Sudėtingumo skalė:  
  (30/100)

Pc Optimizer Pro šalinimas (Pašalinimo vadovas) - Rgp 2017 atnaujinimas

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Malware

PC Optimizer Pro programos ypatybės

PC Optimizer Pro programos pavyzdys

Pc Optimizer Pro yra nesąžininga programa, kuri gali sukelti jums rimtų problemų. Dažniausiai ji yra pristatoma kaip legali programinė įranga, galinti sustiprinti kompiuterio apsaugą ir optimizuoti kompiuterio darbą. Vis dėlto, neturėtumėte pasitikėti programos kūrėjų žodžiu, nes ši programa ne tik kad nėra naudinga, bet jos dėka net galite prarasti savo pinigus.

PC optimizer Pro yra glaudžiai susijusi su kita programa, žinoma kaip Fake Antivirus. Abi šios programos yra falsifikuotos, todėl niekada jų nepirkite. Taip, būtent to šios programos ir siekia. Dažniausiai jos naudoja klaidinančią taktiką, kuria bandoma įbauginti vartotojus ir priversti juos nusipirkti licencijuotą programos versiją.

Dažniausiai vos tik PC optimizer Pro virusas patenka į kompiuterio sistemą, iškart pradeda tikrinti kompiuterį o po to informuoja kompiuterio vartotoją, kad kai kurie esminiai Windows failai yra pažeisti ir juos būtina ištrinti, tačiau tam prašoma įsigyti licencijuotą programos versiją, o būtent to mes ir nerekomenduojame daryti.

Šios programos pirkimas – tai tiesus kelias į pinigų praradimą. Visi įspėjimai apie kompiuterines infekcijas yra suklastoti, todėl netikėkite nei vienu žodžiu ir nė nesvarstykite pirkti šios programos licencijos. Žemiau pateikiame įspėjimus, kuriuos dažniausiai rodo PC optimizer Pro virusas:

Attention
Suspicious software activity is detected by PC Optimizer Pro on your computer.
Please start system files scanning for details.

Warning!
Name: taskmgr.exe
Name: C:\WINDOWS\taskmgr.exe

Jeigu susidūrėte su šia problema, patariame įdiegti ReimageIntego ar kitą patikimą antivirusinę programą, kuri padės pašalinti PC Optimizer Pro ir apsaugos jūsų kompiuterį nuo kitų nepageidaujamų programų.

PC Optimizer Pro programos iliustracijaPC Optimizer Pro - pavojinga programa, kuri gali pateikti į kompiuterį be vartotojo žinios.

Pavojinga programa gali patekti į kompiuterį nepastebėta

Dažniausiai šis virusas plinta per užkrėstas internetines svetaines, Trojanus ar į pagalbą pasitelkiant kompiuterio pažeidžiamumą išnaudojančius programinis kodus. Taigi, jeigu norite šio viruso išvengti, turėtumėte laikytis atokiau nuo nelegalių svetainių ir įsirašyti patikimą antivirusinę programą, kuri padėtų aptikti įtartinas programas dar prieš joms patenkant į jūsų kompiuterį.

Taip pat turėtumėte būti atsargesni su melagingais pranešimais, kurie siūlo nemokamai patikrinti kompiuterį arba atnaujinti tam tikrą programinę įrangą. Vos tik PC optimizer Pro programa patenka į kompiuterį, ji gali užblokuoti kitą programinę įrangą, esančią jūsų kompiuteryje, ir teigti, kad ji yra užkrėsta. Be to, ji gali bandyti pakeisti jūsų naršyklės parametrus, prisijungti prie interneto be jūsų leidimo, nuolat veikti kompiuterio fone ir blokuoti prieigą prie legalių antivirusinių programų.

Deja, bet šios programos šalinimas yra gana sudėtingas, todėl jeigu neturite pakankamai žinių apie kompiuterius, geriau palikite šią užduotį programai, kuri ją atliks automatiškai.

PC optimizer Pro panaikinimo instrukcijos

Jeigu įtariate, kad jūsų kompiuteris yra užkrėstas, patikrinkite jį su ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes. Visos šios programos gali padėti jums pašalinti pavojingus failus, esančius kompiuteryje. Žinoma, galite pabandyti šį virusą pašalinti rankiniu būdu, tačiau tai jums negarantuos visų pavojingų programų pašalinimo. Jeigu visgi ketinate šalinti PC optimizer Pro virusą rankiniu būdu, sekite šiuos žingsnius:

 • Spustelėkite 'Start' ir pasirinkite 'Control Panel'.
 • Spustelėkite 'Programs', o tada pasirinkite 'Uninstall a Program'.
 • Suraskite 'PC Optimizer Pro' ir pasirinkite 'Uninstall/Change'.
 • Spustelėkite 'Yes' ir 'OK' mygtukus tam, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Klausimas. Ką tik atradau PC Optimizer Pro programą savo kompiuteryje ir esu įsitikinęs, kad niekada jos nesisiunčiau. Ar gali būti, kad PC Optimizer Pro yra virusas jeigu sugebėjo patekti į mano kompiuterį visiškai nepastebėta?

PC Optimizer Pro yra itin pavojinga labai apgaulinga programa, siekianti iš žmonių išvilioti pinigus. Kaip žinoma,ši programa dažniausiai plinta taip pat kaip ir netikros kompiuterio optimizavimui skirtos programos, todėl visiškai nenuostabu, kad ji gali atsirasti kompiuteriuose jos nė nesisiuntus. Dažniausiai tokio tipo programos plinta per padirbtus įspėjančius pranešimus, programinės įrangos paketus, Trojanus ar kitus apgaulingus metodus. Jeigu ką tik aptikote PC Optimizer Pro virusą savo kompiuteryje, nešvaistykite laiko ir patikrinkite savo kompiuterį su patikima antivirusine programa, nes ji gali paskatinti kitų nepatikimų programų įsirašymą.

Klausimas. Vos tik įsijungiu savo kompiuterį, PC Optimizer Pro pradeda tikrinti mano kompiuterį. Dažniausiai ji atranda kelis šimtus klaidingų įrašų ar kitų problemų, tačiau neleidžia jų sutvarkyti to, kol nenusipirkau pilnos programos versijos. Patarkite, ar aš turėčiau ją pirkti?

Ne, tikrai nemokėkite pinigų už PC Optimizer Pro virusą, nes ji nėra tikras kompiuterio optimizavimo įrankis, o suklastota programa, kurios vienintelis tikslas yra iš žmonių išvilioti pinigus. Norint apsaugoti kompiuterį ir jame laikomus duomenis, turėtumėte nedelsiant ją pašalinti.

Klausimas. Prašau padėkite! Panašu, kad mano kompiuterį užkrėtė PC Optimizer Pro virusas! Pasidomėjau ja ir sužinojau, kad ji yra pavojinga, tačiau nežinau kaip ją pašalinti. Gal galėtumėte pateikti išsamias instrukcijas, kaip galutinai ištrinti PC Optimizer Pro virusą?

Taip, ši programa yra itin nepatikima, o jos licencijos pirkti tikrai nepatartina. Jeigu norite atsikratyti PC Optimizer Pro viruso ir visų su ja susijusių failų, rekomenduojame parsisiųsti ReimageIntego ar kitą patikimą antivirusinę programą. Be to, prieš ją aktyvuojant pilnam sistemos patikrinimui, įsitikinkite, kad ją atnaujinote. Tokiu būdu užtikrinsite, kad visi pavojingi failai ir programos, susijusios su PC Optimizer Pro virusu, bus pilnai pašalinti.

Klausimas. Naršiau internetu ir gavau įspėjantį pranešimą, kuriame buvo siūloma patikrinti savo kompiuterį nemokamai ir, aišku, paspaudžiau ant jo. Iškart po to pradėjau gauti PC Optimizer Pro pranešimus apie šios programos licenciją. Pagrindinė problema yra ta, kad niekaip negaliu ištrinti šios programos, kadangi jos nėra programų sąraše.

Deja, bet panašu, kad jūs buvote įviliotas į hakerių spąstus, kurie naudoja tokią techniką tam, kad išplatintų virusus. Tokiu atveju mes rekomenduojame patikrinti kompiuterį su atnaujinta antivirusine programa ir pašalinti visus pavojingus failus ir programas. 

Klausimas. Gal galite man padėti išsiaiškinti ar PC Optimizer Pro yra pavojinga programa ar ne? Jau buvau susiruošusi pirkti pilną šios programos versiją, kad pagerinčiau savo kompiuterio našumą, tačiau susilaikiau.

Laimei, nepirkote PC Optimizer Pro licencijos ir labai jūsų prašome to nedaryti ateityje! Ši programa iš tiesų yra netikra, nors teigiama, kad ji gali optimizuoti kompiuterio sistemą. Nepaisant visų jos kūrėjų pažadų, ši programa yra visiškai nenaudinga ir panašu, kad ji gana dažnai yra naudojama asmeninės informacijos rinkimui, todėl jeigu norite apsaugoti savo kompiuterį, pašalinkite PC Optimizer Pro virusą iš savo kompiuterio. 

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Pc Optimizer Pro pašalinimas:

Ištrinkite Pc Optimizer Pro iš Windows sistemų

Įprastai pakanka išdiegti PC Optimizer Pro kaip įprastą programą. Tačiau jeigu tai nepadeda, sekite žemiau pateiktomis instrukcijomis ir panaikinkite kitus, įtartinus komponentus.

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Pc Optimizer Pro ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Pc Optimizer Pro ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite Pc Optimizer Pro iš Mac OS X sistemos

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Pc Optimizer Pro bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Pc Optimizer Pro iš Internet Explorer (IE)

Panaikinkite Internet Explorer plėtinius, kurie buvo įdiegti be jūsų žinios.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Pc Optimizer Pro ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Pc Optimizer Pro šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite Pc Optimizer Pro iš Microsoft Edge

Šios instrukcijos padės išvalyti kenkėjiškus komponentus iš Microsoft Edge naršyklės:

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Pc Optimizer Pro iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Pc Optimizer Pro iš Mozilla Firefox (FF)

Išdiekite įtartinius plėtinius iš Mozilla Firefox naršyklės.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Pc Optimizer Pro ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Pc Optimizer Pro šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Pc Optimizer Pro iš Google Chrome

Patikrinkite Google Chrome naršyklės plėtinių sąrašą ir ištrinkite nežinomas aplikacijas.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Pc Optimizer Pro ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Pc Optimizer Pro pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Pc Optimizer Pro iš Safari

Sekite šiomis instrukcijomis ir panaikinkite nepageidaujamus Safari plėtinius:

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Pc Optimizer Pro bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Pc Optimizer Pro pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-pc-optimizer-pro.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Pc Optimizer Pro