Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

MyLuckySearching.com viruso šalinimas (Nemokamos instrukcijos) - Paprastos pašalinimo instrukcijos

parašė Olivija Moreli - - | Tipas: Naršyklės užgrobėjai

MyLuckySearching.com naršyklės užgrobėjas siekia pakeisti numatytojo naršyklės puslapio nustatymus

MyLuckySearching.com virusas dar yra vadinamas potencialiai nepageidaujama programa, kuri keičia interneto naršyklės nustatymus vien tam, jog paskatintų vartotoją naudotis kitu interneto paieškos varikliu. Dažniausiai ši nepageidaujama programa paveikia Mozilla Firefox bei Google Chrome naršyklių vartotojus, o tuomet pasislepia kompiuterio sistemoje taip, jog vartotojui būtų sunku ją pašalinti. Šio naršyklės viruso tikslas – sukelti pasikartojančius peradresavimus į tam tikrus interneto puslapius ir taip didinti juose apsilankiusių žmonių skaičių. Mūsų komanda aptiko daugybę į šį naršyklės užgrobėją panašių virusų, siūlančių naudotis paieškos sistemomis, esančiomis MyLuckySurfing.com, MyLuckyPage123.com ar Launchpage.org puslapiuose.

MyLuckySearching.com paieška

Blogiausia yra tai, jog tokios nepatikimos paieškos sistemos dažniausiai nė nesidomi reklamuojamų svetainių patikimumu bei rodomu turiniu, o tai reiškia, jog vartotojai gali būti nukreipti ir į potencialiai pavojingus puslapius. Tokie puslapiai gali pasiūlyti žmogui įsirašyti keletą nemokamų, tačiau kenkėjiškų arba tiesiog įkyrių programų, pareikalauti pateikti asmeninės informacijos, ir panašiai. Nors pats naršyklės užgrobėjas nėra pavojingas ir nerenka jūsų identifikuojančios informacijos (nebent pateikiate ją savo noru), jis gali pateikti jums nepatikimų nuorodų, ant kurių paspaudę atsidursite galimai kenksminguose puslapiuose. Būtent dėl šios priežasties siūlome sumažinti tokią riziką pašalinant MyLuckySearching.com naršyklės užgrobėją iš kompiuterio sistemos. Tai lengvai atliksite naudodami virusų šalinimo programą, tokią kaip ReimageIntego.

MyLuckySearching.com virusasMūsų komandos narė rodo privatumo politikos dokumentą, pateikiamą MyLuckySearching.com viruso puslapyje. Jei jūsų kompiuterį užkrėtė programa, sukelianti nukreipimus į šį puslapį, nedelsiant ją ištrinkite.

Kone įkyriausia naršyklės užgrobėjų savybė yra gebėjimas pasislėpti kompiuterio sistemoje, todėl kartais juos ištrinti yra itin sunku. Kai kurios potencialiai nepageidaujamos programs įsitvirtina sistemoje naršyklės papildinių pavidalu, kitos įdiegia susijusias programas, o štai būna ir tokių, kurios atlieka pakeitimus Windows registrų centre ar tiesiogiai interneto naršyklių iškvietimo piktogramose. Visa tai daroma tam, jog vartotojui būtų sudėtinga atsikratyti naujosios paieškos ar pakeisti numatytojo naršyklės puslapio nustatymus. Be to, naršyklės užgrobėjai geba neįspėję kompiuterio vartotojo rinkti informaciją, susijusią su jo naršymo įpročiais, o vėliau surinktus duomenis naudoti paieškos funkcionalumo, marketingo bei reklamos tobulinimui. Deja, programos privatumo politikos dokumente radome informacijos, jog apie vartotojus surinkti duomenys MyLuckySearching pardavimo atveju atitektų naujiems savininkams. Kitaip tariant, informacija gali patekti į nepatikimas rankas, tad jei nenorite, jog informacija apie jus arba jūsų naršymo ypatumus pasiektų neaiškius žmones ar kompanijas, verčiau nedelsiant ištrinkite MyLuckySearching.com iš kompiuterio.

My Lucky Searching peradresavimo problema dažniausiai atsiranda į kompiuterį įdiegus keletą nemokamų programų

MyLuckySearching dažniausiai plinta su nemokamomis programomis, pavyzdžiui, žaidimais, vaizdo įrašų leistuvais, failų formato keitimo programomis ir taip toliau. Tai reiškia, jog jei mėgstate iš interneto siųstis ir įsirašyti įvairias nemokamas programas, yra didelė tikimybė, jog viena jų privers jus įsidiegti šį naršyklės užgrobėją. Net jei jums atrodo, jog parsisiuntėte tik vieną programą, visuomet patikrinkite, kas parašyta jos įdiegimo vedlio nustatymuose. Dažnais atvejais paaiškėja, jog nemokama programa siūlo įsidiegti keletą „rekomenduojamų” programų, kurios iš tiesų priklauso šnipinėjančių arba net kenkėjiškų programų kategorijoms. Vis dėlto šių papildomų programų galima lengvai atsisakyti – jums tereikia pasirinkti „Custom” arba „Advanced” įdiegimo nustatymus ir pašalinti sutikimo žymes šalia pasiūlymų įsidiegti trečiųjų šalių programas ar naršyklės plėtinius. Atsisakykite programų, siūlančių pasikeisti naršyklės naujo skirtuko puslapį, ar žadančių padėti taupyti pinigus apsipirkinėjant internete.

Patvirtinti MyLuckySearching.com pašalinimo būdai

Yra keletas MyLuckySearching.com pašalinimo būdų. Dažniausiai kompiuterių vartotojai nedvejodami renkasi automatinę virusų šalinimo programą ir leidžia jai ištrinti šį bei panašius virusus iš kompiuterio. Žinoma, jūs neprivalote naudoti antišnipinėjimo ar antivirusinės programos, jog atsikratytumėte MyLuckySearching.com ž tai tiesiog patikimiausias būdas šiai užduočiai atlikti. Jūs taip pat galite pabandyti ištrinti virusą savarankiškai, todėl mūsų komanda paruošė išsamias instrukcijas, jog tai padaryti jums būtų lengviau. Naršyklės užgrobėjo šalinimo gidą rasite žemiau.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis MyLuckySearching.com viruso pašalinimas:

Ištrinkite MyLuckySearching.com iš Windows sistemų

Jei pasiryžote pašalinti šią potencialiai nepageidaujamą programą patys, siūlome perskaityti žemiau instrukcijas bent keletą kartų. Nepavykus pašalinti visų šio naršyklės užgrobėjo failų, jus toliau vargins pasikartojantys peradresavimai, o jūsų kompiuteris taps pažeidžiamesnis kenkėjiškų programų atakų atveju.

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite MyLuckySearching.com ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite MyLuckySearching.com ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite MyLuckySearching.com iš Mac OS X sistemos

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite MyLuckySearching.com bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite MyLuckySearching.com iš Internet Explorer (IE)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite MyLuckySearching.com ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte MyLuckySearching.com šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite MyLuckySearching.com virusą iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti MyLuckySearching.com iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite MyLuckySearching.com iš Mozilla Firefox (FF)

Sutvarkykite Firefox naršyklę ištrindami iš jos plėtinius, kurie buvo pridėti be jūsų žinios. Peradresavimus sukeliantis papildinys greičiausiai bus pavadintas panašiai, kaip iš puslapis, kurį jis nustatys numatytuoju Firefox puslapiu.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite MyLuckySearching.com ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite MyLuckySearching.com šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite MyLuckySearching.com iš Google Chrome

Naudokitės čia pateiktomis instrukcijomis, jog iš Chrome pašalintumėte visus nepageidaujamus plėtinius. Jei netyčia ištrinsite reikalingus plėtinius, galite juos parsisiųsti iš naujo iš Google Chrome parduotuvės.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite MyLuckySearching.com ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite MyLuckySearching.com pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite MyLuckySearching.com iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite MyLuckySearching.com bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite MyLuckySearching.com pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti MyLuckySearching.com registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - Kenkėjiškų programų analitikė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-myluckysearching-com-virus.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie MyLuckySearching.com virus