Sudėtingumo skalė:  
  (14/100)

Findoncloud.com viruso šalinimas (Gru 2016 atnaujinimas) - Nemokamos instrukcijos

parašė Julija Splinters - - | Tipas: Naršyklės užgrobėjai

Viskas, ką turite žinoti apie Findoncloud.com virusą

Iš pirmo žvilgsnio Findoncloud.com virusas atrodo kaip niekuo neišsiskirianti paieškos sistema. Jos dizainas ir siūlomos funkcijos atrodo patraukliai, tačiau neaptariame ja naudotis. Iš tiesų, mes siūlome pašalinti Findoncloud.com vos tik ji pasirodė kompiuterio ekrane. Tikriausiai jus domina argumentai, kodėl norime atkalbėti nuo naudojimosi šia paieškos sistema. Informacinių technologijų specialistai šią programą priskyrė prie naršyklės užgrobėjų (angl. browser hijacker[1]), kuri stipriai sumažina naršymo internete kokybę ir saugumą. Žinoma, jos kūrėjai teigia priešingai ir siekia įtikinti, kad tai patikimas ir kokybiškas įrankis, leidžiantis greitai ir lengvai surasti pačius geriausius paieškos rezultatus internete. Naršyklės užgrobėjas taip pat gali užtvindyti jūsų kompiuterio ekraną milžinišku kiekiu pačių įvairiausių reklamų. Be to, jeigu leisite šiai potencialiai pavojingai programai (angl. potentially unwanted program) ilgiau užsibūti jūsų kompiuteryje, pastebėsite, kad jūsų pašto dėžutė yra užtvindyta komerciniais naujienlaiškiais ir interneto šiukšlėmis. Tad skubus Findoncloud.com pašalinimas yra tikrai vertas dėmesio, jeigu nenorite susidurti su gausybe beverčių reklamų. O ReimageIntego padės lengvai atsikratyti šia kenkėjiška programa.

Internete apstu pačių įvairiausių naršyklės užgrobėjų, todėl lengva pasiklysti skirtingų paieškos sistemų gausoje ir susigundyti išbandyti vieną jų. Vienos jų sudomina interneto vartotojus savo unikaliu dizainu ar spalvine gama, kitos priešingai – paprastu minimalistiniu dizainu ir pateikiamomis nuorodomis. Find On Cloud paieškos sistemos išskirtinumas yra tas, kad ji stengiasi sudominti vartotojus pateikdama įkvepiančius fono paveikslėlius ir greitą prieigą prie įvairių tinklalapių. Įdomu tai, kad tarp jų galima rasti nuorodas, kurios veda į pornografinio turinio tinklalapius. Findoncloud.com virusas taip pat gali inicijuoti peradresavimus į pačius keisčiausius tinklalapius ir taip drumsti naršymą internete, tačiau tai dar ne viskas. Kai kurie šių tinklalapių gali būti pavojingi[2], todėl apsilankę jame galite susidurti su kitu, kur kas rimtesniu kompiuteriniu virusu. Būtent dėl šios priežasties svarbu atsikratyti kuo greičiau.
Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad Findoncloud.com naršyklės užgrobėjo kūrėjai neprisiima jokios atsakomybės už reklamuojamas ir paieškos rezultatuose parodomas nuorodas. Jie taip pat neatsako ir už trečiųjų šalių slapukus, kurie gali pradėti rinkti informaciją apie jus. Tad informacija, susijusi su naršymo įpročiais ar tam tikri kontaktiniai duomenys gali lengvai patekti į reklamos kompanijų rankas, o tuomet jūsų pašto dėžutė lūš nuo specialių pasiūlymų ar nuolaidų. Šiais pasiūlymais džiaugtis tikrai nėra ko, kadangi juose gali slėptis failus užkoduojantys virusai, kaip Locky[3] ar Cerber[4].

Findoncloud.com virusas - tai nepatikima paieškos sistema

Kokia tikimybė užsikrėsti šiuo kompiuteriniu virusu?

Daugeliui kompiuterių naudotojų nepavyksta prisiminti, kada Findoncloud.com virusas galėjo įsibrauti. Taip yra todėl, kad virusas plinta kartu su kitomis programomis ir pasislepia po rekomenduojamais („Recommended“, „Quick“, „Standard“ ir pan.) įdiegimo nustatymais, kurie neinformuoja apie papildomas programas. Tokiu būdu plinta daugelis potencialiai pavojingų programų, todėl vartotojams svarbu išmokti saugiai įdiegti programas. Jeigu naujų programų įdiegimui pasirinksite išplėstinius („Custom“, „Advanced“) įdiegimo nustatymus, tuomet galėsite užkirsti kelią visoms nepageidaujamoms programoms. Šis metodas leidžia išvysti siūlomas įdiegti programas bei jų atsisakyti, paprasčiau nužymint varneles. Internete gausu pačių įvairiausių virusų ir kompiuterinių užkratų, kurie plinta taikydami skirtingus metodus, todėl svarbu imtis visų įmanomų saugumo priemonių[5], kad sumažintumėte susidūrimo su virusu riziką.

Findoncloud.com panaikinimo instrukcijos

Jeigu ieškote greito ir efektyvaus būdo kaip pašalinti Findoncloud.com virusą, tuomet jums patariame įdiegti antivirusinę programą. Tokios programos yra kuriamos tam, kad surastų ir pašalintų potencialiai pavojingas programas bei virusus. Tačiau prieš pradėdami viruso pašalinimą, turite atnaujinti antivirusinę programą, kad ši būtų pajėgi surasti visus kenkėjiškus komponentus. Jeigu nenorite naudotis papildomomis programomis ir norite pašalinti virusą savarankiškai, tuomet jums padės mūsų parengtos instrukcijos, esančios straipsnio pabaigoje. Tačiau nepamirškite, kad rankinis Findoncloud.com pašalinimas gali pareikalauti kur kas didesnių pastangų ir atimti nemažai laiko.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Findoncloud.com viruso pašalinimas:

Ištrinkite Findoncloud.com iš Windows sistemų

Sekite žemiau pateiktomis instrukcijomis ir pašalinkite Findoncloud.com virusą kartu su visomis įtartinomis programomis, kurios netikėtai atsidūrė jūsų kompiuteryje.

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Findoncloud.com ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Findoncloud.com ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
 5. Ištrinkite Findoncloud.com iš Windows nuorodų
  Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant Mozilla Firefox ikonėlės ir pasirinkite Properties. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant naršyklės ikonėlės ir pasirinkite 'Properties'
 6. Pasirinkite Shortcut kortelę ir patikrinkite Target laukelį. Ištrinkite pavojingą nuorodą, kuri yra susijusi su jūsų virusu. Pasirinkite 'Shortcut' ir pašalinkite 'http://isearch.babylon.com...' ar kitą įtartiną svetainę

Pakartokite šiuos žingsnius su kiekviena iš jūsų kompiuteryje esančių naršyklių, įskaitant Internet Explorer ir Google Chrome. Taip pat įsitikinkite, kad patikrinote visas jų saugojimo vietas, įskaitant darbalaukį, Start Menu ir užduočių juostą.

Ištrinkite Findoncloud.com iš Mac OS X sistemos

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Findoncloud.com bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Findoncloud.com iš Internet Explorer (IE)

Naršyklės užgrobėjas galėjo įdiegti naujų plėtinių Internet Explorer naršyklėje, todėl sekite žemiau pateiktomis instrukcijomis ir pašalinkite visus nepageidaujamus plėtinius.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Findoncloud.com ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Findoncloud.com šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite Findoncloud.com virusą iš Microsoft Edge

Findoncloud.com virusas sugeba įdiegti naršyklės įskiepius be jūsų žinios, todėl turite surast ir pašalinti visas nepageidaujamas aplikacijas.

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Findoncloud.com iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Findoncloud.com iš Mozilla Firefox (FF)

Patikrinkite plėtinių sąrašą Mozilla Firefox naršyklėje. Virusas galėjo savavališkai įdiegti pačių įvairiausių aplikacijų, kurios gali sekti jūsų naršymo istoriją, generuoti daug reklamų ir inicijuoti pakartotinį Findoncloud.com ataką.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Findoncloud.com ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir pasirinkite Options General.
 4. Čia pašalinkite pavojingą nuorodą, kuri yra susijusi su jūsų virusu ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą arba tiesiog spustelėkite ant Restore to default.
 5. Spuspelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Eikite į 'General' ir ištrinkite pavojingas nuorodas ir 'Home Page' skilties arba spustelėkite ant 'Restore to Default'. Spauskite 'OK'.
 6. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 7. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Findoncloud.com šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Findoncloud.com iš Google Chrome

Po viruso atakos svarbu peržiūrėti Google Chrome naršyklėje įdiegtus plėtinius. Naršyklės užgrobėjas galėjo įdiegti įtartinų ir pavojingų plėtinių, kuriuos turite pašalinti taip, kaip parodyti instrukcijose.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Findoncloud.com ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage), jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 4. Čia, On startup parinktyje, suraskite Open a specific page or set of pages ir spustelėkite ant Set pages. Paspaudę ant meniu, pasirinkite 'Settings' ir 'Set pages'
 5. Pasirodžius naujam langui, ištrinkite su jūsų virusu susijusias nuorodas ir įveskite jūsų norimos svetainės adresą. Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 6. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 7. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 8. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 9. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 10. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Findoncloud.com pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Findoncloud.com iš Safari

Findoncloud.com naršyklės užgrobėjas galėjo įdiegti naujų plėtinių, kurie gali sukelti pačių įvairiausių nepatogumų ir problemų naršant internete. Tad nieko nelaukdami raskite ir pašalinkite juos.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Findoncloud.com bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia, kaip jau buvo parodyta anksčiau, pasirinkite Preferences ir eikite į General.
 4. Čia patikrinkite Homepage laukelį. Jeigu jis buvo pakeistas, pašalinkite jums nepatinkantį svetainės adresą ir įveskite tą, kurį norite naudoti savo paieškoms Internete. Nepamirškite įtraukti "http://" prieš įrašydami savo pasirinktos svetainės adresą. Kai esate 'General', pašalinkite kenksmingą URL adresą ir įveskite savo pageidaujamą pradinį puslapį
 5. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 6. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Findoncloud.com pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Saugiai prisijunkite prie savo interneto svetainės, kad ir kur bebūtumėte

Bedirbant su tinklaraščiu, interneto svetaine ar kitu projektu, kurį turite nuolat prižiūrėti, jums gali tekti prisijungti prie serverio ir turinio valdymo sistemos kur kas dažniau nei įprasta. Bene geriausias sprendimas kuriant saugesnį tinklą – statinis/pastovus IP adresas.

Jeigu nustatysite prie jūsų įrenginio pririštą statinį IP adresą, palengvinsite serverio ar tinklo valdytojo darbą, kurie kontroliuoja prisijungimus ir veiklą. Be to, būtent taip išvengsite kai kurių autentifikavimo keblumų ir galėsite naudotis savo banko sąskaitomis nuotoliniu būdu, nesukeldami įtarimo su kiekvienu prisijungimu, kai būsite kitoje vietoje.

Tokie VPN programinės įrangos tiekėjai kaip Private Internet Access gali jums padėti, jei norite kontroliuoti savo internetinę reputaciją ir lengvai valdyti projektus, kad ir kokioje pasaulio vietoje bebūtumėte. Geriau neleisti prie jūsų svetainės prisijungti iš skirtingų IP adresų. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Julie Splinters
Julie Splinters - Virusų šalinimo specialistė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Šaltiniai
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-findoncloud-com-virus.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Findoncloud.com virus