Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

Coverton virusas. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Liucija Danes - - | Tipas: Ransomware

Ką būtina žinoti apie Coverton virusą?

Coverton virusas priklauso ransomware grupei. Šie kompiuteriniai virusai yra sukurti tam, kad patektų į vartotojų kompiuterius, surastų konfidencialią asmeninę informaciją bei ją užšifruotų. Po to kai duomenų užblokavimas baigiasi, pasirodo informacinis pranešimas, teigiantis apie užšifruotus informaciją. Jei ši buvo itin svarbi, viruso kūrėjai siūlo vienintelę išeitį – sumokėti išpirką. Žinoma, nerekomenduojame to daryti. Nežinia, ar duomenis atgausite. Vietoj to, skirkite kelias minutes, kad sužinotumėte apie Coverton viruso šalinimo būdus.

Kaip plinta šis virusas?

Jei sekate naujienas, turbūt girdėjote apie prastai pagarsėjusius Locky, CryptoWall, TeslaCrypt ransomware virusus. Jiems pavyko užgrobti tūkstančius kompiuterius visame pasaulyje. Dėl to kompiuteriniai nusikaltėliai, besidžiaugdami ankstesnių virusų sėkme, kuria vis naujus. Vienas iš tokių yra Coverton. Nors jis neseniai pasirodė, jam pavyko pridaryti ganėtinai daug žalos. Jis pinta panašiai kaip ir kiti ransomware rūšies virusai. Kompiuterių vartotojai gauna iš egzistuojančių institucijų tariamai siųstus laiškus su pridėtu dokumentu Dažniausiai tai būna .doc, ir .exe ar .jc failai. Jei patikėję šio laiško tikrumu, paspaudžiate ant jo, Coverton virusas aktyvuojasi ir išplinta jūsų operacinėje sistemoje. Naudodamas AES-128 šifrą, jis užblokuoja jūsų dokumentus, ataskaitas bei kt. Kurį laiką neatkreipsite dėmesio, kad pavojingas užkratas pateko į kompiuterį. Tačiau kai kurios įprastos funkcijos gali nebeveikti. Gali prireikti kelioliką minučių, kol paprastos programos įsijungs. Šie simptomai išduoda, kad jūsų kompiuteris yra užkrėstas. Todėl jums prireiks patikimos programos, galinčios pašalinti virusą. Viena iš tokių – Reimage.

Coverton viruso pranešimas

Coverton virusas gali patekti į jūsų operacinę sistemą ir per „befailius užkratus“. Šie kenksmingi failai yra itin pavojingi tuo, kad gali įgauti įvairiausią formą – nuo kenkėjiškų kodų, skriptų iki Trojos arklių. Jei jie patenka į Jūsų kompiuterį, jie pradeda rinkti svarbią informaciją apie operacinę sistemą. Šių failų dėka rimtiems virusams, tokiems kaip ransomware, tampa lengviau patekti į sistemą. Jei esate linkę naršyti įtartinose ar komercinio pobūdžio svetainėse, padidėja rizika, kad tokie kenksmingi failai užkrės kompiuterį. Jei būsite neatsargus, tokių apsilankymų pasekmės gali būti itin rimtos. Gali tekti iš naujo perrašinėti operacinę sistemą, nekalbant jau apie prarastus failus. Taip pat turėtumėte saugotis ir Coverton Decryptor programos. Ši programa informuoja jus apie laiko limitą, likusį sumokėti išpirkai. Tad jei ketinate sumokėti išpirką, tikėdamiesi, kad minėtoji programa padės atgauti užšifruotus duomenis, nedarykite to. Jei paliksite šią programą, po to kai pašalinsite patį virusą, išlieka tikimybė, kad ransomware virusas vėl užgrobs jūsų kompiuterį.

Kaip pašalinti Coverton virusą?

Atsižvelgiant į šio viruso sudėtingumą bei pavojingumo lygį, jo šalinimas gali atimti laiko. Visų pirma, jei kompiuterio ekrane pasirodė pranešimas apie Coverton viruso užblokuotus duomenis, atjunkite kompiuterį nuo interneto tinklo. Antra, jei jau turite įsidiegę anti-spyware programą, įjunkite skanavimą. Nors dauguma antivirusinių programą jau gali aptikti šį virusą, tikėtina, kad virusas sustabdys kai kurių veikimą, todėl anti-spyware programa gali tapti vienintele patikima išeitimi. Trečia, kai pašalinsite Coverton, vėl atnaujinkite antivirusinę programą. Taip pat rekomenduojame peržvelgti specialistų žemiau pateiktą šalinimo vedlį, tam, kad įsitikintumėte, kad virusas yra visiškai sunaikintas. Apibendrinant, šįkart jūsų duomenys gali būti prarasti. Tačiau ateityje reguliariai susikurkite bei atnaujinkite svarbių failų kopijas naudodami operacinės sistemos Atsarginės kopijos funkcija.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Rankinis Coverton viruso pašalinimas:

Kaip ištrinti Coverton naudojant Safe Mode with Networking

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: Coverton šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite Reimage ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite Coverton pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti Coverton naudojant System Restore

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš Coverton pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite Reimage ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog Coverton sėkmingai pašalintas.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip Coverton prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip Reimage, Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner arba Plumbytes Anti-MalwareMalwarebytes Malwarebytes.

Apie autorių

Lucia Danes
Lucia Danes - Virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Lucia Danes
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-coverton-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Coverton virus