Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Amazon 1Button App šalinimas (Pašalinimo instrukcijos) - Sau 2021 atnaujinimas

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Adware

Ar verta pasikliauti Amazon 1Button App?

Amazon 1Button App

Amazon 1Button virusas, dar žinomas kaip The Amazon Browser Bar, yra tariamai naudinga programa, kuri leidžia žmonėms sužinoti naujus elektroninio apsipirkimo pasiūlymus ir nuolaidas, siūlo galimybę susikurti norų sąrašą (angl. wish list) ir leidžia naudotis daugeliu kitų funkcijų. 

Vis dėlto, saugumo specialistai šią programą priskyrė prie potencialiai pavojingų (angl. potentially unwanted program), o dar tiksliau – reklaminių programų kategorijai (angl. adware). Tokio verdikto programa nusipelnė dėl kelių priežasčių. Pirmiausia, ji įsibrauna į kompiuterius pasinaudodama kitomis nemokamomis programomis.

Daugiau nei metus ši įtartina aplikacija galėjo užkrėsti tik Windows operacinę sistemą, Internet Explorer naršyklę, tačiau šiuo metu ji taip pat gali paveikti Google Chrome, Mozilla Firefox ir Safari interneto naršykles. Dabar nuo šios potencialiai pavojingos programos neapsislėps ir Mac operacinės sistemos naudotojai.

Maža to Amazon 1Button App virusas dabar gali įsibrauti ne tik į kompiuterius, bet ir į išmaniuosius telefonus bei planšetes. Vos patekusi į kompiuterį ji paleidžia AmazonBrowserBar.3.0.dll procesą Windows Task Manager‘yje. Programa taip pat gali įdiegti papildomus plėtinius ir įrankius visose užkrėstose interneto naršyklėse.

Didžioji dalis šių aplikacijų yra bevertės ir sukurtos rinkti informaciją apie vartotojus. Tokia informacija yra reikalinga todėl, kad vartotojams būtų galima pateikti įdomias ir personalizuotas reklamas.

Amazon 1Button App reklamos primena arba yra identiškos jūsų paskutinėms paieškoms ar aplankytų tinklalapių turiniui. Šios reklamos jus persekios visuose įmanomuose tinklalapiuose, tačiau nesusigundykite jų paspausti, kadangi šios reklamos gali nukreipti į pavojingus tinklalapius.

Svarbu paminėti ir tai, kad visa apie jus surinkta informacija gali būti perduota partnerių kompanijoms – ši galimybė patvirtinta aplikacijos Licencinėje sutartyje. Amazon 1Button App pašalinimas padės išvengti tiek erzinančių reklamų, tiek informacijos nutekinimo.

Amazon 1Button AppAmazon 1Button virusas

Amazon 1Button App virusas taip pat inicijuoja peradresavimus (angl. redirects) į pačius keisčiausius tinklalapius. Nepaisant to, kad programa generuoja personalizuotas reklamas, paspaudę ant jų galite atsidurti visai nesusijusiame tinklalapyje.

Pavyzdžiui, reklama, kuri siūlo puikų automobilio pirkimo pasiūlymą, gali jus nukreipti į nepatikimą lošimų tinklalapį ar interneto svetainę, kurioje siūloma įsigyti įvairias programas. Atsidūrę tokiame tinklalapyje, kuo greičiau iš jo išeikite ir nuskenuokite kompiuterį patikima antivirusine programa.

Neignoruokite šių nukreipimų ir reklamų, kadangi jų dėka galite susidurti su rimtais nemalonumais. Vienas tokių gali būti failus užkoduojančio viruso ataka.

Nepaisant visų šių faktų, Amazon 1Button virusas yra tam tikra prasme legali programa, kuri iš tiesų gali būti naudinga kai kuriems interneto naudotojams. Tačiau turite nepamiršti svarbaus fakto, kad programa plinta kartu su kitomis potencialiai pavojingomis programomis, tokiomis kaip KMPlayer, Movie Wizard, MixVideoPlayer, Local Temperature ir kt.

Jeigu įdiegėte šią aplikaciją kartu su kita programa, turite pašalinti Amazon 1Button aplikaciją kuo greičiau. Windows operacinės sistemos naudotojams rekomenduojame naudoti ReimageIntego, o Mac – SpyHunter 5Combo Cleaner antivirusinę programą.

Ką daryti norint išvengti šios programos įsibrovimo?

Amazon 1Button reklamas galite pradėti matyti neatsižvelgiant į tai, ar norite to, ar ne. Tai nutinka todėl, kad aplikacija įprastai platinama kartu su nemokamomis programomis, kurias vartotojai parsisiunčia iš interneto arba naudodamiesi failų dalinimosi programomis.

Norėdami surasti ir atsisakyti visų papildomų programų, turite visada rinktis išplėstinius „Advanced“ arba „Custom“ įdiegimo nustatymus. Turite atidžiai sekti visą procesą, o ne tik spausti „Next“ mygtuką. Jeigu nesutinkate su tam tikromis sąlygomis, jokiu būdu neįdiekite programos. Priešingu atveju galite įdiegti ne tik Amazon 1Button aplikaciją, bet ir kitas nepageidaujamas programas, kurioms ne vieta jūsų kompiuteryje.

Taip pat visada rekomenduojame perskaityti programos Privatumo Politiką, Licencinę sutartį ar bet kokią kitą informaciją, kurią pateikia jos kūrėjai. Visi šie dokumentai leis nuspręsti, ar verta pasitikėti programa, ar ne.

Amazon 1Button App pašalinimas

Jeigu netyčia įdiegėte šią programą, turite du pasirinkimus. Galite sekti žemiau pateiktas instrukcijas ir atsikratyti virusu arba pasinaudoti patikima antivirusine programa ir leisti jai pašalinti Amazon 1Button App.

Abu metodai yra patikimi ir efektyvus, tačiau rankinis programos pašalinimas yra sudėtingesnis ir reikalauja daugiau atidumo, kadangi jums teks surasti visus viruso komponentus, o jie gali būti gerai pasislėpę.

Jeigu ši užduotis jums atrodo pernelyg sudėtinga, jums kur kas tinkamesnis automatinis Amazon 1Button pašalinimas.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Amazon 1Button App pašalinimas:

Ištrinkite Amazon 1Button App iš Windows sistemų

Amazon 1Button pašalinimasgali būti rizikingas, kadangi galite nepastebėti ir palikti tam tikrus viruso komponentus nepastebėtus. Tad jeigu turite galimybę, nuskenuokite kompiuterį patikima antivirusine programa. Jeigu tokios galimybės neturite, sekite žemiau pateiktomis instrukcijomis.

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Amazon 1Button App ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Amazon 1Button App ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite Amazon 1Button App iš Mac OS X sistemos

Daugelis potencialiai pavojingų programų nusitaiko tik į Windows operacinės sistemos vartotojus, tačiau Amazon 1Button virusas taip pat gali įsibrauti ir į Mac OS. Tad jeigu nukentėjote nuo šio viruso, tuomet nuskenuokite kompiuterį antivirusine programa arba sekite žemiau pateiktomis instrukcijomis.

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Amazon 1Button App bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Amazon 1Button App iš Internet Explorer (IE)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Amazon 1Button App ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Amazon 1Button App šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite Amazon 1Button App iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Amazon 1Button App iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Amazon 1Button App iš Mozilla Firefox (FF)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Amazon 1Button App ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Amazon 1Button App šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Amazon 1Button App iš Google Chrome

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Amazon 1Button App ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Amazon 1Button App pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Amazon 1Button App iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Amazon 1Button App bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Amazon 1Button App pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Amazon 1Button App registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Saugiai prisijunkite prie savo interneto svetainės, kad ir kur bebūtumėte

Bedirbant su tinklaraščiu, interneto svetaine ar kitu projektu, kurį turite nuolat prižiūrėti, jums gali tekti prisijungti prie serverio ir turinio valdymo sistemos kur kas dažniau nei įprasta. Bene geriausias sprendimas kuriant saugesnį tinklą – statinis/pastovus IP adresas.

Jeigu nustatysite prie jūsų įrenginio pririštą statinį IP adresą, palengvinsite serverio ar tinklo valdytojo darbą, kurie kontroliuoja prisijungimus ir veiklą. Be to, būtent taip išvengsite kai kurių autentifikavimo keblumų ir galėsite naudotis savo banko sąskaitomis nuotoliniu būdu, nesukeldami įtarimo su kiekvienu prisijungimu, kai būsite kitoje vietoje.

Tokie VPN programinės įrangos tiekėjai kaip Private Internet Access gali jums padėti, jei norite kontroliuoti savo internetinę reputaciją ir lengvai valdyti projektus, kad ir kokioje pasaulio vietoje bebūtumėte. Geriau neleisti prie jūsų svetainės prisijungti iš skirtingų IP adresų. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-amazon-1button-app.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Amazon 1Button App