Sudėtingumo skalė:  
  (9/100)

Opera redirect viruso šalinimas (Nemokamos instrukcijos) - Lengvos pašalinimo instrukcijos

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Naršyklės užgrobėjai

Opera peradresavimo viruso veikimo principai

Opera peradresavimo virusas

Opera naršyklės peradresavimo virusas – tai naršyklės užgrobėjas, siekiantis sukelti nepageidaujamus nukreipimus į trečiųjų šalių svetaines naršymo internete metu. Ši nepageidaujama programa gali paveikti Opera naršyklę Windows, Linux bei Mac operacinėse sistemose. Pagrindiniai šio viruso egzistavimo požymiai yra tokie:

 • Pakeisti naršyklės numatytojo puslapio bei paieškos sistemos nustatymai;
 • Netikėti peradresivaimai į įtartinus internetinius puslapius naudojantis internetine paieška, paspaudus ant nuorodų;
 • Padidėjęs įkyrių iššokančiųjų reklamų skaičius;
 • Neaiškių naršyklės papildinių arba įrankių juostų atsiradimas.

Ši kibernetinė grėsmė itin panaši į Chrome, Firefox arba Internet Explorer peradresavimo virusus. Pagrindinis Opera peradresavimo viruso tikslas – priversti vartotoją apsilankyti partnerių svetainėse bei taip jas didinti jų populiarumą. Įvairiuose interneto forumuose gausu skundų apie nuolatinius nukreipimus į kelionių, muzikos, žaidimų bei panašius puslapius. Nėra jokių abejonių, jog netikėti peradresavimai yra įkyrūs ir trukdo ramiai naršyti internete.

Opera peradresavimo problema gali sukelti ir žymiai liūdnesnių padarinių. Kai kurios potencialiai nepageidaujamos programos gali inicijuoti nukreipimus į pavojingus bei apgaulingus puslapius. Pavyzdžiui, netikėtai galite atsidurti sukčių arba vadinamuosiuose „fišingo“ puslapiuose, kuriuose iš jūsų apgaulės būdu gali būti išviliota asmeninė informacija.

Be to, greičiausiai nė nepastebėsite, o į jūsų kompiuterį jau bus patekusi pavojinga ar kenkėjiška programa, sukelsianti daug problemų.

Opera peradresavimo virusas taip pat mėgsta rodyti apgaulingas iššokančiąsias reklamas, kurios įprastai siūlo įsidiegti tam tikras programas, programų naujinius arba perspėti apie potencialią viruso grėsmę. Niekuomet nespauskite ant šių reklamų, nes jos gali užkrėsti jūsų kompiuterį Trojano virusu arba kitokiomis kenkėjiškomis programomis.

Jei pastebėjote keistą Opera naršyklės elgesį, nuorodų peradresavimus, naują pradžios puslapį arba daugybę iššokančiųjų reklamų, imkitės veiksmų savo kompiuteriui apsaugoti. Mes rekomenduojame įsirašyti antikenkėjišką programą, pavyzdžiui, ReimageIntego ir jos pagalba išvalyti pavojingus failus bei programas iš kompiuterio sistemos.

Minėtąjį virusą galima bandyti pašalinti ir savarankiškai. Tiesa, šis metodas pareikalaus daugiau jūsų laiko, nes identifikuoti problemas sukeliančią programą rankiniu būdu dažniausiai yra žymiai sunkiau (ypač neturint daug patirties virusų atpažinimo srityje). Jei vis dėlto norite savarankiškai paieškoti Opera viruso, naršyklėje suveskite opera://extensions bei paspauskite Enter. Pašalinkite nepageidaujamus naršyklės plėtinius.

Vis dėlto problema gali būti susijusi ir su pačios naršyklės nustatymais, todėl rekomenduojame patikrinti „Enable automatic redirection“ nustatymus Opera naršyklėje. Eikite į Settings > Preferences > Advanced > Network ir čia atžymėkite varnelę nuo „Enable automatic redirection“ parinkties.

Opera peradresavimo viruso keliamos problemosOpera peradresavimo virusas paveikia interneto naršyklę ir sukelia nepageidajamus bei įkyrius nukreipimus į trečiųjų šalių puslapius siekiant didinti jų populiarumą.

Nukreipimus sukeliančių virusų platinimo būdai

Potencialiai nepageidaujamos programos, siekiančios paveikti Opera naršyklę, dažniausiai platinamos per programų paketus. Usunwirusa.pl ekspertai teigia, jog siekiant išvengti tokių virusų įrašymo reikia atidžiai įrašyti bet kokias pasirinktas programas, o jų įdiegimui visuomet rinktis atitinkamus diegimo nustatymus:

 • Programas siųskitės tik iš patikimų internetinių puslapių. Nepasitikėkite puslapiais, siūlančiais nemokamas licencijuotas programų versijas – platinti tokias programas nėra legalu. Savaime suprantama, tokiame puslapyje galite rasti ir pavojingų failų. Verčiau rinkitės oficialių programų kūrėjų svetaines ir programas parsisiųskite tiesiai iš jų.
 • Visuomet rinkitės „sudėtingesnius“ programos diegimo nustatymus. Tai reiškia, jog turėtumėte rinktis „Custom“ arba „Advanced“ nustatymus. Priešingai nei mano dauguma kompiuterių vartotojų, „rekomenduojami“ įdiegimo nustatymai, dažnai pažymėti „Default/Standard/Basic“ žymėmis garantuoja papildomų ir nepageidaujamų programėlių įdiegimą. To išvengsite pasirinkdami minėtuosius įrašymo nustatymus bei atžymėdami sutikimo varneles šalia pasiūlymų įsidiegti įvairius papildinius.
 • Stenkitės skirti laiko vartojimo sąlygų bei privatumo politikos dokumentų perskaitymui.
 • Atminkite, jog įkyrios bei potencialiai nepageidaujamos programos dažniausiai pristatomos neva naudingų naršyklės papildinių, įrankių juostų ar programų pavidalu. Dažnai jos bando patekti į sistemą kartu su netikrais „Adobe Flash Player“ programos naujiniais. Jei sulaukėte pasiūlymo atnaujinti šią programą iššokančiosios reklamos pavidalu naršymo seanso internete metu, verčiau jį išjunkite.

Ištrinkite Opera peradresavimo virusą

Kaip ir žinote, naršyklės nukreipimai gali būti sukelti potencialiai nepageidaujamų programų, o tokias programas iš sistemos pašalinti tiesiog būtina. Tam, jog išspręstumėte problemą, siūlome du būdus ištrinti Opera naršyklę paveikusį virusą – automatinį bei rankinį metodus.

Jei norite ištrinti Opera peradresavimo virusą savarankiškai, ištirkite savo kompiuterio sistemą bei joje esančias programas sekdami žemiau pateiktas instrukcijas. Jei jums nepavyksta rasti minėtojo viruso, gali būti, jog susidūrėte su „nematomu“ virusu – tokiu, kuris sistemoje nepalieka failų, tačiau pakeičia tam tikrus nustatymus. Norint ištrinti tokį užkratą, greičiausiai teks pasinaudoti antivirusine programa.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Opera redirect viruso pašalinimas:

Ištrinkite Opera redirect iš Windows sistemų

Jei nuolat patiriate nukreipimus naudodamiesi Opera naršykle, sekite žemiau pateiktas instrukcijas virusui pašalinti.

Jei sistemoje neradote jokių įtartinų programų, privalote patikrinti Opera naršyklę ir joje rasti įtartinus plėtinius. Tam, jog juos pamatytumėte, atverkite opera://extensions puslapį.

Radę įtartinų plėtinių, nedelsiant juos pašalinkite.

 1. Atidarykite Opera ir nueikite į About Opera puslapį.
 2. Path skiltyje pasirinkite Profile ir nukopijuokite matomą adresą.
 3. Atverkite File Explorer ir įklijuokite nukopijuotą adresą.
 4. Atverkite Opera Software aplanką. Čia rasite Opera Stable aplanką. Ištrinkite jį.
 5. Užverkite interneto naršyklę.

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Opera redirect ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Opera redirect ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
 5. Ištrinkite Opera redirect iš Windows nuorodų
  Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant Mozilla Firefox ikonėlės ir pasirinkite Properties. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant naršyklės ikonėlės ir pasirinkite 'Properties'
 6. Pasirinkite Shortcut kortelę ir patikrinkite Target laukelį. Ištrinkite pavojingą nuorodą, kuri yra susijusi su jūsų virusu. Pasirinkite 'Shortcut' ir pašalinkite 'http://isearch.babylon.com...' ar kitą įtartiną svetainę

Pakartokite šiuos žingsnius su kiekviena iš jūsų kompiuteryje esančių naršyklių, įskaitant Internet Explorer ir Google Chrome. Taip pat įsitikinkite, kad patikrinote visas jų saugojimo vietas, įskaitant darbalaukį, Start Menu ir užduočių juostą.

Ištrinkite Opera redirect iš Mac OS X sistemos

Žemiau pateiktos instrukcijos padės jums ištrinti Opera peradresavimo virusą iš Mac kompiuterio.

Pašalinus nepageidaujamas programas, privalote teisingai iš naujo įdiegti Opera naršyklę. Prieš tai galite išsisaugoti norimus naršyklės nustatymus bei žymes, nes kitaip jas prarasite.

 1. Išdiekite Opera tokiu pačiu būdu, kaip pašalinate bet kokią kitą Mac programėlę.
 2. Ištrinkite Opera profile data aplanką.
 3. Apsilankykite oficialioje Opera svetainėje bei parsisiųskite naujausią naršyklės versiją.
 4. Atverkite parsisiųstą failą ir sekite įdiegimo vedlio nurodymus.

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Opera redirect bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Opera redirect iš Internet Explorer (IE)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Opera redirect ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Opera redirect šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite Opera redirect virusą iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Opera redirect iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Opera redirect iš Mozilla Firefox (FF)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Opera redirect ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir pasirinkite Options General.
 4. Čia pašalinkite pavojingą nuorodą, kuri yra susijusi su jūsų virusu ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą arba tiesiog spustelėkite ant Restore to default.
 5. Spuspelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Eikite į 'General' ir ištrinkite pavojingas nuorodas ir 'Home Page' skilties arba spustelėkite ant 'Restore to Default'. Spauskite 'OK'.
 6. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 7. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Opera redirect šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Opera redirect iš Google Chrome

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Opera redirect ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage), jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 4. Čia, On startup parinktyje, suraskite Open a specific page or set of pages ir spustelėkite ant Set pages. Paspaudę ant meniu, pasirinkite 'Settings' ir 'Set pages'
 5. Pasirodžius naujam langui, ištrinkite su jūsų virusu susijusias nuorodas ir įveskite jūsų norimos svetainės adresą. Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 6. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 7. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 8. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 9. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 10. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Opera redirect pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Opera redirect iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Opera redirect bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia, kaip jau buvo parodyta anksčiau, pasirinkite Preferences ir eikite į General.
 4. Čia patikrinkite Homepage laukelį. Jeigu jis buvo pakeistas, pašalinkite jums nepatinkantį svetainės adresą ir įveskite tą, kurį norite naudoti savo paieškoms Internete. Nepamirškite įtraukti "http://" prieš įrašydami savo pasirinktos svetainės adresą. Kai esate 'General', pašalinkite kenksmingą URL adresą ir įveskite savo pageidaujamą pradinį puslapį
 5. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 6. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Opera redirect pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-opera-redirect-virus.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Opera redirect virus