'Your computer has been blocked' pranešimas. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware
12

‘Your computer has been blocked’ yra suklastotas pranešimas, kuris yra naudojamas gąsdinti žmones ir priversti juos galvoti, kad jie pažeidė keletą savo šalies įstatymų ir dabar privalo sumokėti baudą. Šis pranešimas pirmiausia užblokuoja kompiuterį ir po to prašo sumokėti 100 arba 200 dolerių. Kaip ir prieš tai aprašytos šio viruso versijos, jis atrodo taip tarsi priklausytų kokia nors vyriausybinei organizacijai, pavyzdžiui Federaliniam Teisingumo departamentui, policijai ir pan. Iš tikrųjų, vienintelis ‘Your computer has been blocked’ įspėjimo savininkas yra hakeriai, kurie siekia išvilioti iš jūsų pinigus. Prašome niekada to nedaryti! Vietoje to, jūs turite kuo greičiau pašalinti ‘Your computer has been blocked’ virusą iš savo kompiuterio.

Kaip „Your computer has been blocked“ gali užkrėsti mano kompiuterį?

Šis virusas priklauso tai pačiai virusų grupei kaip ir FBI virusas, kuris jau spėjo užkrėsti daugelį kompiuterių visame pasaulyje. Dažniausiai, šis virusas plinta kartu su nemokamomis programomis, užkrėstais el. laiškais bei jų priedais ir kitomis programomis, kurios tik atrodo teisėtos. Kai tik toks virusas atsiduria kompiuteryje , jis iškarto jį užblokuoja ir pradeda rodyti savo padirbtą įspėjimą, kuris sako „Your computer has been blocked“. Šis įspėjimas yra nuspalvintas juodai ir taip pat rodo netikrą kamerą. Be to, jis naudoja tas pačias baltas raides viršutiniame kairiajame savo perspėjimo kampe kaip ir FBI virusas. Prisiminkite, jūs privalote ignoruoti ‘Your computer has been blocked’ perspėjimą ir niekada nesekti jo rekomendacijomis. Žinoma, jūs taip pat turite pašalinti šį virusą iš savo kompiuterio.

Kaip pašalinti „Your computer has been blocked“?

Bandant pašalinti šį virusą, didžiausia problema yra tai, kad jis blokuoja kompiuterį. Vis dėl to, jūs galite tai apeiti pasinaudodami žemiau pateiktomis instrukcijomis. Užkrėstų failų pašalinimui rekomenduojame naudoti Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus arba Reimage.

  1. Iš naujo paleiskite užkrėstą kompiuterį.
  2. Spauskite Start -> Run ir įveskite http://www.2-spyware.com/download/hunter.exe (jei esate užblokuotas, paspauskite alt + tab ir vėl bandykite vesti šį adresą)
  3. Įspėjame, kad virusas vėl gali pradėti rodyti savo perspėjima. Šiuo atveju, paspauskite Alt + Tab ir „R“ tiek kartų kiek reikia.
  4. Parsisiųskite antivirusinę ir paleiskite ją norėdami pašalinti užkrėstus failus iš sistemos.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą 'Your computer has been blocked' pranešimas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
'Your computer has been blocked' pranešimas pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje

'Your computer has been blocked' pranešimas rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
[random].exe

Ištrinti failus:
[random].exe

Apie autorių

Your computer has been blocked

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Daugiau informacijos apie autorių

Šaltinis: http://www.2-spyware.com/remove-your-computer-has-been-blocked.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis