Sudėtingumo skalė:  
  (25/100)

„Congratulations Dear Amazon User“ viruso šalinimas - Sau 2021 atnaujinimas

parašė Alice Woods - - | Tipas: Adware

Congratulations Amazon User – melagingas pranešimas, plintantis internete jau daugiau nei metus

“Congratulations Amazon User

Congratulations Amazon User – tai yra apgaulingas pranešimas, skirtas pavogti žmonių asmeninę informaciją. Prieš apsidžiaugdami gavę dovaną iš Amazon, būtinai patikrinkite šio lango domeno pavadinimą savo iPhone, iPad, Android ar kituose įrenginiuose. Amazon rewards arba Amazon apdovanojimų klastotės buvo pradėtos aktyviai platinti 2018 metų pradžioje. Deja, bet ne visi žino, kad jos yra glaudžiai susijusios su adware tipo programomis. 

 

Pavadinimas Congratulations Amazon User
Tipas Melagingas pranešimas (angl. Scam)
Kas sukelia? Adware
Pagrindiniai simptomai Continuous ads interrupting search sessions on iPhone, iPad, Android computer, etc.
Pavojingas nes Gali nutekinti asmeninę informaciją arba paskatinti pavojingų virusų įsirašymą 
Problemos sprendimo būdai Atkurti įrenginio nustatymus, nuskenuosi sistemą su patikima antivirusine programa
Rekomenduojamos programos Nuskenuokite sistemą su ReimageIntego. Prieš tai atnaujinkite programą.

Techniškai Congratulations Amazon User virusą galima apibūdinti kaip apgaulingą internetinį pranešimą, kurį sukelia adware programos. Tokios, reklamomis paremtos, programos yra svarbiausia grandis, būtina šiai apgavystei įgyvendinti, kadangi jos geba nukreipti naršyklę į pavojingas svetaines, kuriose automatiškai rodomi padirbti „Amazon gift card“ pranešimai. Juose teigiama, kad lankytojas yra $1000 dovanų kupono, Playstation ar iPhone 7 laimėtojų sąraše. Galime jus patikinti, kad visi išvardinti prizai yra išgalvoti. Kai pradėsite atsakinėti į klausimus, atkreipkite dėmesį į prašymą, įvardinti savo vardą, pavardę, adresą ir kitą asmeninę informaciją. Tokią informaciją labai vertina reklamos agentūros bei internetiniai nusikaltėliai. 

Pasitelkus Amazon užpatentuotą dizainą, hakeriai siekia įtikinti interneto vartotojus, kad Congratulations Amazon User yra realus pranešimas. Reklamoje galima rasti net ir įmonės logotipą, kuris taip pat atrodo gana įtikinamai. Be to, žmones taip pat gali vilioti ir žemos nurodytų prekių kainos. 

Šis apgaulės būdas nėra naujovė. Apačioje esančiame sąraše galite matyti labiausiai paplitusius melagingų pranešimų tipus: 

Deje, bet labai daug žmonių vis dar patiki šia apgavyste net nepagalvodami apie būtinybę pašalinti Congratulations Amazon User virusą iš iPhone, iPad bei kitų irenginių tam, kad pranešimai liautūsi. Gali būti, kad šio viruso pašalinimui jums prireiks atkurti sistemos parametrus. Jeigu pranešimas jus jau vargina kurį laiką, nedvejodami nuskenuokite savo kompiuterį su ReimageIntego.

Labai prašome nespausti Like mygtuko ant šios reklamos, nesidalinti ja ar kaip nors kitaip sąveikauti. Priešingu atveju, galite atsisiųsti pavojingą virusą ar nusiųsti asmeninius duomenis trečiosioms šalims. Ši reklaminė programa gali būti sutinkama visose pasaulio šalyse, ar tai būtų Prancūzija, Vokietija ar Ispanija. Tai reiškia, kad visi be išimties turi būti atsargūs. 

“Congratulations Amazon User„Congratulations Amazon User“ virusas

Šiek tiek detalių apie šį melagingą pranešimą

Dažniausiai Congratulations Amazon.com User virusas siunčia tokią žinutę: 

Congratulations Amazon User, you have (1) Amazon Gift reserved!
Every Thursday we choose 10 lucky users randomly from to receive 1 FREE gift from Amazon. This is our way to thank you for your continuous support for our products and services.
You can choose a PlayStation 4, $1000 Amazon Gift Card, or iPhone 7 plus.
To win all you need to do is to answer the following 4 questions.
Note: 10 randomly chosen users got this invitation and there are only a few prizes left.
You have 1 minute and 36 seconds to answer the following questions before we give the prizes to another lucky user. Good Luck!
Question 1 of 4:
Who founded Amazon?
Sergey Brin and Larry Page / Jeff Bezos / Steve Jobs

Vis dėlto, reikėtų pagalvoti apie tai, kad nei Amazon, nei kiti internetiniai parduotuvių tinklai NIEKADA nerodo pranešimų apie loterijų laimėjimus ar siuntinio pristatymo problemas atsitiktinėse svetainėse. Šio pranešimo pasirodymas jūsų ekrane greičiausiai reiškia, kad į jus nusitaikę internetiniai sukčiai. 

Tam, kad pašalintumėte Congratulations Amazon user langą, visų pirma turėtumėte nedelsiant uždaryti pavojingą svetainę. Patartina „jėga“ sustabdyti naršyklę, nes įprastas išjungimo mygtukas gali slėpti nuorodas į kitas pavojingas svetaines. Spustelėjus ant tokių nuorodų, naršyklė bus nedelsiant peradresuojama į susijusią svetainę ir jūsų leidimo nebus atsiklausta. 

Kai uždarysite naršyklę, turėtumėte įjungti apsaugai skirtą programą ir nuskenuoti savo kompiuterį. Tokiu būdu, pašalinsite adware programą, nebereikalingus failus, bei kitą nepageidaujamą turinį. Efektyviam sistemos optimizavimui, mes rekomenduojame naudoti ReimageIntego.

“Congratulations Amazon User

Nauja versija – Amazon Gift Card reklama

Mus buvo pranešta apie naują siukčiavimo būdą, kuris kaip ir prieš tai minimas, plinta internete bei naudoja Amazon kompanijos pavadinimą. Jis atsiranda tuomet, kai kompiuterio savininkas yra nukreipiamas į Bigbrandgiftcards.com ar panašią svetainę. Pranešime teigiama: „Take a survey to see if you qualify for a $1000 Amazon Gift Card“. Iš anglų kalbos išvertus tai reiškia, kad jūsų prašoma sudalyvauti apklausoje ir gauti galimybę laimėti $1000 vertės Amazon dovanų kuponą. Deja, bet ši apklausa – tai tik dar viena apgaulė, naudojama pinigams arba asmeniniai žmonių informacijai išgauti. 

Surveystarz.com, Gift-sale.stream, Bigbrandgiftcards.com, offers.boumio.com, Worldtradereklama.ru, t.t. – tai tik keletas svetainių pavyzdžių, į kurias galite būti nukreiptas ir susidurti su Amazon Gift Card pranešimu. Nuo tokių svetainių turėtumėte laikytis atokiau ir niekada jose nesidalinti asmenine informacija. Tam, kad pašalintumėte Amazon Gift card virusą, nuskenuokite kompiuterį su patikima antivirusine programa. 

Recognizing fake ads and scams:

Suklastotus „Congratulations Amazon User“, „Congratulations you won“ ar „$1000 Amazon Gift Card“ pranešimus pastebėti yra gana lengva, tačiau jie ne visada reiškia adware programos įsirašymą. Su šiuo pavojingu pranešimu galite susidurti apsilankius nelegaliose turinio platinimo ar filų peržoūrai skirtose svetainėse. 

Tuo atveju jeigu pranešimus sukelia adware programa, netikras reklamas matysite ne vieną kartą, o nuolatos. 

Kartu su šia Amazon žinute galite matyti ir reklamas, reklamjuostes, vaizdo ar garso pranešimus ir kitą erzinantį turinį. Be to, naršyklė gali sulėtėti ir nuolatos užstrigti. 

“Congratulations Amazon User

Congratulations Amazon User reklamų šalinimas

Geriausia taktika norint pašalinti Congratulations Amazon User virusą iš savo kompiuterio – tai pasitikėjimas profesionalia antivirusine programa. Iššokančius langus gali paskatinti įvairaus tipo adware programos, todėl norėdami jas visas surasti įprastu būdu, galite užtrukti gana daug laiko. Be to, dažniausiai tokios programos įrašomos per nemokamų programų paketus, kuriuose galima rasti įvairiausių komponentų. 

Norint ištrinti Congratulations Amazon User iš iPhone, iPad ar Android, turėtumėte nuskenuoti savo mobilųjį įrenginį su anti-virusine programa. Šiuo atveju, galite naudotis ReimageIntego programą, skirta Mac versijai. Žinoma, jūs galite peržiūrėti neseniai įrašytas programas ir pašalinti visas, kurios jums kelia įtarimų. Taip pat patartume pašalinti naršymo istoriją naršyklėje, kad Amazon reklamos nebepasirodytų. 

Vis dėlto, jeigu esate tokioje situacijoje, kad vienintelis pasirinkimas, kurį jūs turite – tai pašalinti Congratulations Amazon User rankiniu būdu, patartina sekti žemiau pateiktomis instrukcijomis. 

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis „Congratulations Dear Amazon User“ viruso pašalinimas:

Ištrinkite „Congratulations Dear Amazon User“ iš Windows sistemų

Žemiau galite rasti įprastą virusų šalinimo būdą, skirtą Windows OS:

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite „Congratulations Dear Amazon User“ ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite „Congratulations Dear Amazon User“ ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite „Congratulations Dear Amazon User“ iš Mac OS X sistemos

Norint išinstaliuoti Congratulations Amazon.com User reklamas iš Mac, suraskite visas įtartinas programas ir jas pašalinkite.

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite „Congratulations Dear Amazon User“ bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite „Congratulations Dear Amazon User“ iš Internet Explorer (IE)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite „Congratulations Dear Amazon User“ ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte „Congratulations Dear Amazon User“ šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite „Congratulations Dear Amazon User“ virusą iš Microsoft Edge

Su šia programa siejama adware programa bus pilnai pašalinta tik tuomet, kai iš naujo nustatysite naršyklės parametrus. Norint atkurti MS Edge nustatymus, atlikite šiuos veiksmus:

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti „Congratulations Dear Amazon User“ iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite „Congratulations Dear Amazon User“ iš Mozilla Firefox (FF)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite „Congratulations Dear Amazon User“ ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite „Congratulations Dear Amazon User“ šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite „Congratulations Dear Amazon User“ iš Google Chrome

Sėkmingam PUP šalinimui, atkurkite naršyklės nustatymus ir pakeiskite visą, ką minėtas virusas galėjo pakeisti būdamas kompiuteryje. Google Chrome naršyklėje tai galima padaryti atlikus šiuos veiksmus:

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite „Congratulations Dear Amazon User“ ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite „Congratulations Dear Amazon User“ pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite „Congratulations Dear Amazon User“ iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite „Congratulations Dear Amazon User“ bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite „Congratulations Dear Amazon User“ pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti „Congratulations Dear Amazon User“ registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Saugiai prisijunkite prie savo interneto svetainės, kad ir kur bebūtumėte

Bedirbant su tinklaraščiu, interneto svetaine ar kitu projektu, kurį turite nuolat prižiūrėti, jums gali tekti prisijungti prie serverio ir turinio valdymo sistemos kur kas dažniau nei įprasta. Bene geriausias sprendimas kuriant saugesnį tinklą – statinis/pastovus IP adresas.

Jeigu nustatysite prie jūsų įrenginio pririštą statinį IP adresą, palengvinsite serverio ar tinklo valdytojo darbą, kurie kontroliuoja prisijungimus ir veiklą. Be to, būtent taip išvengsite kai kurių autentifikavimo keblumų ir galėsite naudotis savo banko sąskaitomis nuotoliniu būdu, nesukeldami įtarimo su kiekvienu prisijungimu, kai būsite kitoje vietoje.

Tokie VPN programinės įrangos tiekėjai kaip Private Internet Access gali jums padėti, jei norite kontroliuoti savo internetinę reputaciją ir lengvai valdyti projektus, kad ir kokioje pasaulio vietoje bebūtumėte. Geriau neleisti prie jūsų svetainės prisijungti iš skirtingų IP adresų. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie virusų prevenciją

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-congratulations-amazon-user-virus.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie „Congratulations Dear Amazon User“ virus