Sudėtingumo skalė:  
  (97/100)

Amazon virusas. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Jake Doevan - -   Amazon trojan | Tipas: Trojanai

Kas yra Amazon virusas?

Amazon virus

Amazon virusas yra pavojinga kompiuterinė infekcija, kuri yra naudojama siekiant inicijuoti internetinus nusikaltimus ir kitas nelegalias veiklas. Yra žinoma, kad šis Trojos arklys yra ypač aktyviai naudojamas asmeninės žmonių informacijos rinkimui, taigi jūs jo dėka galite prarasti savo banko prisijungimo duomenis, slaptažodžius ir panašią informaciją.

Vis dėlto, tai nėra vienintelis dalykas kam yra naudojamas šis virusas. Jūs taip pat turėtumėte prisiminti ir tai, kad šis virusas gali bandyti užkrėsti jūsų kompiuterį kitais virusais ir pavojingomis programomis. Galiausiai, siekdamas išvengti savo pašalinimo, jis gali bandyti blokuoti legalias programas, kurios yra jūsų kompiuteryje.

Paprastai, šis virusas plinta per el. laiškus, kurie praneša apie Amazon el. parduotuvėje įsigytas prekes. Jūs galite būti informuotas apie pirkinius, trūkstamas lėšas, prekių grąžinimą ir panašius dalykus. Žinoma, el. laiškas taip pat turi ir tam tikrą priedą, kuriame ir slepiasi Amazon virusas.

Anot virusai.lt ekspertų komandos, būtent laiške esantis priedas ir yra pagrindinis dalykas, kurio jūs turėtumėte vengti. J

Jeigu Amazon virusas jau rado kelią į jūsų kompiuterį, jis gali būti lengvai panaudotas tokiems nusikaltimams kaip asmeninės informacijos pasisavinimas ir kompiuterio užkrėtimas kitais virusais. Dėl to jūs turėtumėte kuo greičiau ištrinti tokį virusą iš savo kompiuterio. Tam galite naudoti ir Reimage.

Kaip Amazon virusas gali užkrėsti kompiuterį?

Kaip jau minėjome, Amazon virusas yra platinamas naudojant klaidinančius el. laiškus, kurie bando apgauti žmones, kad jiems reikia atsisiųsti juose esančius priedus. Kai kurie iš tokių laiškų praneša apie jau nupirktas prekes, kiti prašo atnaujinti Amazon prisijungimo duomenis ar tariamai praneša kaip pasimetusius siuntinius. Prašome ignoruoti tokius pranešimus, nes jie tikrai nepriklauso Amazon.

Jei jau atsisiuntėte užkrėstą priedą į savo kompiuterį arba spustelėjote ant megalingame laiške esančios nuorodos, yra didelė tikimybė, kad jūsų kompiuteryje slepiasi Amazon virusas. Tokiu atveju, nieko nelaukite ir jį pašalinkite. Tai jums padės apsaugoti savo asmeninę informaciją.

Kaip aš galiu pašalinti Amazon virusą?

Jei manote, kad jūsų kompiuteris yra užkrėstas, pašalinti Amazon virusą privalote kaip įmanoma greičiau. Priešingu atveju, jūs galite susidurti su dar didesnėmis problemomis. Šį ir kitus virusus galite pašalinti tokių programų kaip Reimage ar Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus pagalba.

Jei jums nepavyko paleisti nė vienos iš šių programų, perkraukite savo kompiuterį į safe mode with networking režimą ir bandykite dar kartą.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Amazon virusas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Amazon virusas pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje

Rankinis Amazon viruso pašalinimas:

Kaip ištrinti Amazon naudojant Safe Mode with Networking

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: Amazon šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite Reimage ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite Amazon pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti Amazon naudojant System Restore

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš Amazon pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite Reimage ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog Amazon sėkmingai pašalintas.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip Amazon prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus arba Malwarebytes Anti Malware.

Apie autorių

Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-amazon-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis