Google Chrome Critical Error šalinimas (Viruso pašalinimo instrukcijos) - Nemokamos instrukcijos

Google Chrome Critical Error pašalinimas

Kas yra Google Chrome Critical Error?

Google Chrome Critical Error – apgaulingas prnešimas, siekiantis išvilioti iš vartotojų jų asmeninę informaciją

Google Chrome Critical ErrorGoogle Chrome Critical Error - melaginga programa, siekianti apgauti patiklius vartotojus.

Google Chrome Critical Error yra netikras įspėjimas, kuri gali pasirodyti jūsų naršyklėje iš niekur, kol jūs naršote internete. Šis pranešimas dažniausiai pasirodo Google Chrome naršyklėje ir teigia, kad vartotojas bando apsilankyti potencialiai pavojingame puslapyje. Auka taip pat informuojama, jog trojanas ar panašus virusas jau galimai įsiveržė į sistemą ir pažeidė kietojo disko failus. To rezultatas – aukos asmeniniai duomenys atsidūrė rimtame pavojuje, kadangi jie esą gali būti panaudoti netinkamai. Norint sutvarkyti šią iškilusią problemą, vartotojai yra raginami paskambinti „Help Desk“ pateiktu numeriu. Vis dėlto, nesvarbu kaip įtikinamai gali atrodyti ši perspėjamoji žinutė, būkite labai atsargūs ir nepasitikėkite ja. Beje, neskambinkite duotu numeriu, nes galite būti apgauti įsirašyti tikrą kompiuterinį virusą. Jūsų taip pat gali būti paprašyta suteikti nuotolinį prisijungimą prie jūsų kompiuterio sistemos ar sumokėti už jums visai nereikalingą paslaugą.

Pavadinimas Google Chrome Critical Error
Tipas Adware/potencialiai nepageidaujama programa
Susijęs su Red screen virusu, Microsoft Edge Critical ERROR, Mozilla Firefox Critical ERROR, Internet Explorer Critical ERROR
Galimai užkrėstos naršyklės Internet Explorer, Microsoft Edge, Mozilla Firefox, Google Chrome
Paplitimas Plinta per kitas programas, neatpažįstamus internetinius puslapius
Išvengimas Naudokite tik tai „Custom“ arba „Advanced“ įrašymo režimą, nesilankykite nepažįstamuose puslapiuose
Galimi pavojai Pinigų praradimas, asmeninių detalių atskleidimas nusikaltėliams, viruso įrašymas į sistemą
Panaikinimas Automatiniam pašalinimui naudokite FortectIntego, o rankiniui – žiūrėkite instrukcijas pateiktas po šiuo straipsniu

Google Chrome Critical Error virusas yra apgaulinga programa, kuri priklauso Critical ERROR virusų grupei. Ji savo taikinius pasirenka pagal jų naudojamas naršykles, t.y. Internet Explorer, Microsoft Edge, Google Chrome, Safari ir Mozilla Firefox. Vis dėlto, Google Chrome vartotojai taip pat gali tapti panašių internetinių nusikaltėlių aukomis.

Kaip ir kitos panašios apgaulingos aplikacijos, Google Chrome Critical Error taip pat bando apgauti vartotojus ir juos įtikinti susisiekti su netikrais kompiuterių ekspertais. Šios programos kūrėjai naudoja tokį numerį: +1(888)-562-5234. Tačiau, specialistai nori jus perspėti, kad tokie nusikaltėliai gali jums pateikti ir kitokius telefonų numerius.

Dažniausiai, vartotojai susiduria su Google Chrome Critical Error Red Screen virusu, kai jų kompiuteris yra užkrėstas adware tipo programa. Tokios aplikacijos taip pat gali:

 • nukreipti į kitus reklaminius arba potencialiai pavojingus internetinius puslapius;
 • rodyti įvairius reklaminius postus;
 • paversti bet kokį tekstą į nuorodas;
 • pasiūlyti netikras nuolaidas, prekes ir paslaugas;
 • skleisti su virusais susijusias reklamas.

Tačiau, pagrindinė šios potencialiai nepageidaujamos programos užduotis yra atidaryti užkrėstą internetinę naršyklę ir rodyti šią žinutę:

Google Chrome Critical ERROR

There was a dangerous try to get an access to your personal information & bank information.
Luckily, your Firewall managed to block this suspicious connection.
We recommend you to freeze your accounts until some measures will be taken.
There is a great threat of leaking of your personal data.
So, you need to respond swiftly!
Trojan Virus may have already hurt your hard disk and its data.
That is why we are checking and verifying your current system security.
Do not waste your time and consult one of our service centers or call us.

Contact number + 1 (888) 563-5234 (TOLL-FREE)

Your urgent response is needed.
To deal with this problem, contact our network administration.

Google Chrome Critical Error Red Screen virusasGoogle Chrome Critical Error - apgaulinga aplikacija, kuri gali patekti į kompiuterio sistemą per kitas nemokamas programas.

Tačiau, susisiekdami su Google Chrome Critical Error kūrėjais galite sukelti savo kompiuterios sistemai tik tai dar daugiau problemų. Internetiniai nusikaltėliai gali užsinorėti parduoti jūsų bereikšmę kompiuterio apsaugos programą, gauti prisijungimą prie sistemos nuotoliniu būdu, įrašyti kompiuterinį virusą ir pavogti jūsų asmeninę informaciją. Dėl šios priežasties, nebandykite susisiekti su šiais nusikaltėliais jokiais būdais, nei telefonu, nei elektroninėmis žinutėmis.

Jeigu vis iš naujo ir iš naujo pamatote šią programą, jūs turie pašalinti Google Chrome Critical Error virusą tą pačią minutę. Turėkite omenyje, jog ši potencialiai nepageidaujama programa galėjo atsirasti jūsų kompiuterio sistemoje kaip naršyklės plėtinys arba kitoks priedas, todėl rekomenduojama atidžiai ištirti visą kompiuterį, kad virusas būtų pilnai pašalintas.

Jūs galite pagreitinti Google Chrome Critical Error pašalinimą patikrindami visą kompiuterio sistemą ir jos priedus naudojantis FortectIntego ar kita kokia nors patikima antivirusine programa. Būkite tikri, kad atsikratėte visų programų, kurių nepamenate, jog būtumėte įrašę patys. Po išvalymo, mes stipriai rekomenduojame atnaujinti Google Chrome internetinę naršyklę.

Adware tipo programos gali atsirasti kompiuterio sistemoje dėl kitų neteisingai įrašytų aplikacijų

Google Chrome Critical Error melaginga programaGoogle Chrome Critical Error - melaginga aplikacija, kuri gali būti panaudojama vartotojų asmeninei informacija išgauti.

Vartotojai dažnai paskambina pasiūlytiems apsimestiniams technologijų ekspertams, nes išsigąsta apgaulingų pranešimų. Dažniausiai, daugelis vartotojų neturi jokių minčių, kad tokios apgaulingos aplikacijos gali atsirasti adware tipo programų dėka. Dėl šios priežasties, tokios aplikacijos gali labai sėkmingai padėti internetiniams nusikaltėliams pasiekti norimų rezultatų.

Tačiau, yra ganėtinai lengva apsisaugoti nuo adware ir kitų potencialiai nepageidaujamų programų. Nepaisant kai kurių programų platintojų nuomonės, niekada nesirinkite Recommended/Standard arba Quick įrašymo parinkties. Geriau pasirinkite Advanced arba Custom skiltį. Toks būdas leis jums pašalinti visas programas ir jų priedus, kurių nepageidaujate įrašyti į savo kompiuterį.

Lengvai pašalinktie Google Chrome Critical Error Red Screen virusą

Google Chrome Critical Error apgaulinga aplikacijaGoogle Chrome Critical Error - nepatikima aplikacija, kuri gali skleisti įvairias apgaulingas reklamas ir nukreipti vartotojus į potencialiai pavojingus internetinius puslapius.

Nukreipimai į apgaulingus puslapius bus sustabdyti tuomet kai pašalinsite Google Chrome Critical Error virusą iš užkrėstos kompiuterio sistemos. Jūs galite rinktis iš dviejų variantų šiam procesui atlikti. Pirmasis būdas yra nustatyti adware lokacijos vietą ir pašalinti programą pasinaudojant žemiau pateiktomis instrukcijomis. Būkite atsargūs, nes šis metodas reikalauja visiško dėmesio sutelkimo, nes visi priedai turi būti sėkmingai ištrinti norint pilnai atsikratyti apgaulingos aplikacijos.

Antrasis Google Chrome Critical Error pašalinimo būdas yra daug lengvesnis ir paprastesnis nei pirmasis. Jūs turite parsisiųsti ir įsirašyti patikimą antivirusinę programą. Su šia priemone jūs galite patikrinti visą kompiuterio sistemą ir aptikti adware tipo programą bei kitus nepageidaujamus šios aplikacijos, ar net kitų programų, priedus.

Vis dėlto, jeigu jau susisiekėte su internetiniais nusikaltėliais, jūs galite apie tai pranešti vietos valdžiai. Taip pat, jeigu jūs sumokėjote kokią nors sumą už tam tikrą melagingą paslaugą, galite pabandyti susisiekti su savo banku ir išsiaiškinti, ar yra galimybė susigrąžinti sumokėtus pinigus.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės FortectIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Google Chrome Critical Error pašalinimas

Nepageidaujamų programų šalinimas iš Windows

Sekite šias instrukcijas norėdami pašalinti apgaulingą programą iš Windows operacinės sistemos:

Norėdami pašalinti Google Chrome Critical Error iš Windows 10/8 įrenginių, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Windows paieškos laukelyje įrašykite Control Panel ir paspauskite Enter arba spustelėkite ant paieškos rezultato.
 2. Programs dalyje pasirinkite Uninstall a program.
  Pašalinkite iš Windows 1
 3. Sąraše raskite įrašus, susijusius su Google Chrome Critical Error ar bet kuria kita neseniai įdiegta įtartina programa.
 4. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite programą ir pasirinkite Uninstall.
 5. Jei iššoko User Account Control, paspauskite Yes.
 6. Palaukite, kol bus baigtas pašalinimo procesas, o tada spustelėkite OK.
  Pašalinkite iš Windows 2

Jei naudojate Windows 7/XP, tuomet atlikite šiuos žingsnius:

 1. Spauskite Windows Start > Control Panel, esantį dešiniajame skydelyje (jeigu naudojate Windows XP spauskite Add/Remove Programs).
 2. Atsidūrę Control Panel pasirinkite Programs > Uninstall a program.
  Pašalinkite iš Windows 7/XP
 3. Pasirinkite nepageidaujamą programą spustelėdami ją vieną kartą.
 4. Viršuje spauskite Uninstall/Change.
 5. Tam, kad patvirtintumėte žingsnį, spauskite Yes.
 6. Kai pašalinimas bus baigtas, spauskite OK.

Ištrinkite iš „Mac“

„Mac“:

 1. Meniu juostoje pasirinkite Go > Applications.
 2. Applications aplanke ieškokite visų susijusių įrašų.
 3. Spustelėkite programą ir vilkite ją į Trash (arba dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ją ir pasirinkite Move to Trash).
  Ištrinkite iš „Mac“ 1

Norėdami pilnai pašalinti nepageidaujamą programą, turite pasiekti Application Support, LaunchAgents ir LaunchDaemons aplankus ir ištrinti atitinkamus failus:

 1. Pasirinkite Go > Go to Folder.
 2. Įveskite /Library/Application Support ir paspauskite Go arba spustelėkite Enter.
 3. Application Support aplanke ieškokite abejotinų įrašų ir juos ištrinkite.
 4. Dabar tokiu pačiu būdu įveskite /Library/LaunchAgents ir /Library/LaunchDaemons aplankus ir nutraukite visus susijusius .plist failus.
  Ištrinkite iš „Mac“ 2

Iš naujo nustatykite Google Chrome

Ištrinkite visus neaiškius priedus ir naršyklės plėtinius iš Google Chrome, kad pilnai atsikratytumėte adware tipo programos:

Ištrinkite kenkėjiškus plėtinius iš Google Chrome:

 1. Atidarykite Google Chrome, spustelėkite Meniu (tris vertikalius taškus viršutiniame dešiniajame kampe) ir pasirinkite More tools > Extensions.
 2. Naujai atsidariusiame lange pamatysite visus įdiegtus plėtinius. Pašalinkite visus įtartinius papildinius, kurie gali būti susiję su plėtiniu spustelėdami Remove.

Pašalinkite plėtinius iš Chrome

Išvalykite Chrome duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Privacy and security dalyje pasirinkite Clear browsing data.
 3. Pažymėkite Browsing history, Cookies and other site data, taip pat Cached images and files.
 4. Paspauskite Clear data.

Ištrinkite duomenis iš Chrome

Pakeiskite pagrindinį puslapį:

 1. Paspauskite ant meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Startup skiltyje ieškokite įtartinos svetainės.
 3. Spustelėkite ant Open a specific or set of pages ir paspauskite tris taškus, kad rastumėte Remove parinktį.

Iš naujo nustatykite Google Chrome:

Jei kiti metodai nepadėjo, atkurkite Google Chrome nustatymus ir ištrinkite senus duomenis, kad pašalintumėte visus nenorimus komponentus:

 1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Atėję į Settings slinkite žemyn ir spustelėkite Advanced.
 3. Slinkite žemyn ir raskite Reset and clean up skyrių.
 4. Spustelėkite Restore settings to their original defaults.
 5. Norėdami užbaigti pašalinimą, patvirtinkite šį žingsnį.

Iš naujo nustatykite Chrome 2

Iš naujo nustatykite MS Edge/Chromium Edge

Pašalinkite nepageidaujamus plėtinius iš MS Edge:

 1. Pasirinkite Meniu (tris horizontalius taškus naršyklės lango viršuje, dešinėje pusėje) ir paspauskite Extensions.
 2. Iš sąrašo pasirinkite susijusį plėtinį ir spustelėkite krumpliaračio piktogramą.
 3. Apačioje spauskite Uninstall.
  Pašalinkite Edge plėtinius

Išvalykite slapukus ir kitus naršyklės duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu (tris horizontalius taškus naršyklės lango viršuje, dešinėje pusėje) ir pasirinkite Privacy & security.
 2. Clear browsing data dalyje pasirinkite, ką norite išvalyti.
 3. Pasirinkite viską, išskyrus slaptažodžius (nors galbūt norėsite įtraukti medijų licencijas, jei įmanoma) ir spustelėkite Clear.
  Ištrinkite Edge naršymo duomenis

Atkurkite naujo skirtuko ir pagrindinio puslapio nustatymus:

 1. Spustelėkite meniu piktogramą ir pasirinkite Settings.
 2. Tuomet raskite On startup skyrių.
 3. Spustelėkite Disable, jei radote įtartiną puslapį.

Jei kiti veiksmai nepadėjo, iš naujo nustatykite MS Edge:

 1. Norėdami atidaryti užduočių tvarkyklę, paspauskite Ctrl + Shift + Esc.
 2. Spustelėkite lango apačioje esančią More details rodyklę.
 3. Pasirinkite Details.
 4. Dabar slinkite žemyn ir raskite kiekvieną įrašą su Microsoft Edge pavadinimu. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite ant kiekvieno iš jų ir pasirinkite End Task, kad sustabdytumėte MS Edge veikimą.
  Iš naujo nustatykite MS Edge

Jei toks būdas jums nepadėjo, tuomet reikės griebtis išplėstinio Edge atstatymo metodo. Tačiau atminkite, jog prieš tęsdami turite išsisaugoti atsarginę duomenų kopiją.

 1. Savo kompiuteryje raskite šį aplanką: C:\\Users\\%username%\\AppData\\Local\\Packages\\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 2. Kad pasirinktumėte visus aplankus, paspauskite klaviatūroje Ctrl + A.
 3. Spustelėkite juos dešiniuoju pelės mygtuku ir pasirinkite Delete.
  Išplėstinis MS Edge atstatymo metodas 1
 4. Dabar dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Start mygtuką ir pasirinkite Windows PowerShell (Admin).
 5. Kai atsidarys naujas langas, nukopijuokite ir įklijuokite šią komandą, o tada paspauskite Enter:

  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.InstallLocation)\\AppXManifest.xml” -Verbose
  Išplėstinis MS Edge atstatymo metodas 2

Instrukcijos Chromium Edge naršyklei

Ištrinkite plėtinius iš MS Edge (Chromium):

 1. Atidarykite Edge ir spauskite Settings > Extensions.
 2. Ištrinkite nepageidaujamus plėtinius spustelėdami Remove.
  Pašalinkite plėtinius iš Cromium Edge

Išvalykite duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu ir eikite į Settings.
 2. Pasirinkite Privacy and services.
 3. Clear browsing data dalyje pasirinkite, ką pašalinti.
 4. Time range skiltyje pasirinkite All time.
 5. Spauskite Clear now.
  Ištrinkite duomenis iš Cromium Edge

Iš naujo nustatykite MS Edge (Chromium):

 1. Spauskite ant Meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Kairėje pusėje pasirinkite Reset settings.
 3. Pasirinkite Restore settings to their default values.
 4. Patvirtinkite pasirinkimą.
  Iš naujo nustatykite Chromium Edge

Iš naujo nustatykite Mozilla Firefox

Pašalinkite pavojingus plėtinius:

 1. Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite Meniu (tris horizontalias linijas viršutiniame dešiniajame lango kampe).
 2. Pasirinkite Add-ons.
 3. Čia pasirinkite papildinius, susijusius su Google Chrome Critical Error, ir spauskite Remove.
  Pašalinkite plėtinius iš Firefox

Atstatykite pagrindinį puslapį:

 1. Norėdami atidaryti meniu, viršutiniame dešiniajame kampe spustelėkite tris horizontalias linijas.
 2. Pasirinkite Options.
 3. Home parinktyse įveskite pageidaujamą svetainę, kuri bus atidaryta kaskart, kai įjungsite Mozilla Firefox.

Išvalykite slapukus ir kitus duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Options.
 2. Eikite į Privacy & Security skyrių.
 3. Slinkite žemyn, kad rastumėte Cookies and Site Data.
 4. Spustelėkite Clear Data…
 5. Pasirinkite Cookies and Site Data ir Cached Web Content, o tuomet spauskite Clear.
  Išvalykite iš Firefox slapukus ir kitus duomenis

Iš naujo nustatykite Mozilla Firefox

Jei atlikus visus žingsnius Google Chrome Critical Error vis tiek nebuvo pašalintas, tuomet iš naujo nustatykite Mozilla Firefox:

 1. Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite Meniu.
 2. Eikite į Help ir pasirinkite Troubleshooting Information.
  Iš naujo nustatykite Firefox 1
 3. Give Firefox a tune up dalyje spauskite Refresh Firefox…
 4. Kai iššoks langas, patvirtinkite veiksmą spausdami Refresh Firefox – taip turėtumėte sėkmingai pašalinti Google Chrome Critical Error.
  Iš naujo nustatykite Firefox 2

Iš naujo nustatykite Safari

Pašalinkite nepageidaujamus plėtinius iš Safari:

 1. Spustelėkite Safari > Preferences…
 2. Naujame lange pasirinkite Extensions.
 3. Pasirinkite nepageidaujamą plėtinį, susijusį su Google Chrome Critical Error, ir spauskite Uninstall.
  Pašalinkite plėtinius iš Safari

Išvalykite Safari slapukus ir kitus duomenis:

 1. Spauskite Safari > Clear History…
 2. Išskleidžiamajame meniu ties Clear pasirinkite all history.
 3. Patvirtinkite paspausdami Clear History.
  Pašalinkite iš Safari slapukus ir kitus duomenis

Jei aukščiau paminėti veiksmai nepadėjo, iš naujo nustatykite Safari:

 1. Spustelėkite Safari > Preferences…
 2. Eikite į Advanced skirtuką.
 3. Meniu juostoje pažymėkite Show Develop menu.
 4. Meniu juostoje spustelėkite Develop, tada pasirinkite Empty Caches.
  Iš naujo nustatykite Safari

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Google Chrome Critical Error registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Jums rekomenduojama

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Julie Splinters
Julie Splinters - Virusų šalinimo specialistė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis