Google Chrome Critical Error šalinimas (Viruso pašalinimo instrukcijos) - Nemokamos instrukcijos

parašė Julija Splinters - - | Tipas: Adware

Rankinis Google Chrome Critical Error pašalinimas

Kas yra Google Chrome Critical Error?

Google Chrome Critical Error – apgaulingas prnešimas, siekiantis išvilioti iš vartotojų jų asmeninę informaciją

Google Chrome Critical ErrorGoogle Chrome Critical Error - melaginga programa, siekianti apgauti patiklius vartotojus.

Google Chrome Critical Error yra netikras įspėjimas, kuri gali pasirodyti jūsų naršyklėje iš niekur, kol jūs naršote internete. Šis pranešimas dažniausiai pasirodo Google Chrome naršyklėje ir teigia, kad vartotojas bando apsilankyti potencialiai pavojingame puslapyje. Auka taip pat informuojama, jog trojanas ar panašus virusas jau galimai įsiveržė į sistemą ir pažeidė kietojo disko failus. To rezultatas – aukos asmeniniai duomenys atsidūrė rimtame pavojuje, kadangi jie esą gali būti panaudoti netinkamai. Norint sutvarkyti šią iškilusią problemą, vartotojai yra raginami paskambinti „Help Desk“ pateiktu numeriu. Vis dėlto, nesvarbu kaip įtikinamai gali atrodyti ši perspėjamoji žinutė, būkite labai atsargūs ir nepasitikėkite ja. Beje, neskambinkite duotu numeriu, nes galite būti apgauti įsirašyti tikrą kompiuterinį virusą. Jūsų taip pat gali būti paprašyta suteikti nuotolinį prisijungimą prie jūsų kompiuterio sistemos ar sumokėti už jums visai nereikalingą paslaugą.

Pavadinimas Google Chrome Critical Error
Tipas Adware/potencialiai nepageidaujama programa
Susijęs su Red screen virusu, Microsoft Edge Critical ERROR, Mozilla Firefox Critical ERROR, Internet Explorer Critical ERROR
Galimai užkrėstos naršyklės Internet Explorer, Microsoft Edge, Mozilla Firefox, Google Chrome
Paplitimas Plinta per kitas programas, neatpažįstamus internetinius puslapius
Išvengimas Naudokite tik tai „Custom“ arba „Advanced“ įrašymo režimą, nesilankykite nepažįstamuose puslapiuose
Galimi pavojai Pinigų praradimas, asmeninių detalių atskleidimas nusikaltėliams, viruso įrašymas į sistemą
Panaikinimas Automatiniam pašalinimui naudokite ReimageIntego, o rankiniui – žiūrėkite instrukcijas pateiktas po šiuo straipsniu

Google Chrome Critical Error virusas yra apgaulinga programa, kuri priklauso Critical ERROR virusų grupei. Ji savo taikinius pasirenka pagal jų naudojamas naršykles, t.y. Internet Explorer, Microsoft Edge, Google Chrome, Safari ir Mozilla Firefox. Vis dėlto, Google Chrome vartotojai taip pat gali tapti panašių internetinių nusikaltėlių aukomis.

Kaip ir kitos panašios apgaulingos aplikacijos, Google Chrome Critical Error taip pat bando apgauti vartotojus ir juos įtikinti susisiekti su netikrais kompiuterių ekspertais. Šios programos kūrėjai naudoja tokį numerį: +1(888)-562-5234. Tačiau, specialistai nori jus perspėti, kad tokie nusikaltėliai gali jums pateikti ir kitokius telefonų numerius.

Dažniausiai, vartotojai susiduria su Google Chrome Critical Error Red Screen virusu, kai jų kompiuteris yra užkrėstas adware tipo programa. Tokios aplikacijos taip pat gali:

 • nukreipti į kitus reklaminius arba potencialiai pavojingus internetinius puslapius;
 • rodyti įvairius reklaminius postus;
 • paversti bet kokį tekstą į nuorodas;
 • pasiūlyti netikras nuolaidas, prekes ir paslaugas;
 • skleisti su virusais susijusias reklamas.

Tačiau, pagrindinė šios potencialiai nepageidaujamos programos užduotis yra atidaryti užkrėstą internetinę naršyklę ir rodyti šią žinutę:

Google Chrome Critical ERROR

There was a dangerous try to get an access to your personal information & bank information.
Luckily, your Firewall managed to block this suspicious connection.
We recommend you to freeze your accounts until some measures will be taken.
There is a great threat of leaking of your personal data.
So, you need to respond swiftly!
Trojan Virus may have already hurt your hard disk and its data.
That is why we are checking and verifying your current system security.
Do not waste your time and consult one of our service centers or call us.

Contact number + 1 (888) 563-5234 (TOLL-FREE)

Your urgent response is needed.
To deal with this problem, contact our network administration.

Google Chrome Critical Error Red Screen virusasGoogle Chrome Critical Error - apgaulinga aplikacija, kuri gali patekti į kompiuterio sistemą per kitas nemokamas programas.

Tačiau, susisiekdami su Google Chrome Critical Error kūrėjais galite sukelti savo kompiuterios sistemai tik tai dar daugiau problemų. Internetiniai nusikaltėliai gali užsinorėti parduoti jūsų bereikšmę kompiuterio apsaugos programą, gauti prisijungimą prie sistemos nuotoliniu būdu, įrašyti kompiuterinį virusą ir pavogti jūsų asmeninę informaciją. Dėl šios priežasties, nebandykite susisiekti su šiais nusikaltėliais jokiais būdais, nei telefonu, nei elektroninėmis žinutėmis.

Jeigu vis iš naujo ir iš naujo pamatote šią programą, jūs turie pašalinti Google Chrome Critical Error virusą tą pačią minutę. Turėkite omenyje, jog ši potencialiai nepageidaujama programa galėjo atsirasti jūsų kompiuterio sistemoje kaip naršyklės plėtinys arba kitoks priedas, todėl rekomenduojama atidžiai ištirti visą kompiuterį, kad virusas būtų pilnai pašalintas.

Jūs galite pagreitinti Google Chrome Critical Error pašalinimą patikrindami visą kompiuterio sistemą ir jos priedus naudojantis ReimageIntego ar kita kokia nors patikima antivirusine programa. Būkite tikri, kad atsikratėte visų programų, kurių nepamenate, jog būtumėte įrašę patys. Po išvalymo, mes stipriai rekomenduojame atnaujinti Google Chrome internetinę naršyklę.

Adware tipo programos gali atsirasti kompiuterio sistemoje dėl kitų neteisingai įrašytų aplikacijų

Google Chrome Critical Error melaginga programaGoogle Chrome Critical Error - melaginga aplikacija, kuri gali būti panaudojama vartotojų asmeninei informacija išgauti.

Vartotojai dažnai paskambina pasiūlytiems apsimestiniams technologijų ekspertams, nes išsigąsta apgaulingų pranešimų. Dažniausiai, daugelis vartotojų neturi jokių minčių, kad tokios apgaulingos aplikacijos gali atsirasti adware tipo programų dėka. Dėl šios priežasties, tokios aplikacijos gali labai sėkmingai padėti internetiniams nusikaltėliams pasiekti norimų rezultatų.

Tačiau, yra ganėtinai lengva apsisaugoti nuo adware ir kitų potencialiai nepageidaujamų programų. Nepaisant kai kurių programų platintojų nuomonės, niekada nesirinkite Recommended/Standard arba Quick įrašymo parinkties. Geriau pasirinkite Advanced arba Custom skiltį. Toks būdas leis jums pašalinti visas programas ir jų priedus, kurių nepageidaujate įrašyti į savo kompiuterį.

Lengvai pašalinktie Google Chrome Critical Error Red Screen virusą

Google Chrome Critical Error apgaulinga aplikacijaGoogle Chrome Critical Error - nepatikima aplikacija, kuri gali skleisti įvairias apgaulingas reklamas ir nukreipti vartotojus į potencialiai pavojingus internetinius puslapius.

Nukreipimai į apgaulingus puslapius bus sustabdyti tuomet kai pašalinsite Google Chrome Critical Error virusą iš užkrėstos kompiuterio sistemos. Jūs galite rinktis iš dviejų variantų šiam procesui atlikti. Pirmasis būdas yra nustatyti adware lokacijos vietą ir pašalinti programą pasinaudojant žemiau pateiktomis instrukcijomis. Būkite atsargūs, nes šis metodas reikalauja visiško dėmesio sutelkimo, nes visi priedai turi būti sėkmingai ištrinti norint pilnai atsikratyti apgaulingos aplikacijos.

Antrasis Google Chrome Critical Error pašalinimo būdas yra daug lengvesnis ir paprastesnis nei pirmasis. Jūs turite parsisiųsti ir įsirašyti patikimą antivirusinę programą. Su šia priemone jūs galite patikrinti visą kompiuterio sistemą ir aptikti adware tipo programą bei kitus nepageidaujamus šios aplikacijos, ar net kitų programų, priedus.

Vis dėlto, jeigu jau susisiekėte su internetiniais nusikaltėliais, jūs galite apie tai pranešti vietos valdžiai. Taip pat, jeigu jūs sumokėjote kokią nors sumą už tam tikrą melagingą paslaugą, galite pabandyti susisiekti su savo banku ir išsiaiškinti, ar yra galimybė susigrąžinti sumokėtus pinigus.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Google Chrome Critical Error pašalinimas

Ištrinkite Google Chrome Critical Error iš Windows sistemų

Sekite šias instrukcijas norėdami pašalinti apgaulingą programą iš Windows operacinės sistemos:

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Google Chrome Critical Error ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Google Chrome Critical Error ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite Google Chrome Critical Error iš Mac OS X sistemos

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Google Chrome Critical Error bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Google Chrome Critical Error iš Google Chrome

Ištrinkite visus neaiškius priedus ir naršyklės plėtinius iš Google Chrome, kad pilnai atsikratytumėte adware tipo programos:

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Google Chrome Critical Error ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Google Chrome Critical Error pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Google Chrome Critical Error iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Google Chrome Critical Error iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Google Chrome Critical Error iš Mozilla Firefox (FF)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Google Chrome Critical Error ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Google Chrome Critical Error šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Google Chrome Critical Error iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Google Chrome Critical Error bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Google Chrome Critical Error pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Google Chrome Critical Error registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Jums rekomenduojama

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Julie Splinters
Julie Splinters - Virusų šalinimo specialistė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis