Sudėtingumo skalė:  
  (39/100)

Delfi kriptovaliutų apgavystė. Kas tai ir kam ji yra naudojama

parašė Olivija Moreli - - | Tipas: Malware

Delfi kriptovaliutų apgavystė: Delfi vardu besinaudojantys internetiniai sukčiai vilioja iš nieko neįtariančių asmenų pinigus

Delfi afera

Delfi kriptovaliutų apgavystė – naujausias internetinių sukčių sugalvotas būdas pasipelnyti iš naivių žmonių. Tam jie pasitelkė žinomus vardus, tokius kaip Andrius Tapinas, Nerijus Numavičius, Arūnas Valinskas ir Agnė Jagelavičiūtė. Dėmesio patraukimui buvo pasitelktas vieno iš populiariausių žinių portalų pavadinimas – Delfi.lt. 

Šią Delfi apgavystę, kuri skelbia apie naujus pasipelnymo ir investavimo būdus, platinantys sukčiai dėmesį pritraukia Facebook reklamomis. Asmenys, kurie „pasimovė“ ant skambių antraščių kabliuko, toliau yra peradresuojami į kenkėjiškas interneto svetaines. Vienas nukreipimas po kito ir vartotojui yra pasiūloma susikurti anketą specialioje svetainėje ir pradėti kaupti bei investuoti pinigus, dažniausiai – kriptovaliutą. Tokios registracijos gali ne tik išvilioti iš jūsų pinigus, bet ir įrašyti į jūsų kompiuterį sekimui naudojamus virusus.

Pavadinimas  Delfi kriptovaliutų apgavystė
Viruso tipas Melaginga reklama, apgavystė (angl. scam)[1] 
Veikimo principas Kad pritrauktų dėmesį, naudojasi žinomais vardais; nukreipia į kenkėjiškus portalus; skatina investuoti žadėdami didžiules pajamas
Rizikos
 • Didelių pinigų sumų netekimas
 • Vertingos infromacijos atskleidimas pavojingiems asmenims (detalės, kurias atskleidžiame registruodamiesi gali būti panaudotos tolimesnėse sukčių kampanijose)
 • Virusai
PlAtikimas Socialiniai tinklai (Facebook, Instagram, kiti), reklamos Internetinėse svetainėse
Pašalinimo būdas
 • Venkite melagingų reklamų, būkite budrūs socialiniuose tinkluose, nespauskite ant įtartinų nuorodų;
 • Venkite bet kokio naršymo melagingose svetainėse, nesiregistruokite svetainėse, kurios atrodo įtartinai
Susiję puslapiai
 • olympusmarkets.com 
 • aspenholding.com
 • worldrockstar.today
 • ethereum-codes.co

Klastinga afera prasideda nuo efektyvių, dėmesį pritraukiančių reklamų socialiniuose tinkluose, kuriose figuruoja žinomi vardai ir pavardės, televizijos kanalai ir žinių svetainės. Tapino, Valinsko ar Numavičiaus pavardės skelbiamos prie tokių antraščių kaip „atrado naują būdą investuoti“, „atskleidė pelningą paslaptį“, „investicija stebina ekspertus ir gąsdina bankus“, ir „didieji bankai netekę žado“.

Delfi poralo pavadinimą apgavikai naudoja kaip priemonę, skirtą patvirtinti naujienos realumą. Deja, taip pat dažnai minimi ir populiarių laidų pavadinimai, jų vedėjų pavardės ir panaši informacija, kadangi kai kurios apgavystės formos naudoja schemą, kuri remiasi intriga, jog konkretus asmuo atskleidė savo praturtėjimo paslaptį būtent televizijos pokalbių laidoje. Tokie straipsniai, pranešantys apie televijos laidų turinį, Lietuvos žiniasklaidoje pasitaiko dažnai, tad į akis pats apgavystės formatas nekrenta. 

Vis dėlto, Delfi afera skiriasi nuo kitų tokio pobūdžio straipsnių tuo, kad čia atskleidžiamos konkrečios platformos ir portalai, investicijų projektai, kurių pagalba kiekvienas susidomėjęs gali investuoti į kriptovaliutas ir praturtėti.

Kriptovaliutų investavimo apgavikiška kampanija tęsiasi kai vartotojas atsiduria portale, į kurį nukreipia kenkėjiškos reklamos ir fiktyvūs Delfi straipsniai, plintantys socialinėse medijose. Tokios žinutės veda į užsienio naujienų portalus arba tiesiai į kriptovaliutų svetaines, tokias kaip ethereum-codes.co. Jose auka yra skatinama užsiregistruoti ir investuoti savo lėšas, kad galėtų uždirbti dešimtis tūkstančių per savaitę. 

15min tyrimas parodė, jog viena iš tokių apgavysčių yra susijusi su „Next Trade Ltd“.[2] Vartotojui užsiregistravus į investavimo platformą, įvesta informacija tampa šios kompanijos nuosavybe ir gali būti naudojama reklaminiams tikslams. Dar viena susijusi kompanija – „Aspen Holding“, jau yra žinoma Lietuvos bankui ir yra įtraukta į juoduosius sąrašus.[3]

Tokios investavimo aferos net įdarbina paprastus žmones, kurie dirba konrečiai Forex platformai ir padeda siūlyti investavimo galimybes žmonėms visame pasaulyje. Internete rasti net keli tokio darbo pasiūlymai, laukiantys paraiškų iš įvairių pasaulio valstybių piliečių. Juos platina rinkodaros kompanijos ar kitokios kriptovaliutų investicijomis užsiimančios platformos. Pasiūlymai vilioja sumomis, kurias darbuotojas gauna už vieną į portalą atviliotą investuotoją. Už pirmą kartą investuojantį asmenį galima sulaukti net ir 500 dolerių atlygio.

Delfi kriptovaliutų apgavystėDelfi kriptovaliutų apgavystė - afera, kuri nelegaliai naudoja žinomus veidus ir vardus. Tokie portalai ir platformos, kuriuose sukčiai siūlo investuoti pinigus, gali niekada negrąžinti jums jūsų investuotų lėšų.

Registruojantis, prašoma asmeninės informacijos, tame tarpe ir telefono numerio. Atskleidus tokius duomenis, Delfi kriptovaliutų apgavystės aukos gali sulaukti ir neaiškių skambučių iš nusikaltėlių. Išanalizavus vieną iš tokių kampanijų, buvo atskleista, kad, vos tik auka nurodo savo kontaktinę informaciją, sukčiai bando susisiekti su aukomis ir toliau įtikinėja juos investuoti.

Kriptovaliutų investavimo afera užsiimantys nusikaltėliai paskambinę iš Jungtinės Karalystės (+44 20 3966 7246) teigė, kad siūlo galimybę užsidirbti dar daugiau ir suteikia pagalbą pervedant lėšas. Asmuo kitame telefono gale kalba ne lietuviškai ir ne angliškai, bet rusiškai, o paprašius kalbėti anglų kalba skambintojas dingsta.

Vėliau skambutis iš lietuviško laidinio numerio (+370 (5) 214 1423) tęsiasi anglų kalba ir vėl tęsiami pažadai apie investicijas ir galimus turtus tačiau mainais prašoma pervesti bent 250 dolerių, kad investicija būtų užtikrinta. Tokie telefoniniai pokalbiai tęsiasi daugiau nei kelias dienas, nes sukčiai yra suinteresuoti jus įtikinti, kad galimybės užsidirbti taip paprastai pasitaiko ypač retai.

Delfi kriptovaliutų virusui priklausantys telefono numeriai negali būti susieti su jokiais asmenimis, nes jais naudojasi virtualus operatorius, pasitelkiantis peradresavimo paslaugas. Kita identifikacinė informacija susijusiu su šia sukčių afera:

 • mokėjimai vykdomi per Bulgariją;
 • pagrindinė kompanija registruota Vanuatu;
 • rinkodaros pasiūlymai teikiami iš Izraelyje registuotos įmonės.

Kriptovaliutų investavimo afera nėra susijusi su garsiais žmonėmis ar tokiais investuotojais kaip Nerijus Numavičius, Arūnas Valinskas ar Agnė Jagelavičiūtė. Patys asmenys, kurių veidai, vardai ir pavardės naudojami šioje aferoje jau ne kartą paskelbė viešus pareiškimus, kad jokio ryšio su tokiomis investicijomis nėra. Žurnalisto Andriaus Tapino pareiškimas savo socialinėje paskyroje skamba taip:

Aš neprekiauju kriptovaliutomis, televizijoje nepasakoju, kaip greitai praturtėjau ir negąsdinu didžiųjų bankų. Tai yra sukčiai – nusikaltėliai, kurie nori išvilioti iš jūsų pinigus. Tai, ką jūs matote naujienų portaluose, „Youtube“ ar „Facebook“ yra nusikalstama veikla, apie ją reikėtų pranešti. Nežinau, kaip galima tuo patikėti, bet labai prašau, dabar jau turbūt labai labai prašau – įjunkit smegenis ir netikėkit.

Tokią sukčių aferą galite sutikti įvairiuose portaluose, Facebook ar kituose socialiniuose tinkluose. Svarbiausia yra vengti bet kokio naršymo įtartinose svetainėse, paspaudimų ant neaiškių reklamų ir registravimosi melagingose anketose, nes toks elgesys gali sukelti rimtų pasekmių. Pašalinkite Delfi kriptovaliutų pasiūlymus uždarydami iššokančius langus. 

Delfi kriptovaliutų investavimo apgavystėDelfi kriptovaliutų investavimo apgavystė - apgavystė, skatinanti žmones investuoti į įtartinas operacijas. Kenkėjiškos raklamos vilioja žinomomis pavardėmis.

Kriptovaliutų investavimo virusų veikimo ir plitimo principas – partnerysčių marketingas

Delfi afera taikosi į konkrečias amžiaus grupes arba auditorijas, parinktas pagal jau turimą informaciją apie vartotojus. nemaža dalis tokių melagingų pranešimų turi ir konkrečius dėmesį gaudančius teiginius, kurie teigia, kad tai yra pasiūlymas visoms moterims, mamoms arba žmonėms gimusiems 1961-1984 metais. Tai tik apgavystės modelis, kuris sulaukia daugiau teigiamų rezultatų. 

Tokios socialinių tinklų, naujienų portalų žinutės ir reklamos yra būdas kenkėjiškoms aferoms plisti. Kaip ir nesaugus internetinis turinys, kuris automatiškai įrašo ir peleidžia adware tipo programas ar kitokius kompiuterinius virusus. Saugokitės tokių marketingo kampanijų ir venkite lankytis portaluose, dėl kurių tikrumo nesate tikri. Toks turinys gali baigtis rimtomis bėdomis tiek su įrenginiu tiek su jūsų tapatybe ar privatumu.

Pašalinkite Delfi kriptovaliutų apgavystes ir patikrinkite sistemą, kad įsitikintumęte, jog ji nebuvo užkrėsta

Nepaisant visų su žymiais žmonėmis susijusių faktų, jūsų asmeninė informacija gali atsidurti rimtame pavojuje. Nesvarbu kaip įtikinamai sukčiai siūlo jums užsidirbti lengvų pajamų, greičiausiai jų tik neteksite, ypač jeigu prieš jus bus panaudotos suasmenintos apgavystės. Beje, į jūsų kompiuterį sukčiai gali bandyti įrašyti pavojingų programų, kurių pagalba jie taip pat gali bandyti rinkti jūsų asmeninė informaciją, infomaciją, susijusią su jūsų paties įrenginiu ar veikla internete. Dėl šios priežasties rekomenduojame kuo greičiau pašalinti kenkėjišką programą iš įrenginio.

Kad įsitikintumėte, jog jūsų kompiuteryje nėra virusų, mes rekomenduojame naudotis automatiniais įrankiais, skirtais šalinti virusus ir kenkėjiškas programas. ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner, ar Malwarebytes gali puikiai atlikti šį darbą už jus ir ištrinti su Delfi kriptovaliutų afera susijusias programas.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Delfi scam pašalinimas:

Ištrinkite Delfi scam iš Windows sistemų

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Delfi scam ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Delfi scam ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite Delfi scam iš Mac OS X sistemos

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Delfi scam bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Delfi scam iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Delfi scam iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Delfi scam iš Mozilla Firefox (FF)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Delfi scam ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Delfi scam šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Delfi scam iš Google Chrome

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Delfi scam ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Delfi scam pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Delfi scam iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Delfi scam bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Delfi scam pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Delfi scam registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Saugiai prisijunkite prie savo interneto svetainės, kad ir kur bebūtumėte

Bedirbant su tinklaraščiu, interneto svetaine ar kitu projektu, kurį turite nuolat prižiūrėti, jums gali tekti prisijungti prie serverio ir turinio valdymo sistemos kur kas dažniau nei įprasta. Bene geriausias sprendimas kuriant saugesnį tinklą – statinis/pastovus IP adresas.

Jeigu nustatysite prie jūsų įrenginio pririštą statinį IP adresą, palengvinsite serverio ar tinklo valdytojo darbą, kurie kontroliuoja prisijungimus ir veiklą. Be to, būtent taip išvengsite kai kurių autentifikavimo keblumų ir galėsite naudotis savo banko sąskaitomis nuotoliniu būdu, nesukeldami įtarimo su kiekvienu prisijungimu, kai būsite kitoje vietoje.

Tokie VPN programinės įrangos tiekėjai kaip Private Internet Access gali jums padėti, jei norite kontroliuoti savo internetinę reputaciją ir lengvai valdyti projektus, kad ir kokioje pasaulio vietoje bebūtumėte. Geriau neleisti prie jūsų svetainės prisijungti iš skirtingų IP adresų. 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - Kenkėjiškų programų analitikė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Šaltiniai
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-delfi-scam.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Delfi scam