Fastsupport.com šalinimas (Papildytas vadovas) - Vas 2021 atnaujinimas

parašė Ugnius Kiguolis - -   www.fastsupport.com Scam | Tipas: Malware

Fastsupport.com – legali programa, kuri yra naudojama kenksmingų programų įrašymui į kompiuterį

Fastsupport.com melaginga programaFastsupport.com yra nusikaltėlių perdaryta melaginga programa, kuri pasiekia kompiuterį nepastebimai.

Fastsupport.com yra legali programa, kuri kompiuteryje pasirodo kartu su GoToAssist.exe procesu. Ši programa veikia kaip pagalbinė priemonė kompiuterių specialistams, kadangi suteikia jiems galimybę prisijunti prie kompiuterio nuotoliniu būdu ir padeda pataisyti įvairius sistemos trukdžius. Vis dėlto, įvairūs įsilaužėliai atrado būdą, kaip panaudoti šią programą saviems tikslams. Naudodami Fastsupport.com, internetiniai nusikaltėliai platina padirbtus prašymus, reikalaujančius, kad kompiuterių vartotojai leistų jiems prisijungti prie kompiuterio sistemos. Tokiu būdu yra platinamos įvairios kenksmingos programos, kurios vėliau sukelia rimtų sistemos problemų.

Pavadinimas Fastsupport.com
Rūšis Potencialiai nepageidaujama programa
Procesas GoToAssist.exe
Simptomai Esate nukreipiamas į įvarius tinklalapius, kuriuose yra prašoma prieigos prie jūsų kompiuterio sistemos. Tai yra daroma siekiant „pataisyti“ iškilusias problemas. Šitaip nusikaltėliai patenka į sistemą arba bando pavogti asmeninę informaciją
Plitimas Įvairūs puslapiai, reklamuojantys šią melagingą reklamą, yra rodomi pirmose Google pozicijose. Taip pat, platinimui yra naudojamos adware tipo programos, kurios pasiekia kompiuterį per kitas legalias programas
Pašalinimas Ekspertai įspėja, kad gali iškilti nedidelių sunkumų bandant aptikti tokio tipo infekciją. Fastsupport pašlinimui siūlome naudoti ReimageIntego

Bandydami pasiekti savo aukas, internetiniai nusikaltėliai prikuria daugybę netikrų puslapių, kurie pasirodo pirmose paieškos rezultatų pozicijose. Šie puslapiai platina įvairias paslaugas ir programas, kurios apgaudinėja žmones ir įtikina juos pasinaudoti Fastsupport.com teikiamomis galimybėmis bei pataisyti įvairias sistemos problemas. Būkite budrūs, nes minėti tinklalapiai dažnai atrodo legalūs, nors taip tikrai nėra. Žmonės dažnai pasigauna, kadangi nesugeba atskirti melo nuo tiesos. Deja, bet taip galima pakliūti tiesiai į įsilaužėlių sukurtus spąstus. Šiuo atveju, vartotojai leidžia hakeriams prisijungti prie savo kompiuterio sistemos ir joje atlikti jiems reikalingus pakeitimus.

GoToAssist.exe/Fastsupport.com virusas gali būti platinamas ir reklamų pavidalu, kurios paprastai teigia, jog sistema yra užkrėsta ir reikalauja tvarkymo. Tuomet pasiūloma „certifikuotiems Microsoft ekspertams“ suteikti prieigą prie kompiuterio, kad jie galėtų jį sutvarkyti.

Būkite atsargūs, nes tokio tipo reklamos yra labai pavojingos. Paspaudę ant tokio pranešimo jūs rizikuojate užkrėsti savo kompiuterį rimtu virusu.

Dažniausiai nusikaltėliai, kurie naudoja Fastsupport.com ir kitas apgaulingas programas, bando užkrėsti savo aukas šiais virusais:

 • Trojanais;
 • Spyware tipo virusais;
 • Ransomware tipo virusais;
 • Potencialiai nepageidaujamomis programomis.

Jeigu aptikote šią melagingą programą internete, patariame užverti naršyklės langą, ir patikrinti kompiuterį su antivirusine programa, kad įsitikintumėte, jog sistema vis dar yra saugi. Dažniausiai, adware tipo programos, naršyklių užgrobėjai, ir kitos nepageidaujamos programos stengiasi sleptis nuo savo aukos ir taip atidėlioja pašalinimą iš sistemos.

Turėkite omenyje, jog originalioji Fastsupport programos versija ir jos kūrėjai neturi nieko bendro su šiomis apgavystėmis. Jeigu jūsų kompiuteris yra užkrėstas, jūs galite pašalinti Fastsupport.com profesionalios antivirusinės ReimageIntego pagalba.

Kai pabaigsite Fastsupport.com pašalinimą, įsitikinkite, jog kiekviena naršyklė, įskaitant Mozilla Firefox, Internet Explorer, Google Chrome, Safari, Microsoft Edge, yra švari. Tam naudokite išsamias instrukcijas, kurios yra pateiktos žemiau.

Fastsupport.com apgaulinga aplikacijaDėka Fastsupport.com apgaulingos programos, vartotojai rizikuoja pateikti savo asmeninius duomenis nusikaltėliams.

Žmonės susiduria su Fastsupport.com agavystėmis apgaulingų programų dėka

Anot NoVirus.uk ekspertų, dažniausiai žmonės susiduria su melagingomis programos netyčia spustelėdami Google paieškos pateiktus rezultatus. Netikra programos versija atrodo beveik lygiai taip pat kaip ir legalioji. Dėl to žmonės būna lengvai apgaunami.

Šią programą vartotojai įsirašo kartu su kitomis nemokamomis programomis to net nepastebėdami. Šis aplikacijų platinimo metodas yra plačiai žinomas ir naudojamas visame pasaulyje. Žmonės, kurie nekreipia dėmesio į programų įrašymo punktus, gali lengvai sukelti pavojų savo kompiuterio sistemoms.

Norėdami išvengti visų nepageidaujamų programų, jūs turite:

 1. Atžymėti Quick/Recommended nustatymų parinktį;
 2. Pasirinkti Custom/Advanced skiltį;
 3. Atžymėti visas nereikalingas, įrašymui paruoštas, aplikacijas;
 4. Patikrinti kompiuterio sistemą naudodamiesi antivirusine.

Atsikratykite Fastsupport.com ir apsaugokite savo kompiuterį

Jei jūsų kompiuteris pradėjo elgtis keistai, patikrinkite sistemą ir suraskite visus nepageidaujamus bei pavojingus komponentus, kurie galėtų būti susiję su šia programa. Norėdami pradėti Fastsupport.com pašalinimą, pirmiausiai, turėtumėte išširinkti tinkamą antivirusinę programą ir, jos pagalba, pilnai nuskaityti kompiuterį. Jeigu norite būti užtikrinti, jog ji ne tik nukenksmins virusą, bet ir panaikins jo daugkartinio pasirodymo tikimybę, peržiūrėkite mūsų siūlomas antivirusines programas, kurios yra pateiktos žemiau.

Kai pašalinsite Fastsupport.com virusą, perkraukite kompiuterį ir dar kartą jį patikrinkite antivirusinės programos pagalba. Toliau iš naujo nustatykite visas naršykles, kuriomis naudojatės.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Fastsupport.com pašalinimas:

Ištrinkite Fastsupport.com iš Windows sistemų

Ištrinkite Fastsupport.com iš savo Windows operacinės sisemos:

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Fastsupport.com ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Fastsupport.com ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite Fastsupport.com iš Mac OS X sistemos

Panaikinkite nepageidaujamas programas iš Mac OS:

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Fastsupport.com bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Fastsupport.com iš Internet Explorer (IE)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Fastsupport.com ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Fastsupport.com šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite Fastsupport.com iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Fastsupport.com iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Fastsupport.com iš Mozilla Firefox (FF)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Fastsupport.com ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Fastsupport.com šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Fastsupport.com iš Google Chrome

Atnaujinkite Google Chrome nustatymus ir pašalinkite pavojingus priedus:

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Fastsupport.com ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Fastsupport.com pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Fastsupport.com iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Fastsupport.com bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Fastsupport.com pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Fastsupport.com registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Saugiai prisijunkite prie savo interneto svetainės, kad ir kur bebūtumėte

Bedirbant su tinklaraščiu, interneto svetaine ar kitu projektu, kurį turite nuolat prižiūrėti, jums gali tekti prisijungti prie serverio ir turinio valdymo sistemos kur kas dažniau nei įprasta. Bene geriausias sprendimas kuriant saugesnį tinklą – statinis/pastovus IP adresas.

Jeigu nustatysite prie jūsų įrenginio pririštą statinį IP adresą, palengvinsite serverio ar tinklo valdytojo darbą, kurie kontroliuoja prisijungimus ir veiklą. Be to, būtent taip išvengsite kai kurių autentifikavimo keblumų ir galėsite naudotis savo banko sąskaitomis nuotoliniu būdu, nesukeldami įtarimo su kiekvienu prisijungimu, kai būsite kitoje vietoje.

Tokie VPN programinės įrangos tiekėjai kaip Private Internet Access gali jums padėti, jei norite kontroliuoti savo internetinę reputaciją ir lengvai valdyti projektus, kad ir kokioje pasaulio vietoje bebūtumėte. Geriau neleisti prie jūsų svetainės prisijungti iš skirtingų IP adresų. 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis