razy.125765, Trojan.DownLoader24.28153, Win32/Kryptik.FQQS versija, Gen:Variant.Razy.125765 ir kt. Todėl būtina sustiprinti įrenginio apsaugą. Antivirusinės bei anti-šnipinėjimo programų derinys sumažins riziką užsikrėsti tokias virusais. Taip pat praverstų pasirūpinti tinkama užkarda (ugniasiene).

Salsa222 viruso šalinimas

Jei ieškosite spartesnio būdo pašalinti Salsa virusą, atkrepsite dėmesį, kad tinklalapiai siūlo tai padaryti įvairių kompiuterio apsaugos programų pagalba. Nerekomenduotina ištrinti virusą įprastu būdu, kadangi tokiu būdu galite palikti esminius viruso failus, o ištrinti reikalingus sisteminius failus. Todėl, jei nesate IT specialistas, nerekomenduotina rinktis pastarojo būdo. Tik visiškai pašalinus Salsa222 virusą, galite pereiti prie sekančio žingsnio – duomenų atkodavimo procedūros. Keletą mūsų siūlomų būdų galite rasti straipsnio pabaigoje.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Rankinis Salsa viruso pašalinimas:

Kaip ištrinti Salsa naudojant Safe Mode with Networking

Jei negalite įjungti virusų šalinimo programos, perkraukite įrenginį į Saugos rėžimą. Tokiu būdu jums bus suteikta prieiga prie esminių sistemos funkcijų ir galėsite pašalinti Salsa222 virusą.

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: Salsa šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite Reimage ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite Salsa pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti Salsa naudojant System Restore

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš Salsa pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite Reimage ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog Salsa sėkmingai pašalintas.

Svarbu. Kaip atkurti duomenis?

Instrukcijos, pateiktos aukščiau, yra skirtos padėti jums ištrinti Salsa. Tam, jog atkurtumėte savo failus, rekomenduojame sekti virusai.lt ekspertų paruoštas instrukcijas.

Jei Salsa užšifravo jūsų asmeninius failus, galite pabandyti juos atkurti šiais būdais:

Kuo naudinga Data Recovery Pro?

Teigiama, kad programa padeda atkurti užšifruotus failus bei ištrintus e. laiškus.

 • Parsisiųsti Data Recovery Pro;
 • Įdiekite Data Recovery sekdami diegimo vedlio nurodymus;
 • Atverkite programą bei paleiskite kompiuterio skenavimą tam, jog rastumėte failus, paveiktus Salsa viruso;
 • Atkurkite juos.

Pasinaudokite „Windows Previous Versions“ funkcija

Jei sistemos atkūrimo funkcija įgalinta, gali pavykti atgauti failus vykdant šiuos žingsnius.

 • Suraskite jums reikalingą užšifruotą failą ir paspauskite ant jo dešiniuoju pelės klavišu;
 • Spauskite ant “Properties”, o tuomet atverkite “Previous versions” skirtuką;
 • “Folder versions” lentelėje ieškokite egzistuojančių failo kopijų. Jei jų yra, pasirinkite pageidaujamą failo versiją ir spauskite “Restore”.

Salsa atkodavimo programa

Šiuo metu oficiali virusų užkoduotų failų atkodavimo programa dar nėra sukurta. Nesinaudokite sukčių siūloma programa, nes tokiu būdu galite tik labiau pažeisti sistemą.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip Salsa prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Apie autorių

Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie virusų prevenciją

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-salsa-ransomware-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Salsa ransomware virus