Sudėtingumo skalė:  
  (11/100)

Mystarting123.com viruso šalinimas (Pašalinimo instrukcijos) - Nemokamas vadovas

parašė Alice Woods - - | Tipas: Naršyklės užgrobėjai

„Mystarting123.com“ virusas vilioja vartotojus į nepatikimas svetaines

MyStarting123.com viruso nuotrauka

„Mystarting123.com“ veikia kaip naršyklės užgrobėjas galintis pakeisti jūsų numatytąją paieškos svetainę. Dėl šios priežasties jis taip pat priskiriamas prie nepageidaujamų programų. Neseniai atlikti tyrimai nurodė, kad programa yra galimai susijusi su žymiuoju „Fireball“ užkratu, kuris užgrobė daugiau nei 250 milijonų įrenginių, kuriuose įdiegta Windows OS, visame pasaulyje.

Pastarasis virusas sietinas us kinų skaitmeninės rinkodaros agentūra „Rafotech“. Užkratas pasižymi plačių savybių spektru: nepaisant gebėjimo pakeisti naršyklės nustatymus, jis taip pat šnipinėja vartotojus bei gali nutekinti svarbius asmeninius duomenis.

Virusas sukuria „atgalines duris“ (angl. backdoor virus) operacinėje sistemoje. Tokiu būdu, sukuriama proga programišiams prisijungti prie įrenginio nuotoliniu būdu. Šiuo metu virusas naudoja šią savybę tik tam, kad kontroliuotų interneto srautus, pakeistų vartotojų paieškos valdymo valdiklius, bei nukreiptų juos į užkrėstas svetaines.

Youndoo.com, startpageing123.com, luckysearch123.com taip pat yra galimai susiję su šiuo užkratu. Deja, šis virusas dar nėra visiškai ištirtas. Tikėtina, kad jis geba sukelti itin didelę žalą. Todėl itin svarbu užtikrinti, kad nesate užsikrėtę šiuo virusu. Tai jums padės nustatyti ReimageIntego ar Malwarebytes.

Kalbant apie „Mystarting123.com“ užkratą, atkreipkite dėmesį, kad internete pilna jo identiškų versijų: myluckysite123.com ir panašių „lucky“ naršyklės užgrobėjų.

Vienas iš labiausiai erzinančių viruso savybių yra ta, kad pakeitęs naršyklės nustatymus, kaskart būsite perregistruoti į http:// Mystarting123.com nepaisant jūsų pastangų sugrįžti prie senojo paieškos valdiklio.

Deja, virusas kitaip veikia nei „Google“ ar „Yahoo“ paieškos tinklalapiai. Užkratas pateikia kitokius paieškos rezultatus, reklamuojančius partnerių ar įtartinas trečiųjų šalių svetaines. Pastarosios taip pat gali būti prastai apsaugotos nuo virtualiųjų atakų.

Ši savybė taip atskleidžia tikrąjį kūrėjų tikslą – pelno siekimą. Tokiu atveju naudojimasis Mystarting123.com svetaine gali padidinti naršyklės pažeidžiamumą. Dėl šių priežasčių rekomenduotina imtis veiksmų bei pašalinti „Mystarting123.com“ virusą iš naršyklės bei įrenginio. Tam, kad šalinimo procedūra įvyktų sklandžiai bei nesukeltų papildomų problemų, įsidiekite virusų šalinimo programą. MyStarting123.com viruso pavyzdysMyStarting123.com naršyklės užgrobėjo demonstracija. Kai šis pakeičia naršyklės numatytosios paieškos svetainės nustatymus, jis gali perregistruoti į galimai užkrėstus tinklalapius.

„Mystarting123.com“ šnipinėja vartotojus

Nustatyta, kad „Mystarting123.com“ virusas labiausiai yra linkęs užkrėsti „Mozilla Firefox“ bei „Chrome“ vartotojus, Tačiau svetainė taip pat puikia veikia ir kitose naršyklėse. Kitas itin neigiamas šios paieškos valdiklio aspektas – užkratas renka asmeninę informaciją „įvairiais būdais.“

Verta atkreipti dėmesį, kad vartotojai taip pat nėra itin atsargūs. Jie dažnai atskleidžia šią informaciją patys įvesdami duomenys paieškos laukelyje ar pildydami įtartinas apklausas. Taip pat „Mystarting123.com“ naršyklės užgrobėjas naudoja slapukus, leidžiančius sekti vartotojus bei jūsų naršymo įpročius.

Apdorojus šią informaciją, reklamos ekspertai geba sukurti labiau akį traukiančius bei aktualesnius reklamos skelbimus. Taip pat šie reklaminiai pranešimai gali užtvindyti ir e. pašto dėžutę. Tam, kad išvengtumėte tokių pasekmių, rekomenduotina pradėti „Mystarting123.com“ šalinimą nedelsiant.

Platinimo strategijos

Dažniausiai nepageidaujamos programos yra platinamos kaip priedai prie labiau žinomų programų. Kadangi vartotojai dažnai neapdairiai įrašinėja naujas programas, jie dažnai patys įdiegia nepageidaujamus priedus.

Todėl prieš spustelint „Numatytąjį“ įrašymo būdą, pasirinkite „Specialųjį“ (angl. Custom arba Advanced). Tokiu būdu išvysite siūlomas papildomus priedus. Retai kada naudingos programos platinamos tokiu būdu.

Todėl atidžiai nuimkite varneles nuo kiekvieno priedo ir tik tada tęskite pageidautinos programos įrašymo procesą. Tokiu būdu sutaupysite laiko bei išvengsite problemų trinant galimai kenksmingus elementus iš sistemos. Straipsnio pabaigoje rasite instrukcijas, kaip pašalinti virusą bei su juo susijusius failus.

Visiškai pašalinkite Mystarting123.com užkratą

Dabar kai žinote, kaip išvengti viruso, pradėkite jo šalinimo procedūrą. Virusų šalinimo programa padės jums sparčiau ištrinti „Mystarting123.com“ virusą. Jei jos neketinate įsidiegti, žemiau pateiktas „Mystarting123.com“ šalinimo vedlys jums pravers. Taip pat galite paspartinti trynimo procedūrą atkurdami numatytuosius naršyklės nustatymus.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Mystarting123.com viruso pašalinimas:

Ištrinkite Mystarting123.com iš Windows sistemų

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Mystarting123.com ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Mystarting123.com ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite Mystarting123.com iš Mac OS X sistemos

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Mystarting123.com bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Mystarting123.com iš Internet Explorer (IE)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Mystarting123.com ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Mystarting123.com šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite Mystarting123.com virusą iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Mystarting123.com iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Mystarting123.com iš Mozilla Firefox (FF)

Šis užkratas dažnai įsilaužia į „Firefox“ naršyklę. Atidžiai peržvelkite ar nėra priedų, susijusių su „Mystarting123.com“  virusu.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Mystarting123.com ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Mystarting123.com šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Mystarting123.com iš Google Chrome

Pašalinkite visus naršyklės įtartinus bei nereikalingus plėtinius, kurie buvo įdiegti kartu su kitomis programomis.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Mystarting123.com ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Mystarting123.com pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Mystarting123.com iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Mystarting123.com bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Mystarting123.com pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Mystarting123.com registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie virusų prevenciją

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-mystarting123-com-virus.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Mystarting123.com virus