Sudėtingumo skalė:  
  (31/100)

Critical ERROR scam šalinimas (Pašalinimo vadovas) - Sau 2021 atnaujinimas

parašė Olivija Moreli - - | Tipas: Malware

Critical ERROR — tai melagingas pranešimas, kuriame sukčiai apsimeta Microsoft atstovais

Critical ERROR melagingo pranešimo pavyzdys

Critical ERROR yra apgaulinga žinutė, kuri iš tiesų nėra susijusi su Microsoft. Ji naudojama siekiant įbauginti žmones su išgalvotomis Google Chrome, Microsoft Edge, Mozilla Firefox ir kitų naršyklių problemomis. Vartotojai gali susidurti su šiuo pranešimu naršant internete. Nusikaltėliai mėgina įtikinti vartotojus, kad svarbiai informacija gali grėsti pavojus. 

Tačiau norime įspėti, kad niekuomet neturėtumėte pasikliauti Google Chrome Critical ERROR ar panašiais pranešimais. Šių melagingų pranešimų pagalba sukčiai nori išvilioti iš vartotojų pinigus, kreditinių kortelių duomenis ar kitą svarbią informaciją. Taip pat, jie gali siekti užkrėsti jūsų kompiuterį įdiegiant virusą ar kitą pavojingą programą.

Pavadinimas

Critical ERROR pranešimas
Viruso tipas Sukčiavimas apsimetant technine pagalba (angl. Tech Support scam)
Versijos
 • Google Chrome Critical ERROR;
 • Microsoft Edge Critical ERROR pranešimas;
 • Mozilla Firefox Critical ERROR žinutė;
 • Internet Explorer Critical ERROR virusas.
Simptomai Atsiveria langas su raudona įspėjamąja žinute ir praneša apie pavojų, gresiantį jūsų asmeniniams duomenims. Skatinama susisiekti su tariama Microsoft techninės pagalbos grupe paskambinus nurodytu numeriu.
Nurodomi telefono numeriai

+1(888)-780-0587; +1(800)-757-326; +1(888)-562-5234; +1(877)-556-6888; +1(877)-777-8951

 

Dažniausiai vartotojai susiduria su vienkartiniu Critical ERROR pranešimu naršydami nepatikimuose puslapiuose internete. Tačiau, jei ši apgaulinga žinutė atsiveria nuolat jums prisijungus prie kompiuterio, greičiausiai jūsų sistemoje yra potencialiai nepageidauja programa, dar žinoma kaip adware.

Critical ERROR adware programa yra sukurta peradresuoti vartotojus į kenkėjiškus puslapius, kuriuose yra pateikiamas sukčių pranešimas. Jis nedelsiant skatina paskambinti nurodytu telefono numeriu, jog IT specialistai galėtų jums padėti pašalinti iškilusią problemą. Tačiau tikrieji nusikaltėlių tikslai yra šie:

 • Parduoti nereikalingą apsaugos sistemą, kad sužinotų jūsų kortelės duomenis;
 • Įtikinti jus suteikti jiems nuotolinę prieigą prie jūsų kompiuterio, kad tariamai padėtų pašalinti problemas;
 • Gavus prieigą įdiegti įvairias kenkėjiškas programas, tokias kaip išpirkos reikalaujančius virus ar sekimo sistemas.

Critical ERROR illiustracijaCritical ERROR tai apgaulinga žinutė, kuri siekia įbauginti vartotoją ir priversti paskambinti netikra pagalbos linija.

Sukčiai puikiai išmano žmogaus psichologijos aspektus, todėl pasinaudoja apgaulės metodais ir pasinaudoja patikliais vartotojais. Štai kodėl jūs galite nei nepastebėti kaip pradėsite sutikti su visais nusikaltėlių prašymais. Todėl rekomenduojame nemėginti jiems skambinti nei iš smalsumo, nei norint išspręsti kompiuterines problemas. Apačioje rasite instrukcijas kaip pašalinti Critical ERROR pranešimą.

Norėdami greitai atsikratyti potencialiai nepageidaujama programa, kuri jus peradresuoja į nepatikimus puslapius ir pateikią apgaulingą pranešimą, turėtumėte įdiegti profesionalią apsaugos sistemą. Su antivirusinės pagalba Critical ERROR pašalinimas užtruks vos kelias minutes. Siūlome įsigyti ReimageIntego.

Apgaulingo Critical ERROR pranešimo versijos

Mozilla Firefox Critical ERROR. Ši viruso versija siekia įtikinti Firefox vartotojus, kad jų privatumui gresia pavojus. Kenkėjiškas puslapis pateikia prisijungimo langą, kuriame vartotojas yra prašomas pateikti savo prisijungimo vardą ir slaptažodį. Tačiau iš tiesų, nei vienas prisijungimas neveiks, nes tai tėra apgaulė, kuria siekiama, kad žmogus paskambintų netikru pagalbos telefonu.

Sukčiai jau yra žinomi už netikrus pagalbos linijų +1 (877) 556-6888 ir +1 (877) 777-8951 numerių naudojimus. Atminkite, melagingame pranešime gali būti pateiktas net ir kompiuterio klaidos numeris/kodas, pavyzdžiui 0xKB1546764 ar 0xKB6301092. Tačiau nepasikliaukite pranešimu ir neskambinkite nurodytu numeriu! 

Internet Explorer Critical ERROR pranešimo pavyzdys

Internet Explorer Critical ERROR. IE naršyklės vartotojai yra mėginami įtikinti, kad jų kompiuteriai yra užkrėsti RDN/Trojan.worm![rand] trojan virusu. Jie skatinami paskambinti +1 888 780 0587 numeriu, jei nori apsaugoti savo slaptažodžius, naršyklės istorijos duomenis, tapatybę ir kreditinės kortelės duomenis. 

Deja, bet šis numeris nepriklauso Microsoft ar kitai patikimai kompanijai. Nors pranešime teigiame, jog skambutis yra nemokamas, vartotojai praneša, jog tai netiesa. Paskambinus, galite būti apgauti ir netekę asmeninės informacijos ar mokėjimo duomenų. 

Microsoft Edge Critical ERROR. Nusikaltėliai apsimeta tariamais Microsoft atstovais, kurie praneša apie pastebėtus virusus kompiuteryje. Taip pat siūlo paskambinti nemokamu 1-844-734-4622 pagalbos telefonu, kad ekspertai padėtų išspręsti problemas.

Iš tiesų Microsoft nesiunčia privačių pranešimų apie pastebėtas kenkėjiškas programas kompiuteryje. Taigi šis pop-up pranešimas tėra sukčių apgaulę siekiant jums parduoti brangią ir neefektyvią antivirusinę ar išgauti privačius duomenis, kreditinės kortelės kodus.

Google Chrome Critical ERROR žinutės paveiksliukas

Google Chrome Critical ERROR. Chrome naršyklė yra viena populiariausių internete, todėl nenuostabu, jog nusikaltėliai nusitaikė ir į jos vartotojus. Ši Critical ERROR viruso versija yra beveik identiška jau minėtosioms. Kibernetiniai sukčiai mėgina įbauginti žmones su apgaulingais kenkėjiškos programos pranešimais ir skatina kuo skubiau paskambinti + 1 (888) 562-5234 pagalbos numeriu.

Tačiau peradresavimai į puslapius, kuriuose pateikiamas netikras pranešimas atsiranda dėl adware programos. Todėl siūlome vartotojams nuskenuoti savo kompiuterių failus su patikima antivirusine, o ne skambinti apgaulingais pagalbos linijų numeriais.

Kompiuterių vartotojai nei neįtaria kaip jie patys įdiegia potencialiai nepageidaujamas programas į savo sistemas

Kaip jau ir minėjome, adware programos sukelia peradresavimus į įtartinas svetaines su Critical ERROR pranešimu. Dažniausiai žmonės nesupranta kaip potencialiai nepageidaujamos programos patenka į jų kompiuterius. Tačiau ekspertai patikina, jog neatsargus vartotojų elgesys programų įdiegimo metu gali įleisti adware į sistemą. 

Potencialiai nepageidaujamos programos yra sugrupuojamos kartu su nemokamomis aplikacijomis ir siūlomos kaip viena. Todėl vartotojui parsisiuntus nemokamą programą ir netaisyklingai ją įdiegus, kartu į kompiuterį patenka ir adware programa. Ekspertai pataria niekuomet nesirinkti Quick arba Recommended nustatymų. 

Jei norite apsisaugoti nuo adware, rinkitės Custom arba Advanced parinktis ir ieškokite žymų, kurios leidžia instaliuoti potencialiai nepageidaujamas programas. Atžymėkite jas ir visuomet naudokite patikimą antivirusinę.

Pašalinkite Critical ERROR iš savo sistemos

Jei norite pašalinti Critical ERROR virusą iš Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome ar kitų naršyklių, turėsite atsikratyti adware programa pirmiausiai. Instrukcijos apačioje parodys kaip ją surasti jūsų kompiuteriuose, identifikuoti visus jos elementus ir ištrinti iš kompiuterio.

Tačiau Critical ERROR pašalinimas gali būti atliekamas ir automatiniu būdu. Jums tik reikia įsigyti antivirusinę programą ir leisti jai nuskenuoti jūsų failus. Kai adware ir kitos potencialiai nepageidaujamos programos bus surastos, ji nedelsiant jas ištrins iš jūsų sistemos.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Critical ERROR scam pašalinimas:

Ištrinkite Critical ERROR scam iš Windows sistemų

Peradresavimai į melagingus techninės pagalbos pranešimus atsiranda dėl adware programos. Todėl norėdami jų atsikratyti privalote pašalinti potencialiai nepageidaujamas programas iš savo kompiuterio. Instrukcijos apačioje parodys kaip taip atlikti su Windows operacine sistema.

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Critical ERROR scam ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Critical ERROR scam ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite Critical ERROR scam iš Mac OS X sistemos

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Critical ERROR scam bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Critical ERROR scam iš Internet Explorer (IE)

Sekite žingsnelius apačioje norėdami pašalinti Internet Explorer Critical Error.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Critical ERROR scam ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Critical ERROR scam šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite Critical ERROR scam iš Microsoft Edge

Microsoft Edge Critical Error pašalinimo instrukcijas rasite apačioje.

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Critical ERROR scam iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Critical ERROR scam iš Mozilla Firefox (FF)

Jei norite atsikratyti Mozilla Firefox Critical Error, pasinaudokite gidu apačioje.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Critical ERROR scam ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Critical ERROR scam šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Critical ERROR scam iš Google Chrome

Atsikratykite Google Chrome Critical Error sekdami šias instrukcijas:

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Critical ERROR scam ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Critical ERROR scam pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Critical ERROR scam iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Critical ERROR scam bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Critical ERROR scam pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Critical ERROR scam registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - Kenkėjiškų programų analitikė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-critical-error-scam.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Critical ERROR scam