Sudėtingumo skalė:  
  (93/100)

Ukash viruso šalinimas (Viruso pašalinimo instrukcijos) - Lie 2012 atnaujinimas

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Ransomware

Ukash virusas yra pavojinga programų grupė, kuri privalo būti ignoruojama nepriklausomai nuo to, kaip įtikinamai ji atrodo. Paprastai, šis virusas rodo didžiulį įspėjimą kuris atrodo tarsi būtų siųstas oficialios įstaigos, tokios kaip vietos policija, jos padalinys arba kokia nors asociacija. Naudojant šį įspėjimą, internetiniai sukčiai siekia sukurti vaizdą, kad jūsų šalyje esanti konkreti įstaiga jus informuoja dėl neteisėto autoriaus teisių pažeidimo. Ukash virusas gali informuoti, jog jūs skleidėte kenkėjiškas programas, žiūrėjote nukopijuotus video, naudojotės nukopijuotomis programomis ir darėte kitas neteisėtas veikas. Be to, šis virusas visiškai užrakina aukos kompiuterį ir visiškai jį blokuoja nuo bet kokios programos naudojimo. Kaip matote, Ukash virus yra rimta problema, kuri privalo būti pašalinta iš kompiuterio kaip įmanoma greičiau.

KAIP GALIMA užsikrėsti UKASH VIRUSU?

Visi virusai, kurie priklauso Ukash virusų šeimai, yra platinami Trojos arklių pagalba, kurie patenka į sistemą per įvairias nesaugias programas, spam elektroninius laiškur ir jų priedus. Žinoma, vartotojas neturi jokios nuovokos apie Ukash virus ir atranda jį tik tada, kai šis virusas užrakina jo kompiuterį. Be to, auka gauna didžiulį pranešimą „Dėmesio! Aptikta neteisėta veikla“ ir yra informuojama apie autorių teisių pažeidimus ir kitus nusikaltimus. Pagrindinė priežastis, kodėl sukčiai sukūrė Ukash virusą yra pinigai, kurių prašoma iš vartotojo kaip „baudos“, kuri turėtų būti sumokėta per išankstinio apmokėjimo sistemą Ukash. Tačiau, jums reikia žinoti, kad nėra ne vienos oficialios organizacijos, kuri rinktų baudas per tokias sistemas kaip Ukash. Be to, tokios įstaigos niekada neužrakina kompiuterių ir nepalieka vartotojų be interneto ryšio.

KAIP PAŠALINTI UKASH VIRUSAS?

Jei jūs esate taip pat užsikėtęs Ukash virusu, atlikite šiuos veiksmus, kurie padės jums pašalinti šią grėsmę iš savo kompiuterio:

1. Iš naujo paleiskite kompiuterį „Safe Mode with Networking“ režimu su F8 mygtuko pagalba;

2. Paleiskite MSConfig ir sustabdykite visus paleisties įrašus, kuriuos bando įjungti rundll32;

3. Iš naujo paleiskite sistemą

4. Patikrinkite jūsų kompiuterį su Reimage ar kita anti-spyware programa norėdami pašalinti užkrėstų failus iš sistemos.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Ukash virus ekrano nuotrauka
Ukash virus ekrano nuotrauka

Rankinis Ukash viruso pašalinimas:

Kaip ištrinti Ukash naudojant Safe Mode with Networking

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: Ukash šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite Reimage ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite Ukash pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti Ukash naudojant System Restore

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš Ukash pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite Reimage ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog Ukash sėkmingai pašalintas.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip Ukash prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Apie autorių

Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-ukash-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


 1. Kaip ištrinti Win32/LockScreen sako:
  spalio 17th, 2013 at 4:41 pm

  […] yra ne kas kitas o trojanas, kuris yra glaudžiai susijęs su FBI Moneypak ar kitais Ukash virusų šeimai priklausančiais […]

Jūsų nuomonė apie Ukash virus