Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Mybeginning123.com viruso šalinimas (Pašalinimo instrukcijos) - atnaujinta Geg 2017

parašė Alice Woods - - | Tipas: Naršyklės užgrobėjai

Mybeginning123.com paieška gali priversti jus apsilankyti įtartinuose internetiniuose puslapiuose

Mybeginning123.com virusas yra kompiuterio programa, kuri siekia nepastebimai patekti į vartotojų kompiuterius ir pakeisti numatytojo pradžios puslapio nustatymus tokiose naršyklėse, kaip Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari, ir t.t. Patekęs į sistemą, Mybeginning123 gali paveikti naršyklių šaukinius, įdiegti naujų programų arba naršyklės plėtinių, bei rinkti informaciją apie vartotojo naršymo įpročius bei pomėgius. Be to, šis naršyklės užgrobėjas ima inicijuoti pasikartojančius nukreipimus į hxxp://mybeginning123.com puslapį, kuriame siūloma naudotis interneto paieška. Deja, šią paieškos sistemą kibernetinio saugumo ekspertai vadina nepatikima ir siūlo vartotojams jos vengti. Pasak ekspertų, šis paieškos puslapis buvo sukurtas tam, jog uždirbtų pinigus, o ne teiktų naudingas paslaugas internete reikiamos informacijos ieškantiems vartotojams. Pasirodo, šis paieškos variklis kartu su tikrais paieškos rezultatais pateikia daugybę reklamų, o ant šių paspaudus galima patekti į galima pavojingus internetinius puslapius.

Mybeginning123.com paieška

Kitaip tariant, užuot apsilankę puslapiuose, siūlančiuose naudingą ir jūsų paieškos užklausą atitinkančią informaciją, greičiausiai pateksite į įtartinas internetines svetaines. Nepaisant to, jog yra visiškai nenaudinga, ši paieška reklamuojama su anksčiau paminėto naršyklės užgrobėjo pagalba. Jis platinamas ne visiškai skaidriais būdais, todėl mūsų komanda priskiria jį potencialiai nepageidaujamų programų grupei. Nors šis naršyklės užgrobėjas atrodo pavojingas, techniškai jis yra legali programa, neatitinkanti viruso aprašymo. Vis dėlto nenuostabu, kodėl su juo susidūrę vartotojai renkasi būtent tokį pavadinimą – šios potencialiai nepageidaujamos programos veikla erzina daugelį. Atsižvelgiant į faktą, jog beveik identiški naršyklės užgrobėjai, skatinantys naudotis StartPageing123.com, Myluckypage123.com, Myluckysurfing.com ar Launchpage.org patenka į agresyviausių naršyklės užgrobėjų 2017-taisiais sąrašą, siūlome nedelsiant ištrinti Mybeginning123.com virusą iš kompiuterio. Tam galite naudoti Reimage Reimage Cleaner Intego programą.

Mybeginning123.com virusasMybeginning123.com virusas ne tik pakeis jūsų naršyklės pagrindinio puslapio nustatymus, bet ir ims rodyti įkyrias naujuose naršyklės languose atsiveriančias reklamas.

Šios programos analizė parodė, jog ji gali paveikti tiek Windows, tiek Mac operacinės sistemos vartotojus. Įsirašius šią programą, vartotojai netrukus pastebi, jog visos kompiuteryje įrašytos interneto naršyklės automatiškai atveria Mybeginning123 puslapį kaskart vartotojui atvėrus naują naršyklės langą arba skirtuką. Taip nutinka todėl, jog minėtasis naršyklės užgrobėjas pakeičia naršyklės nustatymus. Kaip ir minėjome, šio užgrobėjo siūloma interneto paieška jums pateiks daugiau „nupirktų” paieškos rezultatų, o ne jums aktualių nuorodų, todėl naudotis ja nerekomenduojame. Paspaudus ant reklamų, galima patekti į pavojingus ar nepageidautiną turinį tiekiančius puslapius. Mybeginning123 kūrėjai teigia, jog už trečiųjų šalių svetaines bei jų siūlomą turinį jie neatsako, todėl vartotojai turėtų kruopščiai perskaityti tokių svetainių privatumo politikos bei naudojimo sąlygų dokumentus. Akivaizdu, jog vartotojai nėra linkę švaistyti laiko šių dokumentų skaitymui. Negana to, minėtasis naršyklės užgrobėjas įdiegia sekimo slapukus ir netrukus pradeda rinkti įvairią asmens neidentifikuojančią informaciją, pavyzdžiui, vartotojo paieškos užklausas, aplankytų svetainių sąrašą, bei stebėti, kiek laiko vartotojas praleidžia vienoje ar kitoje svetainėje. Surinktą informaciją naršyklės užgrobėjas dažniausiai naudoja tikslinių reklamų parinkimui, kurios, savaime suprantama, atsiras paieškos rezultatuose. Toks informacijos rinkimas yra tik dar viena priežastis pašalinti Mybeginning123.com.

Kaip apsaugoti kompiuterį nuo naršyklės užgrobėjų?

Žmonės, norintys apsaugoti savo kompiuterį nuo tokių nepageidaujamų programų turėtų atsakingiau žiūrėti į naujų programų diegimo procedūrą. Dažniausiai kompiuterių vartotojai mano, jog įrašyti naujas kompiuterines programas itin lengva – pakanka tik keletą kartų paspausti „Next” mygtuką, o galiausiai – „Finish.” Deja, tai pats greičiausias būdas įsidiegti gausybę nepageidaujamų programų to nė nežinant. Programų įdiegimo vedliai dažniausiai siūlo du skirtingus programos įrašymo variantus – „Default/Standard” arba „Custom/Advanced.” Siūlome rinktis pastarąjį – gausite prieigą prie visų su jūsų pageidaujama programa susietų (angl. bundled) programų sąrašą bei galėsite jų atsisakyti pašalindami varneles, esančias šalia jų. Išvydę eilutę su „set Mybeginning123 as home and new tab page in web browsers” tekstu nedvejokite ir neleiskite šiai nepageidaujamai programai patekti į jūsų kompiuterį.

Ištrinkite Mybeginning123.com savarankiškai arba naudokite antivirusinę programą

Mybeginning123.com virusą galite pašalinti ir be automatinės virusų šalinimo programos, tačiau privalėsite atidžiai sekti mūsų paruoštas instrukcijas. Jas rasite žemiau. Žinoma, jei norite įsibrovėlį pašalinti greitesniu ir lengvesniu būdu, naudokite automatinę virusų šalinimo programą. Norime atkreipti jūsų dėmesį į tai, jog antivirusinės programos ne visada gali aptikti tokias potencialiai nepageidaujamas programas – dažniausiai jos būna sukurtos pačių pavojingiausių virusų, o ne potencialiai nepageidaujamų programų šalinimui. Žinoma, jei jau turite antivirusinę programą, tikrai nepakenks, jei paleisite sistemos skenavimą ir pabandysite aptikti šį naršyklės užgrobėją. Jei problemos išspręsti nepavyks, sekite šias instrukcijas.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės Reimage Reimage Cleaner Intego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Mybeginning123.com viruso pašalinimas:

Ištrinkite Mybeginning123.com iš Windows sistemų

Norint ištrinti Mybeginning123 virusą, pirmiausiai pašalinkite visas įtartinai atrodančias programas per Control Panel nustatymų panelę. Žemiau pateiktas viruso šalinimo gidas nurodo, kaip ją atsidaryti. Nepamirškite sutvarkyti ir interneto naršyklių šaukinių (žiūrėti paveikslėlius žemiau).

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Mybeginning123.com ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Mybeginning123.com ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
 5. Ištrinkite Mybeginning123.com iš Windows nuorodų
  Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant Mozilla Firefox ikonėlės ir pasirinkite Properties. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant naršyklės ikonėlės ir pasirinkite 'Properties'
 6. Pasirinkite Shortcut kortelę ir patikrinkite Target laukelį. Ištrinkite pavojingą nuorodą, kuri yra susijusi su jūsų virusu. Pasirinkite 'Shortcut' ir pašalinkite 'http://isearch.babylon.com...' ar kitą įtartiną svetainę

Pakartokite šiuos žingsnius su kiekviena iš jūsų kompiuteryje esančių naršyklių, įskaitant Internet Explorer ir Google Chrome. Taip pat įsitikinkite, kad patikrinote visas jų saugojimo vietas, įskaitant darbalaukį, Start Menu ir užduočių juostą.

Ištrinkite Mybeginning123.com iš Mac OS X sistemos

Patikrinkite savo Mac sekdami čia pateiktas instrukcijas.

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Mybeginning123.com bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Mybeginning123.com iš Internet Explorer (IE)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Mybeginning123.com ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Mybeginning123.com šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite Mybeginning123.com virusą iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Mybeginning123.com iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Mybeginning123.com iš Mozilla Firefox (FF)

Firefox interneto naršyklę galima sutvarkyti taip:

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Mybeginning123.com ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir pasirinkite Options General.
 4. Čia pašalinkite pavojingą nuorodą, kuri yra susijusi su jūsų virusu ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą arba tiesiog spustelėkite ant Restore to default.
 5. Spuspelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Eikite į 'General' ir ištrinkite pavojingas nuorodas ir 'Home Page' skilties arba spustelėkite ant 'Restore to Default'. Spauskite 'OK'.
 6. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 7. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Mybeginning123.com šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Mybeginning123.com iš Google Chrome

Chrome naršyklė yra viena pagrindinių naršyklės užgrobėjų taikinių, tad būtinai patikrinkite, ar joje nėra kokių nors įtartinų plėtinių, pridėtų be jūsų žinios ar sutikimo.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Mybeginning123.com ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage), jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 4. Čia, On startup parinktyje, suraskite Open a specific page or set of pages ir spustelėkite ant Set pages. Paspaudę ant meniu, pasirinkite 'Settings' ir 'Set pages'
 5. Pasirodžius naujam langui, ištrinkite su jūsų virusu susijusias nuorodas ir įveskite jūsų norimos svetainės adresą. Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 6. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 7. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 8. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 9. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 10. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Mybeginning123.com pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Mybeginning123.com iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Mybeginning123.com bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia, kaip jau buvo parodyta anksčiau, pasirinkite Preferences ir eikite į General.
 4. Čia patikrinkite Homepage laukelį. Jeigu jis buvo pakeistas, pašalinkite jums nepatinkantį svetainės adresą ir įveskite tą, kurį norite naudoti savo paieškoms Internete. Nepamirškite įtraukti "http://" prieš įrašydami savo pasirinktos svetainės adresą. Kai esate 'General', pašalinkite kenksmingą URL adresą ir įveskite savo pageidaujamą pradinį puslapį
 5. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 6. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Mybeginning123.com pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi vyriausybėje kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šėšėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo iniciatyvų internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši VPN programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla ir pasitinkite pasirinktu interneto paslaugų teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Dėl savo pačių neatsargaus elgesio, kompiuterių vartotojai gali patirti įvarių nuostolių, kuriuos sukelia kompiuteriniai virusai. Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.

Kaskart atlikus sistemos pakeitimus rekomenduojama lygiagrečiai atnaujinti ir atsargines duomenų kopijas. Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. 

Turėdami naujausias svarbių dokumentų bei projektų kopijas išvengsite rimtų nemalonumų. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie virusų prevenciją

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-mybeginning123-com-virus.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Mybeginning123.com virus