Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

InitialSite123.com viruso šalinimas (Pašalinimo vadovas) - Bal 2017 atnaujinimas

parašė Ugnius Kiguolis - - | Tipas: Naršyklės užgrobėjai

Ar verta naudotis InitialSite123.com paieška?

Jei jūsų interneto naršyklė netikėtai ims inicijuoti pasikartojančius nukreipimus į InitialSite123.com puslapį, žinokite, jog tai – blogas ženklas. Dažniausiai tai rodo, jog kompiuteris buvo užkrėstas InitialSite123.com virusu, dar vadinamu naršyklės užgrobėju. Tai nėra viena pavojingiausių kompiuterinių programų, galinčių užkrėsti jūsų kompiuterį, tačiau jos veikla yra nepageidaujama ir, be abejonės, gali sukelti nesklandumų jums naršant internete. Įsirašius šią programą į kompiuterį, ji pakeis jūsų interneto naršyklių nustatymus taip, jog minėtasis puslapis taptų numatytuoju naršyklės pradžios puslapiu, taip pat naujo skirtuko numatytuoju puslapiu, o taip pat nustatys šio puslapio siūlomą paieškos sistemą numatytąja. Nė nepaklausus vartotojo nuomonės, šis puslapis įsitvirtins pagrindinėse interneto naršyklėse, tokiose kaip Google Chrome ar Mozilla Firefox ir sukels erzinančius nukreipimus tol, kol vartotojas nepašalins InitialSite123.com naršyklės užgrobėjo iš kompiuterio.

InitialSite123.com virusasEkspertė rodo, kaip atrodo InitialSite123.com paieška. Jei šis puslapis atsiveria kaskart paleidus Chrome arba Firefox naršyklę, vadinasi, jūsų kompiuteryje yra naršyklės užgrobėjas.

Šios potencialiai nepageidaujamos programos tikslas nėra pateikti jums svarbius paieškos rezultatus – jos tikslas, jog jūs taip manytumėte. Iš tiesų ji siekia pelno, kurį ji generuoja pateikdama partnerių nuorodas paieškos rezultatuose ir priviliodama nieko neįtariančius vartotojus ant jų paspausti. Tokiu būdu keliamas tam tikrų puslapių reitingas, deja, šie puslapiai nebūtinai yra saugūs, todėl rekomenduojame būti budriems. Jei minėtoji paieška sukelia nukreipimus į įtartinus lošimo, internetinių žaidimų arba suaugusiesiems skirtus puslapius, dar blogiau – jei šie nukreipimai verčia jus lankytis puslapiuose, kurie prašo pateikti jus identifikuojančią informaciją arba į kompiuterį įsirašyti tam tikras programas, nedelsiant ištrinkite InitialSite123.com virusą naudodamiesi antikenkėjiškomis programomis, pavyzdžiui, ReimageIntego arba SpyHunter 5Combo Cleaner. Šį naršyklės užgrobėją galite ištrinti ir savarankiškai, tad jei nenorite naudotis profesionalia virusų šalinimo programa, į pagalbą pasitelkite Virusai.lt ekspertų parengtas instrukcijas (jas rasite po straipsniu).

Kaip apsaugoti kompiuterį nuo nepageidaujamų programų?

Reklaminės programos, naršyklės užgrobėjai bei kitos potencialiai nepageidaujamos programos patenka į šnipinėjančių programų kategoriją dėl to, jog jos dažnai renka informaciją apie vartotojo naršymo įpročius. Nors oficialiai tokios programos teigia, jog nerenka asmens identifikuojančios informacijos, jūsų įvedamose paieškos užklausose gali būti jūs identifikuojančių detalių. Jei norite apsaugoti savo kompiuterį nuo tokių programų, siūlome būti atsargiems į savo kompiuterį diegiant iš interneto parsisiųstas nemokamas programas. Programų diegimo vedliai dažniausiai vartotojui siūlo rinktis vieną iš kelių įdiegimo nustatymų, ir deja, daugelis vartotojų mieliau renkasi numatytuosius Default arba Standard nustatymus, kurie dažniausiai būna papildyti leidimais įdiegti papildomas trečiųjų šalių programas. Jei norite atsisakyti papildomų programų įdiegimo, jūs privalote pakeisti programos įdiegimo nustatymus ir rinktis Custom arba Advanced parinktis. Tuomet jūs turėsite galimybę peržvelgti siūlomas programas bei jų atsisakyti.

Kaip ištrinti InitialSite123.com virusą iš Chrome bei Mozilla naršyklių?

Kaip ir minėjome, šis naršyklės užgrobėjas dažniausiai taikosi į Chrome bei Mozilla naršykles, tas tikėtina, jog patekęs į kompiuterį užkrės jas abi. Jei norite pašalinti InitialSite123.com virusą iš sistemos ir sutvarkyti paveiktas interneto naršykles greičiausiu įmanomu būdu, siūlome įsidiegti vieną iš rekomenduojamų antikenkėjiškų programų ir paleisti sistemos skenavimą. Jei nuspręsite virusą šalinti rankiniu būdu, po to nepamirškite praskenuoti kompiuterio ir patikrinti, ar ištrynėte visiškai visus InitialSite123.com komponentus.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis InitialSite123.com viruso pašalinimas:

Ištrinkite InitialSite123.com iš Windows sistemų

Jūsų tikslas – surasti bei pašalinti visas įtartinas programas, kurios pateko į sistemą be jūsų pritarimo.

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite InitialSite123.com ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite InitialSite123.com ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
 5. Ištrinkite InitialSite123.com iš Windows nuorodų
  Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant Mozilla Firefox ikonėlės ir pasirinkite Properties. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant naršyklės ikonėlės ir pasirinkite 'Properties'
 6. Pasirinkite Shortcut kortelę ir patikrinkite Target laukelį. Ištrinkite pavojingą nuorodą, kuri yra susijusi su jūsų virusu. Pasirinkite 'Shortcut' ir pašalinkite 'http://isearch.babylon.com...' ar kitą įtartiną svetainę

Pakartokite šiuos žingsnius su kiekviena iš jūsų kompiuteryje esančių naršyklių, įskaitant Internet Explorer ir Google Chrome. Taip pat įsitikinkite, kad patikrinote visas jų saugojimo vietas, įskaitant darbalaukį, Start Menu ir užduočių juostą.

Ištrinkite InitialSite123.com iš Mac OS X sistemos

Pabandykite surasti programas, įdiegtas be jūsų žinios. Nedelsiant jas pašalinkite.

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite InitialSite123.com bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite InitialSite123.com iš Mozilla Firefox (FF)

Suraskite ir pašalinkite InitialSite123 plėtinį. Jei naršyklėje nėra tokio plėtinio, pašalinkite kitus įtarimą keliančius plėtinius. 

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite InitialSite123.com ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir pasirinkite Options General.
 4. Čia pašalinkite pavojingą nuorodą, kuri yra susijusi su jūsų virusu ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą arba tiesiog spustelėkite ant Restore to default.
 5. Spuspelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Eikite į 'General' ir ištrinkite pavojingas nuorodas ir 'Home Page' skilties arba spustelėkite ant 'Restore to Default'. Spauskite 'OK'.
 6. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 7. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite InitialSite123.com šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite InitialSite123.com iš Google Chrome

Suraskite ir ištrinkite InitialSite123 plėtinį iš Chrome. Patikrinkite, ar naršyklėje yra daugiau įtarimą keliančių plėtinių, ir, jei reikia, pašalinkite juos.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite InitialSite123.com ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage), jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 4. Čia, On startup parinktyje, suraskite Open a specific page or set of pages ir spustelėkite ant Set pages. Paspaudę ant meniu, pasirinkite 'Settings' ir 'Set pages'
 5. Pasirodžius naujam langui, ištrinkite su jūsų virusu susijusias nuorodas ir įveskite jūsų norimos svetainės adresą. Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 6. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 7. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 8. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 9. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 10. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite InitialSite123.com pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-initialsite123-com-virus.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis