Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

YesSearches.com peradresavimo pašalinimas

123

Ar aš galiu pasitikėti YesSearches.com svetaine?

Jeigu klausėte savęs, ar turėtumėte pasitikėti YesSearches.com svetaine, jūsų atsakymas turėjo būti NE. Visų pirma, ši programa apkrečia kompiuterius be kompiuterio savininko žinios. Po užkrėtimo (pagrindinio puslapio, paieškos ir naujo skirtuko pakeitimo) ši programa pradeda rodyti įvairias nuorodas paieškos rezultatuose. Net „privatumo“ skyriuje ši programa apie tai praneša. Mes privalome jus informuoti kad tokių linkų spaudinėjimas gali įvesti dar daugiau panašių virusų į jūsų kompiuterį. Pagrindinė problema yra ta, kad šios svetainės yra platinamos nepadoriomis taktikomis bei būna pripildytos abejotinų reklaminių pranešimų. Kas be ko turėtumėte žinoti kad pati paieškos svetainė turės tokias blogas nuorods. Kai kurios iš jų ryškiai susijusios su Reimage virusu, kitos priklauso kitoms kompanijoms, kurias galima laikyti įtartinomis. Nesvarbu kurią  YesSearches.com reklamų versiją jūs matote, jos neturėtumėte ignoruoti. Šių reklamų ignoravimas lems kitų šiūkšlinių programų įdiegimą į jūsų kompiuterį. Tarp kitko, ši programa kartu ir dalinasi privačia jūsų informacija su nepažįstamaisiais, kai jūs suvedate savo informaciją į apklausas ar nuolaidos kuponus, kuriuos randate reklamose.

Jau turėtumėte būti girdėję, kad būtina visada skaityti privatumo politikos ir galutinio vartotojo sutikimo sutartis prieš atsisiunčiant šias programas į savo kompiuterį. Prieš testuodami Yes Searches mes nusprendėme patikrinti jų „privatumo“ skyrių ir radome tokią citatą: „Yessearches nerenka informacijos apie jus (tokios kaip jūsų vardas ar el. paštas) išskyrus kai jūs savo noru suteikiate šią informaciją. Mes laukome IP adresus išsaugotus, iš kur vartotojai jungiasi į mūsų puslapius. Ši informacija naudojama mūsų vidiniam administracimui, kad galėtumėme analizuoti kaip žmonės ieško mūsų puslapyje, bei ką daro jame. Žinodami tokią informaciją mes geriname savo paslaugas. Šie duomenys taip pat leidžia mums sužinoti kokie vartotojai naudojasi mūsų paslaugomis“. Kad išvengtumėte to, jūs turėtumėte stengtis nesilankyti savo mylimuose puslapiuose kurie reikalauja registracijos, arba tiesiog nesinaudoti YesSearches.com virusu. Kad ištrintumėte šį abejotiną paieškos variklį, įdiekite SpyHunter antivirusinę, atnaujinkite ją ir paleiskite pilną sistemos skenavimą.

 The main page showing YeaSearches

Kaip ši programa pateko į mano kompiuterį?

Didelė tikimybė kad jūs pats priėmėte sprendimą įdiegti YesSearches.com į savo kompiuterį. Žinoma, jums kyla klausimas, o kaip tai galėjo atsitikti jeigu aš to neprisimenu? Tai paprasta. Ar nesenai nėparsisiuntėt kokios nemokamos programos iš interneto? jeigu jūsų atsakymas yra teigiamas – šį virusą gavote kartu su šia programa. Programų susiejimas yra metodas kurį naudoja tokios programos tam kad išplistų internete. O nemokamų programų kūrėjai apie tokius įskiepius jūsų specialiai neįspėja, ir juos paslepia kai įdiegiate programas standartiniu įdiegimo procesu. Didžioji dalis kompiuterio vartotojų tiesiog nieko neskaitydami spaudinėja „toliau“ mygtuką, ir tik laukia kada kuo greičiau programa įsidiegs. O tai ir yra klaida – jūs visada turėtumėte perskaityti vartotojo sutikimo instrukciją, bei privatumo politikos dokumentą. Taip – tai užima laiko, bet taip bent jau žinosite su kuo sutinkate. Nustatymų puslapyje būtinai pasirinkite įdiegimo nustatymus pažengusiems vartotojams, tokius kaip „custom“ arba „advanced“. Nužymėkite visas varneles kurios sutiks su papildomų programų įdiegimu, neduokite autorizacijos pakeisti jūsų pradiniam puslapiui.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą YesSearches.com peradresavimas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
YesSearches.com peradresavimas pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas YesSearches.com peradresavimas šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant YesSearches.com peradresavimas (2016-02-10)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant YesSearches.com peradresavimas (2016-02-10)

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e