Sudėtingumo skalė:  
  (12/100)

Pttsite.com šalinimas (Viruso pašalinimo vadovas) - Nemokamos instrukcijos

parašė Ugnius Kiguolis - - | Tipas: Adware

Pttsite.com – naršyklės priedas, nukreipiantis žmones į nesaugius puslapius

Pttsite.com

Pttsite.com yra kenkėjiška programa, sukurta tam, kad nukreiptų vartotojus į galimai pavojingus puslapius. Šios programos kūrėjų tikslas yra generuoti pajamas iš vartotojų paspaudimų ir didinti lankytojų skaičių. Vis dėlto, spausdami ant Pttsite.com reklamų jūs taip pat galite atsidurti pavojingoje svetainėje arba į savo kompiuterį atsisiųsti dar vieną virusą.

Dažniausiai tokios programos į kompiuterį patenka kartu su kitomis nemokamomis programomis, be vartotojo sutikimo. To pasekoje jos pakeičia naršyklės nustatymus ir pradeda erzinančius peradresavimus bei kitas nepageidaujamas veiklas. Jei pastebėjote panašius simptomus, greičiausiai Pttsite.com virusas jau yra jūsų kompiuteryje. Nors tai ir nėra itin pavojingas virusas, rekomenduojame jį kuo greičiau pašalinti iš sistemos.

Įprastai Pttsite.com peradresavimai veda į internetinių lošimų arba tik suaugusiems skirtus puslapius. Vis dėlto, nėra jokios garantijos, kad jūs neatsidursite apklausų ar panašioje melagingoje svetainėje, skelbiančioje apie jūsų kompiuterio sistemai pavojų keliančius virusus. Tokie pranešimai paprastai rekomenduoja atsiųsti nežinomas antivirusines programas ar panašius tariamai kompiuterio darbą galinčius pagerinti įrankius. Įsidėmėkite, tokie pranešimai yra tik bandymas jus apgauti. Jų tikslas yra paskatinti jus į kompiuterį įsirašyti potencialiai pavojingas programas.

Jeigu jau susidūrėte su peradresavimais į panašius puslapius, išjunkite pasirodžiusius langus ir skirtukus. Jeigu liksite tokiame puslapyje ilgesniam laikui, rizikuojate savo kompiuterio sistemos saugumu. Vis dėlto, tai tik laikinas problemos sprendimas. Kad visiškai atsikratytumėte šios problemos, mes rekomenduojame atlikti žemiau pateiktus žingsnius arba patikrinti savo kompiuyterį su atnaujinti antivirusine programa.Tai jums padės visiškai pašalinti pttsite.com reklamas iš savo kompiuterio sistemos.

Galiausiai, turime jus perspėti, kad šios adware tipo programos kūrėjai taip pat gali naudoti ją savo vartotojus sekimui. Pavyzdžiui, programa gali kaupti informaciją apie jūsų kompiuterio buvimo vietą, jo IP adresą, naršyklės tipą, dažniausiai lankytus puslapius ir jus sudominusius paieškos rezultatus. Tai yra daroma siekiant sudominti vartotojus su pttsite.com reklamomis ir padidinti jų paspaudimų skaičių. Dėl šios veiklos Pttsite kelia grėsmę ne tik jūsų kompiuteriui, bet ir jūsų privačiai informacijai.

Įsidėmėkite, pttsite.com pašalinimas nėra itin sudėtingas, todėl neturėtumėte jo atidėlioti. Jei abejojate savo sugebėjimais, patariame šios programos pašalinimui pasitelkti profesionalią programinę įrangą. Tai yra vienas lengviausių ir saugiausių būdų iš savo kompiuterio pašalinti sistemai pavojingus virusus. Tam rekomenduojame naudoti ReimageIntego.

Pttsite.comPttsite.com

Adware tipo programos paprastai plinta kitos programinės įrangos pagalba

Daugelis žmonių tiki, kad nemokamos programos (angliškai žinomos kaip Potentially unwanted programs arba PUPs) į kompiuterį patenka nuotoliniu būdu. Deja, dažniausiai žmonės šias programas įsirašo patys. Taip nutinka dėl to, kad vartotojai skubina programų įrašymą į sistemą ir praleidžia kai kuriuos jų atsisiuntimo žingsnius.

Ši programa į jūsų kompiuterinę sistemą gali patekti kaip papildomas kitos programos elementas, kurį pamatyti galima tik pasirinkus Advanced arba Custom programos įrašymo būdus. Po to nepamirškite nužymėti varneles, kurios sutinka su papildomų komponetų atsisiuntimu ar sistemos nustatymų pakeitimu, nes tai automatiškai įrašys Pttsite.com ir panašius virusus. 

Saugus pttsite.com viruso pašalinimas reikalauja tam tikrų žinių

Nepaisant to, kad šis naršyklės priedas nėra pavojingas virusas, jo pašalinimas gali būti sudėtingas, ypač tuo atveju, jeigu neturite pakankamai su kompiuteriais susijusių žinių. Jeigu pašalinsite ne tuos failus ar registro įrašus, galite pridaryti žalos savo kompiuteriui, todėl mes labai rekomenduojame įvertinti savo technologines žinias ir pasvarstyti ar automatinis Pttsite.com pašalinimas nėra jumms patogesnis ir lengvesnis. Vis dėlto, jei pasirinkote rankinį viruso pašalinimą, stenkitės mūsų pateiktus žingsnius atlikti identiška tvarka.

Nepamirškite, kad adware tipo programos turi daug papildomų komponentų, kurie būna išslapstyti įvariose sistemos vietose. Kad visiškai pašalintumėte Pttsite.com iš sistemos, jūs turite jų atsikratyti. 

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Pttsite.com pašalinimas:

Ištrinkite Pttsite.com iš Windows sistemų

Adware tipo programų pašalinimas gali būti sudėtingas, ypač jei neturite atitinkamų žinių. Vis dėlto, jei pasirinkote šį metodą, atidžiai sekite žemiau pateiktas instrukcijas.

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Pttsite.com ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Pttsite.com ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite Pttsite.com iš Mac OS X sistemos

Atsikratykite peradresavimų į nesaugius puslapius žemiau pateiktų instrukcijų pagalba:

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Pttsite.com bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Pttsite.com iš Internet Explorer (IE)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Pttsite.com ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Pttsite.com šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite Pttsite.com iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Pttsite.com iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Pttsite.com iš Mozilla Firefox (FF)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Pttsite.com ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Pttsite.com šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Pttsite.com iš Google Chrome

Po susijusių programų išinstaliavimo nepamirškite ištrinti su Pttsite.com susijusių naršyklės priedų.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Pttsite.com ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Pttsite.com pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Pttsite.com iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Pttsite.com bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Pttsite.com pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-pttsite-com.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Pttsite.com